www.neformat.com.ua


Новости Статьи Рецензии Ивенты Форум Facebook Telegram Twitter YouTube Instagram Mixcloud SoundCloud
Переключить в мобильный режим
Вернуться   Форум www.neformat.com.ua > Main > Different

Different Основной раздел, в котором можно пообщаться на любые темы

Ответ
Опции темы Поиск в этой теме
Непрочитано 10.08.2007, 03:43   #1
vinyl 7"
+/- Информация
Репутация: 546
УПА. история/политика

Вот решил чётко и вдумчиво разобраться в вопросе Украинской Повстанческой Армии.
Как известно, существует 2 основные точки зрения по данному вопросу. Естественно, они прямо противоположны. Я назову их "националистическая" и "коммунистическая". Даже всеми нами любимая Википедия даёт в этом плане противоположные версии, и само собой, никакой объективности мы не наблюдаем.

http://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%A3%D0%9F%D0%90 - "националистическая"

http://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%A3%...BC%D0%B8%D1%8F - "коммунистическая"

Вообще-то я сам долгое время придерживался первой.. и не могу сказать, что отказываюсь от неё.. однако некоторые факты меня беспокоят. А именно: имели ли место т.н. "преступления УПА"?
В общем, ознакомившись с материалом этих статей и суммировав все свои исторические познания, я попытался проанализировать данный вопрос. И вот к какому выводу я пришёл:
Видимо, некоторые из т.н. "преступлений УПА" имели место быть. А именно, подразумеваются этнические чистки. Совершенно очевидно, что это преступление. Но! Масштабы его ни в коей мере не соизмеримы с деятельностью ни одного из антагонистичных, но всё же, имеющих одну суть, имперских режимов. "Красная" и "коричневая" репрессивные махины уничтожили такое невероятное количество людей, которое буквально нельзя осознать в полной мере. Конечно, это не умаляет факт преступлений украинских повстанцев, однако, смею заметить, все восстания сопровождаются человеческими жертвами, в том числе и среди мирного населения.
Исходя из вышеуказанного, хочу высказать своё отношение к УПА. Оно, в общем и целом положительно. А как вы относитесь к предмету обсуждения?

З.Ы. Хочу обратить внимание на тот факт, что поклонники КПУ, ПСПУ и остальных партий "левого" толка яростно ненавидят украинских повстанцев, обвиняя их в геноциде, не взирая на тот факт, что их фактический "кумир" - КПСС был самым кровавым и реакционным явлением за всю историю человечества, оставив далеко позади даже Гитлеровский режим в Германии. Оно и понятно, за 69 лет можно успеть гораздо больше, чем за 12... да и размах у фюрера был не тот...

Последний раз редактировалось stay cold; 10.08.2007 в 05:17.
stay cold вне форума   Ответить с цитированием
Непрочитано 17.08.2007, 00:24   #151
mp3 v0
+/- Информация
Репутация: 4
Re: УПА. история/политика

Трент Мазафака хм, зачем такое говорить. я ненавижу совок (именно явления совковой культуры - все одинаковые, партия, и т.д., и т.п., но не людей там, или продукты, или еще что-то материальное что после него осталось, но именно атмосферу советского союза), и много прочитал про него, да, не жил, но не значит, что я о нем не знаю - не обязательно быть евреем в варшавском гетто в 40ых, что бы понять что Гитлер - лох. и на мнение солженицина (уебень православный) мне наплевать, я наслышан о совке от очевидцев мудаческих деяний сверхдержавы, и это не в сравнении с теперешним украинским государством (типа "меньшее из двух зол"), а в общих чертах.

UPD - а вообще, я заметил, Ты, и очень многие в этой теме высказываются в адрес других довольно агрессивно, что в принципе, не склоняет к какой-либо форме дисскусии, а лишь разжигает желание "насрать под дверь". Лично мне не хочется встрявать в конфликт с людьми, которых я собственно, не знаю вообще (а судить по "наездам" форумным тем более не хочется), это все-таки: а) интернет, и здесь выебыватся могу, но не буду, это глупо; б) все люди братья и не ебет меня с кем-то злобно спорить; в) я высказал мнение, и критика возможна, но, по сути, неуместна (и так с каждым). Надеюсь, я не обидел чьих-либо взглядов касательно СССР или УПА, если так, то прошу прощения.

Последний раз редактировалось UlenSpiegel; 17.08.2007 в 02:31.
UlenSpiegel вне форума   Ответить с цитированием
Непрочитано 17.08.2007, 09:49   #152
free jazz improvisation
+/- Информация
Репутация: 1578
Re: УПА. история/политика

бля...шо творится...
Bongzilla вне форума   Ответить с цитированием
Непрочитано 08.03.2008, 22:52   #153
mp3 56 kbps
+/- Информация
Репутация: -3
Ответ: УПА. история/политика

УПА - герои Украины? хаха. а Ян Гиллан - мой дедушка. хаха.

