www.neformat.com.ua


Новости Статьи Рецензии Ивенты Форум Facebook Telegram Twitter YouTube Instagram Mixcloud SoundCloud
Переключить в мобильный режим
Вернуться   Форум www.neformat.com.ua > Music Related > In General

In General Жанры, стили, лейблы, сборники, радиостанции, зины, дистро, блоги - все о музыке. Также - вопросы, касающиеся обустройства музыкальной части форума

Ответ
Опции темы Поиск в этой теме
Непрочитано 01.05.2009, 19:01   #1
амеломан
+/- Информация
Репутация: 294
Найкраще з поп музики, для вас

Оскільки у мене дискретний потяг до передмов, ніж власне до справ, то і тут не поступатимусь тимчасовим принципам. історія попмузики має меншу, ніж у фолку, історію, але від цього її значення для людства не менше. Нагадаю, спершу неаполітанські арії 17 століття перетворились у віденські вальси, що дали поштовх кабаре, що породили мюзикхол, що породили ... (таку формулу можна застосувати до будь-якого жанру).
частина форуму належить до певних субкультурних прошарків, для яких в принципі популярність всього більш-менш загальновживаного і поширеного не надто велика. але спробуєм бути дійсно неформальними, непідлеглими певним поглядам, що існують зараз, чи будуть існувати згодом. відкриєм третє вухо до музики, ще однієї форми енергії, будьмо добрими господарями, які вітають гостей не за одягом, а впізнаючи щось рідне... (втручається редактор: господи, ти що пишеш, ти мав просто вказати своїх улюблених поп бендів і запросити форумчан зробити те ж саме).
Слухаюсь, отже прошу вказати, кого ви з попси слухаєте, пояснити чому.
Щоб не виникало питань термінології - попса - це все ритмічно-мелодійне (з акцентом на останнє), що зворушить будь-якого менеджера середньої ланки (а взагалі поп - це саундтрек середнього класу).
Для мене попшедеври такі
1) Stevie Wonder (бог фанку, соулу, рнб, джазу, попу - надзвичайно подобається така розірваність і багатогранність). найкраща поп пісня - Another Star (Songs In The Key Of Life, 1976)
http://www.mediafire.com/?sharekey=e...018c8114394287
2) The Beta Band - суміш дронів, експериментування, попу, тріпхопу, джему, дуже солодкі. найкраще B+A (The Three EPs, 2000)
http://www.mediafire.com/?sharekey=e...018c8114394287
3) Mansun - вершина бріт-попу, ні, це не Блюр, тут прогроку ложками, не полишаючи своєї поп основи ні на мить. Cancer (Six, 1998)
http://www.mediafire.com/?sharekey=e...4e75f6e8ebb871
4) The John Butler Trio - кантрі, фанк, блюз, поп, джем, реггі. Дуже сонячні (з ідіотською лірикою). Sometimes (Sunrise over the sea, 2004)
http://www.mediafire.com/?sharekey=e...4e75f6e8ebb871
5) Love and Money - хочу, щоб вся попса була такою. Shape of Things to Come (Strange Kind of Love, 1988)
http://www.mediafire.com/?sharekey=e...4e75f6e8ebb871
6) Peter Gordon & Love Of Life Orchestra Geneva & Extended Niceties (1980) диско+класика+джаз. Хай живе попса
7) Все таки Cerrone дійсно найкраще диско. альбом supernatural (1977) бомба
http://www.mediafire.com/?sharekey=e...4e75f6e8ebb871
зараз позаливаю названі композиції кудись

Последний раз редактировалось ehnaton; 01.05.2009 в 23:46.
ehnaton вне форума   Ответить с цитированием
Непрочитано 01.05.2009, 19:17   #2
digipack
+/- Информация
Репутация: 273
Re: Найкраще з поп музики, для вас

