www.neformat.com.ua


Новости Статьи Рецензии Ивенты Форум Facebook Telegram Twitter YouTube Instagram Mixcloud SoundCloud
Переключить в мобильный режим
Вернуться   Форум www.neformat.com.ua > Music > Other > Alternative

Alternative Список групп раздела | nu metal, rapcore, alternative rock, mall emo, etc.

Метки: nu metal
Ответ
Опции темы Поиск в этой теме
Непрочитано 23.07.2007, 22:22   #1
mp3 320 kbps
+/- Информация
Репутация: 33
США System of a Down
Склад гурту:
Сердж Танк'ян (21 серпня 1967) - вокал
Дарон Малак'ян (18 липня 1975) - гітара, вокал
Джон Долмаян (15 липня 1973) - ударні
Шаво Одадж'ян (22 квітня 1974) - бас-гітара, бек-вокал

Про учасників: Всі вони - "американські" вірмени. Тільки один з них - Шаварш "Шаво" Одадж'ян - народився у Вірменії, звідки згодом емігрував разом з сім’єю.

Биография

1. Як все починалось.
Все почалося в 1993 році. Саме тоді в Лос-Анджелесі в музичній студії зустрілися Сердж Танк'ян (який тоді очолював невеличку фірму Ultimate Solutions, яка виробляла програмне забезпечення, і одночасно грав на клавішних у місцевій групі) і гітарист Дарон Малак'ян. Через невеликий проміжок часу вони, разом з ударником Андроніком "Andy" Хачатуряном, створили свою групу, яку назвали "Soil". Трохи пізніше до групи приєднався Шаво Одадж'ян, який спочатку виконував функції менеджера, а в 1995 році став постійним басистом групи. В той же час в "Soil" виникають суперечки, і ударника Андроніка "Andy" Хачатуряна заміняє Джон Долмаян.
2. Назва групи.
В тому ж 1995 році хлопці вирішують змінити назву групи. Основою для нової назви стає вірш Дарона - "Victims Of A Down", тільки перше слово міняють на "System". Ось що каже Сердж: "Назва виникла від вірша Дарона. Він запропонував нам назву, і ми вибрали слово "System" як точніше, сильіше слово, воно придає назві зміст "цілого", замість окремих людей - це суспільство!!"
3. Стиль перших виступів.
На творчість системників ще в молодості вплинули різні групи і стилі: http://www.neformat.com.ua/forum/pun...-kennedys.html, http://www.neformat.com.ua/forum/metal/7073-slayer.html, http://www.neformat.com.ua/forum/met...bid-angel.html, http://www.neformat.com.ua/forum/cla...7967-kiss.html, http://www.neformat.com.ua/forum/cla...e-beatles.html, http://www.neformat.com.ua/forum/cla...-zeppelin.html, http://www.neformat.com.ua/forum/alt...-deftones.html, а також вірменський співак Гарот Памбоук'ян. В результаті ми отримали унікальну суміш музичних стилів. Спочатку група виступала тільки на розігріві, але у досить відомих і популярних груп: http://www.neformat.com.ua/forum/alt...8-incubus.html, http://www.neformat.com.ua/forum/alt...2-soulfly.html, http://www.neformat.com.ua/forum/alt...mp-bizkit.html, Slayer і навіть http://www.neformat.com.ua/forum/cla...k-sabbath.html. Але з часом у хлопців почали з’являтися фанати завдяки їхній неперевершеній музиці і живим виступам.
4. Перший сольний виступ і контракт.
Їхній перший сольний виступ відбувся в Roxy (Голівуд). За словами учасників, саме тоді їх помітили групи Manhole, Human Waste Project і Engines Of Aggression. На одному з концертів був присутній продюсер і директор American Recordings Рік Рубін. Але спочатку група відмовляється підписуватися на його лейблі - це Ріка не ображає і він просто приходить на концерти SOAD як простий фан. Згодом, у 1998 році група все-таки підписує з Ріком Рубіном контракт на альбом "System Of A Down"
5. Шлях на вершину.
В наступні роки SOAD активно їздить з концертними турне. Вони виступають з такими відомими групами, як http://www.neformat.com.ua/forum/met...metallica.html, Slayer, Limp Bizkit, Black Sabbath та іншими. Поступово група стає все біьлш популярною. Але справжній вибух відбувається після виходу другого альбому "Toxicity" в 2001 році. Цей диск стає золотим. Група їздить по всьому світу з концертами. Буквально за невеликий проміжок часу з маловідомої групи SOAD перетворився в справжнього рок-монстра, який збирав повні стадіони і концертні зали.