Дураки они... жалкой горсточке карпатских солдат воевать на 2 фронта - нереально...
Посему, устав воевать за "суверенну державу", они пошли палить сёла, забыв про те высокие идеалы, о которых кричали поначалу. Как обычно...
Валькирия вне форума   Ответить с цитированием
Непрочитано 08.03.2008, 22:54   #154
сыч
+/- Информация
Репутация: 1146
Ответ: УПА. история/политика

наша пісня гарна й нова.....
Raven вне форума   Ответить с цитированием
Непрочитано 08.03.2008, 23:17   #155
rubber bullets
+/- Информация
Репутация: 470
Ответ: УПА. история/политика

блін, хочеться просто кричати і більш нічого... і матюкатися ще))
MoriTuri вне форума   Ответить с цитированием
Непрочитано 08.03.2008, 23:21   #156
dance with tense
+/- Информация
Репутация: 485
Ответ: УПА. история/политика

это тема, на которую могут спорить доктора наук, а не девочки, только развязавшие школьные бантики и мальчики, недавно дорисовывавшие красные глаза Жданову в учебнике для 11 класса. Они могут выдавить из себя разве что стереотипы своих родителей или своих малосведущих знакомых.
Сейчас и доктора наук не могут толком разграничить правду от лжи и пропаганды, поэтому каждый говорит своё (за что заплатили)
Decadance вне форума   Ответить с цитированием
Непрочитано 08.03.2008, 23:38   #157
i'm a scatman!
+/- Информация
Репутация: 1462
Ответ: УПА. история/политика

Валькирия, а ще вони людей їли, мені бабця казали. прийдуть упівці у село і кажут:

- дайте нам найвродливішу кобіту, а не - то ми село спалим!

і головне люди давали, думали, що згвалтуют і відпустят, а ннє. не такі упівці були. трахались вони тільки у церквах і з відьмами, а дівчат, малих незайманок, жорстоко катували, а потім під співи їли.
а ще, я в книжці читав і фотокартки видів, же бандеровци були трьохметрового зросту і дихали вогнем. десь такі :



а їздили вони на левіофанах! отакето було в ті часи.

о ше одна фота упівця( нащастя, мертвого ):

олег в. на форуме   Ответить с цитированием
Непрочитано 09.03.2008, 00:04   #158
dance with tense
+/- Информация
Репутация: 485
Ответ: УПА. история/политика

OiBoy,
Decadance вне форума   Ответить с цитированием
Непрочитано 09.03.2008, 09:15   #159
mp3 56 kbps
+/- Информация
Репутация: -3
Ответ: УПА. история/политика

OiBoy, ну тогда Бандера - прямой потомок графа Дракулы))))))))))))))))))
Валькирия вне форума   Ответить с цитированием
Непрочитано 09.03.2008, 12:03   #160
i'm a scatman!
+/- Информация
Репутация: 1462
Ответ: УПА. история/политика

Бандера, не проти ночі буде сказано, це і є граф Дракула!
олег в. на форуме   Ответить с цитированием
Непрочитано 09.03.2008, 12:19   #161
vinyl 12"
+/- Информация
Репутация: 234
Ответ: УПА. история/политика

Цитата:
Сообщение от OiBoy Посмотреть сообщение
Бандера, не проти ночі буде сказано, це і є граф Дракула!
Так 11 ранку зараз, все нормально, можеш розповідати )
Костя вне форума   Ответить с цитированием
Непрочитано 09.03.2008, 12:29   #162
Banned
+/- Информация
Репутация: 430
Ответ: УПА. история/политика

Казка про рєпку, або Хулі не ясно?
Дійові особи
Свирид Опанасович, дєдка.
Химка, бабка.
Валька, онука.
Джек, песик.
Мурзік, котик.
Вєра і Надєжда, мишки.
Саломон Самсонович і Африкан Свиридович, дослідники калу.

Дiя перша.
Хата Свирида Опанасовича - забацане місце, куди рєдко ступа культура. З вікна, затягнутого бичачим пузирем, можна побачити грязюку, дощ, бурю, а також мороз. Інколи, в ритмічному оскаженінні, з диким завиванням і карканням, мимо вікна проносяться зграї ворон, драконів, крилатих клопів і летючих пацюків. В ці хвилини в хаті темніє. Посеред хати сидить Свирид Опанасович у валянках і шапці-ушанці, за спиною у нього ружжо, біля руки лежить гостро наточена сокира, так, що дотягнуться до неї зовсім не важко. Вінчає обстановочку опудало крокодила, яке гойдається під стелею. На крокодилі де-не-де приклеєні ярлики готелів і закордонних спиртних напоїв. Свирид Опанасович видовбує з кишені коробочку калу, нюхає її, чха і кладе в кишеню назад. Входять мокрі і брудні дослідники калу Саломон Самсонович і Африкан Свиридович, вдягнуті у все резинове. В руках у них прибори, якими міряють кал. У Саломона Самсоновича під пахвою невеличкий забитий дракон, він швиряє його на стола, як магазінну курку.