Mansun давеча переслушивал, что-то не понравилось ни капельки.
redneck вне форума   Ответить с цитированием
Непрочитано 01.05.2009, 19:22   #3
сдохни или умри
+/- Информация
Репутация: 2583
Re: Найкраще з поп музики, для вас

Мені важкувато відділити попсу від непопси, бо і в блек металі є попса, і т.д., тобто все впізнається в порівнянні. Але:
1) З того, що точно попса, люблю Ірину Білик)) Крім російськомовних пісень, правда, особливо раннє люблю, за те, що дуже мило і наївно.
2) Також, мабуть, попсовими варто назвати Depeche Mode, адже їх часто можна почути по радіо і побачити по МТВ. Це одна з найулюбленіших груп моїх в принципі. Вони нереальні.
3) Також люблю Red Hot Chilli Peppers. Попса, зроблена з душею і приправлена фанком.
4) І, як не дивно, назву Fleur. Адже, хоч їх і називають дарквейвом і даркфолком, вони по суті не що інше, як акустична попса для чутливих дівчат))
Sun of a Beach вне форума   Ответить с цитированием
Пользователь сказал спасибо:
ehnaton (01.05.2009)
Непрочитано 01.05.2009, 19:25   #4
амеломан
+/- Информация
Репутация: 294
Re: Найкраще з поп музики, для вас

gutturalredneck, який альбом слухав? для хорошого ефекту треба Six (1998)

Добавлено через 2 минуты
Kobold, цитуючи себе поп - це саундтрек середнього класу блек метал по дефолту не підходить, з усім, що ти навів, згоден. Крім Білик, наївно - так, мило - не дуже.
ehnaton вне форума   Ответить с цитированием
Пользователь сказал спасибо:
Sun of a Beach (01.05.2009)
Непрочитано 01.05.2009, 19:27   #5
digipack
+/- Информация
Репутация: 273
Re: Найкраще з поп музики, для вас

ehnaton, Littie Kix слушал, других у меня просто нет.
redneck вне форума   Ответить с цитированием
Непрочитано 01.05.2009, 19:29   #6
сдохни или умри
+/- Информация
Репутация: 2583
Re: Найкраще з поп музики, для вас

Цитата:
Сообщение от ehnaton Посмотреть сообщение
Крім Білик, наївно - так, мило - не дуже.
Ну я розумію, що вона не тру, але нічого не можу з собою зробити Музика дитинства.
Sun of a Beach вне форума   Ответить с цитированием
Непрочитано 01.05.2009, 19:32   #7
rubber bullets
+/- Информация
Репутация: 470
Re: Найкраще з поп музики, для вас

якщо РХЧП це попса, то я просто дико люблю попсу. вкупі з тими ж Депешами, різними там Кренберріз і т.д.
треба все таки визначитись, що є попса? Ірина Білик? Радіохед? Кредл Оф Філз? Мьюз?(це щось на зразок архетипів))
MoriTuri вне форума   Ответить с цитированием
Непрочитано 01.05.2009, 19:35   #8
vinyl 7"
+/- Информация
Репутация: 872
Re: Найкраще з поп музики, для вас

А мне Джастин Тимберлейк нравится
Mass. вне форума   Ответить с цитированием
Непрочитано 01.05.2009, 19:38   #9
digipack
+/- Информация
Репутация: 273
Re: Найкраще з поп музики, для вас

А я вот Барри Уайта люблю. :)
redneck вне форума   Ответить с цитированием
Непрочитано 01.05.2009, 19:39   #10
амеломан
+/- Информация
Репутация: 294
Re: Найкраще з поп музики, для вас

MoriTuri, визначення попси варіює. залежно від кількості людей визначень попси стільки ж. відділити джаз від року можна, а от поп від року набагато складніше. для мене, все назване тобою попса, але якщо ти перечитаєш тему, то побачиш узагальне визначення, яке я запропонував, оскільки наголошу - поп - це взагалі узагальнення поняття музик(и), поділене на 6 мільярдів.
ehnaton вне форума   Ответить с цитированием
Непрочитано 01.05.2009, 19:43   #11
digipack
+/- Информация
Репутация: 441
Re: Найкраще з поп музики, для вас

