www.neformat.com.ua


Новости Статьи Рецензии Ивенты Форум Facebook Telegram Twitter YouTube Instagram Mixcloud SoundCloud
Переключить в мобильный режим
Вернуться   Форум www.neformat.com.ua > Main > Literature

Literature Обсуждение литературных произведений и их авторов

Ответ
Опции темы Поиск в этой теме
Непрочитано 09.07.2006, 01:06   #1
mp3 56 kbps
+/- Информация
Репутация: 1
Курт Воннегут/Kurt Vonnegut

Цитата:
ВОННЕҐУТ, Курт (Vonnegut, Kurt - нар. 11.11.1922, Індіанаполіс, штат Індіана) — американський прозаїк.

Народився в сім'ї архітектора німецького походження. Батько хотів, щоб син став науковцем; майбутній письменник вивчав біохімію в Корнуельському університеті. Навчання перервала Друга світова війна, він був призваний на військову службу, служив у піхоті, брав активну участь у бойових діях на Західному фронті. У грудні 1944 р. Воннеґут потрапив у фашистський полон, і його відправили у дрезденську в'язницю. Там він пережив бомбардування Дрездена союзною авіацією у лютому 1945 року — його врятувало те, що він зі своїми товаришами сховався у підвалах бойні.

У травні 1945 р. Воннеґут повернувся на батьківщину, займався два роки антропологією в університеті Чикаго, одночасно працюючи поліцейським репортером, потім переїхав у Скенектаді і влаштувався у відділ громадських зв'язків на фірмі «Дженерал моторе». Знання в галузі хімії, математики, природничих наук, безумовно, спричинили особливу зацікавленість Воннеґута проблемами технології, наукового прогресу та його наслідків, що відобразилось у його творчості.

Воннеґут дебютував романом «Механічне піаніно» («Player Piano», 1952; рос. мовою вийшов під назвою «Утопия 14»). У ньому в дусі фантастики і гротеску Воннеґут іронізує над негативними наслідками технічного прогресу, масовою автоматизацією, зображуючи суспільство майбутнього, кероване вченою елітою з допомогою величезного комп'ютера.

У наступному романі «Сирени Титану» («The Sirens of Titan», 1959), який пародіює наукову фантастику, йдеться про напад машиноподібних марсіан на Землю, що змусило землян згуртуватися і забути колишні конфлікти.

Уже перші твори висунули Воннеґута у ряд провідних письменників США повоєнного часу. Зростання його майстерності помітне у романі «Колиска для кішки» («Cat's Cradle», 1963). У центрі твору, насиченого калейдоскопом химерно-фантастичних подій, оповідач — журналіст Джоан, який відправляється в місто Іліум, щоб написати книгу про видатного вченого-іліумця, винахідника атомної бомби Фелікса Хоніккера, а також про кристал, названий «льодом дев'ять», здатним заморожувати все, з чим він стикається. Наукова істина, сповідувана Хоніккером, по суті, аморальна й антигуманна. В сатиричному плані змальований у романі острів Сан Лоренцо (що викликає прозорі асоціації з Гаїті) та його диктатор — тато Монцано. На Сан Лоренцо вивищується самозваний духовний лідер Боконон, який встановлює для остров'ян нову релігію, названу боконізмом. Це — заспокійлива, солодка брехня, покликана відвернути людей від роздумів про їхню гірку долю. Втім, у боконізмі, який так і не рятує острів Сан Лоренцо від деградації, є й позитивний аспект, оскільки в ньому стверджується цінність кожної окремої людської особистості у світі бездушного практицизму та голого техніцизму. Врешті-решт через випадковість (застосування «льоду дев'ять») острів гине майже зі всіма його жителями; рятуються лише журналіст, Боконон та ще декілька людей.

Моральні проблеми суспільства в епоху НТР, небезпека дегуманізації та роботизації людських стосунків постійно хвилюють Воннеґута, складають внутрішній пафос його творів. У романі «Дай вам, Боже, здоров'я, містере Розуотере, або Не кидайте бісер перед свиньми» («God Bless You, Mr. Rosewater; or, Pearls before Swines», 1965) у центрі образи багатія та «дивака» Еліота Розуотера, «єдиного американця, котрий відчув, що таке Друга світова війна». Він очолив «фонд Розуотера», зосередивши в ньому величезне багатство, але скерував його не на прибуток, а на благо ближніх. У своїй філантропічній діяльності (Еліот, до речі, єдиний співробітник власного фонду) видається для навколишніх «психом», «ненормальним». Його доброта уявляється людям, заклопотаним лише егоїстичними інтересами, серйозним відхиленням. Етична ж позиція письменника виражена короткою формулою: «Потрібно бути добрим, чорт би його взяв». У романі діє письменник-фантаст Кілґор Траут, постать до певної міри автобіографічна, «наскрізний» персонаж ряду творів В. Його фантазії створили книгу, в якій зображується суспільство з настільки високим рівнем механізації, що людина стає вже непотрібною...

