www.neformat.com.ua


Новости Статьи Рецензии Ивенты Форум Facebook Telegram Twitter YouTube Instagram Mixcloud SoundCloud
Переключить в мобильный режим
Вернуться   Форум www.neformat.com.ua > Music > Other > Alternative

Alternative Список групп раздела | nu metal, rapcore, alternative rock, mall emo, etc.

Метки: nu metal
Ответ
Опции темы Поиск в этой теме
Непрочитано 23.07.2007, 22:22   #1
mp3 320 kbps
+/- Информация
Репутация: 33
США System of a Down
Склад гурту:
Сердж Танк'ян (21 серпня 1967) - вокал
Дарон Малак'ян (18 липня 1975) - гітара, вокал
Джон Долмаян (15 липня 1973) - ударні
Шаво Одадж'ян (22 квітня 1974) - бас-гітара, бек-вокал

Про учасників: Всі вони - "американські" вірмени. Тільки один з них - Шаварш "Шаво" Одадж'ян - народився у Вірменії, звідки згодом емігрував разом з сім’єю.

Биография

1. Як все починалось.
Все почалося в 1993 році. Саме тоді в Лос-Анджелесі в музичній студії зустрілися Сердж Танк'ян (який тоді очолював невеличку фірму Ultimate Solutions, яка виробляла програмне забезпечення, і одночасно грав на клавішних у місцевій групі) і гітарист Дарон Малак'ян. Через невеликий проміжок часу вони, разом з ударником Андроніком "Andy" Хачатуряном, створили свою групу, яку назвали "Soil". Трохи пізніше до групи приєднався Шаво Одадж'ян, який спочатку виконував функції менеджера, а в 1995 році став постійним басистом групи. В той же час в "Soil" виникають суперечки, і ударника Андроніка "Andy" Хачатуряна заміняє Джон Долмаян.
2. Назва групи.
В тому ж 1995 році хлопці вирішують змінити назву групи. Основою для нової назви стає вірш Дарона - "Victims Of A Down", тільки перше слово міняють на "System". Ось що каже Сердж: "Назва виникла від вірша Дарона. Він запропонував нам назву, і ми вибрали слово "System" як точніше, сильіше слово, воно придає назві зміст "цілого", замість окремих людей - це суспільство!!"
3. Стиль перших виступів.
На творчість системників ще в молодості вплинули різні групи і стилі: http://www.neformat.com.ua/forum/pun...-kennedys.html, http://www.neformat.com.ua/forum/metal/7073-slayer.html, http://www.neformat.com.ua/forum/met...bid-angel.html, http://www.neformat.com.ua/forum/cla...7967-kiss.html, http://www.neformat.com.ua/forum/cla...e-beatles.html, http://www.neformat.com.ua/forum/cla...-zeppelin.html, http://www.neformat.com.ua/forum/alt...-deftones.html, а також вірменський співак Гарот Памбоук'ян. В результаті ми отримали унікальну суміш музичних стилів. Спочатку група виступала тільки на розігріві, але у досить відомих і популярних груп: http://www.neformat.com.ua/forum/alt...8-incubus.html, http://www.neformat.com.ua/forum/alt...2-soulfly.html, http://www.neformat.com.ua/forum/alt...mp-bizkit.html, Slayer і навіть http://www.neformat.com.ua/forum/cla...k-sabbath.html. Але з часом у хлопців почали з’являтися фанати завдяки їхній неперевершеній музиці і живим виступам.
4. Перший сольний виступ і контракт.
Їхній перший сольний виступ відбувся в Roxy (Голівуд). За словами учасників, саме тоді їх помітили групи Manhole, Human Waste Project і Engines Of Aggression. На одному з концертів був присутній продюсер і директор American Recordings Рік Рубін. Але спочатку група відмовляється підписуватися на його лейблі - це Ріка не ображає і він просто приходить на концерти SOAD як простий фан. Згодом, у 1998 році група все-таки підписує з Ріком Рубіном контракт на альбом "System Of A Down"
5. Шлях на вершину.
В наступні роки SOAD активно їздить з концертними турне. Вони виступають з такими відомими групами, як http://www.neformat.com.ua/forum/met...metallica.html, Slayer, Limp Bizkit, Black Sabbath та іншими. Поступово група стає все біьлш популярною. Але справжній вибух відбувається після виходу другого альбому "Toxicity" в 2001 році. Цей диск стає золотим. Група їздить по всьому світу з концертами. Буквально за невеликий проміжок часу з маловідомої групи SOAD перетворився в справжнього рок-монстра, який збирав повні стадіони і концертні зали.
