Форум www.neformat.com.ua

Форум www.neformat.com.ua (https://forum.neformat.com.ua/)
-   Demo (https://forum.neformat.com.ua/demo/)
-   -   Ден - реп виконавець, музикант (Пирятин) (https://forum.neformat.com.ua/demo/85869-den-rep-vikonavec-muzikant-piryatin.html)

Ден [Пирятин] 16.05.2018 10:05

Ден - реп виконавець, музикант (Пирятин)
 
Представляю вашій увазі збірку і нарізку треків записаних у період 2012-2015 р.р.
Після цього я почав займатися написанням свого повноцінного альбома, який ще в процесі і думаю, що в цьому році ви його почуєте.
Є треки із брудним звуком, шипящим звуком, не лякайтеся, деякі треки і не зведені по вокалу тут досконало майже, ну в цьому весь і кайф (зрозуміють справжні поціновувачі).
Всі інструментали були написані мною, як це завжди було і буде.
Ця збірка, яка має назву "2012-2015" перетворилася на невеличку іпішку, я думаю комусь буде цікаво її послухати)).
Підтримуємо український продукт, хоча як ви можете підтримати?)
Купляти ніхто не буде(ох ці ж інтернети), це вже давно всім ясно))
Та хоч поставте лайк або підпишіться і всі музиканти будуть пригати від щастя відкорковуючи шампанське і підкидати шапки вгору))).

Трекліст:
00:00 - Ден - Демо 2013
01:25 - Ден - вбити пересмішника (2014)
04:49 - Ден - instrumental 2013
06:56 - Ден - проблеми (2015)
09:39 - Ден - брудна спека
12:48 - Ден - в буденності
16:34 - Ден - lifesaver
18:39 - Ден - бруд
21:34 - Ден - пустота


punkbooster 16.05.2018 11:26

Re: Ден - 2012-2015 (Повний EP)
 
Ден [Пирятин], батя, создай себе одну тему и постоянно ее обновляй, а то каждый сингл новую тему плодишь - не надо так.

Ден [Пирятин] 17.05.2018 08:28

Re: Ден - 2012-2015 (Повний EP)
 
Цитата:

Сообщение от punkbooster (Сообщение 2765980)
Ден [Пирятин], батя, создай себе одну тему и постоянно ее обновляй, а то каждый сингл новую тему плодишь - не надо так.

Ок бро, скоро новий альбом, то слідкуйте за новинами, і хай живе і розвивається український хіп хоп)).

Ден [Пирятин] 13.07.2018 09:00

Re: Ден - 2012-2015 (Повний EP)
 
Новий трек!

Інструментал - Ден.

Facebook - https://www.facebook.com/onthemicden


metanoia 14.07.2018 00:48

Re: Ден - 2012-2015 (Повний EP)
 
Ничо не понял, но прикольно))

Ден [Пирятин] 20.07.2018 09:55

Re: Ден - 2012-2015 (Повний EP)
 
Цитата:

Сообщение от metanoia (Сообщение 2769487)
Ничо не понял, но прикольно))

спасибо) Скоро альбом)

Ден [Пирятин] 16.10.2018 08:46

Re: Ден - реп виконавець, музикант (Пирятин)
 

Ден [Пирятин] 30.11.2018 10:17

Re: Ден - реп виконавець, музикант (Пирятин)
 
Представляю вашій увазі шматок аудіо треку "У сраку на коні" із нового альбому "Скрізь лайно", який вийде найближчим часом.


Ден [Пирятин] 05.12.2018 09:53

Re: Ден - реп виконавець, музикант (Пирятин)
 
Якщо Alyona Alyona це "прорив" українського репу і вона номер "один", а інші гімно, то судячи з цього можна просто послати її у сраку і написати діс на неї, що я особисто і зробив, але коментарі пишуть одні неосвіченні у хіп хопі, малюки і дівчата, які взагалі не розуміють що таке хіп хоп і з чим його їдять. Женуться за трендами, і вважають все круте те, що мелькнуло по ящику і в ротаціях.Якщо Alyona Alyona це дуже "крута" реперша, то хто тоді Lords of the underground, M.O.P, Nas, Redman, Spice 1, Mc Eight, Ice t, Black Moon, MF Doom, Mobb Deep, Ice Cube, BIG TRAY DEEE і дуже й дуже багато інших на яких треба рівнятися і рівнятися щоб робити це не заради хайпу і переглядів на ютубі і за лайки. Від реальних поціновувачів у твій адрес - нуль поваги, хіба що за флоу, флоу у тебе непогане. Все решта гімно. Я не кажу що слухайте мене, а вона гімно. Я не кажу що слухайте всіх Емсі, а що зараз не слухайте. Просто якщо б Alyona Alyona була б реально трушний репер, то вона б не робила хайпову музику, яку вона робить зараз. Бо те що вона робить зараз це як небо і земля. Тому їй дізреспект.


black_label 05.12.2018 15:45

Re: Ден - реп виконавець, музикант (Пирятин)
 
Цитата:

Сообщение от Ден [Пирятин] (Сообщение 2777347)
Якщо Alyona Alyona це "прорив" українського репу і вона номер "один", а інші гімно, то судячи з цього можна просто послати її у сраку і написати діс на неї, що я особисто і зробив, але коментарі пишуть одні неосвіченні у хіп хопі, малюки і дівчата, які взагалі не розуміють що таке хіп хоп і з чим його їдять. Женуться за трендами, і вважають все круте те, що мелькнуло по ящику і в ротаціях.Якщо Alyona Alyona це дуже "крута" реперша, то хто тоді Lords of the underground, M.O.P, Nas, Redman, Spice 1, Mc Eight, Ice t, Black Moon, MF Doom, Mobb Deep, Ice Cube, BIG TRAY DEEE і дуже й дуже багато інших на яких треба рівнятися і рівнятися щоб робити це не заради хайпу і переглядів на ютубі і за лайки. Від реальних поціновувачів у твій адрес - нуль поваги, хіба що за флоу, флоу у тебе непогане. Все решта гімно. Я не кажу що слухайте мене, а вона гімно. Я не кажу що слухайте всіх Емсі, а що зараз не слухайте. Просто якщо б Alyona Alyona була б реально трушний репер, то вона б не робила хайпову музику, яку вона робить зараз. Бо те що вона робить зараз це як небо і земля. Тому їй дізреспект.

https://www.youtube.com/watch?v=ADbrc-1Qb6I

Тебе так пригорело, шо аж дис записал?)
И да, 90е давно прошли и "трушные репера" выглядят и делают музон по другому, это нормально, жанр развивается.

По Алене - четкий флоу, хороший текст и бит. Так что дис вообще мимо.

Ден [Пирятин] 06.12.2018 09:26

Re: Ден - реп виконавець, музикант (Пирятин)
 
Цитата:

Сообщение от black_label (Сообщение 2777362)
Тебе так пригорело, шо аж дис записал?)
И да, 90е давно прошли и "трушные репера" выглядят и делают музон по другому, это нормально, жанр развивается.

По Алене - четкий флоу, хороший текст и бит. Так что дис вообще мимо.

Якщо 90-е давно "прошли" як ти кажеш, то чому і досі валять ось так

Або ось так

Або ось так

Або ось так

і дуже і дуже багато такого яке ще буде виходити і виходити, і що ти їм скажеш? а? Альонка це хайпова параша

black_label 06.12.2018 16:10

Re: Ден - реп виконавець, музикант (Пирятин)
 
Цитата:

Сообщение от Ден [Пирятин] (Сообщение 2777396)
Якщо 90-е давно "прошли" як ти кажеш, то чому і досі валять ось так

і дуже і дуже багато такого яке ще буде виходити і виходити, і що ти їм скажеш? а? Альонка це хайпова параша

Так можна доебаться к любому ньюскульному исполнителю.
Клауд реп тоже параша?

Ден [Пирятин] 07.12.2018 09:51

Re: Ден - реп виконавець, музикант (Пирятин)
 
Цитата:

Сообщение от black_label (Сообщение 2777420)
Так можна доебаться к любому ньюскульному исполнителю.
Клауд реп тоже параша?

Клауд реп параша. Якщо тобі подобається, то слухай, тобі ніхто не забороняє.

RealstaN 07.12.2018 10:32

Re: Ден - реп виконавець, музикант (Пирятин)
 
новая интересная тема

Cactoos 07.12.2018 16:36

Re: Ден - реп виконавець, музикант (Пирятин)
 
А Joey Badass це не хайпова музика?

Ден [Пирятин] 16.12.2018 21:37

Re: Ден - реп виконавець, музикант (Пирятин)
 

RealstaN 17.12.2018 09:34

Re: Ден - реп виконавець, музикант (Пирятин)
 
:facepalm:

Cactoos 17.12.2018 10:06

Re: Ден - реп виконавець, музикант (Пирятин)
 
Ден [Пирятин], мінус у хайпового Асап Рокі брати норм? Я не розумію твою логіку. Хайп хайп хайп, а сам юзаєш хайповий мінус.

Ден [Пирятин] 17.12.2018 10:54

Re: Ден - реп виконавець, музикант (Пирятин)
 
Це мій мінус, я наіграв сам на баяні, добавив басуху, ударку і т д, це не хайп, це така фішка була. На початку секунд 5 то оригінал і в кінці секунд 5, це так було задумано. Я ніколи не краду мінуса ні у кого, і зараз я роблю вже досить довго альбом, всі тексти і мінуса мої, і записуюя я сам і все роблю сам і робитиму. Відповідаю за слова теж я сам.

Добавлено в 09:54 / Предыдущее сообщение было написано в 09:40

Чи ти не відрізняєш Баян неук?)))) Я 5 років у свій час ходив у музичну школу, я серйозні речі там іграв, а наіграти мелодію із Асапа не було важко)))) Ну це була фішка така, у тексті було вказано "Асап Роккі на баяні..."

