www.neformat.com.ua


Новости Статьи Рецензии Ивенты Форум Facebook Telegram Twitter YouTube Instagram Mixcloud SoundCloud
Переключить в мобильный режим
Вернуться   Форум www.neformat.com.ua > Music Related > In General

In General Жанры, стили, лейблы, сборники, радиостанции, зины, дистро, блоги - все о музыке. Также - вопросы, касающиеся обустройства музыкальной части форума

Ответ
Опции темы Поиск в этой теме
Непрочитано 11.11.2013, 12:54   #1
2023
+/- Информация
Репутация: 3006
Топ-50 альбомов 2013 по версии Неформата

Представляем вашему вниманию лучшие альбомы 2013-го по количеству голосов. В итоговый топ вошло 56 альбомов, наиболее часто упоминавшихся пользователями в их личных топах.

Альбомы, набравшие по 6-8 голосов

8 голосов
Atoms For Peace - AMOK
Cathedral - The Last Spire
CocoRosie - Tales Of A Grass Widow
Eminem - The Marshall Mathers LP 2
Foible Instinct - Age Of Machines
Guapo - History of the Visitation
Heaven Shall Burn - Veto
Lebanon Hanover - Tomb For Two
Left Lane Cruiser - Rock Them Back In Hell
Nine Inch Nails – Hesitation Marks
Pity Sex - Feast of Love
Rose Windows - The Sun Dogs
Sigur Ros - Kveikur
Snakes Versus The Ropes On Their Necks - Rosebud
Wardruna ‎- Yggdrasil

7 голосов
A Storm of Light - Nations to Flames
Alinda - Alinda
Arctic Monkeys - AM
Beastmilk - Climax
Boards Of Canada - Tomorrow's Harvest
Bosnian Rainbows - Bosnian Rainbows
Cold Comfort - Modern Crypts
Daylight - Jar
Hessian - Manegarmr
Intronaut - Habitual Levitations
Jimi Hendrix - People, Hell And Angels
Motorpsycho – Still Life With Eggplant
Palms - Palms
Papir - Papir III
Pissed Jeans - Honey
Pixies - EP 1
Placebo - Loud Like Love
Purson - The Circle & The Blue Door
Rorcal - Világvége
Savages - Silence Yourself
Serpent Throne - Brother Lucifer
The Black Heart Rebellion - Har Nevo
Toxic Holocaust - Chemistry of Consciousness
Ulcerate - Vermis
Vàli - Skoglandskap
White Lies - Big TV
Wieże Fabryk - Cel i światło
Wolf People - Fain

6 голосов
A Day To Remember - Common Courtesy
Ampacity - Encounter One
Bad Religion - Christmas Songs
Best Coast - Fade Away
Blaak Heat Shujaa - The Edge of an Era
Bone - For Want of Feeling
Bring Me The Horizon - Sempiternal
Church of Misery - Thy Kingdom Scum
Chvrches - The Bones of What You Believe
Cold Season - Cold Season EP
Devendra Banhart - Mala
Disclosure - Settle
Earthless - From The Ages
Foals - Holy Fire
Follakzoid - II
Ghost - Infestissumam
Hela - Broken Cross
Hierophant - Great Mother - Holy Monster
iwrestledabearonce - Late For Nothing
Kings Of Leon - Mechanical Bull
Killswitch Engage - Disarm The Descent
Mazzy Star - Seasons of your Day
Morcheeba - Head Up High
My Bloody Valentine - M B V
Portal - Hexovoid
Russian Circles - Memorial
Shai Hulud - Reach Beyond the Sun
Steven Wilson - The Raven That Refused To Sing (And Other Stories)
Terror - Live By The Code
The Black Dahlia Murder - Everblack
The Knife - Shaking the Habitual
The National - Trouble Will Find Me
Tim Hecker - Virgins
[свернуть]

Жирным выделены украинские релизы.

ССЫЛКА НА ТОП С МЕСТАМИ

Правила составления топов


Принцип голосования:
Каждое упоминание отдельного релиза в теме будет равняться одному баллу, отданному за этот релиз. Любой пользователь может проголосовать за 1-50 альбомов. То есть, даже голос за один релиз, а не полноценный топ, будет учитываться. Если пользователь разместит больше 50 альбомов в списке, то будут учтены голоса за первые 50 релизов (можно размещать списки любого размера, только указывайте, какие релизы учитывать).
Пожалуйста, если вы постите нумерованный список, делайте это при помощи этой кнопки (которая проставит цифры автоматически) - так будет гораздо проще подсчитывать голоса.

Инструкция как правильно сделать такой список:

1. создаете, например, в блокноте список вида
Группа - Альбом
Вторая Группа - Альбом
Третья Группа - и ее альбом
2. копируете список
3. вставляете его в сообщение на форуме, выделяете и жмете
4. профит, все довольны, все красиво
[свернуть]
--- Очень прошу свои топы постить в одно единственное сообщение, опять же - для удобства

Какие релизы можно вписывать в топ:
Альбомы, епишки, сплиты, компиляции - но только от одной группы, не сборники типа 100 лучших эмо-хитов. НЕ считаются разного рода переиздания.
Найти новые релизы, отмеченные на форуме можно несколькими способами. Просмотрев ленту с новыми релизами, либо в поиске по префиксу 2013. По префиксу также можно искать в любом музыкальном разделе, тогда отфильтруются лишь темы с новыми релизами в этом разделе.

Даты голосования:
До 3-го февраля 2014-го включительно. После чего будет опубликован итоговый топ, не подлежащий редактированию.

Бонусы:
Между всеми пользователями, разместившими полноценные топы, после составления итогового топ-50 будут разыграны два полугодовых расширенных аккаунта на форуме!
[свернуть]

Личный топ Прожектора

  1. Subrosa - More Constant than the Gods
  2. Guapo - History of the Visitation
  3. Daylight - Jar
  4. Gris - ...A L'Ame Enflammee, L'Ame Constellee...
  5. Mark Kozelek & Jimmy LaValle - Perils from the Sea
  6. Vesrepo - Droga
  7. Ampacity - Encounter One
  8. Esben and the Witch - Wash the Sins not only the Face
  9. Mark Kozelek & Desertshore - s/t
  10. Krobak - Little Victories
  11. Soror Dolorosa - No More Heroes
  12. Black Sabbath - 13
  13. Bomg - Polynseeds
  14. A Storm of Light - Nations to Flames
  15. Corrections House - Last City Zero
  16. Eleventh He Reaches London - Banhus
  17. In Solitude - Sister
  18. Wolf People - Fain
  19. Bone - For Want of Feeling
  20. Doomriders - Grand Blood
  21. Grizzly Bear - Shields: B-Sides
  22. Mazzy Star - Seasons of your Day
  23. Sea Of Bones - The Earth Wants Us Dead
  24. Deafheaven - Sunbather
  25. Pearl Jam - Lightning Bolt
  26. David Bowie - The Next Day
  27. Editors - The Weight of your Love
  28. The Drones - I See Seaweed
  29. Caravels - Lacuna
  30. The Crystal Caravan - With Them You Walk Alone
  31. Snakes Versus Ropes on their Necks - Rosebud
  32. Justin Timberlake - The 20/20 Experience
  33. Blaak Heat Shujaa - The Edge of an Era
  34. Петля Пристрастия - Fobos
  35. Naam - Vow
  36. Agrimonia - Rites of Separation
  37. Carcass - Surgical Steel
  38. Causa Sui - Euporie Tide
  39. Korn - The Paradigm Shift
  40. Blindead - Absence
  41. Hela - Broken Cross
  42. Woe - Withdrawal
  43. Sigur Ros - Kveikur
  44. Purson - The Circle and the Blue Door
  45. Queens of The Stone Age - ...Like Clockwork
  46. Lee Ranaldo And The Dust - Last Night On Earth
  47. Balance And Composure - The Things We Think We're Missing
  48. Serpent Throne - Brother Lucifer
  49. Motorpsycho - Still Life With Eggplant
  50. Intronaut - Habitual Levitations
Выделил жирным отечественные релизы
[свернуть]

