Форум www.neformat.com.ua

Форум www.neformat.com.ua (https://forum.neformat.com.ua/)
-   Folk/Country/Ethnic (https://forum.neformat.com.ua/folk-country-ethnic/)
-   -   АтмАсфера / AtmAsfera (https://forum.neformat.com.ua/folk-country-ethnic/9677-atmasfera-atmasfera.html)

immaltigor 03.08.2007 18:23

АтмАсфера / AtmAsfera
 

Прес-реліз гурту „ Атмасфера ”
Гурт „ Атмасфера” – несподіваний, самобутній проект в українській сучасній музиці: не часто можна побачити і почути музичний гурт, який працює в двох напрямках: - арт-рок (з елементами фанк, фолк, рок, симфо-музики та хард-кору) та багатогранна етно-музика з елементами фолку різних країн світу від Заходу до Сходу у поєднанні з древніми текстами. Останнім часом гурт надає перевагу етно-проекту. Музиканти не обмежують себе стилістичними рамками або стереотипами, а натомість намагаються максимально точно передати емоції, думки, інтонації свого внутрішнього світу, що виходять далеко за їх межі.
Кожний концерт для них подія, де вони повністю викладаються, створюючи „атмасферу” взаєморозуміння між музикантами та слухачами. Учасники гурту завжди є дуже вимогливі до звучання, аранжування та текстів композицій.
Назва гурту складається з двох слів: „атма”- в перекладі - особа і „сфера” - те, що її оточує. І в цілому означає все те, що оточує особу – її внутрішній світ, почуття, переживання.
Андрій Шадій – вокал, гітара, мандоліна:
„Атмасфера” – це можливість створювати щось, що може вплинути на долі людей, змінити їх життя на краще. Я не прихильник цієї ідеї – мистецтво заради мистецтва; музика як прояв із середини повинна бути мотивована сильним поштовхом душі із чіткою ідеєю, суть якої віддати щось від себе, допомогти іншим, якась самопожертва, а інакше, чим тоді відрізняється мистецтво від ремесла?”
Юлія Яремчук – вокал, клавішні:
„Мені завжди хотілось створити музику, яка б торкнулась слухача не тільки на ментальному рівні, а й проникла у глибини серця, даючи можливість осягнення чогось глибшого. Дуже хочеться, щоб після прослуховування нашої музики люди ставали щасливішими.”
Анастасія Яремчук – вокал, флейта:
„Атмасфера” для мене не просто слово – це цілий світ – внутрішній світ. Часто занурюєшся з головою в нескінченний океан справ, проблем та їх вирішень і не помічаєш головного. От як би зупинитись і подивитись на життя з боку. Дуже хотілось би, щоб нашу музику слухали серцем і це допомогло зупинитись і віднайти себе.
” Історія гурту бере початок не у Львові (звідки родом практично всі учасники гурту), а в південному містечку Симеїз, куди музиканти у 2003 році, мабуть не випадково, одночасно поїхали відпочити. До цієї зустрічі не були знайомі, хоча жили в одному місті і мали спільних друзів.
Місцем зустрічі став концерт, на якому Андрій виконував свої бардівські пісні. Юлю і Настю дуже привабили тексти його пісень , які на рідкість дійсно були близькі їм по духу. Це спонукало познайомитись і спробувати створити щось разом, і уявіть собі наскільки вони були здивовані, коли дізнались що всі з одного міста. Повернувшись до Львова музиканти почали грати та експериментувати разом. Згодом до них приєдналися Ігор і Тарас. Це і було початком створення того проекту з яким ви можете познайомитись сьогодні. У 2005 році „ Атмасфера ” переїхала до Києва, де до них приєдналися Саша ( Вій ) та Андрій ( Джордан ). Хоча у всіх різні музичні смаки, їх об’єднує бажання творити музику.
Першими серйозними виступами були фестивалі „Червона Рута – 2005” , на якому гурт став лауреатом. Потім відбірковий тур Євробачення – 2006” , де „Атмасфера” як єдиний серед гуртів пройшла у другий тур. Весною 2006 року гурт став фіналістом фестивалю „Музичний Острів – 2006” . Також „ Атмасфера ” виступила з серією етно – концертів у Львові, Запоріжжі, Донецьку, Дніпропетровську та Києві. Потім був виступ на фестивалі „ЕтноЕволюція” разом із гуртами „Очеретяний кіт”, „Пропала Грамота”, Росава, „Оркестр Янки Козир” та благодійний концерт, який організували Росава та „ Крихітка Цахес”. Гурт брав участь у фестивалі „ Свято Купала на Драгобраті” в липні та на рок-фестивалі „ Нівроку-2006” (м. Тернопіль) у жовтні.
Основною подією року „Атмасфера” вважає виступ з етно-програмою на міжнародному фестивалі Woodstock (Польща) в липні 2006 року. А також участь у міжнародному фестивалі The Global Battle of the Band у жовтні 2006 року, де гурт на Київському відбірковому турі зайняв 1-е місце, а на другому всеукраїнському відбірковому турі - 4-е.
У майбутньому музиканти планують створтит масштабний театрально-музичний перформенс.

