www.neformat.com.ua


Новости Статьи Рецензии Ивенты Форум Facebook Telegram Twitter YouTube Instagram Mixcloud SoundCloud
Переключить в мобильный режим
Вернуться   Форум www.neformat.com.ua > Shows > Events > Events Archive

Events Archive Архив прошедших концертов, отчеты, фотографии и впечатления

Ответ
Опции темы Поиск в этой теме
Непрочитано 17.04.2009, 13:36   #1
i'm a scatman!
+/- Информация
Репутация: 1462
Gogol Bordello, Korpiklaani, VV, Haydamaky, Madheads XL @ Львів


Стадіон Україна
Програма:
MadHeads XL – 14-30
Гайдамаки – 15-30
Korpiklaani – 16-30
СПЛИН – 17-45
ВВ – 19-00
Gogol Bordello – 20-15

квитки 80-120 грн, з 1 червня

www.stare-misto.ua
Миниатюры
stare-misto.jpg  
олег в. вне форума   Ответить с цитированием
Непрочитано 22.06.2009, 10:41   #121
спокойствие и превосходство
+/- Информация
Репутация: 1517
Re: Gogol Bordello, Korpiklaani, VV, Haydamaky, Madheads XL @ Львів

Цитата:
Сообщение от Sallkem Посмотреть сообщение
на самому концерті квитки можна буде купити?
якщо так, то я з Києва зразу до Львова поїду

"Загальна кількість квитків обмежена і ми не можемо гарантувати їх наявність у день проведення" - інфа від оргів, так шо нє факт, нє факт..
bc_ranger вне форума   Ответить с цитированием
Непрочитано 22.06.2009, 16:40   #122
lossless
+/- Информация
Репутация: 22
Re: Gogol Bordello, Korpiklaani, VV, Haydamaky, Madheads XL @ Львів

эх......форс-мажор полный....не еду, хотя уже и билет на канцерт был.....
EarlLestat вне форума   Ответить с цитированием
Непрочитано 23.06.2009, 00:06   #123
mp3 96 kbps
+/- Информация
Репутация: 2
Re: Gogol Bordello, Korpiklaani, VV, Haydamaky, Madheads XL @ Львів

Цитата:
Сообщение от Lanz Посмотреть сообщение
Да. Это в фан-зону.

Обычные билеты у нас по 40 грн сделали. Вот думаю сходить ли)
шо будеш як лох в задній зоні ледве не один. всі нормальні пацани взяли собі в фанзону
Sinner вне форума   Ответить с цитированием
Непрочитано 23.06.2009, 15:10   #124
Банка Санникова
+/- Информация
Репутация: 599
Re: Gogol Bordello, Korpiklaani, VV, Haydamaky, Madheads XL @ Львів

Sinner, я ще взагалі нічого не взяв)
Lanz вне форума   Ответить с цитированием
Непрочитано 23.06.2009, 18:26   #125
и возгорает мир в груди
+/- Информация
Репутация: 177
Re: Gogol Bordello, Korpiklaani, VV, Haydamaky, Madheads XL @ Львів

ну тобі не страшно ))))
palyvoda вне форума   Ответить с цитированием
Непрочитано 23.06.2009, 23:56   #126
8-битный-эмо-конфедерат
+/- Информация
Репутация: 177
Re: Gogol Bordello, Korpiklaani, VV, Haydamaky, Madheads XL @ Львів

Ребята буду во львове в пять утра :)
Куда можно сходить????
SID вне форума   Ответить с цитированием
Непрочитано 24.06.2009, 00:12   #127
mp3 56 kbps
+/- Информация
Репутация: 0
Re: Gogol Bordello, Korpiklaani, VV, Haydamaky, Madheads XL @ Львів

кому потрібні квитки на концер у львові?! Перша фан-зона, ціна - 120грн. Можу продати два за 220 грн.
sofiz@ukr.net

Добавлено через 2 минуты
в мене є квитки!!!!!!! (Київ)
Sofi вне форума   Ответить с цитированием
Непрочитано 30.06.2009, 02:23   #128
i'm a scatman!
+/- Информация
Репутация: 1462
Re: Gogol Bordello, Korpiklaani, VV, Haydamaky, Madheads XL @ Львів

SID,оу, шкода, що пізно помітив. можна було затусити.