6. Steal This Album!
Наступний альбом мав вийти в 2001 році, але незадовго до цього з студії, де записувалась група, були викрадені неготові треки і розміщені в Інтернеті. SOAD, щоб не розчаровувати своїх фанів, швидко випускає напівсирий альбом з відповідною назвою - "Вкради цей альбом!".
7. Mezmerize/Hypnotize
В 2005 році гурт випустив подвійний альбом Mezmerize/Hypnotize, що скаладався з двох частин, які вийшли з різницею в півроку. Mezmerize, перша частина, вийшов в травні 2005 і був добре оцінений критиками. Цей альбом одразу ж ввійшов на перше місце в чартах Сполучених Штатів, Канади, Австралії та багатьох інших країн. За перший тиждень по всьому світі було продано понад 800,000 копій. Сінгл B.Y.O.B. виграв премію Греммі. Після релізу Mezmerize група проїхала з турне через Сполучені Штати та Канаду разом з гуртами http://www.neformat.com.ua/forum/roc...ars-volta.html та Bad Acid Trip. Друга частина албому, Hypnotize, вийшла в листопаді 2005. System of a Down став єдиним в історії гуртом, крім The Beatles та DMX, що випустив два альбоми за один і той самий рік. Сінгл Lonely Day, що вийшов в березні і зараз номінований на премію Греммі.
8.Hiatus
13 серпня відбувся останній концерт Озфесту і останній виступ System of a Down перед "великою перервою" ("hiatus", як її називають учасники гурту). Сєрж планує випустити в 2007 році сольний альбом, над яким працював ще до перерви. Дарон і Шаво разом збирають нову групу та пишуть альбом у стилі електронної музики. Проте ця електроніка не буде стандартною, так само як не є стандартною музика SOADу. Джон не покине ударні та гратиме з іншими колективами. Як відомо, він на початку своєї кар’єри був ударником не одного гурту. Перерва робить з одною метою – відпочити один від одного, спробувати себе в іншому стилі, та повернутись для продовження спільної творчості з новими силами.
Біографії учасників
Шаво Одаджян – бас
Народився 22 квітня 1974 року у Вірменії.
Шаварш, скорочено Шаво, – єдиний учасник SOAD, який народився у Вірменії, хоча ще в дитинстві переїхав до Лос-Анджелеса. Навчався у школі Alex Pilibos з Сєржем і Дароном. В 1993 році був фанатом Kiss, займався трансферними переказами в банку та грав на гітарі і басі в місцевому невідомому гурті. Шаво надзвичайно полюбив Soil, що був гуртом Сєржа і Дарона. Шаво запропонував себе на роль менеджера гурту. До 1995 року в складі гурту відбулося декілька змін. Став постійним басистом групи, а також було знайдено чудового барабанщика – Джона Долмаян. Далі було змінено назву на "System of а Down". Зі статті у Newmusic: "Я ріс в Голівуді, і все, чим я займався, – це був скейтборд. Я думав тоді: "Вау, якщо у мене не буде дошки, у мене не буде нормального життя. Я пригадую, що саме так я думав, коли мені було 13 років. Але життя принесло нове, воно принесло мені музику. Тепер я не уявляю свого життя без неї. Може років через 10 я скажу: "Був час, коли я казав, що не можу жити без музики." Я - проектувальник свого життя! Я не можу жити без цього. І мій друг, Джордж."
Захоплення: крім гри на басі Шаво також є не професіональним ді-джеєм. Брав участь у фестивалі "Rock/DJ Explosion", який відбувся в березні 2001 року в The Roxy в Голівуді. Також часто з'являвся як ді-джей у проекті Сєржа з Арто Тункбоячяном. Шаво був режисером кліпу Toxicity, а також брав велику участь у графічному оформленні альбому Toxicity.
Джон Долмаян – ударник
Народився 15 липня 1973 року в Лівані
