www.neformat.com.ua


Новости Статьи Рецензии Ивенты Форум Facebook Telegram Twitter YouTube Instagram Mixcloud SoundCloud
Переключить в мобильный режим
Вернуться   Форум www.neformat.com.ua > Main > Different

Different Основной раздел, в котором можно пообщаться на любые темы

Ответ
Опции темы Поиск в этой теме
Непрочитано 14.04.2011, 17:06   #1
spirit of the void
+/- Информация
Репутация: 110
Паранормальные истории

Короче, вот что стало интересно, с кем из юзеров в жизни приключались какие-то странные, мистические, а возможно и ваще паранормальные например истории?

Ведь думаю, порой даже с людьми сугубо скептической натуры случаются странные вещи
The Conqueror Worm вне форума   Ответить с цитированием
Непрочитано 23.01.2013, 13:12   #301
спокойствие и превосходство
+/- Информация
Репутация: 1517
Re: Паранормальные истории

Цитата:
Сообщение от spiritus Посмотреть сообщение
Шутки - шутками, но я когда-то дико высадился с аудиозаписей Аннелизы Михель
Да и щас не по себе

кто не в теме

https://www.youtube.com/watch?v=qr-IdHU3A5M
[свернуть]
охблять
bc_ranger вне форума   Ответить с цитированием
Непрочитано 23.01.2013, 13:50   #302
perfect women crew
+/- Информация
Репутация: 505
Re: Паранормальные истории

ой ребята, давным-давно буйные психи с эпилепсией и назывались одержимыми. а няшные психи - блажеными.
в психушках такое можно позаписывать.

родители у нее были фанатиками. препаратов тогда не было. священник довел ее до смерти. не очень это все паранормально
Erin вне форума   Ответить с цитированием
Непрочитано 23.01.2013, 14:14   #303
double CD
+/- Информация
Репутация: 694
Re: Паранормальные истории

Erin, да ну,эпилептики так себя не ведут. Психоз - возможно, но не объясняет комбо многоголосья-многоязычия-тематичности этих воплей/корчей/хрен-его-знает-чего. А даже если и психоз, то все равно высажывает.
Да, я не христианин, если что.
spiritus вне форума   Ответить с цитированием
Непрочитано 23.01.2013, 14:24   #304
perfect women crew
+/- Информация
Репутация: 505
Re: Паранормальные истории

Вот это я тему не читала пару месяцев, а она уже превратилась в газету "НЛО"
Верите в экзорцизм и кошек из шкафов...

Вопрос на засыпку.
Почему истории про бабок-ведьм, волосатые ноги, "одержимых" демонами - чаще всего "происходят" на территории христианских государств? В Америке и Европе? ну и Японию еще сюда припишем, хотя у тамошней "нечисти" якобы другое происхождение.
Почему в Индии нет этого всего? Или Египте?

Добавлено через 4 минуты
spiritus, бывает разное - посмотри, что происходит с людьми, которые часто кушали наркоту доступную дешевую (не помню, как она зовется), которая разрушает нервные связующие.
они говорят по разному, кривые, постоянно дергаются.

может, у девушки точно то же было, почему никто препараты ей не колол
Erin вне форума   Ответить с цитированием
Непрочитано 23.01.2013, 15:03   #305
advocatus diaboli
+/- Информация
Репутация: 1488
Re: Паранормальные истории

Цитата:
Сообщение от Erin Посмотреть сообщение
Почему в Индии нет этого всего? Или Египте?
пффф. насчет Индии не уверен, а в исламском мире истории про охоту на ведьм и одержимость джинами вполне себе в ходу.
кстати, разница между наркоманом, сумасшедшим и одержимым не так велика, с точки зрения религиозных мистиков, коль на то уж пошло.

