www.neformat.com.ua


Новости Статьи Рецензии Ивенты Форум Facebook Telegram Twitter YouTube Instagram Mixcloud SoundCloud
Переключить в мобильный режим
Вернуться   Форум www.neformat.com.ua > Music > Other > Alternative

Alternative Список групп раздела | nu metal, rapcore, alternative rock, mall emo, etc.

Метки: nu metal
Ответ
Опции темы Поиск в этой теме
Непрочитано 23.07.2007, 22:22   #1
mp3 320 kbps
+/- Информация
Репутация: 33
США System of a Down
Склад гурту:
Сердж Танк'ян (21 серпня 1967) - вокал
Дарон Малак'ян (18 липня 1975) - гітара, вокал
Джон Долмаян (15 липня 1973) - ударні
Шаво Одадж'ян (22 квітня 1974) - бас-гітара, бек-вокал

Про учасників: Всі вони - "американські" вірмени. Тільки один з них - Шаварш "Шаво" Одадж'ян - народився у Вірменії, звідки згодом емігрував разом з сім’єю.

Биография

1. Як все починалось.
Все почалося в 1993 році. Саме тоді в Лос-Анджелесі в музичній студії зустрілися Сердж Танк'ян (який тоді очолював невеличку фірму Ultimate Solutions, яка виробляла програмне забезпечення, і одночасно грав на клавішних у місцевій групі) і гітарист Дарон Малак'ян. Через невеликий проміжок часу вони, разом з ударником Андроніком "Andy" Хачатуряном, створили свою групу, яку назвали "Soil". Трохи пізніше до групи приєднався Шаво Одадж'ян, який спочатку виконував функції менеджера, а в 1995 році став постійним басистом групи. В той же час в "Soil" виникають суперечки, і ударника Андроніка "Andy" Хачатуряна заміняє Джон Долмаян.
2. Назва групи.
В тому ж 1995 році хлопці вирішують змінити назву групи. Основою для нової назви стає вірш Дарона - "Victims Of A Down", тільки перше слово міняють на "System". Ось що каже Сердж: "Назва виникла від вірша Дарона. Він запропонував нам назву, і ми вибрали слово "System" як точніше, сильіше слово, воно придає назві зміст "цілого", замість окремих людей - це суспільство!!"
3. Стиль перших виступів.
На творчість системників ще в молодості вплинули різні групи і стилі: http://www.neformat.com.ua/forum/pun...-kennedys.html, http://www.neformat.com.ua/forum/metal/7073-slayer.html, http://www.neformat.com.ua/forum/met...bid-angel.html, http://www.neformat.com.ua/forum/cla...7967-kiss.html, http://www.neformat.com.ua/forum/cla...e-beatles.html, http://www.neformat.com.ua/forum/cla...-zeppelin.html, http://www.neformat.com.ua/forum/alt...-deftones.html, а також вірменський співак Гарот Памбоук'ян. В результаті ми отримали унікальну суміш музичних стилів. Спочатку група виступала тільки на розігріві, але у досить відомих і популярних груп: http://www.neformat.com.ua/forum/alt...8-incubus.html, http://www.neformat.com.ua/forum/alt...2-soulfly.html, http://www.neformat.com.ua/forum/alt...mp-bizkit.html, Slayer і навіть http://www.neformat.com.ua/forum/cla...k-sabbath.html. Але з часом у хлопців почали з’являтися фанати завдяки їхній неперевершеній музиці і живим виступам.
4. Перший сольний виступ і контракт.
Їхній перший сольний виступ відбувся в Roxy (Голівуд). За словами учасників, саме тоді їх помітили групи Manhole, Human Waste Project і Engines Of Aggression. На одному з концертів був присутній продюсер і директор American Recordings Рік Рубін. Але спочатку група відмовляється підписуватися на його лейблі - це Ріка не ображає і він просто приходить на концерти SOAD як простий фан. Згодом, у 1998 році група все-таки підписує з Ріком Рубіном контракт на альбом "System Of A Down"
5. Шлях на вершину.
В наступні роки SOAD активно їздить з концертними турне. Вони виступають з такими відомими групами, як http://www.neformat.com.ua/forum/met...metallica.html, Slayer, Limp Bizkit, Black Sabbath та іншими. Поступово група стає все біьлш популярною. Але справжній вибух відбувається після виходу другого альбому "Toxicity" в 2001 році. Цей диск стає золотим. Група їздить по всьому світу з концертами. Буквально за невеликий проміжок часу з маловідомої групи SOAD перетворився в справжнього рок-монстра, який збирав повні стадіони і концертні зали.