Последний раз редактировалось Лунный самогон; 10.01.2017 в 23:58. Причина: итоговый топ
Прожектор вне форума   Ответить с цитированием
28 пользователя(ей) сказали спасибо:
batcat (29.01.2014), bc_ranger (13.11.2013), chaizzer (11.01.2014), Cooper (29.11.2013), FunnyTable (06.02.2014), Ghoul (18.11.2013), Ksellos (25.11.2013), Les (11.11.2013), lynch law (11.11.2013), N1ghtmare (10.02.2014), panamama (30.11.2013), Ronnie O'Sullivan (13.11.2013), spinoza (05.12.2013), Suppish Mode (29.01.2014), The_Dark (05.02.2014), usyara (11.11.2013), valmakar (06.02.2014), Van der Crimso (11.11.2013), Vitek (28.11.2013), Vodkasatan (11.11.2013), william blake (31.01.2014), zloybotan (12.11.2013), Джонни Браво (17.11.2013), звезды это битые пиксели (05.02.2014), Лунный самогон (11.11.2013), Мій Хижак (11.11.2013), офтольмолог (28.02.2014), Эрис (11.11.2013)
Непрочитано 26.12.2013, 23:25   #331
vinyl 12"
+/- Информация
Репутация: 662
Re: Топ-50 альбомов 2013 по версии Неформата

Цитата:
Сообщение от Twilight Is Me Посмотреть сообщение
Кеня Вест тим часом набирає вже два бали
блять(
Zimbabva вне форума   Ответить с цитированием
Непрочитано 27.12.2013, 18:46   #332
Открывающий новые горизонты
+/- Информация
Репутация: 839
Re: Топ-50 альбомов 2013 по версии Неформата

  1. Humanfly - Awesome Science
  2. Daft Punk - Random Access Memories
  3. Children of God - We Set Fire to the Sky
  4. Billy's Band - Когда был Один
  5. Baochi - Патриот
  6. Калевала - Луна и Грош
  7. Schiller - Opus
  8. Asian Dub Foundation - The Signal and the Noise
  9. Kalmah - Seventh Swamphony
  10. Alice in Chains - The Devil Put Dinosaurs here
  11. Filter - The Sun Comes out Tonight
  12. Korn - The Paradigm Shift
  13. DSL - After
  14. Serj Tankian - Jazz-iz-Christ
  15. Iwrestledabearonce - Late for Nothing
  16. Lady Gaga - Artpop
  17. Hollywood Undead - Notes from the Underground
  18. All Pigs Must die - Nothing Violates this Nature
  19. Bombay Dub Orchestra - Tales from the Grand Bazaar
  20. Burning Bright - Domesday
  21. Coliseum - Sister Faith
  22. Black Magick SS - Panzerwitch
  23. Lustre - Lost in Lustrous Night Skies
  24. Lustre - Wonder
  25. Starfucker - Miracle Mile
  26. Morcheeba - Head Up High
  27. Melt Yourself Down - Melt Yourself Down
  28. Wolverine Blues - Convict
  29. Byzantine - Byzantine
  30. Apparat - Krieg und Frieden (Music for Theatre)
VictimDark вне форума   Ответить с цитированием
Непрочитано 27.12.2013, 20:41   #333
mp3 128 kbps
+/- Информация
Репутация: 5
Re: Топ-50 альбомов 2013 по версии Неформата

Для меня мега-релизом этого года является альбом One Of Us Is The Killer группы The Dillinger Escape Plan. Этот альбом на протяжении года я заслушал "до дыр".
Mike1991 вне форума   Ответить с цитированием
Пользователь сказал спасибо:
punkbooster (27.12.2013)
Непрочитано 27.12.2013, 23:07   #334
of doom
+/- Информация
Репутация: 1260
Re: Топ-50 альбомов 2013 по версии Неформата

добавил Intronaut - Habitual Levitations
Blacksmith вне форума   Ответить с цитированием
Непрочитано 27.12.2013, 23:55   #335
амеломан
+/- Информация
Репутация: 294
Re: Топ-50 альбомов 2013 по версии Неформата

Групи розкладені в порядку спадання цікавості. Якщо в попередніх списках я старався брати до уваги амбітність релізів, вплив на музику та інший булшіт, то тепер мене цікавить тільки одне - чи буду це я повторно слухати в наступному році. Оцінював відповідно максимально субєктивно. Список буде оновлюватись