6. Steal This Album!
Наступний альбом мав вийти в 2001 році, але незадовго до цього з студії, де записувалась група, були викрадені неготові треки і розміщені в Інтернеті. SOAD, щоб не розчаровувати своїх фанів, швидко випускає напівсирий альбом з відповідною назвою - "Вкради цей альбом!".
7. Mezmerize/Hypnotize
В 2005 році гурт випустив подвійний альбом Mezmerize/Hypnotize, що скаладався з двох частин, які вийшли з різницею в півроку. Mezmerize, перша частина, вийшов в травні 2005 і був добре оцінений критиками. Цей альбом одразу ж ввійшов на перше місце в чартах Сполучених Штатів, Канади, Австралії та багатьох інших країн. За перший тиждень по всьому світі було продано понад 800,000 копій. Сінгл B.Y.O.B. виграв премію Греммі. Після релізу Mezmerize група проїхала з турне через Сполучені Штати та Канаду разом з гуртами http://www.neformat.com.ua/forum/roc...ars-volta.html та Bad Acid Trip. Друга частина албому, Hypnotize, вийшла в листопаді 2005. System of a Down став єдиним в історії гуртом, крім The Beatles та DMX, що випустив два альбоми за один і той самий рік. Сінгл Lonely Day, що вийшов в березні і зараз номінований на премію Греммі.
8.Hiatus
13 серпня відбувся останній концерт Озфесту і останній виступ System of a Down перед "великою перервою" ("hiatus", як її називають учасники гурту). Сєрж планує випустити в 2007 році сольний альбом, над яким працював ще до перерви. Дарон і Шаво разом збирають нову групу та пишуть альбом у стилі електронної музики. Проте ця електроніка не буде стандартною, так само як не є стандартною музика SOADу. Джон не покине ударні та гратиме з іншими колективами. Як відомо, він на початку своєї кар’єри був ударником не одного гурту. Перерва робить з одною метою – відпочити один від одного, спробувати себе в іншому стилі, та повернутись для продовження спільної творчості з новими силами.
Біографії учасників
Шаво Одаджян – бас
Народився 22 квітня 1974 року у Вірменії.
Шаварш, скорочено Шаво, – єдиний учасник SOAD, який народився у Вірменії, хоча ще в дитинстві переїхав до Лос-Анджелеса. Навчався у школі Alex Pilibos з Сєржем і Дароном. В 1993 році був фанатом Kiss, займався трансферними переказами в банку та грав на гітарі і басі в місцевому невідомому гурті. Шаво надзвичайно полюбив Soil, що був гуртом Сєржа і Дарона. Шаво запропонував себе на роль менеджера гурту. До 1995 року в складі гурту відбулося декілька змін. Став постійним басистом групи, а також було знайдено чудового барабанщика – Джона Долмаян. Далі було змінено назву на "System of а Down". Зі статті у Newmusic: "Я ріс в Голівуді, і все, чим я займався, – це був скейтборд. Я думав тоді: "Вау, якщо у мене не буде дошки, у мене не буде нормального життя. Я пригадую, що саме так я думав, коли мені було 13 років. Але життя принесло нове, воно принесло мені музику. Тепер я не уявляю свого життя без неї. Може років через 10 я скажу: "Був час, коли я казав, що не можу жити без музики." Я - проектувальник свого життя! Я не можу жити без цього. І мій друг, Джордж."
Захоплення: крім гри на басі Шаво також є не професіональним ді-джеєм. Брав участь у фестивалі "Rock/DJ Explosion", який відбувся в березні 2001 року в The Roxy в Голівуді. Також часто з'являвся як ді-джей у проекті Сєржа з Арто Тункбоячяном. Шаво був режисером кліпу Toxicity, а також брав велику участь у графічному оформленні альбому Toxicity.
Джон Долмаян – ударник
Народився 15 липня 1973 року в Лівані