Саломон Самсонович (до діда). Скажи бабі, шоб борщ зварила. Часником заправить та сметаною, галушками - то, шо нада!

Свирид Опанасович з огидою бере дракона за обляпані кров'ю зелені крильця.

Свирид Опанасович. Блядь! Колись я іще пацаном був, то їх зимою в нас не було. Оце, як тіки осінь, вони своїх дітей ото позганяють на леваду і вчать літати, а потім посідають, падли, і тіки м'ясом римигають, ну чисто корови. А через пару тижнів всі в Африку полетять. І так красіво летять, блядь, строєм, аж земля трясеться. Коли їх главний серне, то і остальні тоже. Бува, цілі села гімном засиплять. Порядок тада у них був!..
Саломон Самсонович. А щас?
Свирид Опанасович. Щас ні. Щас ні в них, ні в нас, кругом порядка нема.
Африкан Свиридович. А щас чого не улітають, діду?
Свирид Опанасович. Хуй його зна. Колись порядок був, нахуй, не те, шо січас!

Входить Валька, онука Свирида Опанасовича, це здоровенна обізяна. вдягнута у просте, охайне платтячко.

Валька. Шо ви пиздите, діду? Раньше, раньше... Шо за ностальгія, чого вам щас не хвата, тюрми?
Свирид Опанасович. Мовчи, обізяна йобана, шо ти понімаєш?
Африкан Свиридович (мрійливо лапа дракона). Вони таки щас сильно поменшали. Я помню, ще коли малий був, то були такі, як бугаї, а щас такі, як курчата. І шо воно далі буде?
Саломон Самсонович. А хулі тут непонятного? Обичний мутагенез. Дракони меншають до таких розмірів, шоб прогодувати свої сім'ї.
Африкан Свиридович. Зате пацюки стали, як самольоти, а клопи, як сичі.
Саломон Самсонович. Шо ви хочете. Африкан Свиридович ? Це жизнь, а жизнь, як в пєснє пойотся. "не кончається".
Свирид Опанасович (ні до кого не звертаючись). Жизнь хуйовая!.. (З сіней чути шкрябання і завивання Джека.)
Саломон Самсонович. І потом, Африкан Свиридович, подивіться на Дарвіна...
Свирид Опанасович. Ти б на себе подивився, весь в гамні!..
Саломон Самсонович. А ви не пиздіть зря, Свирид Опанасович, вас пока не спитали. Так от, взглянітє ширє: спочатку у нас все мале, ну там раковини, спірохети разні. Вобшєм, шо я вам розказую, та поїбєнь, то з моря вилізла. Так?
Африкан Свиридович. Так.
Свирид Опанасович. Так.

Говорячи це, Свирид Опанасович професійно відчикрижує дракону голову і заходиться його обдирать. З сіней знову чути істеричне скавучання Джека і дряпання його пазурів.

Саломон Самсонович. Потом знов все велике, динозаври. бронтозаври, всякі там пиздозаври. Так?
Африкан Свиридович. Так.
Свирид Опанасович. Так.

З цими словами Свирид Опанасович кида драконові тельбухи і голову Джеку, який з гавканням вривається до хати. Джек представляє собою здоровенного упиздня у піджаку, штанях, чоботах, але з собачою головою. Давлячись м'ясом, Джек страшно гарчить.

Саломон Самсонович. Потім знов все мале, опять поразводилось всяке падло - миші, комарі, клопи, пігмеї, блядь, всякі карлікі!..
Африкан Свиридович. А слони?
Саломон Самсонович. Які слони? Ви їх коли-небудь бачили? Ви ще бронтозаврів би згадали! Хуйня це все! Басні дідуся Панаса, не було ніяких слонів...
Свирид Опанасович (продовжує пиздить дракона на катлєти). Інтєрєсно у вас получаєтся: слонів не було, а дідусь Панас, значить. був?
Саломон Самсонович. І дідуся Панаса тоже не було, нюханте свій кал, діду, і не отвлікайтєсь. Патом знов все большоє: дракони, як бугаї, бугаї, як я не знаю шо...
Свирид Опанасович (тупо). Як слони.

Свирнд Опанасович роздмухує вогонь і ставить казан з драконом у піч.