гогол борделло - боги!
олег в. вне форума   Ответить с цитированием
Непрочитано 30.06.2009, 09:08   #129
a reckoning is not to be postponed indefinitely
+/- Информация
Репутация: 1478
Re: Gogol Bordello, Korpiklaani, VV, Haydamaky, Madheads XL @ Львів

мы там были, правда у нас не получилось взять нормальные обратные билеты, а сегодня утром уже надо было быть в Киеве потому пришлось уезжать в 20-10. из того, что успели заценить:
у Мэд Хэдс довольно весёлые свои песни, но кавера на украинские народные, это ужс. про Гайдамак я лучше помолчу, козак-рок, бля, Эйс оф спэйдс, бля, . Корпиклаани позитивные такие, правда выкупил только со средины, когда перебрались на другое место, потому что там, где сидели изначально, звук был очень неразборчивый. Вокалист жег, конечно, перелазя через ограждения и сидя на руках у публики (а секьюрити в это время хватали его за задницу и держали, чтобы не утащили далеко).
Сплин очень хотел послушать, но поскольку фест начался с полуторачасовой задержкой (а я оптимистично рассчитывал на получасовую), послушали 4 песни и ушли.

зато позитивно по Львову погуляли)
Лунный самогон вне форума   Ответить с цитированием
Непрочитано 30.06.2009, 11:00   #130
Взвешен. Измерен. Вычтен.
+/- Информация
Репутация: 270
Re: Gogol Bordello, Korpiklaani, VV, Haydamaky, Madheads XL @ Львів

В мене нема слів
Final Expression вне форума   Ответить с цитированием
Непрочитано 30.06.2009, 14:02   #131
blastbeatoholic
+/- Информация
Репутация: 51
Re: Gogol Bordello, Korpiklaani, VV, Haydamaky, Madheads XL @ Львів

Medheads XL - пропустил полностью, не интересовали совсем.
Гайдамаки - чисто случаянно на них попал, т.к, собирался променять их на пиво под стадионом, получил от ихнего выступления, то что, в принцыпе и ожидал - ничего.... и даже кавер на Ace Of Spades ихнего выступления не спас.
Korpiklaani - первый раз их видел вживую, да и слушал вобще, очень энэргично так, достаточно панкроковая музыка, не смотря на то что это фольк, погоцали замечательно, я считаю!
Сплин - дикая унылость по музыке, а по текстам, елси захочется послушать лирику подобного рода, я уж лучше на Аматори схожу... Весь их сет общался с Сидом
ВВ - слушал краем уха, ничего не могу сказать, не интересно.
Gogol Bordello - это одно из лучших шоу которое мне доводилось видеть! Услышал Start wearing purple, и был доволен на все 100%!!!!!
t6r6u6e вне форума   Ответить с цитированием
Непрочитано 30.06.2009, 14:45   #132
Взвешен. Измерен. Вычтен.
+/- Информация
Репутация: 270
Re: Gogol Bordello, Korpiklaani, VV, Haydamaky, Madheads XL @ Львів

Отож, я трішки поспав з дороги і напишу трохи.

Прийшов в 15.30, як раз на Медхедс. Вони мене порвали, дуже запально
На вулиці така спека стояла,що я думав,що ще під них дуба дам

Гайдамаки то таке, якось вони вже не такі як були... Просидів на трибуні з друзями, тільки в кінці погацали трохи.

Фіни грали дуже одноманітно,як на мене, але це не заважало розважатися на повну. Вокаліст, ще той шоу мен, видав коли спустився до народу, ващєєєєєє...

Сплін унила хрєн, брєд... Пару старих хітів, ще так сяк, а нове буеее...