Джон Долмаян, родом з Лівану, спочатку переїхав у Торонто в Канаді, а потім до Лос-Анджелеса. Джон зіграв свої перші реальні барабанні партії в 15 років: "Тато дав мені використані барабанні палички Роджера. Потім я навчився грати Людвіга, якого грав 10 років. Великі партії!" З двох років мріяв бути ударником. До зустрічі з учасниками гурту System of a Down грав у різних гуртах: "Я ужився з хлопцями з Системи, і ми почали репетиції в той час, коли від них пішов ударник, і вони попросили мене зайняти його місце. Я ніколи не одержував стільки досвіду раніше, скільки тут було магії!" Джон увійшов до складу гурту і ніколи не повертався до минулого.
Захоплення: звісно, головне його призначення – бути ударником. Джон любить виступати на лайвових концертах для сотень тисяч людей і грати до останнього, це робить його щасливим. Інше ж захоплення родом з дитинства – це любов до коміксів і головних героїв. В колекції Джона присутні класичні відео-аркадні ігри (Tron і Terminator 2, Japanese Manga), оригінальні комікси і книжки, і головні герої (The Thing, Punisher, God, Doctor Doom і Iron Man).
Вплив: найбільший вплив на нього мав батько, який грав вірменську і арабську музику так само добре, як джаз. "Мій батько постійно їздив з Лівану до Канади, коли я був дитиною. Я виходив на сцену і наслідував його ударника." Джон багато чому навчився, граючи цілі альбоми. "Я вивчав свої партії з Vital Іdol Біллі Айдола. Я шукав багато чого, що міг грати, і грав це від початку і до кінця – http://www.neformat.com.ua/forum/pun...e-dickies.html, http://www.neformat.com.ua/forum/met...on-maiden.html, http://www.neformat.com.ua/forum/cla...0449-rush.html, Slayer. Потім я знайшов джазові альбоми батька Who's This, http://www.neformat.com.ua/forum/jaz...stan-getz.html, http://www.neformat.com.ua/forum/jaz...les-davis.html, http://www.neformat.com.ua/forum/jaz...-ferguson.html, http://www.neformat.com.ua/forum/jaz...-di-meola.html. Ця музика застрягала у мене в голові: "Треба це спробувати". Незалежно від того, що було у мого тата, я сідав і вчився грати, і це допомагало мені у вивченні барабанів." Стиль Джонової гри виходить з індустріального сплаву джазу, року і металу. Джон використовував усі свої вміння для підтримання оригінального ритму в музиці SOAD.
Сєрж Танкян – вокал
Народився 21 серпня 1967 року в Бейруті (Ліван)
Сєрж найстарший у групі. У вісім років разом з родиною переїхав до Лос-Анджелеса. Там вступив у велику вірменську діаспору. Після закінчення школи вивчав маркетинг. У нього є власний лейбл SerjicalStrike Records і проект SerArt. Також Сєрж опублікував свою книгу віршів "Cool Gardens". Його невелика але прибуткова фірма з програмного забезпечення "Ultimate Solutions" дала змогу фінансувати перші публікації книги. Має авто Мерседес-Бенс. До улюблених гуртів належать "Black Sabbath", " http://www.neformat.com.ua/forum/alt...6354-korn.html ", "Metallica" і "Slayer". "Гуртом, який послідовно пройшов свій шлях і неперевершений дотепер, був http://www.neformat.com.ua/forum/roc...h-no-more.html. Майк Паттон – це одна з основних причин, чому ми взагалі займаємося музикою."
Дарон Малакян – гітарист
Народився 18 липня 1975 року в Ґлендейлі (околиця Лос-Анджелеса).
Спочатку Дарон хотів бути ударником, але батьки були проти шуму та купили йому гітару. Проте він займався на ній до десяти годин на день. В 16 років Дарон вперше вийшов на сцену з гуртом Hard Rock Band. Так само як і інші учасники гурту відвідував "Alex Pilibos School". Дарон каже про себе: "Я майже ніколи не ходжу на вечірки, тільки на хокейні матчі L.A. Kings. Решту часу я сиджу вдома і слухаю музику. Я не зустрічаюся ні з якими моделями і не ходжу в стрип-бар. Я живу в батьків і спілкуюся зі старими друзями. Я дійсно меланхолік. Частково це тому, що я не здоровий: я постійно відчуваю стрес, адже зараз у нас мільйонна публіка. Раніше я писав для себе, і моя мама була моєю публікою".
[свернуть]