Джон Долмаян, родом з Лівану, спочатку переїхав у Торонто в Канаді, а потім до Лос-Анджелеса. Джон зіграв свої перші реальні барабанні партії в 15 років: "Тато дав мені використані барабанні палички Роджера. Потім я навчився грати Людвіга, якого грав 10 років. Великі партії!" З двох років мріяв бути ударником. До зустрічі з учасниками гурту System of a Down грав у різних гуртах: "Я ужився з хлопцями з Системи, і ми почали репетиції в той час, коли від них пішов ударник, і вони попросили мене зайняти його місце. Я ніколи не одержував стільки досвіду раніше, скільки тут було магії!" Джон увійшов до складу гурту і ніколи не повертався до минулого.
Захоплення: звісно, головне його призначення – бути ударником. Джон любить виступати на лайвових концертах для сотень тисяч людей і грати до останнього, це робить його щасливим. Інше ж захоплення родом з дитинства – це любов до коміксів і головних героїв. В колекції Джона присутні класичні відео-аркадні ігри (Tron і Terminator 2, Japanese Manga), оригінальні комікси і книжки, і головні герої (The Thing, Punisher, God, Doctor Doom і Iron Man).
Вплив: найбільший вплив на нього мав батько, який грав вірменську і арабську музику так само добре, як джаз. "Мій батько постійно їздив з Лівану до Канади, коли я був дитиною. Я виходив на сцену і наслідував його ударника." Джон багато чому навчився, граючи цілі альбоми. "Я вивчав свої партії з Vital Іdol Біллі Айдола. Я шукав багато чого, що міг грати, і грав це від початку і до кінця – http://www.neformat.com.ua/forum/pun...e-dickies.html, http://www.neformat.com.ua/forum/met...on-maiden.html, http://www.neformat.com.ua/forum/cla...0449-rush.html, Slayer. Потім я знайшов джазові альбоми батька Who's This, http://www.neformat.com.ua/forum/jaz...stan-getz.html, http://www.neformat.com.ua/forum/jaz...les-davis.html, http://www.neformat.com.ua/forum/jaz...-ferguson.html, http://www.neformat.com.ua/forum/jaz...-di-meola.html. Ця музика застрягала у мене в голові: "Треба це спробувати". Незалежно від того, що було у мого тата, я сідав і вчився грати, і це допомагало мені у вивченні барабанів." Стиль Джонової гри виходить з індустріального сплаву джазу, року і металу. Джон використовував усі свої вміння для підтримання оригінального ритму в музиці SOAD.
Сєрж Танкян – вокал
Народився 21 серпня 1967 року в Бейруті (Ліван)
Сєрж найстарший у групі. У вісім років разом з родиною переїхав до Лос-Анджелеса. Там вступив у велику вірменську діаспору. Після закінчення школи вивчав маркетинг. У нього є власний лейбл SerjicalStrike Records і проект SerArt. Також Сєрж опублікував свою книгу віршів "Cool Gardens". Його невелика але прибуткова фірма з програмного забезпечення "Ultimate Solutions" дала змогу фінансувати перші публікації книги. Має авто Мерседес-Бенс. До улюблених гуртів належать "Black Sabbath", " http://www.neformat.com.ua/forum/alt...6354-korn.html ", "Metallica" і "Slayer". "Гуртом, який послідовно пройшов свій шлях і неперевершений дотепер, був http://www.neformat.com.ua/forum/roc...h-no-more.html. Майк Паттон – це одна з основних причин, чому ми взагалі займаємося музикою."
Дарон Малакян – гітарист
Народився 18 липня 1975 року в Ґлендейлі (околиця Лос-Анджелеса).
Спочатку Дарон хотів бути ударником, але батьки були проти шуму та купили йому гітару. Проте він займався на ній до десяти годин на день. В 16 років Дарон вперше вийшов на сцену з гуртом Hard Rock Band. Так само як і інші учасники гурту відвідував "Alex Pilibos School". Дарон каже про себе: "Я майже ніколи не ходжу на вечірки, тільки на хокейні матчі L.A. Kings. Решту часу я сиджу вдома і слухаю музику. Я не зустрічаюся ні з якими моделями і не ходжу в стрип-бар. Я живу в батьків і спілкуюся зі старими друзями. Я дійсно меланхолік. Частково це тому, що я не здоровий: я постійно відчуваю стрес, адже зараз у нас мільйонна публіка. Раніше я писав для себе, і моя мама була моєю публікою".
[свернуть]