Склад:
Анастасія Яремчук – флейта, вокал.
Юлія Яремчук – клавішні, вокал.
Андрій Шадій – мандоліна,гітара, вокал.
Тімур Гогітітдзе – ударні, дарабука.
Ігорь Сас – акустична гітара, бас-гітара.
Олександр Гончарук – скрипка.
Андрій Черкасов – бас-гітара.

Дискографія :
Арт-рок – альбом «Знайти» - 2006
Этно-музика – «Forgotten Love» - 2006 (VBR V1)
http://s49.radikal.ru/i126/0909/f0/b7b7e814f39a.jpg
Mediafire

Homepage
Lastfm

Neo 03.08.2007 19:53

Re: АтмАсфера
 
На ГБОБе не сильно вперли, и не вписывались туда вообще._

immaltigor 03.08.2007 20:29

Re: АтмАсфера
 
Цитата:

Сообщение от Neo (Сообщение 225894)
На ГБОБе не сильно вперли, и не вписывались туда вообще._

ну, я считаю, что тем группа и уникальна. ее очень сложно причислить к какому-нибудь стилю

Atra Felis 03.08.2007 20:33

Re: АтмАсфера
 
Они кришнаиты по ходу.

TelOne 03.08.2007 21:51

Re: АтмАсфера
 
слышал пару раз вживую. не понравились

Atra Felis 05.08.2007 13:04

Re: АтмАсфера
 
Я девушек этих стопудов видела на каком-то кришнаитском сборище. сектанты, мля))
к тому же, они в песни иногда вставляют свои кришнаитские мантры.

fog! 05.08.2007 14:18

Re: АтмАсфера
 
драмер у них хороший. как музыкант и как человек

usyara 15.03.2009 16:27

re: АтмАсфера / AtmAsfera
 
слушал их на Країні мрій 2008. такое

uliss 22.03.2009 18:09

re: АтмАсфера / AtmAsfera
 
мне очень нравятся они
даже одна с любимых групп
впервые услышал еще 4 года назад, когда они на кресте играли
сразу купив все их релизы (два)
люблю на них ходить, правда немного плоховато что у них правило - все концерты шаровые, изза которых на них часто тусят всякие обрыганы
в целом же ахуенно очень
перкуссионист шарит что такое грув, во всех песнях есть тот кач, фирмовый :pray:
девушки красивые :in_love::in_love:
музыка классная, для нас она уникальная, у нас аналогов нету :idea:

Добавлено через 1 минуту
блядь, первые посты в теме провальные, если бы не 2х годичной давности, заплевал бы :puke: :mad::mad:
а так похуй уже :hi:

Zloj 23.03.2009 17:48

re: АтмАсфера / AtmAsfera
 
uliss, например , моя девушка по ним жутко прется, но мне они не хаваються именно потому что они кришнаиты, а я их тупо ненавижу :mad:

а сабж не то что бы уникальный, но интересный :up:

Decadance 23.03.2009 17:50

re: АтмАсфера / AtmAsfera
 
Цитата:

Сообщение от uliss (Сообщение 739098)
блядь, первые посты в теме провальные, если бы не 2х годичной давности, заплевал бы

+1, но смешные скорее:stupid:
Залейте кто-то альбом, плиз!

uliss 22.04.2009 23:10

re: АтмАсфера / AtmAsfera
 
Atmasfera - 2006 - Forgotten Love
http://ruszona.ru/uploads/posts/2009...9a5cbae886.jpg
http://justdoom.us/music/other_style...otten_Love.rar
320 kbps :hi:

Добавлено через 1 минуту
Zloj, а почему (от чего?) такая ненависть?

Mutuh 13.06.2009 22:34

re: АтмАсфера / AtmAsfera
 
Кстати, хоть альбомов и не слушал, но был на одном концерте и они мне очень понравились :up::in_love:

usyara 09.09.2009 17:09

re: АтмАсфера / AtmAsfera
 
переслушал альбом 2006, теперь нравится:dontknow:

Erin 29.12.2009 23:27

re: АтмАсфера / AtmAsfera
 
Блин, а они кришнаиты? Ууу... (ну ладно, зато кришнаиты бесплатную еду раздают на фестах иногда, бугага. и сладости у них вкусные, и компот) а вообще - группа мне нравится, неоднократно была на их концертах, и на Краине Мрий они всегда хороши. Красивая музычка)) :hare:

uliss 29.12.2009 23:53

re: АтмАсфера / AtmAsfera
 
да, зависал у них на "хате" или сквоте, хз... в центре, очень приятно там у них
всегда можно поджемить/послушать/потриповать/медитировать/похавать/пообщаться и т.д.
я ебу почему кому-то кришнаиты эти не нравятся...
собирался еще у Тимура (ака барабанщик атмасферы) поучиться груву на перкуссиях, но пока хз, денег нету...