Добавлено через 1 минуту
вот что-что, а эти истории - совершенно общечеловеческая хрень. в разных странах колорит разный, н осуть весьма похожа. просто где-то об этом принято говоирть, а где-то молчать. тоже часть местного колорита, в общем-то.
Gale вне форума   Ответить с цитированием
Непрочитано 23.01.2013, 15:05   #306
спокойствие и превосходство
+/- Информация
Репутация: 1517
Re: Паранормальные истории

с кошкой стори конечно лол, но видос действительно жуткий, и да, кто говорил, что в него кто-то поверил? осознание того что это фигня же не мешает нормально так высадиться, как в детстве от фильмов про зомбаков
bc_ranger вне форума   Ответить с цитированием
Непрочитано 23.01.2013, 15:06   #307
Столица рока
+/- Информация
Репутация: 916
Re: Паранормальные истории

Цитата:
Сообщение от Gale Посмотреть сообщение
кстати, разница между наркоманом, сумасшедшим и одержимым не так велика, с точки зрения религиозных мистиков, коль на то уж пошло.
Если уж на то пошло, то и не только с точки зрения мистиков
Kremenchu вне форума   Ответить с цитированием
Непрочитано 23.01.2013, 16:03   #308
Mvch cvlt!
+/- Информация
Репутация: 1507
Re: Паранормальные истории

Sø Trve вне форума   Ответить с цитированием
Непрочитано 23.01.2013, 16:52   #309
perfect women crew
+/- Информация
Репутация: 505
Re: Паранормальные истории

я написала очень много, но мне стало впадлу постить. давайте истории из жизни еще, а не видосы с ютуба

Добавлено через 10 минут
а по поводу Аннелизы:

Anneliese Michel seemed to build her life around an old-fashioned kind of Roman Catholic devotion. In her dormitory room at West Germany's University of Würzburg, the pretty, pious young education student covered her walls with pictures of saints, kept a holy-water font near the door, regularly prayed the Rosary. Timid and intense, she seemed somehow afraid of life; even in her thesis, which she finished this spring, she focused on the phenomenon of fear. Then, one month later, Anneliese died at home in Klingenberg at the age of 23, wasted to skin and bones.
Erin вне форума   Ответить с цитированием
Непрочитано 01.08.2013, 18:22   #310
mp3 128 kbps
+/- Информация
Репутация: 6
Re: Паранормальные истории

Давно бы пора внедрить новую религию, бога совпадений.
BoomStick вне форума   Ответить с цитированием
Непрочитано 01.08.2013, 18:30   #311
vinyl 10"
+/- Информация
Репутация: 1193
Re: Паранормальные истории

Батько розповідав історію з армії: одного разу вночі обходили з чуваками територію, розмовляли, курили. Ну, і проходили коло старого сарая. Ним практично не користувалися, так, усяке сміття лежало. І тут хтось помітив на всередині стіні дивне слабеньке світло. Перешугався, спитав у інших - теж бачать. Так вони постояли, подумали, вирішили таки зайти подивитися. Короче, заходять всередину, а там

Развернуть для просмотра

коротке замикання.
[свернуть]
valmakar вне форума   Ответить с цитированием
Непрочитано 01.08.2013, 18:38   #312
Столица рока
+/- Информация
Репутация: 916
Re: Паранормальные истории

valmakar, до последнего был уверен, что

Развернуть для просмотра

шаровая молния
[свернуть]
Kremenchu вне форума   Ответить с цитированием
Непрочитано 01.08.2013, 21:34   #313
у меня есть травмат;
я спокоен и рад
+/- Информация
Репутация: 200
Re: Паранормальные истории

valmakar, а я предположил, что

Развернуть для просмотра

[свернуть]
fitzgerald вне форума   Ответить с цитированием
Непрочитано 02.08.2013, 12:20   #314
tape
+/- Информация
Репутация: 83
Re: Паранормальные истории

valmakar, а я

Развернуть для просмотра

[свернуть]
panamama вне форума   Ответить с цитированием
Непрочитано 02.08.2013, 13:19   #315
めらんちょりあ
+/- Информация
Репутация: 1545
Re: Паранормальные истории