Дискография

Скачать
1998 - System of a Down

Ifolder часть 1 // Ifolder часть 2
info

2001 - Toxicity

Ifolder часть 1//Ifolder часть 2
info

_________________________________________________________________________________


Последний раз редактировалось Эрис; 08.09.2011 в 09:54.
carrier вне форума   Ответить с цитированием
11 пользователя(ей) сказали спасибо:
Deathislife (30.07.2014), dufresne (12.05.2013), Final Expression (30.11.2010), immaltigor (23.07.2007), Inga (09.08.2012), Ksellos (14.12.2009), MUTBR (24.07.2007), romych (02.11.2008), VictimDark (13.10.2009), Костя (08.02.2011), МатаХари (14.08.2007)
Непрочитано 29.07.2007, 16:38   #31
opposing force
+/- Информация
Репутация: -10
Re: System Of A Down

Цитата:
Сообщение от ser43 Посмотреть сообщение
кажется не совпадает
"Майк Паттон – це одна з основних причин, чому ми взагалі займаємося музикою." !
Neo вне форума   Ответить с цитированием
Непрочитано 29.07.2007, 16:46   #32
Am I Evil?
+/- Информация
Репутация: 9
Re: System Of A Down

Цитата:
Сообщение от ser43
кажется не совпадает
почему же не совпадает? в deer danсe и needles хорошо улавливаются slayer-о-подобные риффы. даже где-то сталкивался с такой рецензией на альбом toxicity что в целом впечатление от прослушанного, будто группа играет панк кавера на песни faith no more, slayer... может это не на 100% отвечает истине, но что-то в этом есть...
YaЯoS вне форума   Ответить с цитированием
Непрочитано 29.07.2007, 17:27   #33
opposing force
+/- Информация
Репутация: -10
Re: System Of A Down

Цитата:
Сообщение от yarosx Посмотреть сообщение
почему же не совпадает? в deer danсe и needles хорошо улавливаются slayer-о-подобные риффы. даже где-то сталкивался с такой рецензией на альбом toxicity что в целом впечатление от прослушанного, будто группа играет панк кавера на песни faith no more, slayer... может это не на 100% отвечает истине, но что-то в этом есть...
А ритмика в песне где поют что-то типа "Everybody goes to party to have real good time" очень похожа на ритмику из первого альбома Mr. Bungle. Вот тут и Mike Patton._
Neo вне форума   Ответить с цитированием
Непрочитано 29.07.2007, 21:38   #34
vinyl 12"
+/- Информация
Репутация: 662
Re: System Of A Down

Цитата:
Сообщение от Neo Посмотреть сообщение
А ритмика в песне где поют что-то типа "Everybody goes to party to have real good time" очень похожа на ритмику из первого альбома Mr. Bungle. Вот тут и Mike Patton._
в точку...
Zimbabva вне форума   Ответить с цитированием
Непрочитано 29.07.2007, 21:48   #35
420
+/- Информация
Репутация: 666
Re: System Of A Down

Цитата:
Сообщение от ser43
гг мне нравится - быстрая танцевальная музыка
test switch isolator послушай. хехе))
TelOne вне форума   Ответить с цитированием
Непрочитано 14.08.2007, 02:13   #36
mp3 320 kbps
+/- Информация
Репутация: 3
Re: System Of A Down

или ДР.Акулу)))

Ууу....соад....соад - стил тиз албум - моё знакомство с альтернативной м узыкой....а получилсь всё забавно, просто брата друг забыл этот альбом у нас дома...так и понесось....сначало прост овпёрла смешная песня про Пиццу, а патом все остальные и до 2006го года они были моей любимой группой...сейчас просто очень уважаю, люблю, но не слушаю...