Дискография

Скачать
1998 - System of a Down

Ifolder часть 1 // Ifolder часть 2
info

2001 - Toxicity

Ifolder часть 1//Ifolder часть 2
info

_________________________________________________________________________________


Последний раз редактировалось Эрис; 08.09.2011 в 09:54.
carrier вне форума   Ответить с цитированием
11 пользователя(ей) сказали спасибо:
Deathislife (30.07.2014), dufresne (12.05.2013), Final Expression (30.11.2010), immaltigor (23.07.2007), Inga (09.08.2012), Ksellos (14.12.2009), MUTBR (24.07.2007), romych (02.11.2008), VictimDark (13.10.2009), Костя (08.02.2011), МатаХари (14.08.2007)
Непрочитано 23.07.2007, 23:15   #2
Am I Evil?
+/- Информация
Репутация: 9
Re: System of A Down

ооо, другое дело!
обожаю эту группу. веселая, оригинальная, жизнерадостная, хотя и поют на злободневные темы. интересный и нестандартный подход к жизненным проблемам. оптимизм нужно культивировать слушая System of a down
YaЯoS вне форума   Ответить с цитированием
Непрочитано 23.07.2007, 23:35   #3
vinyl 10"
+/- Информация
Репутация: 103
Re: System of A Down

Да когда-то это было своеобразным открытием на муз поприще... Помню как в 2002 купил их Токсисити...
SKINNER вне форума   Ответить с цитированием
Непрочитано 23.07.2007, 23:39   #4
Nvllivs in verba
+/- Информация
Репутация: 2445
Re: System of A Down

Классная группа на самом деле. Полифония крутая, сейчас такое - редкость.
Жаль только порожняк играть стали. Или я их воспринимать перестал. Фиг знает. Хотя периодически возникает желание переслушать , например, тот же Токсисити
wanchope вне форума   Ответить с цитированием
Непрочитано 23.07.2007, 23:54   #5
Am I Evil?
+/- Информация
Репутация: 9
Re: System of A Down

Цитата:
Сообщение от wanchope
Жаль только порожняк играть стали.
и какой это еще порожняк? hypnotize и mezmerize классные альбомы. в них они еще больше стали экспериментировать, больше меств выделено дарону в вокальных партиях, сердж стал и на гитаре, кроме клавишных играть, развиваются ребята. вот steal this album так себе, но это понятно - b-sydes, unreleazed...
YaЯoS вне форума   Ответить с цитированием
Непрочитано 24.07.2007, 00:13   #6
Nvllivs in verba
+/- Информация
Репутация: 2445
Re: System Of A Down

Ну может ты и прав. Я ж говорю, "Или я их воспринимать перестал".
Просто от СОАД'ов теперь прутся те люди, которые кроме них еще по жизни слушают только Фактор 2 и Жанну Фриске. Это настораживает...
wanchope вне форума   Ответить с цитированием
Непрочитано 24.07.2007, 01:31   #7
Am I Evil?
+/- Информация
Репутация: 9
Re: System Of A Down