What is the best horror story you can come up with in two sentences
http://www.reddit.com/r/AskReddit/co...u_can_come_up/

Цитата:
I woke up to hear knocking on glass. At first, I though it was the window until I heard it come from the mirror again.
Цитата:
Don't be scared of the monsters, just look for them. Look to your left, to your right, under your bed, behind your dresser, in your closet, but never look up, she hates being seen.
kirai вне форума   Ответить с цитированием
Непрочитано 02.08.2013, 14:54   #316
vinyl 10"
+/- Информация
Репутация: 1193
Re: Паранормальные истории

Цитата:
Сообщение от I'm Impressed Посмотреть сообщение
до последнего был уверен, что
Чесно, я думав так закінчити історію, але любов до правди перемогла
valmakar вне форума   Ответить с цитированием
Непрочитано 21.04.2016, 12:53   #317
Mvch cvlt!
+/- Информация
Репутация: 1507
Re: Паранормальные истории

скептично отношусь к такой хуйне, но недавно девушка начала рассказывать, шо ее что-то хватало за ноги/руки ночью(я хватаю только за грудь, если что). А не так давно с полки, которая под самым потолком и книги с которой никто уже года 3 не трогал, упала книжка:


причем вечером нашли еще и новый завет на полу шкафа

Добавлено в 12:53 / Предыдущее сообщение было написано в 12:50

а, еще в эту же ночь у нее над головой лампочка разорвалась, при том, что обычно это происходит в момент включения(перепад напряжения видимо), а тут она уже горела...
Sø Trve вне форума   Ответить с цитированием
Непрочитано 21.04.2016, 12:57   #318
Криптоосциллограф
+/- Информация
Репутация: 800
Re: Паранормальные истории

Ükrøp, Я сегодня на своей странице как раз написал паранормальную историю. Только сразу читай!
Anandamid на форуме   Ответить с цитированием
Непрочитано 21.04.2016, 13:24   #319
спокойствие и превосходство
+/- Информация
Репутация: 1517
Re: Паранормальные истории

Перечитываю тему с самого начала и параллельно набираю объявление на ОЛХ об оптовой продаже кирпичей.
bc_ranger вне форума   Ответить с цитированием
Непрочитано 15.08.2017, 18:59   #320
никакой свободы врагам свободы!
+/- Информация
Репутация: 123
Re: Паранормальные истории

Цитата:
Сообщение от bc_ranger Посмотреть сообщение
Перечитываю тему с самого начала и параллельно набираю объявление на ОЛХ об оптовой продаже кирпичей.
[2]

особенно с истории Лены черные кирпичи выходят
Ghoul вне форума   Ответить с цитированием
Непрочитано 15.08.2017, 23:45   #321
Dead but Dreaming
+/- Информация
Репутация: 374
Re: Паранормальные истории

Блін, а ніхто не переповідав історії про те, як людей "брав блуд" в лісі? Оце завжди кріпово, хоч і в багатьох обставини подібні.
Також від сусідки в селі (навіть від двох) чув історію про те, як вони на Великдень в інше село ходили паску святити. Тоді в нашому по-ходу ще не було подібного закладу - хз, а дорога туди (село називається, тіки не ржіть, Сасанівка) проходила через ліс по трасі Р-32 (це я ща по Гугл Мепс дивлюсь, а коли там прописую назву села, то першим ділом вибиває фотку якоїсь церкви ). До речі, мені ця ділянка дороги дуже подобається (принаймні біля околиці мого села: уявіть з двох сторін гарно асфальтованої дороги високий мішаний ліс, а саме шосе не надто навантажене трафіком в плані інтенсивності, тому там відносно спокійно. До того спокійно, що, ходили слухи, в покинутому гранітному кар'єрі, до якого йти від мого будинку хвилин 15-20 пішки, не одну душу потопили всякі бандюки. Ну це вже зовсім інша історія).