Cactoos 17.12.2018 11:58

Re: Ден - реп виконавець, музикант (Пирятин)
 
Дурню дурний, якщо ти Айс Кюба заюзав в тексті, то від цього твій нуботрек не стає Тудейвозегуддейом. Та хоч на хуї пирятинського бомжа наіграй, але це мінус Асап Рокія. На хайпі хочеш вирулити свій антихайп. Тобі із Славком фіти робити треба, хоча тобі до нього ще так далеко, як і до Альони.Ці твої нубодіси хз хто взагалі буде слухати. Щоб на когось діс писати, спочатку треба самому щось зробити. Хоча кому я це пояснюю. Хз чим тобі Альона заважає і хз навіщо на неї писати діс (хіба щоб на ньому хайпу зловити), у неї альбома навіть нема і вона нічого кривого не робить. Ти просто взяв те, що зараз на слуху і написавши на це діс думаєш, що від цього такий нуб як ти стане на слуху.
Хайп хайп хайп. Постиш Бедесса, мінус з Асап Рокія береш і дісиш Альону Альону. Це реально смішно, краще гівна сходи приїж.

Добавлено в 10:54 / Предыдущее сообщение было написано в 10:48

А ще Альона тобі не дасть по єбалу, бо їй на таких лохів, як ти просто похуй.

Добавлено в 10:56 / Предыдущее сообщение было написано в 10:54

Ти на тих діси пиши, хто по єбалу тобі може дати. Таких багато в хайповій музиці, але ти вибрав Альону Альону, бо вона тобі не вЇЄбе по єбалу тупому. Ось і вся суть твого діса, вуйку дурний.

Добавлено в 10:58 / Предыдущее сообщение было написано в 10:56

На тьолку писати діс, це піздєц просто. Тобі гівна їсти мінімум по 500 грам на день треба, щоб хоч трохи набратися розуму.

Ден [Пирятин] 17.12.2018 16:21

Re: Ден - реп виконавець, музикант (Пирятин)
 
буковок дохуя а толку ніхуя, ахах)))
Пишу тобі ще раз і іншим неукам і клоунам хто ще відкриє свої дзьобики:

Якщо критикуєш мій діс і навіть не зрозумів, що мова не скільки про особистість Альони, скільки про її шанувальників - більшості з них подобається не Альона, а хайп довкола неї, всі хочуть потрапити на цю накручену хвилю. Сьогодні вона, завтра хтось інший, а люди залишаться папугами які повторюватимуть один за одним.


Я ще раз повторюю, я не отримую хайп через неї, я не отримую хайп через мінус Асап Роккі, фішка була так просто наіграти його семпл на баяні і зробити самому інструментал, у тексті ж написано було "Асап Роккі на баяні". я не пригрів собі його мінус, не переживай. Я ніколи не крав ні в кого мінуса, у мене свій продукт. Цей виключення, ну він не вкрадений він просто переігранний(це велика різниця). Нікого по їбалу я бити не збирався, тим більше дівчину))) Якщо у вас пукани горять, то значить я вдарив змістом вас по їбалу. Пфффф, мені блювать хочеться від висерів Альониних, і хто такий Славік? Це твій якийсь шанувальник?))) При чому тут Джоуі Беддес. Ви бл""дь всі такі тупі і не обгрунтовні що мені соромно за вас. Ти мені скажи краще скільки Альона заплатила за сюжет 1+1. Що ти скажеш мені а?

Cactoos 17.12.2018 16:36

Re: Ден - реп виконавець, музикант (Пирятин)
 
А ти не папуга? Ти сам реп придумав?

denver 08.01.2019 14:58

Re: Ден - реп виконавець, музикант (Пирятин)
 
Цитата:

Сообщение от Cactoos (Сообщение 2777530)
А Joey Badass це не хайпова музика?

Я бы сказал, что это лучшее, что было с американским рэпом в 2017-м.

Cactoos 08.01.2019 16:22

Re: Ден - реп виконавець, музикант (Пирятин)
 
denver, мова йде про хайп

denver 08.01.2019 16:41

Re: Ден - реп виконавець, музикант (Пирятин)
 
Cactoos, а где там хайп? на чем он?

Botanik 08.01.2019 16:49

Re: Ден - реп виконавець, музикант (Пирятин)
 
Вот короли рэпа. кто не помнит, если че.


Cactoos 08.01.2019 17:02

Re: Ден - реп виконавець, музикант (Пирятин)
 
denver, музика/кліпи/прикид

bc_ranger 08.01.2019 17:02

Re: Ден - реп виконавець, музикант (Пирятин)
 
МС Прожектор - хип-хопа директор. Кто не в курсе.

denver 09.01.2019 00:11

Re: Ден - реп виконавець, музикант (Пирятин)
 
Цитата:

Сообщение от Cactoos (Сообщение 2779214)
denver, музика/кліпи/прикид

Интересная позиция, буду знать

Ден [Пирятин] 08.02.2019 09:39

Re: Ден - реп виконавець, музикант (Пирятин)
 
Нове!



Текущее время: 14:34. Часовой пояс GMT +3.

Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc.
Перевод: zCarot