Африкан Свиридович (в'їдливо). Але ж клопи малі, мандавошки іщьо меньші, я вже не кажу про пацюків, самі обичні пацюки. Мій тато. як був малий, з ними грався. А щас піди, пограйся, кожен пацюк, як Б-52! Дракони аж всцикаються...
Саломон Самсонович. Кстаті, яка в них середня швидкість?
Африкан Свиридович. Хуй його зна, знаю тіки, шо як летить, не видно. А дракони катострофічно поменшали, так то тут і Дарвін ваш не просцить собі хуя, не те шо ми з вами.
Саломон Самсонович. А хулі ми, рядові аспіранти, наше діло - . кал.
Африкан Свиридович. Ну, нє скажитє, Саломон Самсонович, наша праця прекрасна, і она нужна людям.
Саломон Самсонович (із тонкою іронією). Особєнно таким, як Валька. Це ж ваш інститут її розробляв?
Африкан Свиридович. Інтєрєсно, шо ви імєєтє против Вальки? Нормальна внучка нормального дєдушкі.
Саломон Самсонович. При чьом здєсь дєдушка? Ви лучше спитайте, хто її мама? Признайтесь, мама була ваша - лабораторна?
Валька (гордо). Мама була дика.
Африкан Свиридович (запопадливо регоче). От бачите, а ви іще обіжаєте, самі ви лабораторний! Я за вальчиною мамой добряче погасав по джунглях, а она, в свою чергу, мене харашо покусала. Сама запальна, кров гаряча. Азія!
Саломон Самсонович. Ну, харашо, ну з Валькой ясно. От ви, практік, розкажіть, а якщо обізяною буде мужчіна, а женщіна буде обична, шо тагда?
Африкан Свиридович. Всьо буде навпаки, плод буде схож на людину, але з інтєлєктом обізяни. Пєрвий закон Менделя, але це тупіковий хід, у нас навіть завалили дісєртацію одного мудака.
Саломон Самсонович. Ну навіщо так жорстоко? Були б гарні обізянки.
Африкан Свиридович. Їх нема чого прикрашать, вони і так гарні. Подивіться на Вальку, бачте, які в неї зуби, а у вас?
Саломон Самсонович. Хулі зуби, зуби вставить можна, але я їбати б її не став, хіба шо п'яний...
Валька (ображено). А я тобі, дураку, і трєзвому б не дала! Ходить цілий день весь в гамні і шо-то вообража. Йобарь найшовся!
Свирид Опанасович. Валька, не пизди. коли старші балакають!..
Валька. А чого вони обзиваються?
Африкан Свиридович. От ви напрасно питаєтесь, Саломон Самсонович, найті у Вальки якусь естетику, отталківаясь от антропоморфності.
Саломон Самсонович. Ви говоріте понятнєй, Африкан Свиридович.
Африкан Свиридович. Ну от смотрітє, от ви говоріте, шо Валька некрасіва, а лєбєдь красівий?
Саломон Самсонович. Красівий.
Африкан Свиридович. А от давайте, шоб у вас була така шия, як у лєбєдя, отакі лапи красні і пір'я кругом, тоже красіво, а? Шо мовчите, скуштували хуя? Так і остальноє: лєбєдь красівий, як лєбєдь, а обізяна, как обізяна. Хулі не ясно?
Саломон Самсонович. А ніхуя!.. Ну просто інстітут красоти!
Валька (пиздить Джека, який з гарчанням доїда голову дракона). Ану, діду, скажіть йому, шоб Мурзіку лишив. Мурзік, киць-киць-киць!..
Голос Мурзіка з сіней. Я січас...

Входить Мурзік. здоровенний сибірський котяра з шерстю, вусами і всім, чим положено. Від звичайного кота Мурзік відрізняється тіки розмірами, саблезубістю і гарним баритоном. Оба дослідника при виді Мурзіка машинально встають, як це роблять немаючі гідності подчиньонні при виді начальника.

Мурзік (лагідно, але дещо зверхи). Сідітє, сідітє, я етого не люблю. В чьом дєло, Валєнтіна?
Валька (просто показує на пол, де валяються кишки і гарчить Джек). Їж, Мурзік!

Мурзік з виразом огиди дивиться на брудну підлогу і на хижого Джека, який гарчить і вишкиря зуби із-під стола, і з усією силою пиздить його ногою. Переляканий Джек. повизгуючи, виліліта з хати, а Мурзік з виглядом гідності сіда за стіл.

Саломон Самсонович (запопадливо виймає з кишені красіву коробочку із калом, оздоблену палехською розписсю, і протягує Мурзіку). Понюхайте, це імпортний, ви такою не нюхали.
Мурзік. Сам нюхай!

Входить Химка - це звичайна вередлива стара баба. Попоравшись у печі, вона дістає звідти казан смачного борщу. Товариство сіда обідать.

Саломон Самсонович (пошепки, з набитим ротом, до Африкани Свиридовича). А Мурзіка тоже ваш інстітут розробляв?
Африкан Свиридович. Ні, це природа. Такого Мурзіка - хуй розробиш. Все, шо ми щас можем, це такі, як Джек або Валька.
Саломон Самсонович. Да! Мурзік - це Європа!
Африкан Свиридович. Ха! Японія!
Мурзік (почувши про Японію, елегантно витира з вусів драконовіїй жир). Можете там не шепотіть, я улавлюваю ультразвуки, бачу в цілковитій темряві, читаю мислі на відстані, стрибаю вверх на 20 метрів, а в довжину - на 50. можу перегризти любе залізо і поцарапати любу каменюку. За один раз можу виїбати двадцять киць, не при Вальці будь сказано. Ще продовжувать?
Африкан Свиридович. Ех. нам би так!
Мурзік. Вам так не буде.