ВВ ніяк, тупо чекав Гоголів

Ну і от, Гоголь Борделло блять Я відчуваю себе шматком лайна,яке коцали 2 години, але мені дико похуй! Я був на них і я прослухав їх з початку і до кінця! Це був піздєц товариші! Всі пісні без винятку ходячі бомби!
Final Expression вне форума   Ответить с цитированием
Непрочитано 30.06.2009, 14:58   #133
tape
+/- Информация
Репутация: 38
Re: Gogol Bordello, Korpiklaani, VV, Haydamaky, Madheads XL @ Львів

А фоточек нет? Или видео?
Еще отчетов!!
argh вне форума   Ответить с цитированием
Непрочитано 30.06.2009, 15:33   #134
Взвешен. Измерен. Вычтен.
+/- Информация
Репутация: 270
Re: Gogol Bordello, Korpiklaani, VV, Haydamaky, Madheads XL @ Львів


Єдине зроблене мною фото, було не до того
Final Expression вне форума   Ответить с цитированием
Непрочитано 30.06.2009, 15:39   #135
спокойствие и превосходство
+/- Информация
Репутация: 1517
Re: Gogol Bordello, Korpiklaani, VV, Haydamaky, Madheads XL @ Львів

сам я не був - бля, не получилось бо з роботою напряг, але був мій карєфан, то він написав приблизно таке:

Сьогодні вночі повернувся з фесту. Розповім все, допоки ще свіжі враження.

Поїхав я в Львів з своєю дівчиною. Вже у Львові ми мали зустріти друзів - 8 чоловік з Кіровограда і Дніпродзержинська. Зустрівши їх - ми пішли виконувати першу частину нашої місії "Львів" - показувати кіровоградським друзям Львів. З нею ми справились успішно і десь на годину 2 підїхали до стадіону, де мав відбуватись фест. На стадіон тільки стали запускати і ми вирішили не йти спочатку всередину. Лише коли почули що вже готується до виступу Мед Хедс - ми стали в чергу.

Фест здивував вже з самого початку. Хоч Беркут і шманав глядачів по повній (декого навіть заставляли вивертати пормоне і гаманці ), але робив він це дуже культурно і ввічливо. Що порадувало, адже я часто вже звик до бидлохорони. Пройшовши нарешті охорону (а мій маленький перочиний ножик так і не знайшли хоч вивернули весь рюкзак ), ми отримали браслет у фан-зону на руку і пішли до сцени. На стадіоні були наявні і біотуалети (хоча таки не дуже багато), і палатки з пивом (ціни були доволі демократичні - по три грн за бокал), і палатка з мерчом від Гоголь Борделло.

Сцена і звук були супер!!!Сцена поверталась - тобто поки на одній половині грали групи, на іншій встановлювали апаратуру для іншої групи. Звук був теж супер (за винятком деяких моментів про що пізніше), було чути всі інструменти і вокал (легко було чути всі слова).