Иннервежен - зе бест!)))
Вечисос вне форума   Ответить с цитированием
Непрочитано 14.08.2007, 08:49   #37
Dirty Rotten Imbecile
+/- Информация
Репутация: 14
Re: System Of A Down

огоспаде)) первая нормальная тема про соад, нету громких криков - фака! фака! Мы растем, с этим и поздравляю вас.
По сабжу:
Были любимыми и будут. Хотя давно не слушала. Из всех альбомов больше всего люблю альбом Сыстем оф а даун. Очень их уважаю как людей за их идейность и относительный патриотизм..Мне очень жаль, что к нам они так и не доехали((( хотя такие слухи ходили. Но, хм...почитав инфу я даже не думала, что у системы были такие ориентиры. А еще мне нравятся всякие этнические навороты, особенно в песне О-и-е-о... Да и вообще группа, которая на многое повлияла в моей жизни))))
МатаХари вне форума   Ответить с цитированием
Непрочитано 14.08.2007, 21:52   #38
Am I Evil?
+/- Информация
Репутация: 9
Re: System Of A Down

Цитата:
Сообщение от МатаХари
А еще мне нравятся всякие этнические навороты, особенно в песне О-и-е-о...
она какая-то еврейская что ли это песня блин...)))))
YaЯoS вне форума   Ответить с цитированием
Непрочитано 14.08.2007, 22:01   #39
double gatefold vinyl
+/- Информация
Репутация: 1523
Re: System Of A Down

Цитата:
Сообщение от yarosx Посмотреть сообщение
она какая-то еврейская что ли это песня блин...)))))
какая нахъ еврейская
это армянский этнос,ё-моё

Добавлено через 2 минуты
не помню,писал я что-то про них или нет


но скажу одно-группу люблю,Танкян охуенный вокалист,с прекрасным тембром голоса. Я ради них ездил на горбуху в 99 году,чтоб приобрести альбом ,самый первый.

и до сих пор имеется зальник Live in Louland чтото типа того..так вот-Танкян,равно как и другие музыканты не лажанули ни разу..играют они охуенно и поют тоже

Последний раз редактировалось Bongzilla; 14.08.2007 в 22:03. Причина: Добавлено сообщение
Bongzilla вне форума   Ответить с цитированием
Непрочитано 14.08.2007, 22:06   #40
selfdestructioncore
+/- Информация
Репутация: 583
Re: System Of A Down

нормальная группа хуле
мивина родео! вне форума   Ответить с цитированием
Непрочитано 14.08.2007, 22:11   #41
Am I Evil?
+/- Информация
Репутация: 9
Re: System Of A Down

Цитата:
Сообщение от Bongzilla
это армянский этнос,ё-моё
ну значит армянский этнос похож на еврейский))
и вообще, я в шуточной форме написал. да и почему бы армянам не спеть песню не с армянскими мотивами? вот финны аморфис вставляют восточные мотивы, например. так что это еще не значит, что данная песня 100% с армянскими этно-мотивами, а вот на еврейские очень даже похоже. говорю слово "похоже", а это не означает 100% достоверности. и нечего придираться, блин
YaЯoS вне форума   Ответить с цитированием
Непрочитано 14.08.2007, 22:14   #42
double gatefold vinyl
+/- Информация
Репутация: 1523
Re: System Of A Down

Цитата:
Сообщение от yarosx Посмотреть сообщение
ну значит армянский этнос похож на еврейский))
я не придираюсь,блин)
пока,так точно

а поводу этноса-то скорее наоборот
армянам то в культуре побольше лет то будет,нежели евреям(без предвзятостей говорю если чо ) так и есть

Добавлено через 3 минуты
да,тут ты ещё упомнил восточность в рок музыке,в данном случае Аморфис,пусть так(можешь теперь считать что придираюсь)-весь ритм энд блюз и вообще блюзовая херь-строится изначально на восточных мелодиях.А Аморфис-это метал-так что не мудрено:) Можно ещё миллион групп выкопать юзающих такое же:)только ос воей изюминкой

Последний раз редактировалось Bongzilla; 14.08.2007 в 22:17. Причина: Добавлено сообщение
Bongzilla вне форума   Ответить с цитированием
Непрочитано 14.08.2007, 22:19   #43
Am I Evil?
+/- Информация
Репутация: 9
Re: System Of A Down

ну значит еврейский этнос похож на армянский. какая разница? ассоциации то появились в связи с тем, что еврейские песни в народе более распространены, и хочешь или не хочешь, а не можешь не услышать их. вот когда я услышал эту песню впервые, так сразу и появились такие ассоциации
YaЯoS вне форума   Ответить с цитированием
Непрочитано 14.08.2007, 23:13   #44
mp3 128 kbps
+/- Информация
Репутация: 4
Re: System Of A Down