Цитата:
Сообщение от wanchope
Ну может ты и прав. Я ж говорю, "Или я их воспринимать перестал".
Просто от СОАД'ов теперь прутся те люди, которые кроме них еще по жизни слушают только Фактор 2 и Жанну Фриске. Это настораживает...
получается та же история как и с rammstein, slipknot, metallica... но эти люди тоже нужны - они помогают продавать альбомы)))
YaЯoS вне форума   Ответить с цитированием
Непрочитано 24.07.2007, 09:26   #8
420
+/- Информация
Репутация: 666
Re: System Of A Down

весёлая и интересная группа. началось всё с того, что я по телеку токсисити клип увидел. и понеслась))))
и вот мне, кстати, стил зыс албум больше нравится, чем тот же токсисити. за одну песню иннервижн им памятник можно ставить))). а вот насчёт последних творений - мезмерайз, имхо, провальный, а вот гипнотайз неплох.
TelOne вне форума   Ответить с цитированием
Непрочитано 24.07.2007, 09:49   #9
mp3 128 kbps
+/- Информация
Репутация: 0
Re: System Of A Down

Мезмерайз / Гипнотайз - зе бест)))
Miminari вне форума   Ответить с цитированием
Непрочитано 24.07.2007, 10:40   #10
mp3 320 kbps
+/- Информация
Репутация: 33
Re: System Of A Down

мезмерайз і гіпнотайз не такі вже і погані альбоми. Чоми ви так кажете? і справді там Дарон став більше співати, і мені здається, що добре співати. Кажеш Від Системи пруться ті люди, котрі Фактор 2 слухають? не думаю...
carrier вне форума   Ответить с цитированием
Непрочитано 24.07.2007, 11:06   #11
mp3 128 kbps
+/- Информация
Репутация: 0
Re: System Of A Down

согласен с ТелВан, насчет мезмериза... я привык слушатьСОАД, ту что играла в 98, токсисити и краденом, но никак не в мезмере...очень неудачный альбом... Кстати, никто не знает, када у них очередной релиз??????
theAleXX вне форума   Ответить с цитированием
Непрочитано 24.07.2007, 11:09   #12
DISPUNX NOT DEAD!!!
+/- Информация
Репутация: 217
Re: System Of A Down

Я если чесно только первые три альбома слышал. Первый нормальный альбом, песня спайдерс когда-то меня особенно впечатлила, второй альбом вобще суперовый, а третий никакой. После стил зис албум я только некоторые клипы видел, альбомы не слушал.
lycanthropunk вне форума   Ответить с цитированием
Непрочитано 24.07.2007, 11:14   #13
mp3 320 kbps
+/- Информация
Репутация: 33
Re: System Of A Down

Цитата:
Сообщение от theAleXX Посмотреть сообщение
...када у них очередной релиз??????
Гурт розпався...кажуть, що "пішли в відпустку". А Зараз Серж зайнятий сольником (23 жовтня) і Дарон теж хоче записати. Не знаю чи в них щось вийде, але всі чекають повернення старрої Системи. От так.
carrier вне форума   Ответить с цитированием
Непрочитано 24.07.2007, 11:39   #14
Nvllivs in verba
+/- Информация
Репутация: 2445
Re: System Of A Down

Цитата:
Сообщение от Gayardo Посмотреть сообщение
Кажеш Від Системи пруться ті люди, котрі Фактор 2 слухають? не думаю...
Знаю...
wanchope вне форума   Ответить с цитированием
Непрочитано 24.07.2007, 14:18   #15
mp3 128 kbps
+/- Информация
Репутация: 0
Re: System Of A Down

Цитата:
Сообщение от Gayardo Посмотреть сообщение
Гурт розпався...кажуть, що "пішли в відпустку". А Зараз Серж зайнятий сольником (23 жовтня) і Дарон теж хоче записати. Не знаю чи в них щось вийде, але всі чекають повернення старрої Системи. От так.
спасиб за инфу... жаль, что распались:((((
theAleXX вне форума   Ответить с цитированием
Непрочитано 24.07.2007, 15:50   #16
SmokeMan
+/- Информация
Репутация: 0
Re: System Of A Down