  1. Dirtmusic - Troubles (Blues, Ethnic, Dub) 8.5/10
  2. Fire! Orchestra - Exit! (Experimental Big Band, Vocal Jazz ) 8/10
  3. Matana Roberts - Coin Coin Chapter Two: Mississippi Moonchile (Avant-Garde Jazz) 8/10
  4. Bob Brozman - Fire in the Mind (Blues, Folk) 7.5/10
  5. Grand General - Grand General (Progressive Rock, Jazz-Rock) 7.5/10
  6. Caravels - Lacuna (Post-Hardcore, Screamo) 7.5/10
  7. Alameda 3 - Późne królestwo (Psychedelic Rock, Noise Rock, Space Rock) 7.5/10
  8. Various Artists - Longing For The Past: The 78 Rpm Era In Southeast Asia(Southeast Asian Classical Music, Southeast Asian Folk Musiс) 7/10
  9. Sons of Kemet - Burn (Jazz-Rock, Avant) 7/10
  10. Julianna Barwick - Nepenthe (Ambient Pop) 7/10
  11. Gris - À l'âme enflammée, l'äme constellée.. (Atmospheric Black) 7/10
  12. Iceage - You're Nothing (Post-Punk, Art Punk) 7/10
  13. Land of Kush - The Big Mango (Experimental Rock, Arabic) 7/10
  14. The John Langan Band - Bones of Contention (Folk Punk) 7/10
  15. Melt Yourself Down - Melt Yourself Down (Afrobeat, Jazz-Rock) 7/10
  16. Pyramidal - Frozen Galaxies (Psychedelic Rock, Jam Band) 7/10
  17. Cüneyt Sepetçi & Orchestra Dolapdere - Bahriye Ciftetellisi (Turkish Folk Music, Romani Folk Music) 7/10
  18. Seven Sisters of Sleep - Opium Morals (Sludge Metal, Hardcore Punk) 7/10
  19. Viet Cong - Cassette (Post-Punk) 7/10
  20. Coultrain - Jungle Mumbo Jumbo (Neo-Soul) 6.5/10
  21. The Haxan Cloak - Excavation (Ambient Dub) 6/10
  22. Corrections House - Last City Zero (Industrial, Avant-Garde Metal) 6/10
1. Я був захоплений тим, як здавалось прості речі (рок, африканські ритми, блюз, регі) мінялись, в один момент, який ти ніяк не міг вхопити. Таке враження, що великий гуру робить по живому рефакторинг коду, і огидні конструкції нарешті набувають нового значення. Краса виникає з нічого. Вона там була завжди, а ти видивлявся всі очі не туди. Серйозно, деякі моменти просто jaw-dropping, це як дивитись за Пітером Норвігом, який сідає за твій комп і пише лексичний аналізатор. Охуїти, браття, як з типового ніккейвівського, типово aussie куска зробити в один момент таке атмосферне завершення, як наприклад у up to us, La Paix
2. Пергінтівські тролі (скандинави, холєра) неспішною, вальсовою ходою (3\4 протягом всієї першої частини) спустились із холодних, незрушних гір, із тенор саксами в руках, поганяючи попереду/позаду групи Маріам і Софію. Мені страшенно сподобалось, як вокальні партії міняють динаміку композиції, то вириваючись вперед, геть від того повідка пульсуючого ритму, то коливають позаду темпу. Зайшло глибоко, люблю підспівувати, додає катастрофічності і так похмурим музичним пейзажам.
3. Мені не подобається вокальний джаз. Вся ця золота класика пролітає мимо моїх вух. Матану не розумів на першому альбомі - контрасти стилів надто різкі, клаптикові, тож всеньке полотно виходило картате. Однак, люди дорослішають. Цьогорічний альбом відрізняється тим, що все "грає". Складові не змінились, оперетовий тенор Джеремая, а капела, фолк, і джаз. З'явилось відчуття стилю, вони знають, як зробити все classy. Сподобалось шкірою, а не головою. На той час саме дочитував книгу про витоки джазу і вплив вуду на нього. Я зміг нарешті уявити Орлеан кінця 19ст. Матана впевнено зайняла уявну нішу Марії Лавей, верховної жриці. Все це бісівство і мішанина на центральних вулицях єдиного кольорового міста континенту нарешті отримало в моїй голові музичний супровід. Це було круто. Spiritual
4. Боб уже помер, недавно, цього року. Вже те, що це його останній альбом, впливає на оцінку. Як і обіцяв - тільки обґрунтований суб'єктивізм в оцінках. Відомий оригінал, чудовий гітарист, професор етномузики в Сиднеї. Рай Кудер, помішаний на сітарі і індоджазі, носій істинного сьогоднішнього днк блюзу, у всіх його новомодних одежах. Любитель гострого слівця, як-от "4\4 поєднує Мадону і Гітлера". Мені шкода, Боб, чесно.
5. Важкий, грувовий фюжн від несподіваної комбінації учасників Motorpsycho+Mahavishnu Orchestra. В надцять разів краще ніж останні альбоми кожного з цих гуртів. Сума більша своїх частин.
6. Прекрасна емоційна постхака. І плювати, що всі треки однакові, як близнюки.

Последний раз редактировалось ehnaton; 31.12.2013 в 14:27.
ehnaton вне форума   Ответить с цитированием
11 пользователя(ей) сказали спасибо:
FunnyTable (29.12.2013), LyMph (08.01.2014), spinoza (01.01.2014), Sun of a Beach (29.12.2013), valmakar (30.12.2013), vilnuy (28.12.2013), william blake (31.01.2014), zloybotan (29.12.2013), Прожектор (28.12.2013), псово лаяние (28.12.2013), Юрец (28.12.2013)
Непрочитано 28.12.2013, 21:40   #336
ваша любимая собака
+/- Информация
Репутация: 850
Re: Топ-50 альбомов 2013 по версии Неформата

Цитата:
Matana Roberts - Coin Coin Chapter Two: Mississippi Moonchile (Avant-Garde Jazz) 8/10
я как раз недавно открыл для себя Матану, пока что расслушиваю Coin Coin Chapter One и оно потрясающе увлекательно. Чувствую, что вторая часть не хуже.
Юрец вне форума   Ответить с цитированием
Непрочитано 28.12.2013, 22:50   #337
vinyl 7"
+/- Информация
Репутация: 507
Re: Топ-50 альбомов 2013 по версии Неформата

В цьому році вирішив встановити більш високі критерії у відборі релізів для топу і не включив дуже багато хороших в цілому альбомів, на яких мені сподобалися лише окремі композиції (Janelle Monáe, Винтаж, Lorde, Tesla Boy) або ж яким бракувало цілісності й однорідності (Kanye West), або які я банально не розслухав і при цьому причин повертатися до них для себе не знайшов (Kayo Dot, Eliane Radigue). Тому позицій в топі вийшло менше, ніж п’ятдесят.
Стосовно музичного року загалом, то можу сказати, що друга його половина виявилася для мене набагато продуктивнішою, особливо щедрим на топові альбоми став грудень, в якому вийшло кілька класних релізів і в якому я знайшов для себе багато чудових дисків за минулі місяці.
Намагався розставити альбоми в порядку особистих вподобань, але в силу різностильової наповненості топу особливого значення черговості все ж надавати не слід.

Justin Timberlake – The 20/20 Experience (pop)
Цитата:


Альбом і камбек року. Ще з моменту виходу цього запису я для себе з лідером топу в принципі визначився, хоча в грудні знайшовся кандидат, які буквально впритул наблизився до Джастіна, але про це згодом. А поки що про альбом JT. По правді кажучи, я з нетерпінням очікував на повернення Тімберлейка в музику після семирічної паузи, але результат перевершив всі мої найсміливіші прогнози. Трон популярної музики було зайнято одним махом, тим більше що до цього він був по суті упродовж тривалого часу порожнім. Посильну участь у записі альбому, як і на «FutureSex/LoveSounds», взяв Тімбаленд і це, певно, його краща робота. Результат цієї роботи – небанальні в своєму розвитку композиції, середня тривалість яких цього разу перевершує позначку у 7 хв. Цікаво, що хітів у звичному розумінні, я б сказав, на альбомі ви не знайдете, але вони тут і непотрібні. Зате повно просто першокласних хуків, а слабких чи посередніх пісень на релізі просто немає. Багато хто жаліється на перезатягнутість композицій, але я зовсім не бачу підстав так вважати, кожна секунда альбому звучить, як на мене, абсолютно виправдано. Скажу більше, я був би зовсім не проти в майбутньому почути від JT поп-епіки на двадцять і більше хвилин. Із пісень особливо виділю «Don’t Hold the Wall». На пару з «True Blood» і «TKO» (які, щоправда, з другої частини «The 20/20 Experience») це краща пісня минулого року для мене.
Julia Holter – Loud City Song (art pop / experimental / ambient / musique concrète)

Развернуть для просмотра



«Пісня гучного міста» та її авторка Джулія Холтер - просто дивовижне цьогорічне відкриття. Можливість доторкнутися до магії у чистому вигляді, не більше і не менше. Химерні поп-композиції із сутінковою атмосферою, аналогій яким я особисто підібрати зовсім не в змозі. Іноді це схоже на психоделічний ембієнт, іноді на такий собі нуар-джаз, а іноді й зовсім складається враження, що це конкретна музика з вокалом. І причому яким прекрасним вокалом! Чаруючий голос феї нічного міста, не інакше. Краща експериментальна поп-музика цього року. Ну і перше місце в топі Вайру, на секундочку, що я повністю поділяю.
[свернуть]

