www.neformat.com.ua


Новости Статьи Рецензии Ивенты Форум Facebook Telegram Twitter YouTube Instagram Mixcloud SoundCloud
Переключить в мобильный режим
Вернуться   Форум www.neformat.com.ua > Music > Other > Alternative

Alternative Список групп раздела | nu metal, rapcore, alternative rock, mall emo, etc.

Метки: nu metal
Ответ
Опции темы Поиск в этой теме
Непрочитано 23.07.2007, 22:22   #1
mp3 320 kbps
+/- Информация
Репутация: 33
США System of a Down
Склад гурту:
Сердж Танк'ян (21 серпня 1967) - вокал
Дарон Малак'ян (18 липня 1975) - гітара, вокал
Джон Долмаян (15 липня 1973) - ударні
Шаво Одадж'ян (22 квітня 1974) - бас-гітара, бек-вокал

Про учасників: Всі вони - "американські" вірмени. Тільки один з них - Шаварш "Шаво" Одадж'ян - народився у Вірменії, звідки згодом емігрував разом з сім’єю.

Биография

1. Як все починалось.
Все почалося в 1993 році. Саме тоді в Лос-Анджелесі в музичній студії зустрілися Сердж Танк'ян (який тоді очолював невеличку фірму Ultimate Solutions, яка виробляла програмне забезпечення, і одночасно грав на клавішних у місцевій групі) і гітарист Дарон Малак'ян. Через невеликий проміжок часу вони, разом з ударником Андроніком "Andy" Хачатуряном, створили свою групу, яку назвали "Soil". Трохи пізніше до групи приєднався Шаво Одадж'ян, який спочатку виконував функції менеджера, а в 1995 році став постійним басистом групи. В той же час в "Soil" виникають суперечки, і ударника Андроніка "Andy" Хачатуряна заміняє Джон Долмаян.
2. Назва групи.
В тому ж 1995 році хлопці вирішують змінити назву групи. Основою для нової назви стає вірш Дарона - "Victims Of A Down", тільки перше слово міняють на "System". Ось що каже Сердж: "Назва виникла від вірша Дарона. Він запропонував нам назву, і ми вибрали слово "System" як точніше, сильіше слово, воно придає назві зміст "цілого", замість окремих людей - це суспільство!!"
3. Стиль перших виступів.
На творчість системників ще в молодості вплинули різні групи і стилі: http://www.neformat.com.ua/forum/pun...-kennedys.html, http://www.neformat.com.ua/forum/metal/7073-slayer.html, http://www.neformat.com.ua/forum/met...bid-angel.html, http://www.neformat.com.ua/forum/cla...7967-kiss.html, http://www.neformat.com.ua/forum/cla...e-beatles.html, http://www.neformat.com.ua/forum/cla...-zeppelin.html, http://www.neformat.com.ua/forum/alt...-deftones.html, а також вірменський співак Гарот Памбоук'ян. В результаті ми отримали унікальну суміш музичних стилів. Спочатку група виступала тільки на розігріві, але у досить відомих і популярних груп: http://www.neformat.com.ua/forum/alt...8-incubus.html, http://www.neformat.com.ua/forum/alt...2-soulfly.html, http://www.neformat.com.ua/forum/alt...mp-bizkit.html, Slayer і навіть http://www.neformat.com.ua/forum/cla...k-sabbath.html. Але з часом у хлопців почали з’являтися фанати завдяки їхній неперевершеній музиці і живим виступам.
4. Перший сольний виступ і контракт.
Їхній перший сольний виступ відбувся в Roxy (Голівуд). За словами учасників, саме тоді їх помітили групи Manhole, Human Waste Project і Engines Of Aggression. На одному з концертів був присутній продюсер і директор American Recordings Рік Рубін. Але спочатку група відмовляється підписуватися на його лейблі - це Ріка не ображає і він просто приходить на концерти SOAD як простий фан. Згодом, у 1998 році група все-таки підписує з Ріком Рубіном контракт на альбом "System Of A Down"
5. Шлях на вершину.
В наступні роки SOAD активно їздить з концертними турне. Вони виступають з такими відомими групами, як http://www.neformat.com.ua/forum/met...metallica.html, Slayer, Limp Bizkit, Black Sabbath та іншими. Поступово група стає все біьлш популярною. Але справжній вибух відбувається після виходу другого альбому "Toxicity" в 2001 році. Цей диск стає золотим. Група їздить по всьому світу з концертами. Буквально за невеликий проміжок часу з маловідомої групи SOAD перетворився в справжнього рок-монстра, який збирав повні стадіони і концертні зали.