Цитата:
Сообщение от theAleXX Посмотреть сообщение
жаль, что распались:((((

та не распались.в отпуске просто!
ждём-с сольник Сержа!
MUTBR вне форума   Ответить с цитированием
Непрочитано 24.07.2007, 18:35   #17
Am I Evil?
+/- Информация
Репутация: 9
Re: System Of A Down

Цитата:
Сообщение от MUT@BOR
ждём-с сольник Сержа!
сольник сержа? там скорее всего быдет упор на вокальные данные, и вряд ли это будет металл, имхо.
Цитата:
Сообщение от TelOne
а вот насчёт последних творений - мезмерайз, имхо, провальный,
как по мне, то лучше чем steal this album, хотя и в нем есть действительно хорошие песни - innervision, streamline... а в mezmerize все же хороших песен больше - b.y.o.b., question, violent pornography, sad statue...
hypnotize так вообще офигенный альбом. holy mountains и lonely day - мои фавориты. первая из них про геноцид в армении в 1915 году, когда турецкая армия вторглась на территорию армении и высекла, сожгла и расстреляла около миллиона мирных жителей армении всех до единого, женщин, стариков, детей... и это - в 20 веке...
YaЯoS вне форума   Ответить с цитированием
Непрочитано 24.07.2007, 19:32   #18
420
+/- Информация
Репутация: 666
Re: System Of A Down

я обычно слушаю музыку альбомами, в этом плане мезмерайз явно уступает остальному творчеству группы.
TelOne вне форума   Ответить с цитированием
Непрочитано 24.07.2007, 19:39   #19
double CD
+/- Информация
Репутация: 817
Re: System Of A Down

в свое время очень повлияли на мое восприятие музыки в целом, да и сейчас их люблю...
а еще у них очень часто довольно простые инструментальные партии, на их табах хорошо начинать учиться играть :)
SubwaySun вне форума   Ответить с цитированием
Непрочитано 24.07.2007, 19:40   #20
Banned
+/- Информация
Репутация: 430
Re: System Of A Down

любил, и даже люблю сейчас. они одни из самых необычных и интересных продроченых групп.
lok вне форума   Ответить с цитированием
Непрочитано 24.07.2007, 21:11   #21
MCD
+/- Информация
Репутация: 84
Re: System Of A Down

Оч. уважаю эту группу, хотя последнее время не слушаю. Считаю первые три релиза более удачными, чем Mezmerize/Hypnotize.
Земляки, ёпт :)
Maddox вне форума   Ответить с цитированием
Непрочитано 24.07.2007, 21:51   #22
420
+/- Информация
Репутация: 666
Re: System Of A Down

Цитата:
Сообщение от Maddox
Земляки, ёпт :)
ты армянин?))
TelOne вне форума   Ответить с цитированием
Непрочитано 25.07.2007, 09:35   #23
DISPUNX NOT DEAD!!!
+/- Информация
Репутация: 217
Re: System Of A Down

Чего ж сразу армянин, в адресе ведь указано: Планета Земля, так ясно шо земляки.))
lycanthropunk вне форума   Ответить с цитированием
Непрочитано 25.07.2007, 10:50   #24
mp3 320 kbps
+/- Информация
Репутация: 10
Re: System Of A Down

Отличная группа. Одна из первых групп, которые я слушал(после лп, нирваны и оффспринга). Нравятся все альбомы кроме мезмерайз. Когда-то фанател от первых трёх альбов, из которых не могу выделить лучший, но через пол года как-то поднадоели. Давно уже не слушал.
Imad вне форума   Ответить с цитированием
Непрочитано 25.07.2007, 15:07   #25
MCD
+/- Информация
Репутация: 84
Re: System Of A Down