Карта

[свернуть]

Словом, діло було ще до мого народження, якщо не помиляюсь. Місяць -ень, ніч. Пиздують вони двоє (дві жінки) трасою до того села з своїми кошиками з яйцями і десь раптом чують тріск. Ну ніби гіляка суха вломалась. Ну як би пересрали, йдуть далі, бо святе ж діло. Раптом - звук знову повторився (а може ще й третій раз, як воно, знаєте, буває). Вони, короче, оглядаються, і бачать стоїть якесь хуйло - високе таке дишло, все в чорному, а голови не видно, а там де шия - білий такий рушник, хз, полотно якесь. Піздець. Я так поняв, вони руки в ноги, молитву в зуби, і давай ходу вперед. По ходу діла, якось вони втекли (при умові, що їх воно взагалі доганяло: мож просто там стояло), а назад, коли служба закінчилась, вже їхали на підводі сусіда, а коли доїжджали до того місця, коняка почав брикатись. І, якщо не помиляюсь, вони побачили цей самий силует, але це не точно. І ще вночі після цієї байки (і не тільки) чомусь дуже якось кріпово йти до криниці набирати воду.

Потім вже нам пересказували, що це тіпа привид мужика якогось, який колись збив насмерть одну дівчинку, родичі якої вчинили самосуд над ним, жорстоко ще й катуючи. Закінчилось тим, що його десь в тих краях повісили, а самі дивним чином повипилювались з цього світу.
Таке щось.
Взагалі, якщо зважити, що ця сусідка не дуже дозволяла своїм внучатам зі мною кентуватись в той ліс, свобода входу/виходу до якого у мене була повна (до 10 років, крч, ми особливо кентувались, а потім пороз'їжджались по різних містах: вони в Полтаву, я - в свій обл. центр), то можна прикинути, що це був своєрідний спосіб прилякати НАС. І доволі такий ефективний, але серед нас ця легенда з часом обросла мохом і стала відомою байкою, хоча сусідка досі не спростовує факту подібного явища. І ми досі любимо її переслуховувати її з першоджерела. І це, як правило, буває ввечері. А живемо ми в 5 хвилин пішої ходьби від лісу, тому темніє в нас зарання, а при ясній вдень погоді берег біля лісу швидко окуповує туман, а комарі дойобуються навіть до повік очей і мочок вух - такі дрібні.

Добавлено в 23:45 / Предыдущее сообщение было написано в 23:45

В мене ще є одна історія, пов'язана з цим лісом, розкажу, якщо попросите

Последний раз редактировалось tenebræferis; 19.08.2017 в 20:23.
tenebræferis вне форума   Ответить с цитированием
Непрочитано 16.08.2017, 03:27   #322
никакой свободы врагам свободы!
+/- Информация
Репутация: 123
Re: Паранормальные истории

Цитата:
Сообщение от Almagest Посмотреть сообщение
то можна прикинути, що це був своєрідний спосіб прилякати НАС.
похоже на то, хотя обычно цыганами обходятся)

Цитата:
Сообщение от Almagest Посмотреть сообщение
В мене ще є одна історія, пов'язана з цим лісом, розкажу, якщо попросите
таки просим
Ghoul вне форума   Ответить с цитированием
Непрочитано 16.08.2017, 13:09   #323
спокойствие и превосходство
+/- Информация
Репутация: 1517
Re: Паранормальные истории

Ghoul, согласен, та стори самая эпичная. Однако, спустя много лет я, умудренный опытом и сединой на висках, склонен всё же считать, что Лена просто здорово затралела всех на очень и очень серьёзных щщах.