6. Steal This Album!
Наступний альбом мав вийти в 2001 році, але незадовго до цього з студії, де записувалась група, були викрадені неготові треки і розміщені в Інтернеті. SOAD, щоб не розчаровувати своїх фанів, швидко випускає напівсирий альбом з відповідною назвою - "Вкради цей альбом!".
7. Mezmerize/Hypnotize
В 2005 році гурт випустив подвійний альбом Mezmerize/Hypnotize, що скаладався з двох частин, які вийшли з різницею в півроку. Mezmerize, перша частина, вийшов в травні 2005 і був добре оцінений критиками. Цей альбом одразу ж ввійшов на перше місце в чартах Сполучених Штатів, Канади, Австралії та багатьох інших країн. За перший тиждень по всьому світі було продано понад 800,000 копій. Сінгл B.Y.O.B. виграв премію Греммі. Після релізу Mezmerize група проїхала з турне через Сполучені Штати та Канаду разом з гуртами http://www.neformat.com.ua/forum/roc...ars-volta.html та Bad Acid Trip. Друга частина албому, Hypnotize, вийшла в листопаді 2005. System of a Down став єдиним в історії гуртом, крім The Beatles та DMX, що випустив два альбоми за один і той самий рік. Сінгл Lonely Day, що вийшов в березні і зараз номінований на премію Греммі.
8.Hiatus
13 серпня відбувся останній концерт Озфесту і останній виступ System of a Down перед "великою перервою" ("hiatus", як її називають учасники гурту). Сєрж планує випустити в 2007 році сольний альбом, над яким працював ще до перерви. Дарон і Шаво разом збирають нову групу та пишуть альбом у стилі електронної музики. Проте ця електроніка не буде стандартною, так само як не є стандартною музика SOADу. Джон не покине ударні та гратиме з іншими колективами. Як відомо, він на початку своєї кар’єри був ударником не одного гурту. Перерва робить з одною метою – відпочити один від одного, спробувати себе в іншому стилі, та повернутись для продовження спільної творчості з новими силами.
Біографії учасників
Шаво Одаджян – бас
Народився 22 квітня 1974 року у Вірменії.
Шаварш, скорочено Шаво, – єдиний учасник SOAD, який народився у Вірменії, хоча ще в дитинстві переїхав до Лос-Анджелеса. Навчався у школі Alex Pilibos з Сєржем і Дароном. В 1993 році був фанатом Kiss, займався трансферними переказами в банку та грав на гітарі і басі в місцевому невідомому гурті. Шаво надзвичайно полюбив Soil, що був гуртом Сєржа і Дарона. Шаво запропонував себе на роль менеджера гурту. До 1995 року в складі гурту відбулося декілька змін. Став постійним басистом групи, а також було знайдено чудового барабанщика – Джона Долмаян. Далі було змінено назву на "System of а Down". Зі статті у Newmusic: "Я ріс в Голівуді, і все, чим я займався, – це був скейтборд. Я думав тоді: "Вау, якщо у мене не буде дошки, у мене не буде нормального життя. Я пригадую, що саме так я думав, коли мені було 13 років. Але життя принесло нове, воно принесло мені музику. Тепер я не уявляю свого життя без неї. Може років через 10 я скажу: "Був час, коли я казав, що не можу жити без музики." Я - проектувальник свого життя! Я не можу жити без цього. І мій друг, Джордж."
Захоплення: крім гри на басі Шаво також є не професіональним ді-джеєм. Брав участь у фестивалі "Rock/DJ Explosion", який відбувся в березні 2001 року в The Roxy в Голівуді. Також часто з'являвся як ді-джей у проекті Сєржа з Арто Тункбоячяном. Шаво був режисером кліпу Toxicity, а також брав велику участь у графічному оформленні альбому Toxicity.
Джон Долмаян – ударник
Народився 15 липня 1973 року в Лівані