слушаю попсу 60-70-80-90-ых
Sergio вне форума   Ответить с цитированием
Непрочитано 01.05.2009, 19:44   #12
амеломан
+/- Информация
Репутация: 294
Re: Найкраще з поп музики, для вас

Mass, в мене все гірше - Бекстріт Бойз , але чесно кажучи на попшедевр не тягнуть
ehnaton вне форума   Ответить с цитированием
Непрочитано 01.05.2009, 19:45   #13
mp3 v0
+/- Информация
Репутация: 20
Re: Найкраще з поп музики, для вас

колись багато слухавпопси зараз взагалы неслухаю але э така музика яка подобаэться це тнмк, лама, пінк,а так в осоновному по одній пісні від багатьох виконавців.думаю пісень 50 набереться.
Dante вне форума   Ответить с цитированием
Непрочитано 01.05.2009, 19:48   #14
rubber bullets
+/- Информация
Репутация: 470
Re: Найкраще з поп музики, для вас

Цитата:
Сообщение от ehnaton Посмотреть сообщение
MoriTuri, визначення попси варіює. залежно від кількості людей визначень попси стільки ж. відділити джаз від року можна, а от поп від року набагато складніше. для мене, все назване тобою попса, але якщо ти перечитаєш тему, то побачиш узагальне визначення, яке я запропонував, оскільки наголошу - поп - це взагалі узагальнення поняття музик(и), поділене на 6 мільярдів.
думав написати здоровенний пост, потім вирішив, що холіворів на тему "що таке попса" на цьому форумі мабуть було вже з десяток і сенсу в них особливо немає. але я не знаю як можна ставити це усе в один ряд, у мене в голові просто не вкладається
MoriTuri вне форума   Ответить с цитированием
Непрочитано 01.05.2009, 19:49   #15
амеломан
+/- Информация
Репутация: 294
Re: Найкраще з поп музики, для вас

Dante, нагадаю, що я говорив про попшедевр, вселюдський, неукраїнський. думаєш попмузика 22 століття (однозначно така буде існувати) буде перечитувати список попгігантів 21 століття, а там Лама, Пінк? Не думаю
ehnaton вне форума   Ответить с цитированием
Непрочитано 01.05.2009, 19:50   #16
vinyl 7"
+/- Информация
Репутация: 872
Re: Найкраще з поп музики, для вас

Цитата:
Сообщение от ehnaton Посмотреть сообщение
Mass, в мене все гірше - Бекстріт Бойз , але чесно казучи на попшедевр не тягнуть
ну да, пусть и так, но всё равно определённых исполнителей подобного формата лично мне иногда приятно послушать, независимо от того самые они крутые в поп тусовке или же нет.
Мне, кстати, Бекстрит Бойз в школьные годы (класс 7-8) очень даже нравились.
Mass. вне форума   Ответить с цитированием
Непрочитано 01.05.2009, 20:06   #17
vinyl 12"
+/- Информация
Репутация: 553
Re: Найкраще з поп музики, для вас

Очень люблю отборную (хиты то бишь) попсу середины/конца 90-х и самого начала 2000-х. Ну и частично из других временных промежутков, но уже меньше. Причина проста — эти песни хорошо мне знакомы с детства, в основном, благодаря такой штуке, как радио. То есть, у большинства любимых поп-исполнителей я не слышал ничего кроме пары тройки (максимум до десятка) самых известных композиций. По именам перечислять можно очень долго, если бы оно из головы не вылетало. Ну, например (отфильтровываю недавно скачанный сборник хитов 90-х):
Ace of Base
Alanis Morissette
All Saints
Backstreet Boys
Celine Dion
Cher
Christina Aguilera
Chumbawumba
Divinyls
Eagle Eye Cherry
Haddaway
Hanson
La Bouche
Madonna
MC Hammer
Michael Jackson
Natalie Imbruglia
No Doubt
Outkast
Real McCoy
Savage Garden
Seal
Shaggy
Spice Girls
Sugar Ray
У многих из этих знаю всего одну песню Ну и, вообще, на самом деле список можно составить просто мощнейший — это всего лишь то, что под руку попалось.
sal вне форума   Ответить с цитированием
Пользователь сказал спасибо:
ehnaton (01.05.2009)
Непрочитано 01.05.2009, 20:11   #18
амеломан
+/- Информация
Репутация: 294
Re: Найкраще з поп музики, для вас