Black Boned Angel – The End (drone doom)

Развернуть для просмотра



Хтось тріумфально повертається, а хтось йде на заслужений відпочинок. Слідом за закриттям свого основного проекту "Birchville Cat Motel" Кемпбел Ніл припиняє діяльність іншого свого дітища - "Black Boned Angel". Фінал вийшов, як і належить групі такого рівня і якості, дуже сильний, монументальний і епічний. Ніл вкотре довів, що в дрон-думі рівних йому просто немає.
[свернуть]

Danny Brown – Old (hip-hop)

Развернуть для просмотра



А ось і кращий альбом по розряду "хіп-хоп". Складається з двох умовних частин: хмурої і злої сторони "А" та дикої, нестримно-танцювальної сторони "Б". При цьому слухається все це діло дуже органічно. Денні Браун, як завжди, приміряє на себе різні ролі й образи, та продовжує утримувати статус ледь не найсуворішого і водночас найсмішнішого репера сучасної Америки.
[свернуть]

Dam-Funk & Snoopzilla – 7 Days of Funk (hip-hop / electric funk / space disco)

Развернуть для просмотра



Прекрасна спільна робота резидента лейблу "Stones Throw" Дем-Фанка та старого-доброго Снупа, який вкотре змінив своє прізвисько і тепер значиться як Snoopzilla. Стилістично маємо дискофанк, близький до того, який Дем-Фанк випускає сольно, увінчаний розслабленими наспівами і речитативами Снупа. Короткий і вкрай ефектний реліз. А, і ще диско-Снуп >>>>>>> недорегі-Снуп.
[свернуть]

zeitkratzer – Grand Orchestra (classical / avant-garde / noise)

Развернуть для просмотра



zeitkratzer - вкрай цікавий сучасний академічний колектив, в репертуарі якого значаться виконання творів класиків-авангардистів ХХ століття (Кейдж, Штокгаузен, Люсьє), радикальних шумовиків (Whitehouse, Merzbow) та власні різностильові напрацювання. "Grand Orchestra" належить до останньої категорії. На ньому учасники групи грають разом з цілим натовпом дітей і літніх людей, які до цього не знали про музику практично нічого. Весь оркестр був розбитий на дев'ять груп по числу професіоналів із zeitkratzer, навколо яких зібралися новачки. Гостям не пояснювали, як грати, а тільки підказували, коли почати, а коли припинити. В результаті маємо дві тривалі композиції, побудовані по принципу поступового акумулювання напруги і наростання звукової хвилі. В кульмінаційний точках шквал звуку стає просто феноменальним. Такого від людей з вулиці точно не чекаєш. Найекстримальніший цьогорічний альбом, слухав всього тричі.
[свернуть]

Nine Inch Nails – Hesitation Marks (synthpop)

Развернуть для просмотра



Ще один хороший камбек. Причому вдвічі приємніше від того, що від Трента я нічого особливого не чекав. Все-таки останній НІН під вивіскою "The Slip" був відверто слабкий, та й "How to Destroy Angels" досить-таки сумнівна затія, як на мене. Обкладинка новинки відсилає до класичного альбому НІН "The Downward Spiral", але музично нічого схожого між ними немає. Думаю, суть в тому, щоб показати, що "Дев'ятидюймові" знову на коні. "Hesitation Marks" - першокласний поп-альбом, який чомусь хочеться порівняти з Леді Гагою і при цьому порівняння буде зовсім не на користь останньої. Повно стильних хітів і три хороші ремікси на додаток: від Oneohtrix Point Never, Todd Rundgren та Пі-Орріджа. Особливо круто вийшло в останнього, кілька мазків і "While I'm Still Here" перетворилася на задушливий пост-індастріал.
[свернуть]

Run the Jewels – Run the Jewels (hip-hop)

Развернуть для просмотра



El-P та Killer Mike продовжують співпрацю. І порівнюючи із минулорічним "R.A.P. Music", можу сказати, що цього разу вийшло куди більш вдало, зокрема слідів майківського dirty south'у на "Run the Jewels" мною не помічено. Можна також відмітити, що El-P поступово вибирається із маргінальних територій глибокого андеру і спільно з Майком видає стильний, модний, молодіжний хіп-хоп реліз.
[свернуть]

Hurts – Exile (synthpop)

Развернуть для просмотра



З цією групою у мене дивна історія. Справа в тому, що на першому їхньому альбомі мені не подобається жодна композиція, а на "Exile" подобаються всі. Не пригадаю, щоб в мене ще була така ситуація з ким-небудь. "Hurts" у цьому році зробили те, що мали зробити "Depeche Mode", - записали дуже стильний і, головне, хітовий сінтіпоп, ще й у таких похмурих тонах. Клас.
[свернуть]

Finis Africae - A Last Discovery, The Essential Recordings 1984-2011 (ethnic / rock / new age / dub / jazz)

Развернуть для просмотра



Не дуже впевнений щодо правомірності додання цієї компіляції в цьогорічний топ, оскільки на ній містяться записи різних років і складають вони таку собі хрестоматію іспанської групи "Finis Africae". Але в силу того, що на погоду в загальному топі вона точно ніяк не вплине, то гріх про неї не згадати. Колектив грає дуже не просту для класифікації музику. Переважно інструментальна звукова мозаїка, в якій знайшлося місце тропічному року, райському нью-ейджу, латиноамериканській та африканській музиці, джазу та дабу. Вищою мірою цікавий і оригінальний звуковий артефакт.
[свернуть]

Nurse with Wound – Chromanatron (electronic / avant-garde)

Развернуть для просмотра



Ніяк не припиню дивуватися багатству і буйству уяви товариша Стіва Степлтона, який ще з кінця сімдесятих будує власний сюреалістичний світ. Із цьогорічних записів NWW хочу відмітити саме цей реліз, який має всі характерні риси класичної вундівської інтровертної галюцинації і при цьому зовсім не схожий на все, що випускалося раніше.
[свернуть]

Juno Reactor – The Golden Sun of the Great East (psytrance, goa trance)

Развернуть для просмотра



Люблю психоделічний транс, але останнім часом практично закинув слухати таке діло, оскільки сайтранс - дуже консервативна система координат, яка просто повниться однотипними групами і сильно страждає від браку свіжих ідей. На щастя, цього зовсім не можна сказати про корифеїв стилю "Juno Reactor", які завжди записували різні і цікаві альбоми. На диску 2013 року відчувається значний вплив "goa / world music", чого у попередній творчості групи якось не пригадаю. Реліз вийшов дуже драйвовий і бойовитий, по настрою найближчий до "Beyond the Infinite" 95-го.
[свернуть]

Beyoncé – Beyoncé (pop / rnb)

Развернуть для просмотра



Бейонсе своїм альбомом показала, чому складати такі топи заздалегідь - невдячна справа. Шикарна робота вийшла: рівна, в міру хітова, стильна, сучасна і зріла. Здається мені, що співачка та її команда знайшли ідеальну формулу для такої музики. Слухаю кожен день.
[свернуть]

Gorguts – Colored Sands (technical death metal)

Развернуть для просмотра



Третій неймовірної крутості камбек в моєму топі. От наскільки мене нудить і вивертає від усякого дрочилова на кшталт "Ulcerate", "Gigan" або "Portal", настільки плющить від "Gorguts". Не знаю, в чому тут загадка. Можливо, в наявності у лідера групи Люка Лемея класичної музичної освіти. Хоча в одному з інтерв'ю Люк говорив, що написав "Обскуру" за кілька років до того, як почав вчитися в консерваторії.
[свернуть]