Першими виступали Мед Хедс. Виступ їхній був хороший. Завели народ суперово! Мені особливо сподобалось коли стали дуркувати представляючи музикантів і їх поведінка на сцені....ех, якби вони ще грали б свої старі сайкобілльні теми чи теми з Контакту хоча б...
...другими виступали Гайдамаки. Виступили непогано, хоча вони мене не пруть абсолютно.
...і нарешті прийшла черга Korpiklaani..і що я чую? Звук препаскудний, ніц не чути, пісні взнаєш ледве-ледве. Але звукочі швидко виправились і звук став значно кращим, хоча все ж здається найгіршим в той вечір - адже було погано чути акордеон і трохи поганувато гітару другу і вокал.Та в цілому - гуд. Вокаліст Корпіклаані взагалі побіг до публіки обливав всіх водою і пивом, давав співати народу і зумів заставити оргів дозволити їм виконати на біс 2 чи три пісні (я і сам не розібрав скільки, так як вони плавно переходили з однієї в іншу).
Після виступу хлопці стали давати всім автографи, фоткатись, потім пішли в фан-зону...потім гітаристи пяні зажигали з нашими дівками...короче - відривались вони.
...Сплін - УГ. Реально. Може когось і пре цей "російський Радіохед", але на фесті де всі інші команди були драйвовими - вони були заунивними. Хоча всі головні хіти - "Орбит без сахара", "Пил-курил", "Моё сердце" - Сплін грали. Короче, фани Спліна були задоволені.Але группа ця - для соло-концертів.
...далі були ВВ. Без коментарів. Всі і так знають шо вони грають і як виглядають на сцені.
....і ось нарешті ВОНИ!!! Гоголь Борделло! Це реально був ДРАЙВ!!! Різношерстні музиканти давали жару. Гудзь взагалі - розбив декілька мікрофонних стійок під час виступу, грав мікрофоном на пральній дошці, на акустиці, на перкусії, валяв дурня і взагалі відривався так, шо я думав - зараз помре на сцені від знесилення.
Короче якщо охарактеризувати двома словами те що було на сцені - це був "Циганський Балаган". Їх треба слухати не на компі чи плеєрі...треба бути на їх концерті щоб відчути їх драйв!
Також охарактеризувати ГБ можна словами самого Жені Гудзя:

Я не Еврей, но кое-что похоже!
Соврать не даст ни Юра ни Сережа
Simply because I'm not a total gadjo
Да я шут, я циркач, ну так что-же?

(с) Voron
bc_ranger вне форума   Ответить с цитированием
Непрочитано 01.07.2009, 01:18   #136
8-битный-эмо-конфедерат
+/- Информация
Репутация: 177
Re: Gogol Bordello, Korpiklaani, VV, Haydamaky, Madheads XL @ Львів

Завтра утром напиздячу мегоотчет в литературной форме.
В трех словах
Gogol Bordello, Korpiklaani!

Пасиба Жене и Антону из ФИ за компанию! Чуваки вы мега!
SID вне форума   Ответить с цитированием
Непрочитано 01.07.2009, 09:29   #137
libertine
+/- Информация
Репутация: 137
Re: Gogol Bordello, Korpiklaani, VV, Haydamaky, Madheads XL @ Львів

мы вот пришли как раз на Ланей, они все время (час) играли одну песню, но зато хорошо
Сплин по пост-року как-то и ностальгические, я думаю, просто на фоне остальных развеселых групп казались унылыми
и я люблю Маяковского, ко всему прочему
про Гоголь Борделло вроде уже все сказано. Отличненько устроилась в первом ряду. Такого турбохоя не видела лет этак полтора
а на следующий день знакомые нашли Гудзя и сфотографировались с ним, а мне не досталось
Absence вне форума   Ответить с цитированием
Непрочитано 01.07.2009, 09:36   #138
vinyl 12"
+/- Информация
Репутация: 234
Re: Gogol Bordello, Korpiklaani, VV, Haydamaky, Madheads XL @ Львів

Цитата:
Сообщение от Absence Посмотреть сообщение
Сплин по пост-року
Костя вне форума   Ответить с цитированием
Непрочитано 01.07.2009, 12:41   #139
we do not sow
+/- Информация
Репутация: 94
Re: Gogol Bordello, Korpiklaani, VV, Haydamaky, Madheads XL @ Львів

Gogol Bordello - лучший концерт в моей жизни. Больше ничего не буду говорить.

Львов - очень красивый город, приедем еще.

P.S. Поезд "Трускавец-Харьков" - муки ада. Я ебал на нем еще хоть раз в жизни ехать.
gXashX вне форума   Ответить с цитированием
Непрочитано 01.07.2009, 14:24   #140
и возгорает мир в груди
+/- Информация
Репутация: 177
Re: Gogol Bordello, Korpiklaani, VV, Haydamaky, Madheads XL @ Львів

ммм.. Загалом про фест скажу, що враження мегапозитивні і невимовні! Це було феєрично, справді! Охорона адекватна, організація просто чудова (їстівного, правда, більше б), по рівню турбохоя на дві голови вийщий за київську Чайку.. ось так.. Як уже згадувалось, сцена з рухомою частиною - геніальніший винахід! Колективи змінювались з мінімальною необхідною затримкою.