6. Steal This Album!
Наступний альбом мав вийти в 2001 році, але незадовго до цього з студії, де записувалась група, були викрадені неготові треки і розміщені в Інтернеті. SOAD, щоб не розчаровувати своїх фанів, швидко випускає напівсирий альбом з відповідною назвою - "Вкради цей альбом!".
7. Mezmerize/Hypnotize
В 2005 році гурт випустив подвійний альбом Mezmerize/Hypnotize, що скаладався з двох частин, які вийшли з різницею в півроку. Mezmerize, перша частина, вийшов в травні 2005 і був добре оцінений критиками. Цей альбом одразу ж ввійшов на перше місце в чартах Сполучених Штатів, Канади, Австралії та багатьох інших країн. За перший тиждень по всьому світі було продано понад 800,000 копій. Сінгл B.Y.O.B. виграв премію Греммі. Після релізу Mezmerize група проїхала з турне через Сполучені Штати та Канаду разом з гуртами http://www.neformat.com.ua/forum/roc...ars-volta.html та Bad Acid Trip. Друга частина албому, Hypnotize, вийшла в листопаді 2005. System of a Down став єдиним в історії гуртом, крім The Beatles та DMX, що випустив два альбоми за один і той самий рік. Сінгл Lonely Day, що вийшов в березні і зараз номінований на премію Греммі.
8.Hiatus
13 серпня відбувся останній концерт Озфесту і останній виступ System of a Down перед "великою перервою" ("hiatus", як її називають учасники гурту). Сєрж планує випустити в 2007 році сольний альбом, над яким працював ще до перерви. Дарон і Шаво разом збирають нову групу та пишуть альбом у стилі електронної музики. Проте ця електроніка не буде стандартною, так само як не є стандартною музика SOADу. Джон не покине ударні та гратиме з іншими колективами. Як відомо, він на початку своєї кар’єри був ударником не одного гурту. Перерва робить з одною метою – відпочити один від одного, спробувати себе в іншому стилі, та повернутись для продовження спільної творчості з новими силами.
Біографії учасників
Шаво Одаджян – бас
Народився 22 квітня 1974 року у Вірменії.
Шаварш, скорочено Шаво, – єдиний учасник SOAD, який народився у Вірменії, хоча ще в дитинстві переїхав до Лос-Анджелеса. Навчався у школі Alex Pilibos з Сєржем і Дароном. В 1993 році був фанатом Kiss, займався трансферними переказами в банку та грав на гітарі і басі в місцевому невідомому гурті. Шаво надзвичайно полюбив Soil, що був гуртом Сєржа і Дарона. Шаво запропонував себе на роль менеджера гурту. До 1995 року в складі гурту відбулося декілька змін. Став постійним басистом групи, а також було знайдено чудового барабанщика – Джона Долмаян. Далі було змінено назву на "System of а Down". Зі статті у Newmusic: "Я ріс в Голівуді, і все, чим я займався, – це був скейтборд. Я думав тоді: "Вау, якщо у мене не буде дошки, у мене не буде нормального життя. Я пригадую, що саме так я думав, коли мені було 13 років. Але життя принесло нове, воно принесло мені музику. Тепер я не уявляю свого життя без неї. Може років через 10 я скажу: "Був час, коли я казав, що не можу жити без музики." Я - проектувальник свого життя! Я не можу жити без цього. І мій друг, Джордж."
Захоплення: крім гри на басі Шаво також є не професіональним ді-джеєм. Брав участь у фестивалі "Rock/DJ Explosion", який відбувся в березні 2001 року в The Roxy в Голівуді. Також часто з'являвся як ді-джей у проекті Сєржа з Арто Тункбоячяном. Шаво був режисером кліпу Toxicity, а також брав велику участь у графічному оформленні альбому Toxicity.
Джон Долмаян – ударник
Народився 15 липня 1973 року в Лівані