Цитата:
Сообщение от TelOne Посмотреть сообщение
ты армянин?))
Есть немного

Цитата:
Сообщение от Хтось Посмотреть сообщение
Чего ж сразу армянин, в адресе ведь указано: Планета Земля, так ясно шо земляки.))
:)))))))
Maddox вне форума   Ответить с цитированием
Непрочитано 28.07.2007, 23:12   #26
mp3 96 kbps
+/- Информация
Репутация: 3
Re: System Of A Down

одна из любимых групп.начинал их слушать вместе с корнами(давненько было дело ) и слушаю до сих пор в отличии от корнов.нравицца за оригинальность и неподражаемость.просто душки)
В@ся Рогов вне форума   Ответить с цитированием
Непрочитано 28.07.2007, 23:24   #27
dance with tense
+/- Информация
Репутация: 485
Re: System Of A Down

гг мне нравится - быстрая танцевальная музыка. Очень радует, что популярная, успешная группа распостраняет такие актуальные, на сегоднешний день, идеи: это, по-любому, имеет влияние на общество.

Последний раз редактировалось Decadance; 28.07.2007 в 23:39.
Decadance вне форума   Ответить с цитированием
Непрочитано 29.07.2007, 08:57   #28
vinyl 12"
+/- Информация
Репутация: 662
Re: System Of A Down

Цитата:
Сообщение от ser43
гг мне нравится - быстрая танцевальная музыка
именно за вот ето я их и люблю....
Zimbabva вне форума   Ответить с цитированием
Непрочитано 29.07.2007, 10:10   #29
opposing force
+/- Информация
Репутация: -10
Re: System Of A Down

Цитата:
Сообщение от Gayardo Посмотреть сообщение
"Гуртом, який послідовно пройшов свій шлях і неперевершений дотепер, був Faith No More. Майк Паттон – це одна з основних причин, чому ми взагалі займаємося музикою."
Ну Faith No More я на жаль ще не слухав, але то шо SOAD має щось від Mr. Bungle(теж група Паттона) - це точно))_
Neo вне форума   Ответить с цитированием
Непрочитано 29.07.2007, 15:00   #30
dance with tense
+/- Информация
Репутация: 485
Re: System Of A Down

Цитата:
На творчість системників ще в молодості вплинули різні групи і стилі: Dead Kennedys, Slayer, Morbid Angel, Kiss, The Beatles, Led Zeppelin, Deftones, а також вірменський співак Гарот Памбоук'ян.
кажется не совпадает
Decadance вне форума   Ответить с цитированием
Ответ
Форум www.neformat.com.ua > Music > Other > Alternative

Опции темы Поиск в этой теме
Поиск в этой теме:

Расширенный поиск

Похожие темы
Тема Автор Раздел Ответов Последнее сообщение
System UncleD Electronic 0 16.12.2011 15:02
In SOAD we Trust! (System of a Down cover show) W.U. promotion Events Archive 10 14.04.2011 10:25
Distant System Kopro Electronic 3 30.06.2010 20:35
Twisted System SoN Electronic 3 14.11.2009 14:49
15.11.09. Киев, Бинго. System Of A Down Cover Party Vlad Vladoff Events Archive 0 09.11.2009 03:42

Ваши права в разделе
Вы не можете создавать новые темы
Вы не можете отвечать в темах
Вы не можете прикреплять вложения
Вы не можете редактировать свои сообщения

BB коды Вкл.
Смайлы Вкл.
[IMG] код Вкл.
HTML код Выкл.


   
 
Текущее время: 06:54. Часовой пояс GMT +3.
Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2022, vBulletin Solutions, Inc.
Перевод: zCarot
НовостиСтатьиРецензии
ИвентыКонтактыФорум


Facebook Telegram Twitter YouTube Instagram Mixcloud SoundCloud

Designed by LaBIZz
Все материалы, размещенные на этом сайте, распространяются на условиях
Creative Commons Attribution-Share Alike 3.0 License.

© 2004-2021 Neformat Ukraine