З цими словами Мурзік хлібом лізе в тарілку і елегантно підчищає ним недоїдки, потім з'їда хліб і знову витира вуса від жиру.

Саломон Самсонович. А скажітє, Мурзік...
Мурзік. ...Васильович.
Саломон Самсонович. ...Мурзік Васильович, і не надоїло вам буть отаким суперменом?
Африкан Свиридович (поправля). Суперкотом.
Мурзік (дуже спокійно). Ви хотіли пошуткувать, але у вас не вийшло. Ні, не надоїло. Я теж, шановний, міг би запитать - чи не надоїло вам цілий день борсатись в чужому калі, але як бачте, я цього не роблю.
Африкан Свиридович. Така вже в нас робота. І потім кал - це цікаво.
Мурзік. Звичайно. Кожному своє.
Саломон Самсонович. Розумієте. Мурзік Васильович, кал -дуже цікава штука. Ви помітили, то людина, коли посре, завжди оглядається, шоб побачити, скіки вона насрала і якої якості кал. Їй цікаво, а цікавість - це шлях в майбутнє.
Мурзік. Навіщо вам шлях у те, чого у вас нема?
Африкан Свиридович. Ну, не кажіть. У людства зоряне майбутнє, а без кала далеко не полетиш. Вся наша діяльність - це боротьба з забобонами, ця смілива патріотична цікавість -- це подвиг!
Мурзік. Тоді чому всі ваші інстітути не спроможні розробить такого хлопця, як я? Чому у вас виходять одні уроди?
Саломон Самсонович. Цікаве питання. Будемо полемізувати.
Саломон Самсонович (ухитряється робить два діла: полемізувати і маленькою паличкою зчищать з рєзінового комбінезона гавно, а паличку витирать об лаву, на якій сидить Африкан Свиридович). Розумієте, Мурзік Васильович, людина завжди цікавилася трьома речами. По-перше -своїм калом, по-друге - питками та казнями, і уродами. Дайте їй все це, і вона буде відчувать, шо живе не напрасно. Ми - вчені, питки та казні - то не наше діло, але кал, але уроди... Давно пройшли, шановні, ті часи, коли цар Петро імпортував уродів за шалену валюту. Тепер маємо своїх і розробляєм все нові і нові моделі. По-перше, ми тепер незалежні віл Заходу, і економія, а ви лізете тут з своєю красотою, ви нікому не потрібні. Перш за все тому, шо не цікаві, у вас нема аномалій, ви просто нудна тварина, у якої все на місці. Той, хто вас робив, - не вчений!

Збуджено жестікуліруя палочкой з калом, Саломон Самсонович задіває крокодила з імпортними наклейками, який тихо висів над головами в товариства. З страшним грюкотом крокодил пада прямо на голову Мурзіку, який з диким нявчанням злякано стриба прямо в бичачий пузир, яким затягнуте убоге вікно. Мурзік, заплутавшись у пузирі, вивалюється в страшну непривітну природу, з якої інколи продовжує доноситись його несамовите нявчання. Крокодил залишається лежати на столі. Їбало в крокодила піл час удара розкрилося, як кришка від чамайдана. Возбуждьонний Саломон Самсонович кида палочку з гавном крокодилу в гризло і захлопує його кошмарну щелепу.

Саломон Самсонович. Ну, як я йому врізав, цьому хвастунові?
Африкан Свиридович. Та не кажи, ці коти вже заїбали, я їх усіх віддав би на мило!
Баба Химка. Він, клятий, мишей зовсім не чіпа. Каже, шо з мишами треба поводитись так, як хочеш, шоб миші поводились з тобою...
Саломон Самсонович. Ти диви, Толстого читав!
Свирид Опанасович. Топити треба.
Голос з сіней. Не треба.

Входять мишки - Вєра і Надєжда. При першому ж погляді на них становиться ясно, чому Мурзік увльокся Толстим. Це здоровенні тварюки із частоколом зубів і великими крилами за плечима. Вєра і Надєжда дуже нагадують страшних птеродактилів тріасового періода і ведуть себе соотвєтствєнно.

Вєра. Не треба того ублюдка топить, як трохи підросте та зажиріє, ми з Надєю його з'їмо.
Надєжда. Блядь, сука буду!

Надєжда вийма з вуха бичок і розкурює його. Обидві бляді сидять. розкарячившись, поклавши голі хвости на стола, чухають собі пизди. матюкаються і плюють на підлогу.