Джон Долмаян, родом з Лівану, спочатку переїхав у Торонто в Канаді, а потім до Лос-Анджелеса. Джон зіграв свої перші реальні барабанні партії в 15 років: "Тато дав мені використані барабанні палички Роджера. Потім я навчився грати Людвіга, якого грав 10 років. Великі партії!" З двох років мріяв бути ударником. До зустрічі з учасниками гурту System of a Down грав у різних гуртах: "Я ужився з хлопцями з Системи, і ми почали репетиції в той час, коли від них пішов ударник, і вони попросили мене зайняти його місце. Я ніколи не одержував стільки досвіду раніше, скільки тут було магії!" Джон увійшов до складу гурту і ніколи не повертався до минулого.
Захоплення: звісно, головне його призначення – бути ударником. Джон любить виступати на лайвових концертах для сотень тисяч людей і грати до останнього, це робить його щасливим. Інше ж захоплення родом з дитинства – це любов до коміксів і головних героїв. В колекції Джона присутні класичні відео-аркадні ігри (Tron і Terminator 2, Japanese Manga), оригінальні комікси і книжки, і головні герої (The Thing, Punisher, God, Doctor Doom і Iron Man).
Вплив: найбільший вплив на нього мав батько, який грав вірменську і арабську музику так само добре, як джаз. "Мій батько постійно їздив з Лівану до Канади, коли я був дитиною. Я виходив на сцену і наслідував його ударника." Джон багато чому навчився, граючи цілі альбоми. "Я вивчав свої партії з Vital Іdol Біллі Айдола. Я шукав багато чого, що міг грати, і грав це від початку і до кінця – http://www.neformat.com.ua/forum/pun...e-dickies.html, http://www.neformat.com.ua/forum/met...on-maiden.html, http://www.neformat.com.ua/forum/cla...0449-rush.html, Slayer. Потім я знайшов джазові альбоми батька Who's This, http://www.neformat.com.ua/forum/jaz...stan-getz.html, http://www.neformat.com.ua/forum/jaz...les-davis.html, http://www.neformat.com.ua/forum/jaz...-ferguson.html, http://www.neformat.com.ua/forum/jaz...-di-meola.html. Ця музика застрягала у мене в голові: "Треба це спробувати". Незалежно від того, що було у мого тата, я сідав і вчився грати, і це допомагало мені у вивченні барабанів." Стиль Джонової гри виходить з індустріального сплаву джазу, року і металу. Джон використовував усі свої вміння для підтримання оригінального ритму в музиці SOAD.
Сєрж Танкян – вокал
Народився 21 серпня 1967 року в Бейруті (Ліван)
Сєрж найстарший у групі. У вісім років разом з родиною переїхав до Лос-Анджелеса. Там вступив у велику вірменську діаспору. Після закінчення школи вивчав маркетинг. У нього є власний лейбл SerjicalStrike Records і проект SerArt. Також Сєрж опублікував свою книгу віршів "Cool Gardens". Його невелика але прибуткова фірма з програмного забезпечення "Ultimate Solutions" дала змогу фінансувати перші публікації книги. Має авто Мерседес-Бенс. До улюблених гуртів належать "Black Sabbath", " http://www.neformat.com.ua/forum/alt...6354-korn.html ", "Metallica" і "Slayer". "Гуртом, який послідовно пройшов свій шлях і неперевершений дотепер, був http://www.neformat.com.ua/forum/roc...h-no-more.html. Майк Паттон – це одна з основних причин, чому ми взагалі займаємося музикою."
Дарон Малакян – гітарист
Народився 18 липня 1975 року в Ґлендейлі (околиця Лос-Анджелеса).
Спочатку Дарон хотів бути ударником, але батьки були проти шуму та купили йому гітару. Проте він займався на ній до десяти годин на день. В 16 років Дарон вперше вийшов на сцену з гуртом Hard Rock Band. Так само як і інші учасники гурту відвідував "Alex Pilibos School". Дарон каже про себе: "Я майже ніколи не ходжу на вечірки, тільки на хокейні матчі L.A. Kings. Решту часу я сиджу вдома і слухаю музику. Я не зустрічаюся ні з якими моделями і не ходжу в стрип-бар. Я живу в батьків і спілкуюся зі старими друзями. Я дійсно меланхолік. Частково це тому, що я не здоровий: я постійно відчуваю стрес, адже зараз у нас мільйонна публіка. Раніше я писав для себе, і моя мама була моєю публікою".
[свернуть]