Прикольная группа! А мне вот на днях приснился сон будто бы я на их концерте. Ой, так классно было, я там так отрывалась... Но дальше - хуже. Потом откуда-то на сцене появился Козловский, начал что-то свое мявкать и от этого ужаса я проснулась
L@CKY вне форума   Ответить с цитированием
Непрочитано 14.08.2007, 23:21   #45
клеткофил
+/- Информация
Репутация: 23
Re: System Of A Down

Цитата:
Сообщение от Танюха UA Посмотреть сообщение
Прикольная группа! А мне вот на днях приснился сон будто бы я на их концерте. Ой, так классно было, я там так отрывалась... Но дальше - хуже. Потом откуда-то на сцене появился Козловский, начал что-то свое мявкать и от этого ужаса я проснулась
мне кажеться я сплю))))))))))
Hazard вне форума   Ответить с цитированием
Непрочитано 01.09.2007, 13:11   #46
Beavers Lover(Threes Hater)
+/- Информация
Репутация: -16
Re: System Of A Down

Что я могу сказать по поводу СОАД))
Слушаю с 2005 года...
Уже так и неплохо...
Правда жалко, что щас все участники задействованы в разных проэктах. Вот.
Спасибо большое им , за их вклад в мировую музыку)
†october† вне форума   Ответить с цитированием
Непрочитано 01.09.2007, 13:47   #47
отец русской демократии
+/- Информация
Репутация: 13
Re: System Of A Down

Меня, во истину, поразило то, что у них довольно разнопланове "куски", объеденены в одну тему и прикольно сглажены переходы ...

Добавлено через 2 минуты
Кстати на Драммере, кто-то фоты выкладывал как они тусили на исторической родине...

Последний раз редактировалось Кот; 01.09.2007 в 13:49. Причина: Добавлено сообщение
Кот вне форума   Ответить с цитированием
Непрочитано 01.09.2007, 14:02   #48
богу нравится, как я танцую
+/- Информация
Репутация: 23
Re: System Of A Down

как по мне в отличие от Корнов и слепнодов не надоедливые, до сих пор слушаю! котирую 2 первых альбома и 2 песни из 3 альбома)
fenya!! вне форума   Ответить с цитированием
Непрочитано 01.09.2007, 14:04   #49
отец русской демократии
+/- Информация
Репутация: 13
Re: System Of A Down

А знаете почему Джон, когда за барабанами, такой серьезный ???
Кот вне форума   Ответить с цитированием
Непрочитано 01.09.2007, 14:12   #50
богу нравится, как я танцую
+/- Информация
Репутация: 23
Re: System Of A Down

Цитата:
Сообщение от Кот Посмотреть сообщение
А знаете почему Джон, когда за барабанами, такой серьезный ???
напрягается сильно))) он наверно с таким выражениям лица родился)
fenya!! вне форума   Ответить с цитированием
Непрочитано 16.09.2007, 13:34   #51
mp3 56 kbps
+/- Информация
Репутация: 0
Re: System Of A Down

Благодаря этой чудесной групе я перешёл на более тяжёлый стиль исполнения музыки. Классная група всегда слушал и буду слушать...
PsychoZzz вне форума   Ответить с цитированием
Непрочитано 16.09.2007, 13:48   #52
mp3 56 kbps
+/- Информация
Репутация: 0
Re: System Of A Down

На HardCore, NuMetal
PsychoZzz вне форума   Ответить с цитированием
Непрочитано 16.09.2007, 13:58   #53
vinyl 12"
+/- Информация
Репутация: 662
Re: System Of A Down

трындец теме.....
По сабжу(ну шоб хоть смысловую линию удержать): никто не знает они новый альбом писать когда будут??)))
Zimbabva вне форума   Ответить с цитированием
Непрочитано 16.09.2007, 16:42   #54
dance with tense
+/- Информация
Репутация: 485
Re: System Of A Down

добавлю своего говна!!!(с) ЛИХ
обосрали группу ни за что, ни про что) СОАД - отличный ню-метал, герои своего времени... у них каждая песня - по-своему подрывная, а вы: "в жопу ебуцца"))...
Decadance вне форума   Ответить с цитированием
Непрочитано 16.09.2007, 17:44   #55
420
+/- Информация
Репутация: 666
Re: System Of A Down