Peste Noire – Peste Noire (metal / chanson)

Развернуть для просмотра



Продовжується тріумфальна хода містера Фоміна та його музичного виблядка. Новий альбом - все та ж звична цинічна націоналістична естрадна шарманка. "Peste Noire" зразка 2013-го року - це щось середнє між революційними залпами 2009-го та кабацьким балагурством 2011-го.
[свернуть]

Gnaw – Horrible Chamber (doom / noise)

Развернуть для просмотра



Думав, що пройшов етап, коли вставляє фірмова дурка від Дабіна і ко., але ні, так само прокайфував від "Страхітливої кімнати", як і в ті часи, коли заслуховувався Конейтом. Gnaw - теж добра група.
[свернуть]

Justin Timberlake – The 20/20 Experience 2 of 2 (pop)

Развернуть для просмотра



Не на жарт розійшовся в цьому році Тімберлейк. Друга частина Експірієнсу теж вийшла дуже достойною, але на ній є кілька блідуватих композицій по типу "Murder" та "Take Back the Night". З іншого боку є також і пісні, які я відніс би до кращих в творчості JT, - "True Blood", "TKO", "Amnesia".
[свернуть]

Kink Gong – Voices (drone / ambient / ethnic field recordings)

Развернуть для просмотра



Проект француза Лорена Жано під назвою "Kink Gong". Етнічні польові записи, зібрані з різних куточків планети, але переважно зі Східної Азії. "Voices" - альбом, на якому Жано добряче погрався із вихідними фрагментами етніки і перетворив їх на гіпнотизуючий дрон ембієнт.
[свернуть]

Sango – North (instrumental hip-hop / neo soul / future bass)

Развернуть для просмотра



Sango - молодий виконавець із Мічігану, підписаний на Soulection - хорошому сучасному лейблі, що спеціалізується на актуальній бас-музиці, інструментальному хіп-хопі та неосоулі. "North" - перший офіційний LP-реліз від Sango, що побачив світ 23 липня 2013 року. Для мене особисто альбом став одним з найприємніших цьогорічних відкриттів, прекрасна музика для самотніх нічних прогулянок із плеєром у вухах і сутінковою романтикою. Музично - чудовий мікс із інструментального хіп-хопу та future bass'у, окремі композиції із вокальними семплами або із запрошеними вокалістами по неосоулу, репу ж фактично і немає.
[свернуть]

Kelela – CUT 4 ME (rnb)

Развернуть для просмотра



Келела Мізанекрістос - американська співачка ефіопського походження, обличчя нового футуристичного рнб. У 2013 році випустила дебютний мікстейп на "Fade to Mind" - американському відділенні лейблу "Night Slugs". Музика Келели - похмура, печальна і сексуальна. Зовсім не така, як можна було б подумати, побачивши тег "rnb". Продакшн заслуговує окремої уваги, дуже якісний і оригінальний.
[свернуть]

Äänipää - Through a Pre-Memory (electronic / avant-garde / drone)

Развернуть для просмотра



Заморочений авангардний дрон із декламацією віршів Ахматової, воплями Дабіна та електронно-інструментальними викрутасами О'Меллі, Ваініо та Канга. Чесно кажучи, до кінця ще не розібрався з тим, де що в цьому альбомі, але потенціал відчувається неабиякий.
[свернуть]

Shpongle - Museum of Consciousness (psybient / psydub)

Развернуть для просмотра



Шпонгл нічим новим не здивували, але записали пристойний альбом. Психоделічність матеріалу зашкалює, від "Музею свідомості" плющить навіть на тверезу голову, боюсь уявити, що ця музика здатна зробити під кайфом.
[свернуть]

НОМ – В мире животных (rock)

Развернуть для просмотра



Група зі статусом російських "The Residents" у 2013-му розродилася альбомом, який цілком можна і треба слухати (чого не скажеш про більшість їхньої творчості). Абсурду і дурдому вистачає, як вистачає цього разу і пристойних пісень. Чого варта лиш епічна вступна композиція.
[свернуть]

Комба БАКХ – 53 выпуск (folk / hip-hop)

Развернуть для просмотра



Із двох цьогорічних випусків костромської групи до топу потрапляє випуск під номером 53. Описувати особливо немає сенсу, це треба слухати. "Комба" продовжує об'єднання різних звукових структур і різножанрових палітр, створюючи нові простори і світи. Народна традиція, покладена на хіп-хоп ритми і вібрації.
[свернуть]

The Necks – Open (free improvisation / minimalism)

Развернуть для просмотра



Фрі імпров з людським обличчям. Годинна композиція з одного боку нагадує корифеїв імпровізаційної музики АММ, а з іншого відчуваються тут і впливи пост-року / дарк джазу. Занятний аудіоекспірієнс.
[свернуть]

Dennis Johnson – November (classical / minimalism)

Развернуть для просмотра



Якщо брати за основу критерій значимості, то цей запис мав би зайняти перше місце з грандіозним відривом від усіх інших цьогорічних записів. Справа в тому, що Деніс Джонсон - забутий піонер мінімалізму, а його майже п'ятигодинний "Листопад" був записаний ним у нотному варіанті в 1959-му (sic!) році і серйозно вплинув зокрема на Ла Монта Янга та попередив його "The Well-Tuned Piano". І от через півстоліття настав момент, коли піаніст R. Andrew Lee врешті виконав "November".
[свернуть]

Michael Pisaro, Oswald Egger & Julia Holter - The Middle of Life (Die Ganze Zeit) (classical / spoken word / musique concrète)

Развернуть для просмотра



Конкретна музика та польові записи Пісаро + декламації Еггера, який зачитує фрагменти власного літературного твору "Die Ganze Zeit" + спів знайомої вже нам Джулії Холтер = досить органічний звуковий організм.
[свернуть]

JK Flesh / Prurient (Split) - Worship Is the Cleansing of the Imagination (industrial dub / power electronics)

Развернуть для просмотра



На завершення спліт Бродріка та Ферноу, серйозний і осмислений підхід до шуму.
[свернуть]

Нарешті можна видихати. Цілий день витратив на топ

Наостанок докладаю скорочений варіант топу для зручності підбиття загальних підсумків.