Африкан Свиридович (сам до себе). Ой-ой-ой! Які падорви пратівні! Ой, як страшно! Ну, я пожалуй, пайду...
Вєра. Сідєть була команда, блядь!
Африкан Свиридович (сам до себе). Ай! Як страшно! Ви нє пєрєживайтє, я уйду по-англійські...
Із цими словами Африкан Свиридович хоче лізти в вікно. Він так бздить Вєри і Надєжди, шо, очевидно, хуйово сообража.
Саломон Самсонович. Африкан Свиридович, не тєряйтє чєловєчєскоє ліцо. Хуй їм в рот, тим блядям, лізьте в двері!

Вся ця героїчна тірада пропада даром. Африкан Свиридович, преодолівши бар'єр підвіконня, зника в дикій природі.

Надєжда. Ну кому це чмо нада? Шо він про себе вообража? Я сьодні так наїлася, шо дивиться на нього не можу!..
Валька. Тато завжди такий, так сидять, пиздять собі, як нормальні, а потім раптом як почнуть кричати та боятися. А чого боятися? Чи бзди, чи не бзди, однаково здохнем...
Вєра. Може, в його совість не чиста?..
Валька. Ну, про совість нічого не скажу, бо не бачила.
Саломон Самсонович. Щас врем'я таке дурне, у всіх нерви, всі лікуються, якіхось прізраків та фантомів бачать, а я от скіки живу - жодного не бачив. А ви, діду?
Свирид Опанасович. Один раз, як малий був і на леваді кози пас, то з лісу виїзжають четверо, всі на конях, худі і голі. Всі з косами, а в одного ще вєси магазинні. Мабуть, шо по сіно поїхали, тіки от віси нахуя?
Валька. А сіно взвєшивать.
Саломон Самсонович. Та! Та хіба це фантоми, то хуйня, а не фантоми. Якісь казли з дурдому втекли, або ви, діду, десь чарку йобнули, чи укололись харашо...
Свирид Опанасович. Тада цим не увлєкалісь, тада порядок був!..

Свирид Опанасович встає і затика сокиру за пояс. Тепер стає видно, шо ззаду у Свирида Опанасовича стирчить здоровенний рудий хвіст, як у сеттера.

Свирид Опанасович (до Химки). Ходімо стара.
Саломон Самсонович. Куда ви, діду?
Свирид Опанасович. Рєпку треба витягнуть, здорова, клята, виросла, як клуня!
Валька. Треба Джека й Мурзіка позвати...

Валька тіка з хати. Мишкі - Вєра і Надєжда, баба Химка і Свирид Опанасович ідуть за нею. Саломон Самсонович один лишається в хаті. він дістає з крокодила обісрану паличку і продовжує чистить з себе гівно під удалі звуки старовинної пісні "Дубінушка", ісполнєнієм якої обично супроводжуються фізичні зусилля любителів колективного катарсису.


Завіса.
lok вне форума   Ответить с цитированием
Непрочитано 09.03.2008, 15:02   #163
i'm a scatman!
+/- Информация
Репутация: 1462
Ответ: УПА. история/политика

Костя, це у вас! а у нас, підлі бандери, день з ніччу перевернули!
олег в. на форуме   Ответить с цитированием
Непрочитано 09.03.2008, 15:55   #164
vinyl 7"
+/- Информация
Репутация: 191
Ответ: УПА. история/политика

лол)) бляяя)) ОиБой я хочу от тебя детей)))
Рѣната Х Літвінова вне форума   Ответить с цитированием
Непрочитано 09.03.2008, 18:59   #165
mp3 56 kbps
+/- Информация
Репутация: -3
Ответ: УПА. история/политика

каменты рулят
Валькирия вне форума   Ответить с цитированием
Непрочитано 09.03.2008, 19:03   #166
i'm a scatman!
+/- Информация
Репутация: 1462
Ответ: УПА. история/политика

Hellhound, Яся ревнувать не буде?
олег в. на форуме   Ответить с цитированием
Непрочитано 11.03.2008, 02:36   #167
White Russian Protestant Antiracist
+/- Информация
Репутация: 2252
Ответ: УПА. история/политика

Да. Тема такая, что действительно впору лезть на баррикады.
Как всегда, не буду краток))