Цитата:
Сообщение от Zimbabva
По сабжу(ну шоб хоть смысловую линию удержать): никто не знает они новый альбом писать когда будут??)))
думаю, не скоро. у сержа и у дарона свои проэкты
TelOne вне форума   Ответить с цитированием
Непрочитано 16.09.2007, 18:02   #56
vinyl 12"
+/- Информация
Репутация: 662
Re: System Of A Down

Цитата:
Сообщение от TelOne
думаю, не скоро. у сержа и у дарона свои проэкты
кисло..... одна из немногих факерсиких команд шо прет меня до не могу
Zimbabva вне форума   Ответить с цитированием
Непрочитано 22.09.2007, 14:28   #57
mp3 128 kbps
+/- Информация
Репутация: 2
Re: System Of A Down

СОАД из тех команд которые я называю однодневками. Они появляються внезапно, разъебошивают все вокруг себя, сворачивают бошки новыми ранее не юзаными фишками - и все это такими темпами что мама не балуй. Но также быстро они и исчезают, оставив после себя кучу мяса, пару ОФИГЕННЫХ альбомов, пару не очень... СОАД яркий тому пример. Музыка сначала была новая и красивая, потом стала модная, а потом попсовая. Финита бля комедия...

А новый проэкт Сержа рулит. Вокалист он реально один из ведущих на факерской сцене. И в сольном проэкте он это не стесняется демоснтрировать.
Poof вне форума   Ответить с цитированием
Непрочитано 22.09.2007, 14:53   #58
Iron Lung
+/- Информация
Репутация: 48
Re: System Of A Down

Цитата:
А новый проэкт Сержа рулит. Вокалист он реально один из ведущих на факерской сцене. И в сольном проэкте он это не стесняется демоснтрировать.
ага...сомневаюсь что долго он продержится на слуху,но что могу сказать....не слушая подобную музыку мне понравилось....)
Spade вне форума   Ответить с цитированием
Непрочитано 24.09.2007, 20:45   #59
Am I Evil?
+/- Информация
Репутация: 9
Re: System Of A Down

Цитата:
Сообщение от Poof
СОАД из тех команд которые я называю однодневками. Они появляються внезапно, разъебошивают все вокруг себя, сворачивают бошки новыми ранее не юзаными фишками - и все это такими темпами что мама не балуй. Но также быстро они и исчезают, оставив после себя кучу мяса, пару ОФИГЕННЫХ альбомов, пару не очень... СОАД яркий тому пример. Музыка сначала была новая и красивая, потом стала модная, а потом попсовая. Финита бля комедия...
ты забыл добавить аббревиатуру ИМХО, так как тут с тобой я не согласен. и не только я
YaЯoS вне форума   Ответить с цитированием
Непрочитано 24.09.2007, 20:58   #60
420
+/- Информация
Репутация: 666
Re: System Of A Down

не скажу, что они однодневки.....
кстати, где проект сержа взять?
TelOne вне форума   Ответить с цитированием
Ответ
Форум www.neformat.com.ua > Music > Other > Alternative

Опции темы Поиск в этой теме
Поиск в этой теме:

Расширенный поиск

Похожие темы
Тема Автор Раздел Ответов Последнее сообщение
System UncleD Electronic 0 16.12.2011 15:02
In SOAD we Trust! (System of a Down cover show) W.U. promotion Events Archive 10 14.04.2011 10:25
Distant System Kopro Electronic 3 30.06.2010 20:35
Twisted System SoN Electronic 3 14.11.2009 14:49
15.11.09. Киев, Бинго. System Of A Down Cover Party Vlad Vladoff Events Archive 0 09.11.2009 03:42

Ваши права в разделе
Вы не можете создавать новые темы
Вы не можете отвечать в темах
Вы не можете прикреплять вложения
Вы не можете редактировать свои сообщения

BB коды Вкл.
Смайлы Вкл.
[IMG] код Вкл.
HTML код Выкл.


   
 
Текущее время: 02:44. Часовой пояс GMT +3.
Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2020, vBulletin Solutions, Inc.
Перевод: zCarot
НовостиСтатьиРецензии
ИвентыКонтактыФорум


Facebook Telegram Twitter YouTube Instagram Mixcloud SoundCloud

Designed by LaBIZz
Все материалы, размещенные на этом сайте, распространяются на условиях
Creative Commons Attribution-Share Alike 3.0 License.

© 2004-2019 Neformat Ukraine