www.neformat.com.ua

Новости Статьи Рецензии Ивенты Форум Facebook Telegram Twitter YouTube Instagram Mixcloud SoundCloud
Переключить в мобильный режим
Вернуться   Форум www.neformat.com.ua > Music Related > Boards

Boards Поиск музыкантов группами и групп музыкантами

Ответ
Опции темы Поиск в этой теме
Непрочитано 09.06.2017, 18:39   #1
mp3 56 kbps
+/- Информация
Шукаю вокалістку для створення музичного гурту (дует)

Привіт! Якщо ти знайшла це оголошення, прошу тебе дуже уважно його почитати, сприймати кожне слово так, як написано і не вкладати в них свій якийсь лише тобі зрозумілий зміст. Отже, викладаю все, як є. Я - клавішник, мені 26, закінчив музичну школу, грав в гуртах. Є непереборне бажання створити дует і виступати на людях з піснями (одразу скажу, що якщо ти не маєш поняття, що таке український гурт і слухаєш російську музику, то не пиши мені будь-ласка). На першому місці ставлю творчість, ентузіазм і визнання людей, а потім вже якісь матеріальні вигоди. Мета - хоча б один виступ з численною публікою (чоловік 60). Найбільш ймовірний заклад-кандидат для першого виступу - арт-клуб "Сундук".

РЕПЕРТУАР:
1. Гратимемо англомовні пісні 20-го століття і сучасності, які вибираю я, і які вибираєш ти (разом вибираємо, що хочемо грати). Сформуємо список зарубіжних пісень.
2. Гратимемо наші україномовні пісні, які я пишу, ти пишеш, ми разом пишемо (в основному софт-рок і соул, інші стилі можливі)

ПЛАН ДІЯЛЬНОСТІ:
1. Вивчення декількох пісень - дві-три або більше репетицій, до п'яти, я думаю.
2. Похід в перехід метро для перевірки реакції публіки. Якщо сподобається, будемо грати і там, адже це незабутнє враження, коли публіка проходить повз і насолоджується. Але акцент на вищезгадані арт-клуби. Цей другий пункт можна пропустити, не наполягаю на ньому.
3. Ще одна репетиція, робота над помилками після першого контакту з публікою.
4. Угода з власником пабу "Сундук" або інше місце про перший пробний безкоштовний виступ, де ми зіграємо. Подивимося на реакцію публіки там. ВИСТУП НОВОГО ГУРТУ.
5. Якщо все йде добре, подальший рух до успіху.

Тобто, якщо підсумувати, це все робиться для того, щоб ми вивели нашу музику з квартир на публіку і отримали визнання людей як гурт.

Чи знайдеться тут така вокалістка, яка готова втілити мрію в життя і пройти зі мною хоча б чотири пункти цього плану? Я - правдива людина і шукаю таку ж вокалістку, з якою у нас будуть хоча б приблизно схожі смаки.

Виконавці, якими надихаюсь (всі не перерахуєш, але основні):
The Beach Boys, the Beatles, the Doors, Pink Floyd, Coldplay, Whitney Houston, Amy Winehouse, Adele, Muse (Origin of Symmetry), Jackson 5, Dire Straits, the Four Seasons, Badfinger, Sixto Rodriguez), інші one-hit wonders

Повторюсь (обов'язково зверни увагу на побажання):
1. НОУ РАШЕН ШІТ М'ЮЗІК ТЕЙСТ, ОНЛІ ЮКРЕЙНІАН ЕНД ФОРЕЙН М'ЮЗІК
2. ТИ ЖИВЕШ НЕ В БОЯРЦІ АБО ЧОРТ ЗНАЄ ДЕ, А В КИЄВІ
3. НОУ ФАКЕН АРБЕНІНА, ЗЕМФІРА, БІ-2 ЕНД АЗЕР МАЗЕФАКЕРС, ВАН МО ТАЙМ. STOP!
4. БУДЬ ЧЕСНОЮ І НЕ МАНІПУЛЮЙ, А КАЖИ, ЩО ТИ ДУМАЄШ І ЧОГО ТИ НАСПРАВДІ БАЖАЄШ. ЛИШЕ ТАК МИ ПІДЕМО ВПЕРЕД.

З нетерпінням чекаю на твоє повідомлення або дзвінок. Сподіваюсь, ти приблизно уявила, що спонукає мене до створення гурту - любов до музики. Музика зворушує серця і оволодіває розумом лише тоді, коли вона правдива. Будь чесною. З приводу цієї ідеї, гурту, я налаштований рішуче. Треба пройти дистанцію як мінімум до першого виступу. Ми обов'язково чогось досягнемо.

Пиши на пошту - sevchyk@gmail.com

Последний раз редактировалось J-o-h-n; 05.09.2017 в 10:39.
J-o-h-n вне форума   Ответить с цитированием
Непрочитано 05.09.2017, 10:34   #2
mp3 56 kbps
+/- Информация
Re: Шукаю вокалістку для створення музичного гурту (дует)

На 05.09.2017 оголошення ще актуальне.
J-o-h-n вне форума   Ответить с цитированием
Ответ
Форум www.neformat.com.ua > Music Related > Boards

Опции темы Поиск в этой теме
Поиск в этой теме:

Расширенный поиск