Форум www.neformat.com.ua

Форум www.neformat.com.ua (https://forum.neformat.com.ua/)
-   Folk/Country/Ethnic (https://forum.neformat.com.ua/folk-country-ethnic/)
-   -   Nourou (https://forum.neformat.com.ua/folk-country-ethnic/39010-nourou.html)

valmakar 28.11.2010 02:02

Nourou
 

Замість історії...
У 2001 році навколо Еладжа, Сенеґальського автора і виконавця, сформувався гурт. Яка була його мета? Втілити свої божевільні ідеї. За кілька місяців до того, після ночі спільної гри в його кімнаті у Дакарі, Еладж надихає Ервана, свого співмешканця-перкусіоніста, ідеєю створити гурт у Франції. Після цього Еладж знайомиться з друзями Ервана - Жульєном (також перкусіоніст із Дакару), а також із Брісом (гітара) і Флореном (ударні), і трохи пізніше - Лоуренсом (бас). Так був створений гурт.
Музики відразу почали освоювати музичний світ Еладжа, і скоро це дало свій результат. Почалися часті виступи і концерти. Виконання ставало щирішим і дорослішим. Неповторність кожного учасника, виражена у виконанні як соло-партій, так і композицій загалом, збагатила звучання. У результаті маємо музику, що долає кордони між культурами і мовами.
Таким чином до сьогоднішнього дня гурт уже відвідав не один фестиваль, і відіграв не одну сотню концертів (якшо вірити написаному на їх сторнці - тільки за перший рік, у Сенеґалі, вони виступили 200 разів). Є один студійний альбом, записаний у 2008 році. Пісні виконуються такими мовами: французькою, волоф, англійською і фулані.
(мій вільний переклад інформації з їх сторінок)
Моє враження:
Фестиваль Шешори-2008 у Вінницькій області відзначився кількома цікавими іноземними гуртами. І якшо психоделійна Maraca з Чехії мені тоді не припала до душі (щоправда, потім, у записах я таки їх розслухав, і вподобав) через бажання енергійної музики, то Нуру це бажання повністю задовільнили. Помітили ми їх з друзями ще під час чеків - дуже зацікавив фанковий мотив, який награвали музики. Глибокий віртуозний бас + дзвінкий швидкий стратокастер. При цьому на басу грав дуже колоритний дредатий негр в окулярах і з широкою усмішкою. Навечір, коли почався виступ (перед яким було більше півгодини налаштовування звуку), я просто шаленів від кайфу. Я стояв прямо перед залізною огорожею під сценою, і стрибав, кричав - як і весь натовп на фестивалі. Дуже високий професіоналізм музик, чудові пісні, викладання на всі 100 - от, шо я почув у той вечір. На додачу - Еладж постійно спілкувався з натовпом, постійно дякував українською, і навіть пояснив, що у пісні Siif "іяйо" - це "мама", "байо" - "тато" - і всі хором співали першу стрічку. А під час виконання Adouna Samay Way перейшов просто на розмову, і почав розповідати, що в його домі постійно звучить музика, і коли її немає - він сумує, бо музика - це все його життя. Це був фантастичний концерт, я його згадую з сильним трепетом.

http://media.virginmega.fr/Covers/La...5000010706.jpg
2008 - Eurafrican Carapit
Нажмите на кнопку "Спасибо", чтобы увидеть ссылку (нужна регистрация)
Возможно, потребуется перезагрузка страницы.



Посилання:

http://www.neformat.com.ua/images/icons/myspace.png http://www.neformat.com.ua/images/icons/facebook.png http://www.neformat.com.ua/images/icons/lastfm.png

Final Expression 08.02.2011 02:20

Re: Nourou
 
Круто оформлюєш теми, крута музика. Дякую.

valmakar 08.02.2011 02:38

Re: Nourou
 
Нарешті в цій темі є відповідь!:joy:
:agree:Дякую тобі навзаєм. і обіцяю пройтися по твоїх темах - я на них давненько вже дивлюся, але все руки не дійдуть ніяк)

до речі, забув сказати, що цим альбомом я завдячую дуже добрій людині - користувачу ArpanaViraj. він за свої гроші купив альбом у мережі - і цілком безкоштовно поділився зі мною на перше ж прохання)
най жиє!

Final Expression 23.02.2011 16:52

Re: Nourou
 
В колективу є ще якісь релізи?

valmakar 23.02.2011 18:23

Re: Nourou
 
є тільки кілька демок на їх фаєсбуці. але у мене чомусь місцевий програвач не працює..:sad:

Pitkin 04.07.2011 08:09

Re: Nourou
 
Игорь большое спасибо за диск - я его искал 2 года.. после того концерта в 2008г. в Воробиевке - мы были за 100 метров от сцены на берегу речки - качество музыки было супер - такое ощущение словно музыка плыла в воздухе..
действительно такое запоминается на всю жизнь!
большая бесплатная подборка видеоклипов группы находится здесь - http://mlook.ru/index.php?squ=Nourou

valmakar 16.07.2011 11:43

Re: Nourou
 
Pitkin, :agree:
до речі, на своєму фейсбуці вони виклали 2 нових відео, і 3 нових пісні з'явилися на майспейсі. кому цікаво - зайдіть, зацініть :up:

valmakar 27.04.2013 02:32

Re: Nourou
 
Знайшов допіру відео, якого раніше не бачив. Думаю, це достатня причина прорекламувати тему ще раз.



Текущее время: 09:23. Часовой пояс GMT +3.

Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2020, vBulletin Solutions, Inc.
Перевод: zCarot