Джон Долмаян, родом з Лівану, спочатку переїхав у Торонто в Канаді, а потім до Лос-Анджелеса. Джон зіграв свої перші реальні барабанні партії в 15 років: "Тато дав мені використані барабанні палички Роджера. Потім я навчився грати Людвіга, якого грав 10 років. Великі партії!" З двох років мріяв бути ударником. До зустрічі з учасниками гурту System of a Down грав у різних гуртах: "Я ужився з хлопцями з Системи, і ми почали репетиції в той час, коли від них пішов ударник, і вони попросили мене зайняти його місце. Я ніколи не одержував стільки досвіду раніше, скільки тут було магії!" Джон увійшов до складу гурту і ніколи не повертався до минулого.
Захоплення: звісно, головне його призначення – бути ударником. Джон любить виступати на лайвових концертах для сотень тисяч людей і грати до останнього, це робить його щасливим. Інше ж захоплення родом з дитинства – це любов до коміксів і головних героїв. В колекції Джона присутні класичні відео-аркадні ігри (Tron і Terminator 2, Japanese Manga), оригінальні комікси і книжки, і головні герої (The Thing, Punisher, God, Doctor Doom і Iron Man).
Вплив: найбільший вплив на нього мав батько, який грав вірменську і арабську музику так само добре, як джаз. "Мій батько постійно їздив з Лівану до Канади, коли я був дитиною. Я виходив на сцену і наслідував його ударника." Джон багато чому навчився, граючи цілі альбоми. "Я вивчав свої партії з Vital Іdol Біллі Айдола. Я шукав багато чого, що міг грати, і грав це від початку і до кінця – http://www.neformat.com.ua/forum/pun...e-dickies.html, http://www.neformat.com.ua/forum/met...on-maiden.html, http://www.neformat.com.ua/forum/cla...0449-rush.html, Slayer. Потім я знайшов джазові альбоми батька Who's This, http://www.neformat.com.ua/forum/jaz...stan-getz.html, http://www.neformat.com.ua/forum/jaz...les-davis.html, http://www.neformat.com.ua/forum/jaz...-ferguson.html, http://www.neformat.com.ua/forum/jaz...-di-meola.html. Ця музика застрягала у мене в голові: "Треба це спробувати". Незалежно від того, що було у мого тата, я сідав і вчився грати, і це допомагало мені у вивченні барабанів." Стиль Джонової гри виходить з індустріального сплаву джазу, року і металу. Джон використовував усі свої вміння для підтримання оригінального ритму в музиці SOAD.
Сєрж Танкян – вокал
Народився 21 серпня 1967 року в Бейруті (Ліван)
Сєрж найстарший у групі. У вісім років разом з родиною переїхав до Лос-Анджелеса. Там вступив у велику вірменську діаспору. Після закінчення школи вивчав маркетинг. У нього є власний лейбл SerjicalStrike Records і проект SerArt. Також Сєрж опублікував свою книгу віршів "Cool Gardens". Його невелика але прибуткова фірма з програмного забезпечення "Ultimate Solutions" дала змогу фінансувати перші публікації книги. Має авто Мерседес-Бенс. До улюблених гуртів належать "Black Sabbath", " http://www.neformat.com.ua/forum/alt...6354-korn.html ", "Metallica" і "Slayer". "Гуртом, який послідовно пройшов свій шлях і неперевершений дотепер, був http://www.neformat.com.ua/forum/roc...h-no-more.html. Майк Паттон – це одна з основних причин, чому ми взагалі займаємося музикою."
Дарон Малакян – гітарист
Народився 18 липня 1975 року в Ґлендейлі (околиця Лос-Анджелеса).
Спочатку Дарон хотів бути ударником, але батьки були проти шуму та купили йому гітару. Проте він займався на ній до десяти годин на день. В 16 років Дарон вперше вийшов на сцену з гуртом Hard Rock Band. Так само як і інші учасники гурту відвідував "Alex Pilibos School". Дарон каже про себе: "Я майже ніколи не ходжу на вечірки, тільки на хокейні матчі L.A. Kings. Решту часу я сиджу вдома і слухаю музику. Я не зустрічаюся ні з якими моделями і не ходжу в стрип-бар. Я живу в батьків і спілкуюся зі старими друзями. Я дійсно меланхолік. Частково це тому, що я не здоровий: я постійно відчуваю стрес, адже зараз у нас мільйонна публіка. Раніше я писав для себе, і моя мама була моєю публікою".
[свернуть]


