www.neformat.com.ua


Новости Статьи Рецензии Ивенты Форум Facebook Telegram Twitter YouTube Instagram Mixcloud SoundCloud
Переключить в мобильный режим
Вернуться   Форум www.neformat.com.ua > Music > Jazz/Blues

Jazz/Blues Список групп раздела | ragtime, dixieland, swing, neo-swing, bebop, avant-jazz, blues, rhythm'n'blues, soul, etc.

Метки: blues, electric blues, virtuoso
Ответ
Опции темы Поиск в этой теме
Непрочитано 06.12.2007, 14:41   #1
mp3 96 kbps
+/- Информация
Репутация: 5
США Johnny Winter

А що,панове рокери,може поговоримо про Джоні Вінтера (Johnny Winter)?Це видатний ґітарист,піонер блуз-року але,так би мовити,не розкручений на певній частині нашої галактики.





Понад 30 років Johnny Winter є одним з неперевершених ґітаристів. Найвеличніший серед білих блузменів та найбіліший серед великих-ґітарист Johnny Winter (разом з http://www.neformat.com.ua/forum/jaz...y-vaughan.html, 1954-1990)-є піонером сучасного електричного блузу (Modern Electric Blues). Голубоокий альбінос Джон Доусон Вінтер III (John Dawson Winter III) народився 23 лютого 1944 року в Б'юмонті (Beaumont, Texas, USA).В 5-річному віці вн почав грати на кларнеті, але потім,за порадою батька почав грати на укулеле (гавайська ґітара), а згодом і на ґітарі. Після школи він вступив до комерційного коледжу,звідки щонеділі їздив автостопом в Луїзіану грати блуз в місцевих клубах. Так продовжувалося недовго - блуз переміг. Техаський стиль,який Джоні чув з дитинства, змішався в нього з госпелом і б'юмонтським кантрі, на нього наклалися рок'н'рольні стандарти початку 50-х - так народився неповторний "вінтерівский саунд". Він організовує кілька груп,записує синґли,що приносять йому популярність на місцевому рівні, а згодом, переїжджає до Чикаґо. Там він записує кілька дисків під різними іменами: "Тексас Ґітар Слим", "Рокінґ Пневмонія","Hил Енд Hьюкамерз" - останній зі своїм братом Едґаром Вінтером (Edgar Winter). А крім того,навчається гри в самого Мадди Вотерза ( http://www.neformat.com.ua/forum/jaz...dy-waters.html) В 1963 він повертається назад до Техасу, де один з його синґлів, виданий фірмою "Атлантик", стає національним "гітом". Johnny Winter починає грати "на розігріві" в таких "китів", як "Еверлі Бразерз" ("The Everly Brothers") та Джері Лі Л'юїс (Jhttp://www.neformat.com.ua/forum/classic-rock-new-wave/12699-jerry-lee-lewis.html). В 1964 році він випускає диск разом з Тедом Тернером (Ted Turner) і Томом Шаноном (Tom Shannon), на який звернули увагу журналісти журналу "Ролінґ Стоун". У своїй рецензії вони назвали його "найкращим білим блузовим ґітаристом, якого вони коли-небудь чули". Це дало різкий поштовх популярності Джоні, вивівши його на нью-йоркську сцену та на престижні фестивалі. Його перший альбом (під своїм ім'ям-"Johnny Winter") був із захватом сприйнятий Джоном Ленноном (John Lennon) і "Ролінґ Стоунз" (http://www.neformat.com.ua/forum/cla...ng-stones.html), кожний з яких написав йому одну пісню для альбома як подарунок. Надалі він
зкооперувався зі своїм давнім другом - Риком Дерринджером (Rick Derringer) і випустив ще 5 чудових альбомів, перед тим як уатися до затяжного пияцтва.Рик з рештою членів групи стали працювати з його братом - Едґаром - піаністом, вокалістом і саксофоністом, а Джоні після повернення до активного життя в 1973 році долучився до них. Це підтвердилося виданням диска з назвою,що добре підходила для такого випадку- "Still Alive And Well". Наступні кілька років Вінтер провів на відділку "Blue Sky", де не лише випускав власні диски,але й здійснив свою давню мрію про співпрацю з блузовим ідолом Маді Вотерзом(Muddy Waters).На початку 80-х у студійній роботі Джоні утворилася тривала пауза, але в 1984-му він повернувся з новим контрактом від "Alligator Records" і новим альбомом "Guitar Slinger", який було номіновано на "Grammy". Тяжіючи завжди до традиційого блузу, Вінтер спробував зробити звучання диска "The Winter of '88" сучаснішим,але цей експеримент так і залишився експериментом. В тому ж 1988-му ім'я Джонні було занесено до "Blues Foundation Hall of Fame". Через три роки музикант повернувся до своїх коренів з номінованим на "Grammy" диском "Let Me In". В 1992-му вийшов блузовый альбом з назвою "Hey Where's Your Brother?", а в 1993-му музикант брав участь у запису диланівського триб'юта "Highway 61 Revisited".
Багаторічна пауза, що утворилася згодом, була перервана виходом диска "Live in NYC '97", до якого ввійшли найулюбленіші серед фанів треки. Початок нового тисячоліття ознаменувався виходом кількох збірок, а найсвіжіший студійний матеріял від Вінтера з'явилися тільки в 2004 році-"I'm A Bluesman".