sal, блять, я знав, що ти правильний мужик. Chumbawamba - справді геніальні. альбом Shhh тебе б дуже здивував - це взагалі не те, з чим вони асоціюються, море шикарного фанку і текстів по агіт-пропу. А Ауткаст я б не спішив записувати в поп. Ace of Base да!, а ще ABBA забув
ehnaton вне форума   Ответить с цитированием
Непрочитано 01.05.2009, 20:16   #19
mp3 v0
+/- Информация
Репутация: 20
Re: Найкраще з поп музики, для вас

Цитата:
Сообщение от ehnaton Посмотреть сообщение
Dante, нагадаю, що я говорив про попшедевр, вселюдський, неукраїнський. думаєш попмузика 22 століття (однозначно така буде існувати) буде перечитувати список попгігантів 21 століття, а там Лама, Пінк? Не думаю
я тебе розумію, але немає такої поп музики із світових яку я б любив, а це просто то шо я люблю.
Dante вне форума   Ответить с цитированием
Непрочитано 01.05.2009, 20:18   #20
Sweet and Low
+/- Информация
Репутация: 211
Re: Найкраще з поп музики, для вас

Для автора темы эти
Цитата:
The Beta Band, Mansun, The John Butler Trio, Love and Money
группы - попса, а я до сегодняшнего дня даже не догадывался об их существовании. )
againstthecure вне форума   Ответить с цитированием
Непрочитано 01.05.2009, 20:22   #21
vinyl 12"
+/- Информация
Репутация: 553
Re: Найкраще з поп музики, для вас



Цитата:
Сообщение от ehnaton Посмотреть сообщение
ABBA забув
Та если хорошенько порыться в памяти, то еще не одну сотню имен назвать можно. Но опять же, в большинстве попсы я только конкретные треки котирую. Есть еще такая любопытная категория исполнителей, как One hit wonders — названия, которые тебе ни о чем не говорят, но одну-единственную песню которых ты, скорее всего, где-то слышал, не зная, кто ее поет.
sal вне форума   Ответить с цитированием
Непрочитано 01.05.2009, 21:31   #22
I'm always willing to learn
if you have something to teach
+/- Информация
Репутация: 148
Re: Найкраще з поп музики, для вас

От отца мне передалась любовь к Майклу Джексону. То, что происходит с ним последние десять лет, это, безусловно, , но Thriller - это просто хит на хите. Очень уважаю Джорджа Майкла, у него прекрасный голос и запоминающиеся мелодии.

Из советского я люблю одну-единственную песню - "Дельтаплан" Валерия Леонтьева, из-за текста, скорей всего.

А вообще, в попсе может заинтересовать или красивый вокал, или сочетание ритма или мелодики. А еще лучше, когда все вместе
CG вне форума   Ответить с цитированием
Непрочитано 01.05.2009, 21:37   #23
.
+/- Информация
Репутация: 1414
Re: Найкраще з поп музики, для вас

Дакота, однозначно! (хоть я и не слышал что она типа поёт) http://avtonom.org/index.php?nid=2405
ictus вне форума   Ответить с цитированием
Непрочитано 01.05.2009, 21:41   #24
mr. november
+/- Информация
Репутация: 637
Re: Найкраще з поп музики, для вас