Дискография

Скачать
1998 - System of a Down

Ifolder часть 1 // Ifolder часть 2
info

2001 - Toxicity

Ifolder часть 1//Ifolder часть 2
info

_________________________________________________________________________________


Последний раз редактировалось Эрис; 08.09.2011 в 09:54.
carrier вне форума   Ответить с цитированием
11 пользователя(ей) сказали спасибо:
Deathislife (30.07.2014), dufresne (12.05.2013), Final Expression (30.11.2010), immaltigor (23.07.2007), Inga (09.08.2012), Ksellos (14.12.2009), MUTBR (24.07.2007), romych (02.11.2008), VictimDark (13.10.2009), Костя (08.02.2011), МатаХари (14.08.2007)
Непрочитано 01.12.2014, 15:44   #271
vinyl 7"
+/- Информация
Репутация: 507
Re: System of a Down

Цитата:
Сообщение от bc_ranger Посмотреть сообщение
к юзеру у меня вопрос - "нахуя такое выкладывать?", и вот это уже непонятно.
Теж було б цікаво дізнатися.
Marlo Stanfield вне форума   Ответить с цитированием
Непрочитано 01.12.2014, 16:30   #272
Столица рока
+/- Информация
Репутация: 911
Re: System of a Down

Только на немате могут доебаться за то, что тип что-то выложил, а не наоборот
Kremenchu вне форума   Ответить с цитированием
Непрочитано 01.12.2014, 16:30   #273
спокойствие и превосходство
+/- Информация
Репутация: 1502
Re: System of a Down

bc_ranger вне форума   Ответить с цитированием
Непрочитано 01.12.2014, 16:34   #274
vinyl 7"
+/- Информация
Репутация: 507
Re: System of a Down

Цитата:
Сообщение от Hardcore pink Посмотреть сообщение
Только на немате могут доебаться за то, что тип что-то выложил, а не наоборот
Мало того, я за таке ще й мінусував колись.
Marlo Stanfield вне форума   Ответить с цитированием
Непрочитано 01.12.2014, 18:10   #275
lossless
+/- Информация
Репутация: 16
Re: System of a Down

bc_ranger,
думаю выложили для ленивых и для тех, кто мимо проходил
jefry вне форума   Ответить с цитированием
Непрочитано 01.12.2014, 23:48   #276
vinyl 12"
+/- Информация
Репутация: 1090
Re: System of a Down

Цитата:
Сообщение от bc_ranger Посмотреть сообщение
к исполнителю/лейблу у меня вопрос - "нахуя такое делать?", хотя это, собственно, понятно.
к юзеру у меня вопрос - "нахуя такое выкладывать?", и вот это уже непонятно.
ну если бы это был сборник аля "лучшие песни соад по версии русского радио", то вопрос понятен, а так как это вполне неплохая компиляция на которой не очень "заезженные трэки", а некоторые вообще не издавались (Lonely Day (feat. Criss Angel)) или не входили в студийные альбомы (Metro (Berlin cover), Snowblind (Black Sabbath cover), Shame) ну и + ремикс от Counterstrike

Добавлено в 22:46 / Предыдущее сообщение было написано в 22:44

и вы не думали о таком: о сборнике инфы толком нет, но она не только в рунете, а почти на всех возможных муз.сайтах, о лэйбле тоже не извесно. А может это "весточка" от СОАД, что мы живы? Сольют новый альбом он под новый год, охуете все, как я ванговал

Добавлено в 22:48 / Предыдущее сообщение было написано в 22:46

Цитата:
Сообщение от Naughty Lad Посмотреть сообщение
Мало того, я за таке ще й мінусував колись.
ти за погані ссилки мінусував
usyara вне форума   Ответить с цитированием
Непрочитано 27.04.2015, 16:11   #277
mp3 128 kbps
+/- Информация
Репутация: 70
Re: System of a Down

System Of a Down - Live in Yerevan, Armenia
23 April, 2015 (23 апреля) - Wake Up the Souls Tour
К сотой годовщины геноцида армян в Османской империи рок-группа System of a Down организовала мировое турне с концертной программой «Разбудим души» (Wake Up The Souls).
Концерт группы в Ереване на площади Республики

Tomislav вне форума   Ответить с цитированием
Пользователь сказал спасибо:
Josef K (27.04.2015)
Непрочитано 12.07.2016, 22:11   #278
Dead but Dreaming
+/- Информация
Репутация: 311
Re: System of a Down

abstrakterer вне форума   Ответить с цитированием
5 пользователя(ей) сказали спасибо:
alex1s (15.07.2016), grim (13.07.2016), Hellbound (22.02.2017), Hellraiser (12.07.2016), VictimDark (15.07.2016)
Непрочитано 10.11.2016, 13:13   #279
Hometown Hero
+/- Информация
Репутация: 813
Re: System of a Down

Официально: пишут новый альбом, релиз в 2017.
punkbooster вне форума   Ответить с цитированием
Непрочитано 22.02.2017, 12:57   #280
vinyl 12"
+/- Информация
Репутация: 1090
Re: System of a Down

usyara вне форума   Ответить с цитированием
2 пользователя(ей) сказали спасибо:
Hellbound (22.02.2017), ictus (23.02.2017)
Непрочитано 22.02.2017, 22:31   #281
lossless
+/- Информация
Репутация: 74
Re: System of a Down