Zloj 30.12.2009 00:47

re: АтмАсфера / AtmAsfera
 
Цитата:

Сообщение от uliss (Сообщение 772576)
Zloj, а почему (от чего?) такая ненависть?

извини, просто я не люблю всякие секты

Ri Ra 30.12.2009 02:00

re: АтмАсфера / AtmAsfera
 
Шикарные.
Был на концерте. Перкуссионист с такой экспрессией играл, что в середине канца уговнячил один из барабанов:stupid: А под конец все парочки в зале как по команде начали целоваться:in_love: Одно только это говорит о многом, имхо. Ну и вообще, они такие триповые, расслабляющие... То, что надо.

Zloj, тю, так не секта, а вполне себе сформировавшаяся религия. Да и не похуй ли во что верит человек, если он играет отличную музыку? Это ж предрассудки чистой воды.

Sallkem 02.08.2010 11:37

re: АтмАсфера / AtmAsfera
 
гарний гурт, треба вживу послухати для складання більш повного враження, така музика найкраще викупається на концертах.

bc_ranger 02.08.2010 11:42

re: АтмАсфера / AtmAsfera
 
Цитата:

Сообщение от Sallkem (Сообщение 1223053)
гарний гурт, треба вживу послухати для складання більш повного враження, така музика найкраще викупається на концертах.

теж вчора про них сюжет на 1+1 подивився? :stupid:

Sallkem 02.08.2010 12:01

re: АтмАсфера / AtmAsfera
 
Цитата:

Сообщение от bc_ranger (Сообщение 1223063)
теж вчора про них сюжет на 1+1 подивився?

ага, сюжет якраз нагадав про них:stupid:

bc_ranger 02.08.2010 12:04

re: АтмАсфера / AtmAsfera
 
Цитата:

Сообщение от Sallkem (Сообщение 1223093)
ага, сюжет якраз нагадав про них:stupid:

:agree:
загалом гурт оК :up: колись найбільше подобалась пісня Forgotten Love.
а от 2006 року реліз нікакой :dontknow:

Sallkem 02.08.2010 12:36

re: АтмАсфера / AtmAsfera
 
Цитата:

Сообщение от bc_ranger (Сообщение 1223096)
а от 2006 року реліз нікакой

якщо це той що "Знайти" то :agree:
а от Forgotten Love дуже ок.

мені пісні з мантрами подобаються

arina_bu 06.08.2010 12:51

re: АтмАсфера / AtmAsfera
 
ССЫЛКИ:
www.atmasfera.com
www.atmasfera.pl
www.myspace.com/atmasfera
www.facebook.com/atmasfera
www.vkontakte.ru/club725477
www.community.livejournal.com/ua_atmasfera/
www.atmasferafans.net/pl/index.php
www.youtube.com/results?search_query=atmasfera

Эрис 06.08.2010 14:49

re: АтмАсфера / AtmAsfera
 
arina_bu, на ютьюб дали бы прямую ссылку, на форуме видео встраивается.

Трент мазафака 06.08.2010 18:31

re: АтмАсфера / AtmAsfera
 
Мне не нравится вообще. Плюс еще эта типичная отечественная претензия на интеллектуальность:down:

Ghoul 09.08.2010 01:29

re: АтмАсфера / AtmAsfera
 
Харе Кришна Кришна Кришна Харе Харе Харе Рама...:hare:

Трент мазафака 03.09.2010 23:06

re: АтмАсфера / AtmAsfera
 
Цитата:

Сообщение от uliss (Сообщение 1029579)
да, зависал у них на "хате" или сквоте, хз... в центре, очень приятно там у них
всегда можно поджемить/послушать/потриповать/медитировать/похавать/пообщаться и т.д.
я ебу почему кому-то кришнаиты эти не нравятся...
собирался еще у Тимура (ака барабанщик атмасферы) поучиться груву на перкуссиях, но пока хз, денег нету...


Поэтому минуснул? Зря:smile: Я же просто высказал свое мнение.

uliss 24.09.2010 17:12

re: АтмАсфера / AtmAsfera
 
хуй знает
думаю по другим причинам)
более объективным) но я ща философствовать не хочу, попозже может) :agree:

Shkurrik 25.09.2010 12:37

re: АтмАсфера / AtmAsfera
 
Замечательная группа. Слушать их в живую одно удовольствие. Трипільське коло тому подтверждение


Текущее время: 05:07. Часовой пояс GMT +3.

Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc.
Перевод: zCarot