Форум www.neformat.com.ua

Форум www.neformat.com.ua (https://forum.neformat.com.ua/)
-   Jazz/Blues (https://forum.neformat.com.ua/jazz-blues/)
-   -   The Necks (https://forum.neformat.com.ua/jazz-blues/33940-the-necks.html)

Drop 12.05.2010 14:37

The Necks
 
Вложений: 20
The Necks
& Chris Abrahams solo

http://imageshack.us/a/img688/9286/thenecks3.jpg

Цитата:

The Necks непросто класифікувати, вони вирізняються з-поміж усіх гуртів, що їх породив австралійський континент. Не схожі за стилем ні на джаз, ні на рок, в той же час оманливе тріо протягом усієї кар'єри зберігає вірність одній концепції. Зазвичай музиканти починають гру з дуже простого мелодійного та ритмічного малюнку і повторюють його протягом години, поступово впроваджуючи мікроскопічні зміни та варіації. Деякі критики порівнюють The Necks з краутроковими гуртами, такими як Can чи Faust. Інші знаходять у їхній музиці відголоски робіт композиторів-мінімалістів, зокрема Ла Монте Янга (La Monte Young), Тоні Конрада (Tony Conrad) та навіть Філіпа Гласа (Philip Glass).

The Necks сформувались у Сіднеї, Австралія, в 1987 році. Оригінальний склад гурту, піаніст Кріс Абрахамс (Chris Abrahams), басист Ллойд Суонтон (Lloyd Swanton) та барабанщик Тоні Бак (Tony Buck), й досі залишається незмінним, хоча всі учасники постійно зайняті у різних проектах та рідко збираються разом. Абрахамс - відомий сесійний клавішник, він випустив декілька сольних альбомів, писав музику для кіно та телебачення, брав участь у світовому турне рок-гурту Midnight Oil в 1993 році. Суонтон затребуваний сесійний джазовий басист, постійний учасник різних джазових фестивалів. Він грав у Benders та Catholics, супроводжував Стівена Каммінгса (Stephen Cummings) та Стінга (Sting). Бак більшу частину свого часу проводить в авангардних колах, має безліч сумісних робіт та проектів. Найвідоміші серез них включають участь в тріо PERIL та клезмер-панк гурті Kletka Red.

Перший альбом The Necks вийшов у 1989 році на власному лейблі Fish of Milk. Відгуки були захоплені, більшість критиків хвалили здатність гурту поєднувати простоту та експериментування. Троє музикантів починають давати виступи щоразу, коли одночасно збираються в Австралії. На наступних трьох альбомах вони експериментують з форматом, час від часу запрошують гостей (Стіві Вішарт (Stevie Wishart) на Aquatic), додають електроніку та багато іншого. Але в 1998 році на Piano Bass Drums концепція гурту вже остаточно закріплена та більше не змінюється.

У 1996 році лейбл Private Music випустив альбом Sex у Сполучених Штатах. Це була перша поява гурту на американському континенті, проте особливо вдалою вона не була. У той же час, їх високо оцінюють у Європі і гурт проводить тут серію щорічних турів. Piano Bass Drums та саундтрек до фільму Роуена Вудса (Rowan Woods) The Boys отримують номінації на австралійські музичні нагороди в 1998 році. Більш енергійним, практично спейс-роковим виходить альбом Hanging Gardens, виданий у 1999 році. Він відкриває для гурту більше дверей, у тому числі відбувається перше американське турне в кінці 2001 року. Того ж року альбом виходить на британському авангардному лейблі ReR Megacorp. Інший північно-американський тур у 2002 році слідує після виходу студійного шедевру гурту Aether.

François Couture, All Music Guide. Переклад drop2305748.