Мед Хедс ого-го як здивували! Добротний ска-панк такий! Погоцав на ура!!
Гайдамаки не порадували, хоча й люблю я їхній інтелектуальний "козак-рок" )) Виглядали якось сухо.. Здалось, що вони вже себе відчувають зірками і зверхньо ставляться до оточуючих. Ну, власне, чуваки виступають на головні сцені Зігіта і я за них щиро радий =)
Корпіклаані дуууже позитивні і добрі патлачі! Не відривався, так як не впирало надто, але з великим задоволенням послухав. Було багато лаж...
Сплін, просто порвав!! Люблю їх дуже.. Васільєв харизматичний шопіздєц! Отримав неймовірне задоволення від виступу Сплінів!
ВВ заєбали вже просто.. Не скажу, що погано, просто заєбали.. Народ під них гоцав "на ура!"
Гогол Борделло! Постараюсь без емоцій і адекватно )) Почали з Ultimate і далі ще 3-4 бойовика - я просто ахуєл!! Женя носився по сцені зі своєю акустикою на боці, кидав мікрофонні стійки і взагалі був по панк-року!! Феєрично, мегапозитивно, гігаджуольний зарядий емоцій!!
Зловив трофей - паличку Гудзя!!! Задоволений як слон! Нажаль, по Львову не зустрів їхньої циганської банди та й не до того було вже )))))
palyvoda вне форума   Ответить с цитированием
Непрочитано 01.07.2009, 17:35   #141
8-битный-эмо-конфедерат
+/- Информация
Репутация: 177
Re: Gogol Bordello, Korpiklaani, VV, Haydamaky, Madheads XL @ Львів

Большой отчет писать сил нет :) Напишу мелкий

Мед Хедс - приятно порадовали. Играли фолк-панковый бодрячок и только под конец немного заунывной рагги. Отвалили на 5+ короче.
Гайдамаки - такое. Кавер на Моторхед хорошо бы звучал в записанном виде. А так люди просто играли унылый фолк.
Корпиклаани - молодцы. Уважуха всем кто был в пите. Слем, пляски, битые щщи и все на позитиве. Я б под такое угарал регулярно.
ВВ - никак.
Гоголь Борделло - тупо отцы. Редкое сочетание восточноевропейского угара и штатовской фирмы с вкраплениями от кучи разного фолка, и психоделии. Гудьз безумно шаманил, местами напоминая взращенного в карпатах Моррисона. Рвал струны, ломал микрофоны. Короче это невероятная живая команда. Если бы не поломанные на финнах ноги я бы полез месить, а так просто стоял и ахуевал с уровня команды.

По организации два минуса: 20 биотуалетов на тысяч шесть человек и задержка концерта. А так справились на четкое 5. Охрана приличная, звук заебком, пива дохуя. Хотя большой минус стадиона, что к нему надо еще пиздовать в гору (а обратно вниз в полной темноте).

Львов доставил безумно! Как будет движение приеду еще.
SID вне форума   Ответить с цитированием
Непрочитано 01.07.2009, 19:23   #142
i'm a scatman!
+/- Информация
Репутация: 1462
Re: Gogol Bordello, Korpiklaani, VV, Haydamaky, Madheads XL @ Львів

доречі, Юру, акордеоніста гб, бачив в понеділок десь коло 12 ночі на площі ринок, аскаючого собі на розслабоні лаве на якійсь трубці. так що відчуваю, що борделли собі понавідривались у львові в сласть.
олег в. вне форума   Ответить с цитированием
Непрочитано 01.07.2009, 23:05   #143
libertine
+/- Информация
Репутация: 137
Re: Gogol Bordello, Korpiklaani, VV, Haydamaky, Madheads XL @ Львів