Я из Восточной Украины, поэтому, невзирая на всю, скажем так, неприязнь мою и моей семьи к коммунистическому режиму, во время Второй Мировой "наши" для меня- это Красная армия, в рядах которой погиб один из моих прадедов и сражался второй. Однако я совершенно не могу понять, почему таким же образом её должны были воспринимать на присоединённой части Украины, для которой "воссоединение" обернулось колхозами и массовыми ссылками/расстрелами. Для меня абсолютно очевидно право людей бороться против вооружённых сил режима, стирающего с лица земли их образ жизни и их самих, поэтому нелепо обвинять в каком-то предательстве тех, кто воевал как с немцами, так и с советскими солдатами.
Другое дело, что партизаны из числа украинских националистов- в первую очередь, представители ОУН-Б- сражались отнюдь не только с армиями, они отличились массовой резнёй против мирного населения- как против польского и еврейского, так и против своего собственного, уничтожая несчастных крестьян- с женщинами и младенцами- чья вина заключалась лишь в том, что их под дулами советских автоматов загоняли в колхоз. Замученные учительницы, явившиеся после войны учить детишек в западноукраинских сёлах, почти не в счёт.
Да, я не видел этого лично, точно так же, как я не видел Наполеона Бонапарта, но я читал книги (изданные после 91-го, конечно же), смотрел программы, слышал об этом от людей, которым верю- от этих же людей я знаю и о терроре, который устраивали войска НКВД, наряжаясь в форму бойцов УПА, чтобы дискредитировать их, однако это не носило такой массовый характер.
Я могу понять, принимаю позицию людей, которые говорят, что всё это ложь, бред и хорошо продуманная пропаганда. Мне не убедить их, им не убедить меня, потому что всем нам кажется, что мы в состоянии отличить чёрное от белого. Однако я знаю немало людей, которые на это спокойно отвечают: да, бандеровцы делали это, и они были правы. Как сказал мне один парень, невозможно возделать сад, не вырубив сорняков, а вместе с сорняками, естественно, попадутся и невинные цветки.
Поэтому, люди, давайте любить друг друга, как бы мы не относились к УПА, если все мы считаем, что защищать родину от агрессоров, от отвратительного, кровожадного режима- хорошо, а уничтожать мирное население вне зависимости от его национальной и гражданской принадлежности- плохо.

Последний раз редактировалось Doerty; 11.03.2008 в 04:40.
Doerty на форуме   Ответить с цитированием
Непрочитано 11.03.2008, 21:24   #168
vinyl 7"
+/- Информация
Репутация: 474
Ответ: УПА. история/политика

Вот у нас в Черновцах недавно переименовали улицу Дубинскую в улицу Шухевича. Вот скажите, на хуя? Что это меняет? Приятней по ней ходить штоли кому-нибудь?
Политика, которую проводит наш президент - полное уебанство.
Трент мазафака вне форума   Ответить с цитированием
Непрочитано 12.03.2008, 02:03   #169
guitar is for pussies
+/- Информация
Репутация: 474
Ответ: УПА. история/политика

Блин, поздно влез в тему. Написали много уже. Даже и сказать почти нечего.
Хотелось бы добавить одну мысль (не знаю, может об этом и писали раньше, а я провтыкал... Сорри, многа буков, ниасилил)

Так вот, Интересно, почему воинов УПА так не любят на востоке Украины (куда они, собственно, не добрались) и так возносят на западе, где они "вырезали всю западную Украину". Думаю, западенцам лучше знать, ведь они свидетели. Ну то такое.

А вообще - поддерживаю
Диез вне форума   Ответить с цитированием
Непрочитано 12.03.2008, 14:24   #170
MCD
+/- Информация
Репутация: 186
Ответ: УПА. история/политика

бля нафига опять поднимать эту тему, что б опять срач был...
Iomhar Baran вне форума   Ответить с цитированием
Непрочитано 20.03.2008, 11:55   #171
journeyman
+/- Информация
Репутация: 485
Ответ: УПА. история/политика

я поздно пришел(
Rostik вне форума   Ответить с цитированием
Непрочитано 20.03.2008, 20:36   #172
vinyl 7"
+/- Информация
Репутация: 474
Ответ: УПА. история/политика

Западенцы - свидетели Иеговы, блять. По прошествии уже как полувека обьективно говорить о деяниях УПА и НКВД как минимум не получиться. В любом случае они сука предатели. И ниипет.
Трент мазафака вне форума   Ответить с цитированием
Непрочитано 20.03.2008, 20:39   #173
vinyl 7"
+/- Информация
Репутация: 191
Ответ: УПА. история/политика

тебе вижу неймется)
надо занимать позицию "мне похую", ибо нам всем на самом деле так)
Рѣната Х Літвінова вне форума   Ответить с цитированием
Непрочитано 20.03.2008, 20:46   #174
vinyl 12"
+/- Информация
Репутация: 234
Ответ: УПА. история/политика

Цитата:
Сообщение от Трент мазафака Посмотреть сообщение
Западенцы - свидетели Иеговы, блять. По прошествии уже как полувека обьективно говорить о деяниях УПА и НКВД как минимум не получиться. В любом случае они сука предатели. И ниипет.
увы, но ты клинический долбоеб и ничего с этим не поделаешь.
Костя вне форума   Ответить с цитированием
Непрочитано 20.03.2008, 20:55   #175
альтернативно одаренный
+/- Информация
Репутация: 622
Ответ: УПА. история/политика

Предатели! Предатели!!!!!!11
Бля, ну как буддист может говорить такое? Уж прсотите меня.
Avis вне форума   Ответить с цитированием
Непрочитано 20.03.2008, 21:03   #176
White Russian Protestant Antiracist
+/- Информация
Репутация: 2252
Ответ: УПА. история/политика

Цитата:
Сообщение от Трент мазафака Посмотреть сообщение
В любом случае они сука предатели.
Повторюсь, говорить об УПА как о предателях странно- советская власть была для Западной Украины оккупационной с самого начала.