Дискографія:


Лінки для скачування

Sex (1989) (MP3 320 kbps 128 Mb)
Вложение 16967
Нажмите на кнопку "Спасибо", чтобы увидеть ссылку (нужна регистрация)
Возможно, потребуется перезагрузка страницы.
Скачати @ ex.ua | ifolder (temp)

Next (1990) (MP3 320 kbps 168 Mb)
Вложение 16968
Скачати @ ex.ua

Aquatic (1994) (MP3 320 kbps 122 Mb)
Вложение 16969
Скачати @ ex.ua

Silent Night (1996) (MP3 320 kbps 269 Mb)
Вложение 16970
Скачати @ ex.ua

Piano Bass Drums (1998) (MP3 320 kbps 122 Mb)
Вложение 16971
Скачати @ ex.ua

The Boys [Soundtrack] (1998) (MP3 320 kbps 112 Mb)
Вложение 16972
Скачати @ ex.ua

Hanging Gardens (1999) (MP3 320 kbps 112 Mb)
Вложение 16973
Скачати @ ex.ua

Aether (2001) (MP3 320 kbps 146 Mb)
Вложение 16974
Скачати @ ex.ua

Athenaeum, Homebush, Quay & Raab (2002) (MP3 192 kbps 269 Mb)
Вложение 16975
Скачати @ ex.ua

Drive By (2003) (MP3 320 kbps 138 Mb)
Вложение 16976
Скачати @ ex.ua

Photosynthetic (2003) (MP3 320 kbps 97 Mb)
Вложение 16977
Скачати @ ex.ua | ifolder (temp)

Mosquito / See Through (2004) (MP3 256 kbps 226 Mb)
Вложение 16978
Скачати @ ex.ua

Chemist (2006) (MP3 320 kbps 140 Mb)
Вложение 16979
Скачати @ ex.ua

Townsville (2007) (MP3 320 kbps 123 Mb)
Вложение 16980
Скачати @ ex.ua

Silverwater (2009) (MP3 320 kbps 154 Mb)
Вложение 16981
Скачати @ ex.ua
[свернуть]
Для попереднього ознайомлення:


Лінки для скачування

Chris Abrahams "Glow" (2001) (MP3 320 kbps 103 Mb)
Вложение 19508
Скачати @ ex.ua

Chris Abrahams "Streaming" (2003) [2CD] (MP3 192 kbps 122 Mb)
Вложение 19509
Скачати @ ex.ua

Chris Abrahams "Thrown" (2005) (MP3 256 kbps 91 Mb)
Вложение 19510
Скачати @ ex.ua

Chris Abrahams & Mike Cooper "Oceanic Feeling-Like" (2008) (MP3 171 kbps V2 69 Mb)
Вложение 19511
Скачати @ ex.ua

Chris Abrahams "Play Scar" (2010) (MP3 320 kbps 127 Mb)
Вложение 19512
Скачати @ ex.ua
[свернуть]

Офіційний сайт
My Space
Lastfm.ru


Як це часто буває, коли створюєш подібні "гігантські" теми про "гігантські" (не по кількості учасників, звісно:) гурти, часу і сил додати щось від себе часто не залишається і хочеться написати типу "допишу потім", але коли наступає це "потім" і бачиш, що реакція на створену тему практично відсутня, то бракує вже не часу і сил, а просто бажання, мотивації, бо виходить, що старання були марними. І неважко уявити, що мало хто може зацікаватись сабжем, бо як інакше можна пояснити, що про цей культовий гурт досі не говорять тут?! Між іншим, просто впевнений, що, в той же час, багато хто з учасників форуму вже давно знайомий з творчістю The Necks. І моє знайомство с сабжем теж відбулось давно, але нещодавнє перевідкриття блискучості гурту після прослуховування ранніх альбомів викликало необияку наснагу створити тему та зібрати повну дискографію ансамблю.