кое-кто и Гудзя нашел, но увы, не мы
по туалетам - на Сигете 1000 туалетов и душевые
если бы ГБ сыграли больше моих любимых песен, я была бы так счастлива ©...зато повезло стоять в первом ряду, ради чего пришлось пережить половину ВВ
Absence вне форума   Ответить с цитированием
Непрочитано 01.07.2009, 23:19   #144
Star - reign down
       On you
+/- Информация
Репутация: 2622
Re: Gogol Bordello, Korpiklaani, VV, Haydamaky, Madheads XL @ Львів

круто было) особо расписывать как-то не буду, скажу что очень рад был видеть харьковских, киевских и одного львовского знакомых) в чужом городе знакомые лица - это охуенно.
жаль что я напился до гогол борделло, и вообще их не помню)))
а Львов таки крутой, да. и я вообще очень круто съездил в этот раз )
Nook вне форума   Ответить с цитированием
Непрочитано 02.07.2009, 13:10   #145
спокойствие и превосходство
+/- Информация
Репутация: 1517
Re: Gogol Bordello, Korpiklaani, VV, Haydamaky, Madheads XL @ Львів

і ще одна цікава історія про Корпіклаані можливо хтось і не помітив, але на сцені не було їхнього скрипаля )) а все було так (з розповіді одного з організаторів):

Кароче - про скрипаля:
У суботу він набухався і спізнився у неділю зранку на літак у Хельсінкі Корпі полетіли без нього
У неділю в обід він взяв квитка на Варшаву
Ми послали у Варшаву тачку, його забирати - оскільки його паспорт фіни привезли з собою
Коли водій подзвонив і сказав, що за 2 години буде у Варшаві, одночасно подзвонили фіни і сказали, що...
Що їх скрипаль знов набухався до такого стану що його не пустили у літак...
Вночі скрипаль прийшов до тями і зранку прилетів до Варшави... але не міг летіти за межі ЄС, оскільки у нього не було паспорта...
Ми послали машину на Шегінь а йому сказали їхати туди з Варшави,...
Коли водій був майже на кордоні, то подзвонили знов фіни і сказали, що...
Що скрипаль на Шегінь не поїхав і полетить назад у Хельсінкі...
Ну ми водія повернули...

(c) Dalai
bc_ranger вне форума   Ответить с цитированием
Непрочитано 02.07.2009, 15:13   #146
и возгорает мир в груди
+/- Информация
Репутация: 177
Re: Gogol Bordello, Korpiklaani, VV, Haydamaky, Madheads XL @ Львів

турбохой!
palyvoda вне форума   Ответить с цитированием
Ответ
Форум www.neformat.com.ua > Shows > Events > Events Archive

Опции темы Поиск в этой теме
Поиск в этой теме:

Расширенный поиск

Похожие темы
Тема Автор Раздел Ответов Последнее сообщение
Gogol Bordello мивина родео! Rock 156 21.09.2022 13:00
2021 Korpiklaani wanchope Metal 90 26.08.2022 15:50
Baroque Bordello Хинное дерево Post-punk/Gothic 22 10.11.2015 08:55
02.12.2011 / Gogol Bordello Acoustic / Киев Nook Events Archive 7 01.12.2011 21:40
5-12 - Gogol Bordello Afterparty\ DJ Eugene Hutz GenX Events Archive 11 21.11.2009 15:38

Ваши права в разделе
Вы не можете создавать новые темы
Вы не можете отвечать в темах
Вы не можете прикреплять вложения
Вы не можете редактировать свои сообщения

BB коды Вкл.
Смайлы Вкл.
[IMG] код Вкл.
HTML код Выкл.


   
 
Текущее время: 14:27. Часовой пояс GMT +3.
Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc.
Перевод: zCarot
НовостиСтатьиРецензии
ИвентыКонтактыФорум


Facebook Telegram Twitter YouTube Instagram Mixcloud SoundCloud

Designed by LaBIZz
Все материалы, размещенные на этом сайте, распространяются на условиях
Creative Commons Attribution-Share Alike 3.0 License.


© 2004-2024 Neformat Ukraine