Так это или нет, Lethethel?
bc_ranger вне форума   Ответить с цитированием
Непрочитано 16.08.2017, 15:10   #324
сдохни или умри
+/- Информация
Репутация: 2583
Re: Паранормальные истории

Цитата:
Сообщение от Almagest Посмотреть сообщение
стоїть якесь хуйло - високе таке дишло, все в чорному, а голови не видно, а там де шия - білий такий рушник, хз, полотно якесь
Слендермэн, по ходу.
Sun of a Beach вне форума   Ответить с цитированием
Непрочитано 16.08.2017, 18:28   #325
никакой свободы врагам свободы!
+/- Информация
Репутация: 123
Re: Паранормальные истории

bc_ranger, как вариант)

но мне её рассказ больше показался схож на историю из этого видео:


утечка газа - страшная зараза
Ghoul вне форума   Ответить с цитированием
Непрочитано 16.08.2017, 19:23   #326
я здесь, я там, я всегда
+/- Информация
Репутация: 713
Re: Паранормальные истории

Цитата:
Сообщение от Almagest Посмотреть сообщение
Раптом - звук знову повторився (а може ще й третій раз, як воно, знаєте, буває)
Три раза как раз и должно быть - оскорбление троицы жи (кто тут у нас на днях "Заклятия" пересматривал?)
Mosquito вне форума   Ответить с цитированием
Непрочитано 16.08.2017, 23:14   #327
Dead but Dreaming
+/- Информация
Репутация: 374
Re: Паранормальные истории

Цитата:
Сообщение от Mosquito Посмотреть сообщение
оскорбление троицы жи
це я прост подав в жартівливій формі, а насправді вживу слухається дуже цікаво і кріпово. А малим то повний обсер взагалі. Ну і деталі, від яких справді волосся дибки стає.
В таке справді віриться важко, як і будь-які інші тут історії (вчора вночівсі перечитав), але якщо сильно захотіти..

Добавлено в 23:14 / Предыдущее сообщение было написано в 19:41

Так от. Є ще там вулиці одна бабулька. Добра душа, щира і щедра. Живе водна ну може в кроках 20 від самого лісу: виходить з подвір'я і майже в лісі.
І якось вийшла вона з дому до сусідів, які жили майже навпроти неї по вулиці, але фішка в тому, що вулиця не така довга, як широка. За рахунок поганих перенасчених вологою грунтів - непридатних для будівництва - там свого часу проводився такий собі дренаж - розрили 2 таких рова шириною від 1 до 5 метрів, а через нього мостики потім кидали, щоб якось ходити по своїх справах. А вже від цих ровів по обидва боки метрів через +/-100 вже будувались хати. Тобто відстані прикинути можна.
Отже, вийшла якось ця бабулька, назвемо її умовно Женя, ввечері до сусідів, щоб щось там віднести, і щоб не йти через ці роби, бродити по тому болоті, вирішила піти через край лісу, де вже була протоптана стежка.
Не пройшла вона і 50 м, як перечепилась об щось, і гепнулась головою об корінь якогось дерева. І виключилась. Прийшла до тями через пару годин. Вночі. В лісі. І почала шукати вихід. Пішла прямо, бо не було перешкод (стежка ж). Доходить вона до такої там розвилки, один напрямок веде вглиб лісу, а інший - в сторону цивілізації, бо там ще одна вулиця (наступна після цієї широкої), хати і так далі, але ж на вулиці темінь. Та ще й в лісі. Та ще й після падіння і удару головою в її віці. Вона, короче, умудряється залізти в болото, що колись було продовженням того дренажного рову, і вовтузитись там, шукаючи вихід. Якимось макаром їй це вдається, і дивним чином вона повертає на розвилці в сторону вулиці. Проходить по ній, повертає в сторону власного будинку, проходить по грунтовій дорозі цю широку вулицю, і виходить аж на трасу, залишаючи ряд вулиці, де розташований власний будинок, фактично за спиною. Потім вона якимось чином повертає в сторону власного будинку, але прямує вже до нього через городи сусідів. І все ж таки опиняється під ранок вдома.