Скачать
1969 - Johnny Winter (CBR 320 kbps)

скрытый контент Нажмите на кнопку "Спасибо", чтобы увидеть ссылку (нужна регистрация)
Возможно, потребуется перезагрузка страницы.
info

2011 - Roots (CBR 320 kbps)

Ifolder
info


Последний раз редактировалось Эрис; 28.06.2013 в 07:23.
syd_barrett вне форума   Ответить с цитированием
10 пользователя(ей) сказали спасибо:
El Hefe (15.06.2014), gravedancer (13.12.2017), Iomhar Baran (19.12.2007), lapanim (14.12.2015), vakula1962 (27.01.2015), WHUFC (20.03.2017), woven (09.10.2011), Доброжелатель (08.10.2011), Саша Белкин (20.11.2011), Эрис (06.02.2009)
Непрочитано 06.12.2007, 18:13   #2
mr. november
+/- Информация
Репутация: 637
Re: Johnny Winter

да, мужык знатный! блюзмен крутейший.

чувак, добавь фоток. Винтер колоритно ж так выглядит) и вообще мне кажется тему надо в порядок привести.
bre вне форума   Ответить с цитированием
Непрочитано 07.12.2007, 15:45   #3
mp3 96 kbps
+/- Информация
Репутация: 5
Re: Johnny Winter

Цитата:
Сообщение от bre Посмотреть сообщение
да, мужык знатный! блюзмен крутейший.

чувак, добавь фоток. Винтер колоритно ж так выглядит) и вообще мне кажется тему надо в порядок привести.
Що означає в порядок привести? Я на форумі з'явився нещодавно й може чогось не знаю (взагалі мені подобається на форумі солідний підхід до оформлення тем,буду вчитися і я),але намагався зробити все якнайкраще,вибачте,якщо оформлення теми Ви вважаєте не співмірним величі музиканта,я розумію,що він заслуговує на краще.Фотокартки я намагався вставити,але на цьому форумі в мене щось не вдається,порадьте,будь ласка, як це зробити,якщо це не буде вважатися offtop-ом.
ROCK ON!
syd_barrett вне форума   Ответить с цитированием
Непрочитано 07.12.2007, 16:11   #4
mr. november
+/- Информация
Репутация: 637
Re: Johnny Winter

Цитата:
Сообщение от syd_barrett Посмотреть сообщение
Що означає в порядок привести? Я на форумі з'явився нещодавно й може чогось не знаю (взагалі мені подобається на форумі солідний підхід до оформлення тем,буду вчитися і я),але намагався зробити все якнайкраще,вибачте,якщо оформлення теми Ви вважаєте не співмірним величі музиканта,я розумію,що він заслуговує на краще.Фотокартки я намагався вставити,але на цьому форумі в мене щось не вдається,порадьте,будь ласка, як це зробити,якщо це не буде вважатися offtop-ом.
ROCK ON!
вот, почитай - http://www.neformat.com.ua/forum/showthread.php?t=8589.
ну и вообще глянь как темы оформлены) вот ты уже текст нормально вставил, а то было как-то в столбик кривовато.
bre вне форума   Ответить с цитированием
Непрочитано 07.12.2007, 16:44   #5
mp3 96 kbps
+/- Информация
Репутация: 5
Re: Johnny Winter

Thanks!
syd_barrett вне форума   Ответить с цитированием
Непрочитано 19.12.2007, 00:26   #6
MCD
+/- Информация
Репутация: 186
Re: Johnny Winter

приятная музыка)))
Iomhar Baran вне форума   Ответить с цитированием
Непрочитано 04.03.2009, 06:50   #7
время прошло, так особо и не наступив
+/- Информация
Репутация: 2921
Re: Johnny Winter

вот, кстати, в первых постах об оформлении тем речь идет
Эрис вне форума   Ответить с цитированием
Непрочитано 25.04.2009, 23:39   #8
время прошло, так особо и не наступив
+/- Информация
Репутация: 2921
Re: Johnny Winter