Дискография

Скачать
1998 - System of a Down

Ifolder часть 1 // Ifolder часть 2
info

2001 - Toxicity

Ifolder часть 1//Ifolder часть 2
info

_________________________________________________________________________________


Последний раз редактировалось Эрис; 08.09.2011 в 09:54.
carrier вне форума   Ответить с цитированием
11 пользователя(ей) сказали спасибо:
Deathislife (30.07.2014), dufresne (12.05.2013), Final Expression (30.11.2010), immaltigor (23.07.2007), Inga (09.08.2012), Ksellos (14.12.2009), MUTBR (24.07.2007), romych (02.11.2008), VictimDark (13.10.2009), Костя (08.02.2011), МатаХари (14.08.2007)
Непрочитано 08.09.2011, 00:46   #241
MCMXXVII
+/- Информация
Репутация: 1013
Re: System of a Down

цена лол. за 600 может и схожу
Kraft Holland вне форума   Ответить с цитированием
Непрочитано 08.09.2011, 01:02   #242
420
+/- Информация
Репутация: 666
Re: System of a Down

думаю, наёб
TelOne вне форума   Ответить с цитированием
Непрочитано 08.09.2011, 10:59   #243
vinyl 12"
+/- Информация
Репутация: 564
Re: System of a Down

Офсайт молчит
SoN вне форума   Ответить с цитированием
Непрочитано 08.10.2011, 01:10   #244
Аристократ Духа
Supporter 
+/- Информация
Репутация: 1732
Re: System of a Down

System Of A Down собираются выпустить новый альбом

Джон Долмаян (John Dolmayan) рассказал, что его группа System Of A Down все же запишет новый альбом, но случится это не в ближайшее время.

Калифорнийцы дали череду концертов этим летом, успев выступить в качестве хедлайнеров на фестивале Download Festival в июне. На выступлениях группа играла свою старую программу, не порадовав поклонников System Of A Down новым материалом.

В одном из интервью Долмаян рассказал, что группа, быть может, продолжит свой тур летом следующего года. «Для тех людей, которые ждут альбом, – о да, я знаю, сколько людей его ждут – могу сказать, что с таким же нетерпением его жду и я. Все произойдет тогда, когда мы поймем, что мы можем сделать то, что будет на вершине нашего творчества. Мы не хотим останавливаться на достигнутом. Ни я, ни парни не хотим это делать. Вместо того, чтобы почивать на лаврах, мы собираемся творить и создавать что-то особенное и новое для этого поколения» – добавил музыкант.