Цитата:
Сообщение от Kobold Посмотреть сообщение
3) Також люблю Red Hot Chilli Peppers. Попса, зроблена з душею і приправлена фанком.
по-моему совершенно зря ты их сюда приплёл)

я б из любимых поп-треков ещё отметил Earth Song Майкла Джексона и клип на неё же
bre вне форума   Ответить с цитированием
Непрочитано 01.05.2009, 21:48   #25
диванолюб
+/- Информация
Репутация: 201
Re: Найкраще з поп музики, для вас

Fleur, Depeche Mode, Ace of Base (уже жалею, что забил на их концерт в прошлом году)
Из жесткой попсы - выборочно Максим и раннее творчество Гостей из будущего, это вообще шик

Последний месяц частенько кручу эту песенку
но это думаю быстро пройдет
lonelyass вне форума   Ответить с цитированием
Непрочитано 01.05.2009, 22:10   #26
амеломан
+/- Информация
Репутация: 294
Re: Найкраще з поп музики, для вас

lonelyass, замість цієї диско хуйні послухай диско-шедевр (до речі, додам до шапки) - ніколи диско музика не перепліталась так тісно з класикою і саксо-джазом. Вітайте, невизнані попгенії Peter Gordon & Love Of Life Orchestra - Geneva & Extended Niceties (1980)
ehnaton вне форума   Ответить с цитированием
Непрочитано 01.05.2009, 22:14   #27
vinyl 12"
+/- Информация
Репутация: 553
Re: Найкраще з поп музики, для вас

Цитата:
Сообщение от Спутник Посмотреть сообщение
Дакота, однозначно! (хоть я и не слышал что она типа поёт) http://avtonom.org/index.php?nid=2405
ОМГ
sal вне форума   Ответить с цитированием
Непрочитано 01.05.2009, 22:19   #28
now turn the other cheek and pretend
+/- Информация
Репутация: 529
Re: Найкраще з поп музики, для вас

кэти перри.
denver вне форума   Ответить с цитированием
Непрочитано 01.05.2009, 22:26   #29
амеломан
+/- Информация
Репутация: 294
Re: Найкраще з поп музики, для вас

попса буває хорошою і поганою, а кеті пері залишається унікальною, бо вона настільки попсова, що не вкладається у наведені варіанти.
ehnaton вне форума   Ответить с цитированием
Непрочитано 01.05.2009, 22:53   #30
now turn the other cheek and pretend
+/- Информация
Репутация: 529
Re: Найкраще з поп музики, для вас

кэйт нэш.
denver вне форума   Ответить с цитированием
Ответ
Форум www.neformat.com.ua > Music Related > In General


Похожие темы
Тема Автор Раздел Ответов Последнее сообщение
7 октября группа"Сегодняночью" для вас в Докер Паб,на ул.Богатырской,25!!! AliceWonder Events Archive 0 05.09.2012 13:20
Итоги 2005-го года для Вас... Nook Different 37 07.01.2006 18:59
8 октября, BORA в Минске + Токио Поп bind mouse1 kill Events Archive 5 06.10.2005 16:03
Итоги 2004 года для Вас... /-/ Different 19 31.12.2004 19:03

Ваши права в разделе
Вы не можете создавать новые темы
Вы не можете отвечать в темах
Вы не можете прикреплять вложения
Вы не можете редактировать свои сообщения

BB коды Вкл.
Смайлы Вкл.
[IMG] код Вкл.
HTML код Выкл.


   
 
Текущее время: 01:37. Часовой пояс GMT +3.
Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc.
Перевод: zCarot
НовостиСтатьиРецензии
ИвентыКонтактыФорум


Facebook Telegram Twitter YouTube Instagram Mixcloud SoundCloud

Designed by LaBIZz
Все материалы, размещенные на этом сайте, распространяются на условиях
Creative Commons Attribution-Share Alike 3.0 License.


© 2004-2024 Neformat Ukraine