74-ый в списке в списке величайших По дельте у него треки вполне аутентично звучат.
Эрис вне форума   Ответить с цитированием
Непрочитано 08.10.2011, 12:55   #9
vinyl 10"
+/- Информация
Репутация: 1052
Re: Johnny Winter



Johnny Winter - Roots (2011)

Genre: Blues Rock
Bitrate: 320 kbps

Tracklist:

01. T-Bone Shuffle (feat. Sonny Landreth)
02. Further On Up The Road (feat. Jimmy Vivino)
03. Done Somebody Wrong (feat. Warren Haynes)
04. Got My Mojo Workin’
05. Last Night (feat. John Popper)
06. Maybellene (feat. Vince Gill)
07. Bright Lights, Big City (feat. Susan Tedeschi)
08. Honky Tonk (feat. Edgar Winter on sax)
09. Dust My Broom (feat. Derek Trucks)
10. Short Fat Fannie (feat. Paul Nelson)
11. Come Back Baby (feat. John Medeski)

Ifolder

Доброжелатель вне форума   Ответить с цитированием
3 пользователя(ей) сказали спасибо:
bateauivre (09.10.2011), Blaise Finnegan (08.10.2011), Эрис (08.10.2011)
Непрочитано 08.10.2011, 21:23   #10
vinyl 12"
+/- Информация
Репутация: 1327
Re: Johnny Winter

у него какой-то альбом по дельте есть или просто отдельные треки изредка?
Blaise Finnegan вне форума   Ответить с цитированием
Непрочитано 09.10.2011, 04:08   #11
время прошло, так особо и не наступив
+/- Информация
Репутация: 2921
Re: Johnny Winter

Blaise Finnegan, зайди в рекомендации, там последние две страницы Валмейкер доказал, что человек из Техаса не может играть дельта-блюз.
А если серьезно, Винтер электрик блюз играет, так что кантри-блюз у него эпизодически только.
Эрис вне форума   Ответить с цитированием
Пользователь сказал спасибо:
Blaise Finnegan (09.10.2011)
Непрочитано 09.10.2011, 23:21   #12
vinyl 12"
+/- Информация
Репутация: 1327
Re: Johnny Winter

Цитата:
Сообщение от Эрис Посмотреть сообщение
Валмейкер
минут пять не мог понять о ком ті, ибо даже и мысли не было так читать его ник
Blaise Finnegan вне форума   Ответить с цитированием
Непрочитано 10.10.2011, 02:12   #13
время прошло, так особо и не наступив
+/- Информация
Репутация: 2921
Re: Johnny Winter

Хехе) а может он и не так чиитается)
Эрис вне форума   Ответить с цитированием
Непрочитано 17.07.2014, 12:20   #14
But still our hearts are true to promises kept
+/- Информация
Репутация: 502
Re: Johnny Winter

Blues legend Johnny Winter has died, according to American Blues Scene. He was 70 years old.
lynch law вне форума   Ответить с цитированием
Непрочитано 17.07.2014, 13:18   #15
Криптоосциллограф
+/- Информация
Репутация: 801
Re: Johnny Winter

Winter Consort - его группа ?
Anandamid вне форума   Ответить с цитированием
Непрочитано 17.07.2014, 16:11   #16
время прошло, так особо и не наступив
+/- Информация
Репутация: 2921
Re: Johnny Winter

Земля пухом.


Цитата:
Сообщение от Anandamid Посмотреть сообщение
Winter Consort - его группа ?
Нет.
Эрис вне форума   Ответить с цитированием
Ответ
Форум www.neformat.com.ua > Music > Jazz/Blues


Похожие темы
Тема Автор Раздел Ответов Последнее сообщение
Johnny Zombie Johnny Zombie Rock 19 15.08.2012 16:52
Johnny Dodds Эрис Jazz/Blues 0 01.07.2011 11:06
Johnny Rivers Amigo44 Rock'n'Roll 2 05.03.2011 12:12
Johnny Hodges Эрис Jazz/Blues 3 07.02.2011 12:57
Johnny Osbourne Cactoos Ska/Reggae 0 16.07.2010 12:58

Ваши права в разделе
Вы не можете создавать новые темы
Вы не можете отвечать в темах
Вы не можете прикреплять вложения
Вы не можете редактировать свои сообщения

BB коды Вкл.
Смайлы Вкл.
[IMG] код Вкл.
HTML код Выкл.


   
 
Текущее время: 07:25. Часовой пояс GMT +3.
Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc.
Перевод: zCarot
НовостиСтатьиРецензии
ИвентыКонтактыФорум


Facebook Telegram Twitter YouTube Instagram Mixcloud SoundCloud

Designed by LaBIZz
Все материалы, размещенные на этом сайте, распространяются на условиях
Creative Commons Attribution-Share Alike 3.0 License.


© 2004-2024 Neformat Ukraine