The Necks - просто шикарні, витончені, талановиті музиканти, їхні годинні "медитації" надовго затягують у свої тенета та міцно тримають. Можна погодитись з висловлюваннями критиків про "найкращий джазовий гурт, який ви не чули", "прихована перлина джазу". При тому, взагалі важко назвати гурт джазовим, бо особливо друга половина творчості ансамблю має значний (пост-)роковий присмак (особливо це стосується сильного альбому Chemist). Взагалі ж The Necks мають дуже тонке відчуття стилю та водночас атмосфери. Кожен альбом гурту, хоча і є продовженням однієї концепції, водночас має свій неповторний відтінок, атмосферу, що може бути як напруженою, тривожною, похмурою, так і навпаки - спокійною, повітряною, замріяною. Проте, незважаючи на легкість та мінімалістичність цієї музики, кожен учасник гурту є чудовим музикантом, професійним та водночас думаючим. Завжди чіткий, грувовий, місцями динамічний, ритмічний малюнок, що його малюють Соунтон та Бак прекрасно поєднується з імпресіоністичними, місцями лаконічними, місцями нестримно атональними, фрі-джазовими, пейзажами самобутнього піаніста Кріса Абрахамса.

Навскидку, The Necks мають сподобатись прихильникам наявних на форумі E.S.T., The Cinematic Orchestra, Bohren & der Club of Gore, Harold Budd, The Kilimanjaro Darkjazz Ensemble. Втім, йдучи на зустріч потенційним зацікавленим додаю вище плейліст уривків з альбомів, що сподобались мені найбільше. Приємного прослуховування!

Kopro 12.05.2010 14:56

Re: The Necks
 
есть пара альбомов сабжа, а именно: next и the boys. первый ещё не расслушал, а вот второй пришёлся по вкусу. :up: вообще альбомы the necks были скачаны мною на волне обожания bohren'ов, альбом-саундтрек the boys именно близок по духу к мрачным немцам.
буду потихоньку таскать остальные альбомчики.
drop2305748, вот так нужно темы оформлять! :agree:

ehnaton 12.05.2010 15:45

Re: The Necks
 
цікаві перші 2 альбоми, висячі сади і особливо останній. він відчутно відрізняється від всього, що вони робили до цього. взагалі, це досить мінливий дрон, якщо таке поєднання слів не є для когось єресю. більша насиченість перкусіями, без натяку на фанк, як до цього, робить альбом ще живішим. під кінець нуднішають, але ні один альбом, попри одноманітність, не хочеться перемотувати. хай грає.

Собирательный Образ 12.05.2010 16:51

Re: The Necks
 
У этой темы должно быть больше спасибок :deal:

А я выпендрюсь и скажу, что наиболее понравившийся мне альбом - концертник Townsville. эмбиентно-минималистская медитация. Звуки, рождаемые клавишами, сначала текут тонкой переливчатой струйкой, постепенно превращающийся в стремительный поток, уносящий остаток мыслей из и так полупустой головы. мягко вибрирующий бас, да шуршание тарелочек и прочей перкуссии. Это не похоже на Bohren & der Club of Gore :yeah: (в смысле лёгкости и светлости рассматриваемого альбома). Впрочем, я ещё не все монументальные творения австралийцев слушала.

Drop 12.05.2010 17:08

Re: The Necks
 
мене трохи бентежить, що фотографії вийшли заширокі=) підкажіть чи не можна вручну це якось обмежити в [img] чи хай так і буде?

Собирательный Образ 12.05.2010 17:16

Re: The Necks
 
drop2305748, всё хорошо)

off

я обычно заливаю на radikal, и делаю превью на необходимый мне размер, с регистрацией можно изменять это сколько угодно.
[свернуть]

vacuum 12.05.2010 23:37

Re: The Necks
 
Фотки нормально, за границы не вылазят. Послушал сабж немного - понравились. Буду качать те альбомы, что здесь рекомендовали. Всем спасибо.

Drop 13.05.2010 17:13

Re: The Necks
 
...якби я був веб-програмістом, то точно написав би незамінну програмуліну для автоматичного продовження терміну зберігання файлів на файлообмінниках типу ifolder.ru, narod.ru, яка б сама залогінювалась, перевіряла кількість днів до закінчення терміну та працювала би, скажімо, у фоновому режимі у треї. Фактично з такою прогрою "важливість" збереження музики на Сервері відпала би.. Може хтось про чув про подібний софт? Просто прикро, що вже менш ніж за місяць усі ці лінки на альбоми сабжу можуть виявитись непрацюючими:down:

Kopro 13.05.2010 18:12

Re: The Necks
 
drop2305748, а там разве пикчу не надо вводить? если надо, то хуй напишешь такую прогу. распознование образов - штука сложаная и пока не в полной мере изученная.