Пока неизвестно, когда начнется работа группы над новым релизом. Неясно также и то, состоится ли тур System Of A Down следующим летом: фронтмен коллектива Серж Танкян (Serj Tankian) пока что занят своим очередным сольным альбомом и частично живет в далекой Новой Зеландии.
modernrock.ru
Les вне форума   Ответить с цитированием
Непрочитано 08.10.2011, 01:37   #245
MCMXXVII
+/- Информация
Репутация: 1013
Re: System of a Down

та вот если честно, уже как-то похер
Kraft Holland вне форума   Ответить с цитированием
Непрочитано 08.10.2011, 09:41   #246
...он полон звезд!
+/- Информация
Репутация: 1176
Re: System of a Down

как-то уже да
walk вне форума   Ответить с цитированием
Непрочитано 08.10.2011, 11:01   #247
Слизень-мафиози
+/- Информация
Репутация: 1794
Re: System of a Down

а мне нет. я и последние альбомы люблю
Биджо вне форума   Ответить с цитированием
Непрочитано 08.10.2011, 21:12   #248
Moder hardcore
+/- Информация
Репутация: 622
Re: System of a DownНе удержусь и закину сюда
xbroodax вне форума   Ответить с цитированием
2 пользователя(ей) сказали спасибо:
Andru1990 (14.05.2013), Wormwood Bastard (29.10.2012)
Непрочитано 03.11.2011, 11:56   #249
mp3 256 kbps
+/- Информация
Репутация: -8
Re: System of a Down

System Of A Down - System Of A Down [Japanese Edition] (1998)

The Size: 162.18 Mb
Format: mp3
Quality: 320 kbps
Tracklist:
01. Suite-Pee [2:32]
02. Know [2:57]
03. Sugar [2:34]
04. Suggestions [2:45]
05. Spiders [3:35]
06. Ddevil [1:43]
07. Soil [3:26]
08. War? [2:40]
09. Mind [6:16]
10. Peephole [4:04]
11. CUBErt [1:49]
12. Darts [2:42]
13. P.L.U.C.K. [3:39]
14. Marmalade [3:00]
15. Storaged [1:19]
+ Scans
Deposit
Scans: Deposit

System Of A Down - Toxicity [Japanese Edition] (2001)

The Size: 358.8 Mb
Format: mp3
Quality: 320 kbps
Tracklist:
01. Prison Song [3:21]
02. Needles [3:14]
03. Deer Dance [2:55]
04. Jet Pilot [2:06]
05. X [1:59]
06. Chop Suey! [3:30]
07. Bounce [1:54]
08. Johnny [2:08]
09. Forest [4:00]
10. ATWA [2:56]
11. Science [2:43]
12. Shimmy [1:51]
13. Toxicity [3:39]
14. Psycho [3:46]
15. Aerials [6:11]
+ Scans And Extra Part
Deposit
Scans: Deposit
Extra Part: Deposit
Godsmack21 вне форума   Ответить с цитированием
Непрочитано 04.03.2012, 13:30   #250
Hometown Hero
+/- Информация
Репутация: 852
Re: System of a Down

punkbooster вне форума   Ответить с цитированием
Пользователь сказал спасибо:
Unhallowed (04.03.2012)
Непрочитано 28.06.2012, 20:45   #251
draconian times
+/- Информация
Репутация: 1090
Re: System of a Down

malignant вне форума   Ответить с цитированием
Непрочитано 28.06.2012, 21:13   #252
ваша любимая собака
+/- Информация
Репутация: 818
Re: System of a Down

как хорошая песня превращается в кпи-метал
Юрец вне форума   Ответить с цитированием
Пользователь сказал спасибо:
Биджо (22.09.2012)
Непрочитано 22.09.2012, 17:15   #253
сыч
+/- Информация
Репутация: 1145
Re: System of a Down

Raven вне форума   Ответить с цитированием
2 пользователя(ей) сказали спасибо:
bre (13.05.2013), xDEMIKx (22.09.2012)
Непрочитано 29.10.2012, 03:03   #254
because it's wrong
+/- Информация
Репутация: 953
Re: System of a Down

Вспомнилась строчка из их песни внезапно, сижу отдельные композиции переслушиваю: Toxicity, Spiders, Innervision, Aerials, Question. Охуеть, крутые были - при чём все альбомы, нифига не сдувались со временем. И тексты незамороченные, но остренькие. Последние два альбома даже на палёных цд были, когда вышли. Редкое имя, о котором не стыдно сказать, что дико любил в юности. Новый альбом бы послушал точно, если всё же сделают.
scary_nickname вне форума   Ответить с цитированием
4 пользователя(ей) сказали спасибо:
ictus (29.10.2012), Rip van Winkle (16.04.2013), Биджо (29.10.2012), Прожектор (29.10.2012)
Непрочитано 29.10.2012, 14:27   #255
Слизень-мафиози
+/- Информация
Репутация: 1794
Re: System of a Down