Развернуть для просмотра

  1. Justin Timberlake – The 20/20 Experience
  2. Julia Holter – Loud City Song
  3. Black Boned Angel – The End
  4. Danny Brown – Old
  5. Dam-Funk & Snoopzilla – 7 Days of Funk
  6. zeitkratzer – Grand Orchestra
  7. Nine Inch Nails – Hesitation Marks
  8. Run the Jewels – Run the Jewels
  9. Hurts – Exile
  10. Finis Africae - A Last Discovery, The Essential Recordings 1984-2011
  11. Nurse with Wound – Chromanatron
  12. Juno Reactor – The Golden Sun of the Great East
  13. Beyoncé – Beyoncé
  14. Peste Noire – Peste Noire
  15. Gorguts – Colored Sands
  16. Gnaw – Horrible Chamber
  17. Justin Timberlake – The 20/20 Experience 2 of 2
  18. Kink Gong – Voices
  19. Sango – North
  20. Kelela – CUT 4 ME
  21. Äänipää - Through a Pre-Memory
  22. Shpongle - Museum of Consciousness
  23. НОМ – В мире животных
  24. Комба БАКХ – 53 выпуск
  25. The Necks – Open
  26. Dennis Johnson – November
  27. Michael Pisaro, Oswald Egger & Julia Holter - The Middle of Life (Die Ganze Zeit)
  28. JK Flesh / Prurient (Split) - Worship Is the Cleansing of the Imagination
[свернуть]
Marlo Stanfield вне форума   Ответить с цитированием
9 пользователя(ей) сказали спасибо:
chaizzer (31.12.2013), Cyclophosphamide (29.12.2013), ehnaton (29.12.2013), FunnyTable (29.12.2013), Pied Paper (11.01.2014), spinoza (01.01.2014), valmakar (30.12.2013), VictimDark (29.12.2013), Юрец (28.12.2013)
Непрочитано 28.12.2013, 23:32   #338
2023
+/- Информация
Репутация: 3006
Re: Топ-50 альбомов 2013 по версии Неформата

Цитата:
Сообщение от Twilight Is Me Посмотреть сообщение
Julia Holter – Loud City Song
ох, вот не осилил. И вообще как-то тяжело у меня как с заумными, так и с попсовыми женщинами в этом году, гораздо больше нравятся грустняхи вроде Torres, Хоуп Сандовал или Трикси Уайтли
Прожектор вне форума   Ответить с цитированием
Пользователь сказал спасибо:
Pied Paper (11.01.2014)
Непрочитано 28.12.2013, 23:39   #339
CD
+/- Информация
Репутация: 281
Re: Топ-50 альбомов 2013 по версии Неформата

Из всего, что слушал в этом году, в памяти задержалось:
  1. Arsonists Get All The Girls - Listen To The Color
  2. August Burns Red - Rescue & Restore
  3. Bad Religion - True North
  4. Black Sabbath - 13
  5. Bluesbreaker - Arcanum
  6. Bomg - Polynseeds
  7. Celeste - Animale(s)
  8. Centuries - Taedium Vitae
  9. Сhelsea Wolfe - Pain is beauty
  10. Coliseum - Sister Faith
  11. Cult of luna - vertikal
  12. Date Rape - Разрывает Сердца
  13. Defeater - Letters Home
  14. Dropkick Murphys - Signed And Sealed In Blood
  15. Eleventh He Reaches London - Banhus
  16. Evergreen Terrace - Dead Horses
  17. Fen - Dustwalker
  18. Gamardah Fungus – Night Walk With Me
  19. Gris - A l'Ame Enflammee, l'Ame Constelle
  20. Heaven Shall Burn - Veto
  21. Hela - Broken Cross
  22. Hessian - 2013 – Manegarmr
  23. Hierophant - Great Mother: Holy Monste
  24. iwrestledabearonce - Late For Nothing
  25. Jungbluth - Part Ache
  26. Krobak - Little Victories
  27. Kylesa - Ultraviolet
  28. Light Bearer - Silver Tongue
  29. Melt-Banana - Fetch
  30. Modern Life Is War - Fever Hunting
  31. Norma Jean - Wrongdoers
  32. Oathbreaker - Eros-Anteros
  33. Protest the Hero - Volition
  34. Pure Love - Anthems
  35. Queens Of The Stone Age - ...Like Clockwork
  36. Rosetta - The Anaesthete
  37. Russian Circles - Memorial
  38. Shai Hulud - Reach Beyond the Sun
  39. Subrosa - More Constant than the Gods
  40. The Black Dahlia Murder - Everblack
  41. The Black Heart Rebellion - Har Nevo
  42. The Dillinger Escape Plan - One of Us Is the Killer
  43. The Ocean - Pelagial
  44. The Psyke Project - Guillotine
  45. The Rodeo Idiot Engine - Consequences
  46. Ulver - Messe I.X - VI.X
  47. Woe - Withdrawal
  48. Wolverine Blues - Convict
  49. Year Of No Light - Tocsin
  50. Заводь - Крізь коло і п'ять кутів
El Hefe вне форума   Ответить с цитированием
4 пользователя(ей) сказали спасибо:
igorek-hxc (30.12.2013), real eyes realize real lies (31.12.2013), yalivec (30.12.2013), Прожектор (29.12.2013)
Непрочитано 29.12.2013, 06:06   #340
2023
+/- Информация
Репутация: 3006
Re: Топ-50 альбомов 2013 по версии Неформата

довел свой топ в шапке до, хм, усредненно-неформатовского формата) т.е. мне очень, например, вкатил альбом нео-проггеров Vienna Circle, но не вижу его ни у кого в топах, а значит он будет болтаться бесполезным балластом. В то же время чуть меньше вкатившее мне что-то, что светится в каждом третьем топе, будет служить более-менее адекватным отражением происходящего в коммьюнити, а это всегда интересно
Прожектор вне форума   Ответить с цитированием
Непрочитано 29.12.2013, 09:53   #341
What's the meaning of this voyage?
+/- Информация
Репутация: 695
Re: Топ-50 альбомов 2013 по версии Неформата

Прожектор, Зачем? Топы и нужны для того, что бы показать, что нравится тебе. И пофиг, что нету многих позиций у других людей.
Trickster вне форума   Ответить с цитированием
Пользователь сказал спасибо:
FunnyTable (29.12.2013)
Непрочитано 29.12.2013, 09:54   #342
Star - reign down
       On you
+/- Информация
Репутация: 2622
Re: Топ-50 альбомов 2013 по версии Неформата

реально, странная тема)))
Nook на форуме   Ответить с цитированием
Непрочитано 29.12.2013, 11:47   #343
vinyl 7"
+/- Информация
Репутация: 1186
Re: Топ-50 альбомов 2013 по версии Неформата

Cactoos вне форума   Ответить с цитированием
Непрочитано 29.12.2013, 13:21   #344
как с гуся божья роса
+/- Информация
Репутация: 579
Re: Топ-50 альбомов 2013 по версии Неформата

Сделай отдельный топ, по музыке, которая понравиться коренным жителям Месопотамии.
псово лаяние вне форума   Ответить с цитированием
Пользователь сказал спасибо:
Sun of a Beach (29.12.2013)
Непрочитано 29.12.2013, 13:34   #345
сдохни или умри
+/- Информация
Репутация: 2583
Re: Топ-50 альбомов 2013 по версии Неформата

Цитата:
Сообщение от Прожектор Посмотреть сообщение
довел свой топ в шапке до, хм, усредненно-неформатовского формата) т.е. мне очень, например, вкатил альбом нео-проггеров Vienna Circle, но не вижу его ни у кого в топах, а значит он будет болтаться бесполезным балластом. В то же время чуть меньше вкатившее мне что-то, что светится в каждом третьем топе, будет служить более-менее адекватным отражением происходящего в коммьюнити, а это всегда интересно
В честь того, что я не согласен с этой позицией, добавил ЕП Войды в топ, а то забыл о нем совсем.
Sun of a Beach вне форума   Ответить с цитированием
Непрочитано 29.12.2013, 13:58   #346
a reckoning is not to be postponed indefinitely
+/- Информация
Репутация: 1478
Re: Топ-50 альбомов 2013 по версии Неформата

А мне тоже было бы приятней, если бы в финальном топе засветился хороший, но не совсем проходящий в мои собственные 50 альбом, чем зафигачить в свой топ что-то, что субъективно для меня чуть лучше, но ни у кого больше нет. Хотя альбомом из личного топ-10 или даже топ-20 я, конечно, не пожертвую ни при каких. А вот из хвоста топа - запросто.