и да, ссылки на файлообменники и т.п. по ХАЙД скрывать запрещено правилами форума, если чо.

Drop 13.05.2010 18:44

Re: The Necks
 
Kopro, принаймні, на ifolder "пикчу" вводити не потрібно - там просто натискаєш навпроти файлу "Изменить", потім "Продлить", так що в принципі ідея автоматизації видається мені досить слушною та нескладною у реалізації.

"Хайд" не "Спасибо" ради, повір=)) (раніше я навіть був противником цієї штуки)), це заради типу "обережності"... Тобто для того, щоб ссилки не були доступними напряму через гугль (адже це так у випадку HIDE?) і не було проблем з файлообмінником - взагалі ж, я погано розумію цю "правову політику", якщо вона толком існує.. І хтось мені може пояснити - ми що можемо викладати тут повні дискографії будь-яких виконавців і нам за це ніколи нічого не буде?:wow::stupid:

Добавлено через 4 минуты
Сподобалось коротке висловлювання в одному блозі: Digital means sharing:idea:

Katod 15.05.2010 22:18

Re: The Necks
 
прослухавши пару альбомів, подумав от таке
багато творів, дійсно класних творів, наприклад класичних, нагадують життя зірки
спочатку, музику складає основна мелодія твору, яка потім здуває з субмелодій рештки газопилової туманності. В процесі еволюції твору формує повністю свою систему, ми бачимо еволюціонування варіацій, як в зоряної системи формування планет і стабілізацію орбіт астероїдів. під час всього еволюціонування можуть відбутися пару мілких колапсів, якась мелодія зникає, але впливає на еволюцію іншої
в кінці кінців основла мелодія починає агонізувати, поглинаючи і підминаючи інші під себе, доходячи в процесі екстремуму почуттів.
Закінчується все надновою, після якої залишається або нейтронна зірка, або білий карлик, як коли:)

Некс, це будні Червоного Гіганта, спокійні будні неспокійного Сонця, яке часто міняє свій об"єм, палить протуберанцями, і от от хоче колапсувати, але він тільки бавиться цим:)

Drop 16.05.2010 00:11

Re: The Necks
 
Katod, про будні червоного гіганта :up:

fog! 18.05.2010 17:55

Re: The Necks
 
хорошо)
должны лежать где-то рядом с Ником Борщом)

Drop 18.05.2010 18:03

Re: The Necks
 
Цитата:

Сообщение от fog! (Сообщение 1152257)
Ником Борщом)

Можливо це кінець робочого дня, але не зрозумів "сленг":dontknow:

Drop 26.05.2010 17:24

Re: The Necks
 
ну "звичайно ж, просто очевидно", що мова йшла про Nik Bärtsch's Ronin..:stupid: (а я, дурень, шукаю по ключовим словам Nick та Borsch)) Послухав трохи його і можу сказати, що порівняння зрозуміле, але, як на мене, лежать вони досить далеко одне від одного. Аргументуючи свої "очевидні" симпатії на користь The Necks, можу сказати, що музика Ніка по-своєму чудова, але коли хочеться дійсно мінімалізму, причому такого трохи математичного, контрольованого. У випадку ж з The Necks маємо радше колективну імпровізацію, Потік, де атмосфера грає важливішу роль і взагалі в останніх вона більш різноманітна та неповторна. Ну а порівнювати рівень гри Абрахамса та Борща взагалі не варто.. ;-) А Ви що думаєте?)

Андрей Аккерман 24.07.2010 13:29

Re: The Necks
 
Очень жаль,что кроме альбома Sex,скачать ничего невозможно.Спасибо и на этом,но всё же,нет ли возможности закачать остальные альбомы на сервер?Очень хочется послушать их.