Цитата:
Сообщение от scary_nickname Посмотреть сообщение
Последние два альбома даже на палёных цд были, когда вышли
у меня были на фирме, я за них отдал половину выдаваемых на месяц денег и потом, несложно догадаться - сидел на макаронах
Биджо вне форума   Ответить с цитированием
Непрочитано 12.04.2013, 15:36   #256
lossless
+/- Информация
Репутация: 46
Re: System of a Down

wownearr вне форума   Ответить с цитированием
Непрочитано 12.04.2013, 15:54   #257
у меня есть травмат;
я спокоен и рад
+/- Информация
Репутация: 200
Re: System of a Down

tokuyev, не так уж и плохо спел. фанаты Цоя, что поют на улице и деньги собирают, и те хуже поют.
fitzgerald вне форума   Ответить с цитированием
Непрочитано 12.05.2013, 22:22   #258
lossless
+/- Информация
Репутация: 21
Re: System of a Down

последние дни как-то дичайше подсел на альбом Toxicity. бляха, да таких групп больше нет и никогда не будет! их даже к жанру какому-то отнести не могу - это просто СОАД!
чем-то подсознательно они у меня связаны с Rage against the machine.

очень хотелось бы новый альбом услышать.
dufresne вне форума   Ответить с цитированием
Непрочитано 13.05.2013, 17:20   #259
-
Supporter 
+/- Информация
Репутация: 1496
Re: System of a Down

Заявлены на Кубана фест 1-7 августа.
nobody вне форума   Ответить с цитированием
Непрочитано 27.05.2013, 20:42   #260
слуга Діоніса
+/- Информация
Репутация: 784
Re: System of a Down

Цитата:
Сообщение от dufresne Посмотреть сообщение
последние дни как-то дичайше подсел на альбом Toxicity. бляха, да таких групп больше нет и никогда не будет! их даже к жанру какому-то отнести не могу - это просто СОАД!
чем-то подсознательно они у меня связаны с Rage against the machine.

очень хотелось бы новый альбом услышать.
тупо с теми же новостями и мыслями зашел в тему. вот что значит качество вне зависимости от жанра.
Заяц вне форума   Ответить с цитированием
Непрочитано 27.05.2013, 20:44   #261
слуга Діоніса
+/- Информация
Репутация: 784
Re: System of a Down

Цитата:
Сообщение от dufresne Посмотреть сообщение
последние дни как-то дичайше подсел на альбом Toxicity. бляха, да таких групп больше нет и никогда не будет! их даже к жанру какому-то отнести не могу - это просто СОАД!
чем-то подсознательно они у меня связаны с Rage against the machine.

очень хотелось бы новый альбом услышать.
тупо с теми же новостями и мыслями зашел в тему. вот что значит качество вне зависимости от жанра.

Добавлено через 1 минуту
хотя сольники Сержа - факин щит
Заяц вне форума   Ответить с цитированием
Непрочитано 27.05.2013, 20:56   #262
2+2=5
+/- Информация
Репутация: 222
Re: System of a Down

Цитата:
Сообщение от Заяц Посмотреть сообщение
хотя сольники Сержа - факин щит
а мені колись його тріп-хоповий проект подобався. serath.
blood clot вне форума   Ответить с цитированием
Непрочитано 29.05.2013, 01:46   #263
λ
+/- Информация
Репутация: 250
Re: System of a Down

Тоже что-то пробило, прогнал за сегодня пять альбомов. Бля, какая же охуенная группа
Rip van Winkle вне форума   Ответить с цитированием
Непрочитано 22.07.2013, 00:15   #264
vinyl 7"
+/- Информация
Репутация: 382
Re: System of a Down