Цитата:
Сообщение от Костя Посмотреть сообщение
увы, но ты клинический долбоеб и ничего с этим не поделаешь.
Считаешь это сколько-нибудь убедительным доводом?

Цитата:
Сообщение от Hellhound Посмотреть сообщение
надо занимать позицию "мне похую", ибо нам всем на самом деле так)
Ты уверен в этом после стольких аргументов и ругани?)
Doerty на форуме   Ответить с цитированием
Непрочитано 20.03.2008, 21:06   #177
vinyl 7"
+/- Информация
Репутация: 474
Ответ: УПА. история/политика

Кстати вот на что мне похуй, так это на доводы потивоположной стороны)Во.
Трент мазафака вне форума   Ответить с цитированием
Непрочитано 20.03.2008, 21:08   #178
White Russian Protestant Antiracist
+/- Информация
Репутация: 2252
Ответ: УПА. история/политика

Цитата:
Сообщение от Трент мазафака Посмотреть сообщение
Так же как и хуев Мазепа - предатель
Насчёт Мазепы тоже не согласен- в отношении общепринятого мнения о его предательстве. Пётр сам отказал Украине в военной помощи, так что извините. Другое дело, что на протяжении всей своей гетманской карьеры Мазепа был отъявленным петровским жополизом, делавшим всё от него зависящее, чтобы закабалять вверенный ему народ, что подразумевало, в частности, отправку украинцев на войну с турками и строительство Петербурга в качестве пушечного и фундаментного мяса. А с Палием он поступил как просто какой-то шекспировский злодей. Пётр, хоть и редкая мразь, но, в отличие от Мазепы, действительно сделал много великого для своей родины.

Добавлено через 1 минуту
Цитата:
Сообщение от Трент мазафака Посмотреть сообщение
Кстати вот на что мне похуй, так это на доводы потивоположной стороны)
Трент, это неспортивно). Ты ведь, кажется, профессиональный историк).

Последний раз редактировалось Doerty; 20.03.2008 в 21:09. Причина: Добавлено сообщение
Doerty на форуме   Ответить с цитированием
Непрочитано 20.03.2008, 21:14   #179
vinyl 7"
+/- Информация
Репутация: 191
Ответ: УПА. история/политика

вам реально похуй, пацаны, о чем может быть речь. в интернете пиздеть - не мешками ворочать.
Рѣната Х Літвінова вне форума   Ответить с цитированием
Непрочитано 20.03.2008, 21:16   #180
альтернативно одаренный
+/- Информация
Репутация: 622
Ответ: УПА. история/политика

Цитата:
Сообщение от Трент мазафака Посмотреть сообщение
Буддизм намного шире, чем может показаться.
Прямо по Варраксу так

Сатанизм может быть намного шире и глубже, вот я нацист и во мне течет кровь языческих богов.
Буддизм может быть намного шире, вот я обкидон и русский патриот.
Avis вне форума   Ответить с цитированием
Ответ
Форум www.neformat.com.ua > Main > Different

Опции темы Поиск в этой теме
Поиск в этой теме:

Расширенный поиск

Похожие темы
Тема Автор Раздел Ответов Последнее сообщение
История панков и панк-рока Avis FAQ 30 05.06.2023 11:20
История джаза / Jazz (2001) Raven Music Movies 44 07.05.2011 20:00
Downfall: История в стиле хоррор гониво Games 5 06.06.2010 21:53
Рождественская история / A Christmas Carol (2009) Stanleey Animation 3 27.03.2010 12:49
Неизвестный Синклер - История SoN Games 2 15.11.2008 15:04

Ваши права в разделе
Вы не можете создавать новые темы
Вы не можете отвечать в темах
Вы не можете прикреплять вложения
Вы не можете редактировать свои сообщения

BB коды Вкл.
Смайлы Вкл.
[IMG] код Вкл.
HTML код Выкл.


   
 
Текущее время: 00:34. Часовой пояс GMT +3.
Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc.
Перевод: zCarot
НовостиСтатьиРецензии
ИвентыКонтактыФорум


Facebook Telegram Twitter YouTube Instagram Mixcloud SoundCloud

Designed by LaBIZz
Все материалы, размещенные на этом сайте, распространяются на условиях
Creative Commons Attribution-Share Alike 3.0 License.


© 2004-2024 Neformat Ukraine