Добавлено в 12:58 / Предыдущее сообщение было написано в 12:56

У меня уже позиций 10 поменялось относительно того топа, что я постил, но это еще не конец, судя по всему, так что не буду пока редактировать.
Лунный самогон вне форума   Ответить с цитированием
Непрочитано 29.12.2013, 13:59   #347
of doom
+/- Информация
Репутация: 1260
Re: Топ-50 альбомов 2013 по версии Неформата

Прожектор, упоролся?
Blacksmith вне форума   Ответить с цитированием
Непрочитано 29.12.2013, 14:04   #348
Столица рока
+/- Информация
Репутация: 916
Re: Топ-50 альбомов 2013 по версии Неформата

Возможно, причина в этом: http://www.neformat.com.ua/forum/hol...rozhektor.html
Kremenchu вне форума   Ответить с цитированием
2 пользователя(ей) сказали спасибо:
Sun of a Beach (29.12.2013), Прожектор (29.12.2013)
Непрочитано 29.12.2013, 17:24   #349
2023
+/- Информация
Репутация: 3006
Re: Топ-50 альбомов 2013 по версии Неформата

Цитата:
Сообщение от Лунный самогон Посмотреть сообщение
Хотя альбомом из личного топ-10 или даже топ-20 я, конечно, не пожертвую ни при каких. А вот из хвоста топа - запросто
this

Ну видите, задроты понимают, что к чему
Прожектор вне форума   Ответить с цитированием
Непрочитано 29.12.2013, 18:20   #350
vinyl 5"
+/- Информация
Репутация: 406
Re: Топ-50 альбомов 2013 по версии Неформата

  1. Grand Astoria, The - Punkadelia Supreme
  2. Vista Chino - Peace
  3. Hot Lunch - Hot Lunch
  4. EYE - Second Sight
  5. Flying Eyes, The - Lowlands
  6. Naam - Vow
  7. Mother Mars - Steam Machine Museum
  8. Clutch - Earth Rocker
  9. Queens of the Stone Age - ...Like Clockwork
  10. Monkey3 - The 5th Sun
  11. Ultra Electric Mega Galactic, The - The Ultra Electric Mega Galactic
  12. Electric Zoo - Diamonds in the Sand
  13. Prisma Circus - Reminiscences
  14. Cosmic Wheels - Cosmic Wheels
  15. Ampacity - Encounter One
  16. Causa Sui - Euporie Tide
  17. Elvis Deluxe - The Story So Far
  18. Blaak Heat Shujaa - The Edge of an Era
  19. Black Willows - Haze
  20. Machine, The/Sungrazer - The Machine & Sungrazer Split
  21. Ivy Garden of the Desert - I Ate of the Plant, and It Was Good
  22. Stratus - Stratology
  23. All Them Witches - Lightning at the Door
  24. Rose Windows - The Sun Dogs
  25. Dead Native - Keep It Strange
  26. Lunarmare - Lunarmare
  27. Mantra Dei - Mantra Dei
  28. Hollow Mirrors - Hollow Mirrors II
  29. Crystal Caravan, The - With Them You Walk Alone
  30. Gin Lady - Mother's Ruin
  31. Wild Eyes SF - Get Into It!
  32. Borracho - Oculus
  33. Dirty Streets - Blades of Grass
  34. Blood Ceremony - The Eldritch Dark
  35. Free Fall - Power & Volume
  36. HBS (Ben Shepherd) - In Deep Owl
  37. Gravelroad - The Bloody Scalp of Burt Merlin
  38. Woozy Riff - Glad to See U
  39. Asteroid #4, The - The Asteroid #4
  40. Saint James Society, The - Bab(a-y)lon Rising
  41. Los Asteroide - Los Asteroide
  42. Spyrals, The - Out of Sight
  43. Nocturnal - Nocturnal
  44. Whirlings, The - Beyond The Eyelids
  45. Tuber - Desert Overcrowded
  46. Doublestone - Wingmakers
  47. Ape Skull - Ape Skull
  48. Tangerine Stoned - Tangerine Stoned
  49. Ghost - Infestissumam
  50. Purson - The Circle & The Blue Door
punknotyet на форуме   Ответить с цитированием
Пользователь сказал спасибо:
Neon Genesis (29.12.2013)
Непрочитано 30.12.2013, 10:50   #351
слишком крутой для персонального статуса
+/- Информация
Репутация: 889
Re: Топ-50 альбомов 2013 по версии Неформата

  1. Alinda - Alinda
  2. Кожаный Олень - Снегири и суперклей
  3. Fall Out Boy - Pax-Am Days EP
  4. Date Rape - Разрывает сердца
  5. Justin Timberlake - The 20/20 Experience
  6. The Ocean - Pe Norma Jean - Wrongdoers lagial
  7. Norma Jean - Wrongdoers
  8. Protest the Hero - Volition
  9. Disclosure - Settle
  10. Bluesbreaker - Arcanum
  11. Stoned Jesus - The Seeds, vol. I
  12. Krobak - Little Victories
  13. Keep Shelly in Athens - At Home
  14. TRC - Nation
  15. Work Drugs - Mavericks
  16. Depeche Mode - Delta Machine
  17. Daft Punk - Random Access Memories
  18. Bomg - Polynseeds
  19. Eminem - The Marshall Mathers LP2
  20. Snakes Versus The Ropes On Their Necks - Rosebud
  21. Wolverine Blues - Convict

Последний раз редактировалось Eugene; 02.02.2014 в 19:14.
Eugene вне форума   Ответить с цитированием
3 пользователя(ей) сказали спасибо:
real eyes realize real lies (31.12.2013), VANS (30.12.2013), Прожектор (30.12.2013)
Непрочитано 30.12.2013, 12:31   #352
Чародей с гитарой
+/- Информация
Репутация: 897
Re: Топ-50 альбомов 2013 по версии Неформата

  1. Hollywood Undead — Notes from the Underground
  2. Helloween — Straight Out of Hell
  3. Hatebreed — The Divinity of Purpose
  4. Земфира — Жить в твоей голове
  5. 5diez — MMXIII
  6. David Bowie — The Next Day
  7. Hurts — Exile
  8. Anthrax — Anthems
  9. Depeche Mode — Delta Machine
  10. Animal ДжаZ — Фаза быстрого сна
  11. Adema — Topple The Giants
  12. Крематорий — Чемодан президента
  13. Кипелов — Отражение
  14. Fall Out Boy — Save Rock And Roll
  15. HIM — Tears on Tape
  16. Deep Purple — Now What?!
  17. Alice in Chains — The Devil Put Dinosaurs Here
  18. Megadeth — Super Collider
  19. Children Of Bodom — Halo of Blood
  20. Summoning — Old Mornings Dawn
  21. Black Sabbath — 13
  22. Fuck the Facts — Amer
  23. Skillet — Rise
  24. Nine Inch Nails — Hesitation Marks
  25. Dream Theater — Dream Theater
  26. Глеб Самойлоff & The Matrixx — Живые но Мертвые
  27. Korn — The Paradigm Shift
  28. Motörhead — Aftershock
  29. Avril Lavigne — Avril Lavigne
  30. Robbie Williams — Swing Both Ways
  31. Louna — Мы — это Louna
  32. Serj Tankian - Jazz-iz-Christ
  33. 7раса - Солнечное сплетение
  34. NOFX - Stoke Extinguisher
  35. Pearl Jam - Lightning Bolt
  36. Burzum - Sol Austan, Mani Vestan
  37. Clutch - Earth Rocker
  38. Moby - Innocents
  39. Daft Punk - Random Access Memories
  40. Placebo - Loud Like Love
  41. Subrosa - More Constant Than The Gods
  42. Cult of Luna - Vertikal
  43. Dropkick Murphys - Signed and Sealed in Blood
  44. Arctic Monkeys – AM
  45. Atoms For Peace – AMOK
  46. Bomg - Polynseeds
  47. Океан Ельзи - Земля