Drop 29.07.2010 08:18

Re: The Necks
 
Андрей Аккерман, я міг би залити більше альбомів на сервер, гурт цього дійсно вартий, але подивись уважніше - лінки на ifolder на більшість альбомів досі живі - щойно сам перевіряв:deal:

P.S. Не варто було цитувати всю шапку, краще видалити б

Эрис 29.07.2010 08:39

Re: The Necks
 
drop2305748, нельзя закрывать хайдами линки на файлообменники.

Drop 29.07.2010 08:52

Re: The Necks
 
Эрис, категорично.. і краще не варто й питати чому не можна) гаразд, мені байдуже, тепер без хайдів

Эрис 29.07.2010 12:16

Re: The Necks
 
Ну потому что хайдами закрываем только ссылки на сервер, для уменьшения нагрузки от личеров, а во остальном у форума открытая политка по отношению к незарегистрированным пользователям.

Kopro 05.08.2010 22:37

Re: The Necks
 
внезапно пост-рок!

Drop 16.09.2010 11:30

Re: The Necks
 
Так, окремо звертав увагу у шапці на те, що "пост-роковий" альбом Chemist дуже класний (окремі уривки з нього для попереднього ознайомлення викладені у шапці, див. також "відео" вище)), як на мене, один з найкращих у них, у нього неповторна динаміка, до того ж треки досить короткі (як для цього гурту)), що робить його також доступнішим для сприйняття та переслуховування. Який потужний, глибокий та похмурий перший трек "Fatal"! Мені його атмосфера навіть трохи нагадує Neurosis (чарівне слово, підкреслити червоним), здається й вокал Стіва сюда чудово вписався би))А найбільш пост-роковий трек "Abillera" - так звичайне знайоме повільне гітарне тремоло, але що витворяє барабанщик? Я щойно сидів переслуховував знову і знову і припухав)) - настільки легко, непомітно та майстерно він змінює "метрику" - це просто:cranky:! Хотів би, щоб хтось із панов музикантів написав мені розмір(и?), у якому він грає, а ще краще метр - схему чередування слабких та сильних долей у такті. Пліззз!:smile:

Drop 20.10.2010 13:14

Re: The Necks
 
:idea:Залив усі альбоми гурту на ex.ua, качаємо з новою силою:scream: Є-є-є:stupid: До речі, хтось слухав уже альбом Aquatic, як Вам? Рекомендую усім водоліям:yeah: (у шапці уривки)

.. і приберіть хто-небудь той пост Андрея Аккермана зі скопійованою шапкою:down:

spinoza 21.10.2010 18:22

Re: The Necks
 
Это просто тупо охуеть :pray: невероятно грамотно, изящно и атмосферно, а пианист... финал в Abillera такой, что сердце замирает :in_love: хорошо, что себя джазом не ограничивают, они на компе у меня вообще в папке contemporary classical :happy: мало известны - да - зато редко кого оставляют равнодушным, слушайте их, это же Музыка :scream::lol:

Drop 21.10.2010 19:01

Re: The Necks
 
От, слухайте, що каже spinoza!:clever::lol:

Цитата:

Сообщение от spinoza (Сообщение 1297218)
а пианист...

А піаніст, я тобі скажу, імхо просто світового рівня музикант і головне, що він не просто шарить собі на джазових територіях, у його імпровізаціях чутно і відголоски складного академічного авангарду 60-70-х і французького імпресіонізму і сучасного мінімалізму.. Шо там казати, недооцінений піаніст, можливо тому що з Австралії=)

А сольні роботи його слухав? може викласти? там у шапці є один альбом та лінк на нього вже не працює.

Цитата:

Сообщение от spinoza (Сообщение 1297218)
финал в Abillera такой, что сердце замирает

навіть брюзгливим пост-рокерам сподбався би, скажи? але вони сюди вряд чи зайдуть)

spinoza 21.10.2010 23:09

Re: The Necks
 
Цитата:

Сообщение от drop2305748 (Сообщение 1297253)
А сольні роботи його слухав? може викласти? там у шапці є один альбом та лінк на нього вже не працює.

