Форум www.neformat.com.ua

Форум www.neformat.com.ua (https://forum.neformat.com.ua/)
-   Folk/Country/Ethnic (https://forum.neformat.com.ua/folk-country-ethnic/)
-   -   Іннеса (https://forum.neformat.com.ua/folk-country-ethnic/36517-innesa.html)

Blaise Finnegan 22.08.2010 21:34

Іннеса
 

Цитата:

Осучаснення українського фольклору, як відомо, набуває все більшого розмаху – і особливо, мабуть, це стосується саме музики. Інколи такі спроби виглядають смішно, інколи жахливо, але все частіше вони виглядають доречними і цікавими. І – все частіше вони виглядають комерційно перспективними. Це тішить – бо ентузіасти копають глибше, але комерція крокує ширше. Що ж стосується цієї платівки – тут, схоже, можна спостерігати вдале поєднання першого і другого. Іннеса не просто добре грає на скрипці – тут відчувається одночасно і знання традиції, і здатність її творчо переосмислювати завдяки класичній освіті. Ну а використання різноманітних електронних семплів, сучасних ритмів – якраз і є кроком назустріч широким верствам слухачів. Це дає змогу апелювати до уваги всіх, хто цікавиться етнічними родзинками, але зазвичай віддає превагу не автентичному виконанню, а якимось експериментам з етнічними мотивами. Власне, що стосується гри на скрипці, спроби зробити дещо подібне вже мали місце – але жодна з цих спроб ще не сягала тієї якості, яку можна знайти в цій роботі. Ну а Вам тепер лишається просто переконатися на власні вуха – це, крім всього іншого, ще й просто легка та приємна музика.
- вотчто мне удалось найти в интернете.
В то же время на сканах с диска удалось прочитать, что: фамилия Иннесы Тымочко, она со Львова, это на 2007 год у нее пять альбомов ("Songs of the Heart", "Hutsulia", "Her Portrait" и "Storm", о которых интернет информации вообще не дает и выложеный), и она даже выпустила клип на один из треков.

Альбом представляет собой сыграные на скрипке народные песни с разных уголков Украины. Сыграно хорошо, красиво и свежо. Единственный минус - электронные ударные, без которых, имхо, звучало бы лучше. Однако и это впечатление не портит

Дискография:

2007 - Ґердан. Новий звук етнічної України (320 kbps, 108mb)
http://userserve-ak.last.fm/serve/252/38840895.jpg

1. Сонце
2. Буковина
3. Палянка
4. Ой, Верше!
5. В’язанка
6. Танок "Гойра"
7. Бесарабка
8. Коза-Дуда
9. Румунка
10. Полька Краков’я
11. Чарівна Вишня
12. Чичері

Нажмите на кнопку "Спасибо", чтобы увидеть ссылку (нужна регистрация)
Возможно, потребуется перезагрузка страницы.

Ссылки:
last.fm

Доброжелатель 22.08.2010 22:45

Re: Іннеса
 
Цитата:

Сообщение от Blaise Finnegan (Сообщение 1243068)
Альбом представляет собой сыграные на скрипке народные песни с разных уголков Украины.

Как же хорошо что такой "музыкальный кладезь", очищается от пыли веков и обретает новое лицо!!! :hare:
Иннеса Тымочко :in_love: :applouse: :in_love: :applouse:

мотман 23.08.2010 08:28

Re: Іннеса
 
ну вот на обложке то не она. развод, однако, титечный

Собирательный Образ 23.08.2010 08:51

Re: Іннеса
 
Цитата:

Сообщение от Blaise Finnegan (Сообщение 1243068)
Иннесы

:mad:

bc_ranger 23.08.2010 08:54

Re: Іннеса
 
Цитата:

Сообщение от I-ness (Сообщение 1243326)
:mad:

обложечку запали :deal: все правильно написано.

Собирательный Образ 23.08.2010 08:59

Re: Іннеса
 
bc_ranger, ты чего-то додумал, но я не об этом.

bc_ranger 23.08.2010 09:11

Re: Іннеса
 
Цитата:

Сообщение от I-ness (Сообщение 1243331)
bc_ranger, ты чего-то додумал, но я не об этом.

так а что додумывать-то, мне показалось ты о правильности написания :yeah:

Собирательный Образ 23.08.2010 09:31

Re: Іннеса
 
Цитата:

Сообщение от bc_ranger (Сообщение 1243333)
ты о правильности написания

Судя по всему, на обложке всё верно, просто само имя искажено; ничего против этой девушки и её родителей, так её назвавших не имею, просто когда я вижу такое написание, меня это автоматически начинает раздражать, негативный опыт, так сказать)


Текущее время: 10:18. Часовой пояс GMT +3.

Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc.
Перевод: zCarot