Як би ситуація не паранормальна зовсім, навіть смішна, але якщо зважити на її слова, всю дорога вона не бачила ні промінчика світла і постійно перебувала в якомусь мороці, то трохи моторошно. Якщо до того ж зважити, що вона з таким успіхом могла повернути в глиб лісу, і знайти її було б не дуже просто (див. карту постами вище). А прикиньте, якби її хтось побачив з сусідів, наприклад, коли вона вовтузилась в тому болоті: от йде собі чувак з рибалки, бухунувший трохи, додому, проходить звичний йому шлях, а недоходячи 3 хвилин до початку вулиці, бачить, як щось вилазить з того рову. Піздець просто.
Я як це слухав, то аж щелепа відвисла нафіг.
tenebræferis вне форума   Ответить с цитированием
Непрочитано 16.08.2017, 23:52   #328
Mvch cvlt!
+/- Информация
Репутация: 1507
Re: Паранормальные истории

Цитата:
Сообщение от Almagest Посмотреть сообщение
Вона, короче, умудряється залізти в болото, що колись було продовженням того дренажного рову, і вовтузитись там, шукаючи вихід. Якимось макаром їй це вдається, і дивним чином вона повертає на розвилці в сторону вулиці. Проходить по ній, повертає в сторону власного будинку, проходить по грунтовій дорозі цю широку вулицю, і виходить аж на трасу, залишаючи ряд вулиці, де розташований власний будинок, фактично за спиною. Потім вона якимось чином повертає в сторону власного будинку, але прямує вже до нього через городи сусідів. І все ж таки опиняється під ранок вдома.
Прям точь в точь как я в новом городе по гуглмапс ориентируюсь

Добавлено в 23:52 / Предыдущее сообщение было написано в 23:49

Кстати вчера решил отложить кирпичей на ночной смене, послушал те аудиозаписи с экзорцизмом, на несколько страниц раньше. И как-то стало не страшно, а до пиздецов жалко бабу. Это такой мрак, шо не так давно человека вместо помощи пытали самые близкие люди.
Sø Trve вне форума   Ответить с цитированием
Непрочитано 17.08.2017, 09:28   #329
слишком крутой для персонального статуса
+/- Информация
Репутация: 889
Re: Паранормальные истории

Цитата:
Сообщение от bc_ranger Посмотреть сообщение
склонен всё же считать, что Лена просто здорово затралела всех на очень и очень серьёзных щщах.
ага, якби ти послухав цю історію від Лени вечері, посеред дикої пророди, на місці відселеного селища поблизу Бакоти, зміг би коттедж побудувати.
Eugene вне форума   Ответить с цитированием
Непрочитано 17.08.2017, 14:22   #330
я здесь, я там, я всегда
+/- Информация
Репутация: 713
Re: Паранормальные истории

Almagest, то я о себе говорила) мне история как раз понравилась
Mosquito вне форума   Ответить с цитированием
Ответ
Форум www.neformat.com.ua > Main > Different

Опции темы Поиск в этой теме
Поиск в этой теме:

Расширенный поиск

Похожие темы
Тема Автор Раздел Ответов Последнее сообщение
Классические истории / Blue Literature / Aoi Bungaku (2009) Mutuh Animation 1 15.01.2010 11:50
Истории Юга / Southland Tales (2006) Прожектор Movies 4 19.12.2009 10:39
Истории подземки / Tube Tales (1999) SoN Movies 7 24.11.2009 01:19

Ваши права в разделе
Вы не можете создавать новые темы
Вы не можете отвечать в темах
Вы не можете прикреплять вложения
Вы не можете редактировать свои сообщения

BB коды Вкл.
Смайлы Вкл.
[IMG] код Вкл.
HTML код Выкл.


   
 
Текущее время: 21:18. Часовой пояс GMT +3.
Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc.
Перевод: zCarot
НовостиСтатьиРецензии
ИвентыКонтактыФорум


Facebook Telegram Twitter YouTube Instagram Mixcloud SoundCloud

Designed by LaBIZz
Все материалы, размещенные на этом сайте, распространяются на условиях
Creative Commons Attribution-Share Alike 3.0 License.


© 2004-2024 Neformat Ukraine