пока так

Последний раз редактировалось James; 31.12.2013 в 02:09.
James вне форума   Ответить с цитированием
Пользователь сказал спасибо:
shddpvz (31.12.2013)
Непрочитано 30.12.2013, 13:00   #353
vinyl 10"
+/- Информация
Репутация: 1193
Re: Топ-50 альбомов 2013 по версии Неформата

я таки додаю в топ:

Anthony Braxton Septet - Echo Echo Mirror House - чесно, був здивований, як класно ліг мені альбом зранку, наскільки проймав майже на фізичному рівні, і як потім увечері перед сном я ге міг знайти в собі тих самих емоцій. дуже цікава робота.
James Blackshaw / Lubomyr Melnyk - The Watchers - вчора прослухав. робота красива і приємна, хоч без якихось надвідкриттів, що в принципі, очікувано від людини, яка давно знайшла свій почерк.
valmakar вне форума   Ответить с цитированием
Непрочитано 30.12.2013, 16:07   #354
mp3 96 kbps
+/- Информация
Репутация: 1
Re: Топ-50 альбомов 2013 по версии Неформата

Цитата:
Сообщение от Eugene Посмотреть сообщение
  1. Кожаный Олень - Снегири и суперклей
Спасибі, а то я не знав що в них вийшов альб

Бородачі
VANS вне форума   Ответить с цитированием
Непрочитано 30.12.2013, 19:22   #355
vinyl 12"
+/- Информация
Репутация: 1327
Re: Топ-50 альбомов 2013 по версии Неформата

James, Моби 2 раза - на 26 и 39
Blaise Finnegan вне форума   Ответить с цитированием
Непрочитано 31.12.2013, 01:56   #356
Noir Sect
+/- Информация
Репутация: 433
Re: Топ-50 альбомов 2013 по версии Неформата

Хотел написать максимально развернутый ответ, но потом пришел к выводу, что сказать мне особо и нечего. Писать собственные группы считаю моветоном, но на этот раз упомяну Заводь, так как этот альбом в отличие от предыдущих я действительно с удовольствием слушал.

Kanye West "Yeezus"
Jay-Z "Magna Carta"
Hurts "Exile"
Peste Noire "Peste Noire"
Autarcie "Groupuscule" (слышал с альбома всего 1 песню, но она очень мне понравилась лол)
Заводь "Крізь коло і п'ять кутів"
Lil Wayne "I Am Not A Human Being 2"

Я не скажу, что тот же Джей Зи выпустил музыкальный шедевр, но я его хоть немного слушал. Остальные альбомы вообще проходили мимо как-то.

Последний раз редактировалось Drake de Vendeur; 11.01.2014 в 01:19.
Drake de Vendeur вне форума   Ответить с цитированием
Пользователь сказал спасибо:
Cyclophosphamide (31.12.2013)
Непрочитано 31.12.2013, 02:07   #357
Чародей с гитарой
+/- Информация
Репутация: 897
Re: Топ-50 альбомов 2013 по версии Неформата

Цитата:
Сообщение от Blaise Finnegan Посмотреть сообщение
James, Моби 2 раза - на 26 и 39
Спасибо исправил.
James вне форума   Ответить с цитированием
Непрочитано 31.12.2013, 12:54   #358
vinyl 10"
+/- Информация
Репутация: 1193
Re: Топ-50 альбомов 2013 по версии Неформата

з першого ж прослуховування першої пісні в топ летить...
Пахом и Прохор - Курлык
це навіть словами не передати - наскільки великий захват у мене викликає музично-поетична творчість Пахома. взагалі, російське юродство торкається таких глибоких речей, що часом буває навіть страшно.
valmakar вне форума   Ответить с цитированием
Непрочитано 31.12.2013, 14:32   #359
because it's wrong
+/- Информация
Репутация: 953
Re: Топ-50 альбомов 2013 по версии Неформата

Цитата:
Сообщение от valmakar Посмотреть сообщение
Пахом и Прохор - Курлык
Я вот ещё до выхода ждал, что Пахом на нём эту прошлогоднюю песню запилит:
SoundCloud
но альбом оказался коллаборацией с Прохором, так что буду дальше ждать.
scary_nickname вне форума   Ответить с цитированием
Непрочитано 31.12.2013, 15:00   #360
vinyl 10"
+/- Информация
Репутация: 1193
Re: Топ-50 альбомов 2013 по версии Неформата

і дуже впевнено додаю цих три позиції:
  • Obits - Bed & Bugs
  • The Reptilian - Low Health
  • Caravels - Lacuna
Obits - просто за стильні пісні. Reptilian - за хороше і легке сучасне середньозахідне звучання. Caravels - за черговий стрибок вище себе попередніх; вони - моя головна любов і найбільша надія в теперішньому емо.

scary_nickname, чесно, от коли слухав альбом, то про тебе думав
а пісня - да, чудесна, і таки да - слабо уявляю її на цьогорічному альбомі. так шо приєднуюся в чеканні до тебе
valmakar вне форума   Ответить с цитированием
Пользователь сказал спасибо:
Hmt (31.12.2013)
Ответ
Форум www.neformat.com.ua > Music Related > In General

Опции темы Поиск в этой теме
Поиск в этой теме:

Расширенный поиск

Похожие темы
Тема Автор Раздел Ответов Последнее сообщение
ТОП видеоклипов 2013го года по версии neformat.com.ua музпросвет In General 8 16.11.2013 16:15
Топ-50 альбомов 2011-го года Nook In General 631 30.01.2012 03:45
Топ-50 альбомов 2010 года Прожектор In General 508 01.04.2011 00:47
Топ-50 альбомов 2009-го года Nook In General 378 05.06.2010 23:24
Топ 25 альбомов 2006 Nook In General 22 18.04.2007 19:05

Ваши права в разделе
Вы не можете создавать новые темы
Вы не можете отвечать в темах
Вы не можете прикреплять вложения
Вы не можете редактировать свои сообщения

BB коды Вкл.
Смайлы Вкл.
[IMG] код Вкл.
HTML код Выкл.


   
 
Текущее время: 18:04. Часовой пояс GMT +3.
Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc.
Перевод: zCarot
НовостиСтатьиРецензии
ИвентыКонтактыФорум


Facebook Telegram Twitter YouTube Instagram Mixcloud SoundCloud

Designed by LaBIZz
Все материалы, размещенные на этом сайте, распространяются на условиях
Creative Commons Attribution-Share Alike 3.0 License.


© 2004-2024 Neformat Ukraine