Залей тот, что в шапке :agree:
Цитата:

Сообщение от drop2305748 (Сообщение 1297253)
навіть брюзгливим пост-рокерам сподбався би, скажи? але вони сюди вряд чи зайдуть)

Тэг "пост-рок" надо было ставить :lol:

spinoza 02.11.2010 18:59

Re: The Necks
 
Вышел новый сольник пианиста :hi: тут вам и всевозможные атмосферные клавишные, и конкретная музыка, и даже чуть индастриала :up: в топ 2010, однозначно :applouse:
пс. и все же надеюсь на помощь в поиске остальных его работ

Chris Abrahams - Play Scar (2010) [Lossless]

http://www.musicalbox.ru/sites/defau...jpg?1288440949

Track listing
1 There He Reclined 8:01
2 Fly Them 8:36
3 Twig Blown 3:45
4 The Same Time 5:56
5 Running Out 8:04
6 Bird And Wasps 11:19
7 Jellycrown 6:35
8 Leiden 5:30

Line up
Composed By, Producer - Chris Abrahams
Mastered By - Lawrence English
Photography - Tim Williams
Piano, Organ [Hammond], Electric Piano [Rhodes], Organ [Church Organ], Guitar, Tambourine, Bells, Synthesizer [Dx 7], Performer [Nord Waldorf Q+, Prophet Vs. Kurzweil K 2600], Harp [Auto Harp], Sounds [Field Recordings] - Chris Abrahams

Альбом
Сканы
[свернуть]

Drop 02.11.2010 19:08

Re: The Necks
 
spinoza, так, саме його і слухав останнім часом, переконвертував у 320 мп3 і все думав додати у шапку, тепер мабуть не треба)) Взагалі, це найбільш спокійний альбом Абрахамса, не сказав би що на ньому є навіть індастріал, швидше щось назразок глітчу/идм (особливо третій трек) плюс різні шуми (але не нойз мабуть)). Гарна музика, одним словом, але попередні його більш інструментально-орієнтовані сольники мені більш подобались.

Цитата:

Сообщение от spinoza (Сообщение 1307340)
пс. и все же надеюсь на помощь в поиске остальных его работ

Обов"язково, як встигну, то й сьогодні увечері закину, на ex.ua норм?

spinoza 02.11.2010 23:15

Re: The Necks
 
Цитата:

Сообщение от drop2305748 (Сообщение 1307344)
на ex.ua норм?

ага

Drop 03.11.2010 13:22

Re: The Necks
 
Вложений: 4
spinoza, :hi: поки що з роботи тільки на ifolder зміг (на ex.ua незрозуміла заборона на проксі). Приємного прослуховування:agree: Якщо коротко по альбомам: перший, як на мене, більш виразний, найбільш академічний, вміру авангардний та мінімалістичний; другий (не дослухав поки що;) довжелезний і здається найбільш схожий до того, що Абрахамс робить з гуртом; третій авангардний, джон-кейджівський), найскладніший; четвертий теж "інструментально-препарований", разом з незвичайним акустичним гітаристом Майком Купером, цікава інтерпретація "відчуття океану" - на ембієнт, як можна було б очікувати, швидше вільна імпровізація, альбом сподобався.

Chris Abrahams "Glow" (2001) (MP3 320 kbps 103 Mb)
Вложение 19307
Скачати (ifolder)

Chris Abrahams "Streaming" (2003) [2CD] (MP3 192 kbps 122 Mb)
Вложение 19308
Скачати (ifolder)

Chris Abrahams "Thrown" (2005) (MP3 256 kbps 91 Mb)
Вложение 19309
Скачати (ifolder)

Chris Abrahams & Mike Cooper "Oceanic Feeling-Like" (2008) (MP3 171 kbps V2 69 Mb)
Вложение 19310
Скачати (ifolder)


Текущее время: 16:02. Часовой пояс GMT +3.

Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc.
Перевод: zCarot