Действительно крутой кавер на аккордеоне (да, моя больная тема):
LyMph вне форума   Ответить с цитированием
2 пользователя(ей) сказали спасибо:
Rip van Winkle (22.07.2013), zloybotan (22.07.2013)
Непрочитано 22.07.2013, 00:17   #265
λ
+/- Информация
Репутация: 250
Re: System of a Down

Rip van Winkle вне форума   Ответить с цитированием
Непрочитано 29.11.2014, 15:41   #266
vinyl 12"
+/- Информация
Репутация: 1095
Re: System of a Down

System Of A Down – Steps And Hemp (2014)

Genre: Alternative
Tracklist:
01 – Streamline
02 – Suite-Pee
03 – Metro
04 – Cigaro
05 – Lonely Day (feat. Criss Angel)
06 – Suggestions
07 – ATWA
08 – Snowblind
09 – Innervision
10 – Shame
11 – Ego Brain
12 – Stealing Society
13 – Old School Hollywood
14 – Chop Suey! (Counterstrike Remix)
rutracker | rusfolder
usyara вне форума   Ответить с цитированием
Пользователь сказал спасибо:
walk (02.12.2014)
Непрочитано 29.11.2014, 15:45   #267
.
+/- Информация
Репутация: 1414
Re: System of a Down

usyara, ты бы хоть предупреждал, что это компиляция
ictus вне форума   Ответить с цитированием
Непрочитано 29.11.2014, 21:06   #268
vinyl 12"
+/- Информация
Репутация: 1095
Re: System of a Down

ictus, предупреждаю: это компиляция
usyara вне форума   Ответить с цитированием
Непрочитано 01.12.2014, 15:07   #269
brainless rusher
+/- Информация
Репутация: 77
Re: System of a Down

Цитата:
Сообщение от ictus Посмотреть сообщение
usyara, ты бы хоть предупреждал, что это компиляция
Так по названиям трэков понятно что это старые песни.
Костенька вне форума   Ответить с цитированием
2 пользователя(ей) сказали спасибо:
bc_ranger (01.12.2014), Kremenchu (01.12.2014)
Непрочитано 01.12.2014, 15:11   #270
спокойствие и превосходство
+/- Информация
Репутация: 1514
Re: System of a Down

к исполнителю/лейблу у меня вопрос - "нахуя такое делать?", хотя это, собственно, понятно.
к юзеру у меня вопрос - "нахуя такое выкладывать?", и вот это уже непонятно.
bc_ranger вне форума   Ответить с цитированием
Ответ
Форум www.neformat.com.ua > Music > Other > Alternative

Опции темы Поиск в этой теме
Поиск в этой теме:

Расширенный поиск

Похожие темы
Тема Автор Раздел Ответов Последнее сообщение
System UncleD Electronic 0 16.12.2011 15:02
In SOAD we Trust! (System of a Down cover show) W.U. promotion Events Archive 10 14.04.2011 10:25
Distant System Kopro Electronic 3 30.06.2010 20:35
Twisted System SoN Electronic 3 14.11.2009 14:49
15.11.09. Киев, Бинго. System Of A Down Cover Party Vlad Vladoff Events Archive 0 09.11.2009 03:42

Ваши права в разделе
Вы не можете создавать новые темы
Вы не можете отвечать в темах
Вы не можете прикреплять вложения
Вы не можете редактировать свои сообщения

BB коды Вкл.
Смайлы Вкл.
[IMG] код Вкл.
HTML код Выкл.


   
 
Текущее время: 08:16. Часовой пояс GMT +3.
Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2022, vBulletin Solutions, Inc.
Перевод: zCarot
НовостиСтатьиРецензии
ИвентыКонтактыФорум


Facebook Telegram Twitter YouTube Instagram Mixcloud SoundCloud

Designed by LaBIZz
Все материалы, размещенные на этом сайте, распространяются на условиях
Creative Commons Attribution-Share Alike 3.0 License.

© 2004-2021 Neformat Ukraine