Zyklon вне форума   Ответить с цитированием
Непрочитано 23.04.2018, 18:21   #282
СЛУШАБ ЧЧСТО!
+/- Информация
Репутация: 333
Re: System of a Down

і кілпасік зразу
Baksior вне форума   Ответить с цитированием
Пользователь сказал спасибо:
usyara (24.04.2018)
Непрочитано 11.08.2018, 18:43   #283
Dead but Dreaming
+/- Информация
Репутация: 311
Re: System of a Down

Тут знизу постукали
abstrakterer вне форума   Ответить с цитированием
Непрочитано 09.12.2019, 20:43   #284
vinyl 12"
+/- Информация
Репутация: 1090
Re: System of a Down

слушал в youtube Сашу Буля и тут после него заиграл какой-то неправильный soad - вокал Танкиана, а музыка как у Малякяна

а оно во как

usyara вне форума   Ответить с цитированием
Непрочитано 02.02.2020, 23:42   #285
Hometown Hero
+/- Информация
Репутация: 813
Re: System of a Down

Цитата:
Сообщение от punkbooster Посмотреть сообщение
Официально: пишут новый альбом, релиз в 2017.
Хуй там плавал
Но вообще, слушаю сейчас Toxicity целый день и ебануться какой же это крутой альбом с какой стороны не глянь.
punkbooster вне форума   Ответить с цитированием
Пользователь сказал спасибо:
Umnitsa (03.02.2020)
Непрочитано 03.02.2020, 03:15   #286
СЛУШАБ ЧЧСТО!
+/- Информация
Репутация: 333
Re: System of a Down

punkbooster, сама піздата хуйня в ньому - це звук. от я нещодавно мав озвучувати референси по барабанах звукачу, сидів і просто переслуховував дохуя гуртів - і сука, який же в них топовий звук був тоді. агресивний, мощний, збалансований. ну і подача сьоржика, та все ахуєнно, це рілі піздатєнний альбом. хоча я все-таки більше по дебютнику, бо він зліший і, хоч хуйовіше записаний і зведений, але ця сирість додає йому агресії)
Baksior вне форума   Ответить с цитированием
Пользователь сказал спасибо:
Umnitsa (03.02.2020)
Непрочитано 17.02.2020, 13:48   #287
vinyl 12"
+/- Информация
Репутация: 1090
Re: System of a Down

usyara вне форума   Ответить с цитированием
Непрочитано 27.02.2020, 18:52   #288
vinyl 12"
+/- Информация
Репутация: 1090
Re: System of a Down

John Dolmayan - These Grey Men (2020)

Genre: Alternative Metal
Tracklist:
01. Road to Nowhere (feat. Serj Tankian) (3:52)
02. Starman (feat. Serj Tankian) (2:31)
03. What I Know (feat. Jonathan Dorr) (4:25)
04. Runaway (feat. Franky Perez) (4:48)
05. Street Spirit (feat. M. Shadows & Tom Morello) (3:42)
06. Hung Up (feat. Sirusho) (4:26)
07. Beautiful Thieves (feat. Jonah Perry Nimoy) (2:58)
08. Rock Bottom (7:55)
rutracker
usyara вне форума   Ответить с цитированием
Ответ
Форум www.neformat.com.ua > Music > Other > Alternative

Опции темы Поиск в этой теме
Поиск в этой теме:

Расширенный поиск

Похожие темы
Тема Автор Раздел Ответов Последнее сообщение
System UncleD Electronic 0 16.12.2011 15:02
In SOAD we Trust! (System of a Down cover show) W.U. promotion Events Archive 10 14.04.2011 10:25
Distant System Kopro Electronic 3 30.06.2010 20:35
Twisted System SoN Electronic 3 14.11.2009 14:49
15.11.09. Киев, Бинго. System Of A Down Cover Party Vlad Vladoff Events Archive 0 09.11.2009 03:42

Ваши права в разделе
Вы не можете создавать новые темы
Вы не можете отвечать в темах
Вы не можете прикреплять вложения
Вы не можете редактировать свои сообщения

BB коды Вкл.
Смайлы Вкл.
[IMG] код Вкл.
HTML код Выкл.


   
 
Текущее время: 08:31. Часовой пояс GMT +3.
Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2020, vBulletin Solutions, Inc.
Перевод: zCarot
НовостиСтатьиРецензии
ИвентыКонтактыФорум


Facebook Telegram Twitter YouTube Instagram Mixcloud SoundCloud

Designed by LaBIZz
Все материалы, размещенные на этом сайте, распространяются на условиях
Creative Commons Attribution-Share Alike 3.0 License.

© 2004-2019 Neformat Ukraine