Воннеґут зажив слави живого класика після появи всесвітньо відомого роману «Бойня номер п'ять, або Хрестовий похід дітей» (« Slaughterhouse Five; or, The Children's Crusade», 1969). Одразу ж після виходу твір був перекладений майже півтора десятком мов. У ньому дуже відчутні автобіографічні мотиви, зокрема, дався взнаки гіркий воєнний досвід письменника. Головний герой — Біллі Пілігрим, недоладний, дещо дивакуватий, наївний, відкриває в собі хист переноситися в часі та просторі: він мандрує то в епоху війни 1944—1945 pp., то в повоєнну Америку, з допомогою літаючих тарілок прибуває на планету Тральфамадор. У романі створюється не лише химерне переплетення часових планів, підпорядковане, проте, своїй внутрішній логіці, а й різні виміри, різні шкали цінностей: земна та планетарна. Це дає можливість наситити роман глибоким соціальним і філософським змістом, перетворити його у пристрасний виступ проти війни та мілітаризму.

Вражають пронизані живими, невигаданими деталями сторінки, які стосуються воєнних епізодів. Біллі Пілігрим, полковий капелан, разом з товаришами потрапив в оточення, а згодом його взяли в полон під час німецького наступу в Арденах у грудні 1944 р. Спочатку військовополонених американців доправили в табір, де серед маси російських в'язнів, приречених на знищення, зберігся на вельми привілейованому становищі барак для англійських офіцерів. Звідси американців переводять у Дрезден і утримують їх на вже не діючій міській бойні номер п'ять. Там і захоплює їх страшне бомбардування союзної авіації 13 лютого 1945 p., яке перетворило місто, позбавлене стратегічних об'єктів, у палаюче багаття. У Дрездені загинуло більше жителів, аніж під час атомного бомбардування Хіросіми. Американці, серед котрих перебував і Біллі Пілігрим, перечекали бомбардування у сховищі, а коли вийшли з нього, то побачили будинки і вулиці, перетворені в обвуглену місячну поверхню, поцятковану кратерами та ровами. До самого кінця війни Пілігрим і його товариші розкопували руїни і витягували трупи. Але астрономічні цифри мертвих та апокаліптичні картини руйнувань не можуть заступити від письменника трагічної долі окремої людини. Укрупнена картина загибелі Дрездена підкреслюється епізодом смерті Едґара Дарбі, військовополоненого, колишнього шкільного вчителя, який читав курс «Сучасні проблеми західної цивілізації», людини гуманної, доброї, розстріляного фашистами начебто за мародерство (у нього в руках був чайник) перед самісіньким закінченням війни.

Після повернення на батьківщину Біллі Пілігрим спочатку перебуває в госпіталі, де він підліковується від нервового потрясіння, а згодом замешкує в рідному місті Іліумі (воно зустрічається в ряді романів Воннеґута), одружується з некрасивою товстулею Валенсією, дочкою мільйонера, здобуває фах оптометриста (спеціаліста з окулярів), багатіє. У нього дім, машина, він — шанований член суспільства; є дочка і син Роберт, шалапут, який з часом стає офіцером, «зеленим беретом», учасником іншої війни, в'єтнамської. Спочатку Біллі Пілігрим, здавалося, забув про минуле, але потім, особливо після отримання черепної травми під час авіакатастрофи, пам'ять про дрезденську трагедію починає мучити його, він намагається розповісти про це співвітчизникам, розбити стіну байдужості, а за це його вважають несповна розуму. Серед його небагатьох друзів — уже згадуваний дивакуватий письменник-фантаст Кілґор Траут. В «американській» частині роману — чимало критичних зауважень щодо бездушного техніцизму, расизму, засилля порнографії і т. д. Викликає осуд байдужість співвітчизників до страждань ближніх, а трапляються й такі, хто виправдовує жорстокість (як це робить відставний військовий, а пізніше — професор Ремфорд, котрий пише історію американських ВПС). Не викликає захоплення автора і товариство в Трафальмадорі, ця технократична утопія всезагального добросердя, в основі якої — відсутність життєвих колізій і внутрішній спокій жителів цієї планети. Вони поміщають Біллі Пілігрима в зоопарк і розглядають його як якусь комаху чи тварину.

У цих романах склалася своєрідна, химерні манера Воннеґута, його «телеграфно-шизофренічний», «сюрреалістичний» або, як його називають деякі критики, «воннеґугівський» стиль. У ньому поєднуються гостра сюжетність з фантастикою, гротеском, почасти бурлеском та ексцентріадою, а нестримний політ уяви «співіснує» зі злою іронією та відвертою сатирою. У наступних романах Воннеґута, таких, як «Сніданок для чемпіонів, або Прощавай, чорний понеділку» («Breakfast of Champions; or, Goodbye Blue Monday», 1973), «Балаган, або Кінець самотності» («Slapsticke; or, Lonesome No More», 1976), «Тюремна пташка» («Jailbird», 1979), за жартівливим тоном і парадоксальними ситуаціями відчувається заклопотаність художника долею особистості в сучасному урбанізованому і дегуманізованому суспільстві. Небезпека гонки озброєнь — одна з центральних тем роману «Меткий Дік» («Deadeye Dick», 1982): вибух нейтронної бомби знищив американське місто зі 100-тисячним населенням. Щоправда, дехто схильний виправдовувати таку «чисту зброю», оскільки вона знищує все живе, зате залишає неушкодженими «будови, будинки, машини і т. д. У романі «Галапагос» («Galapagos», 1985) міститься попередження щодо однобокого розвитку цивілізації, коли моральні критерії явно відстають від накопичених знань. У ньому змальований якийсь архіпелаг, на якому збереглася певна община істот, наївних і простакуватих, майже позбавлених людських якостей.

Друга половина 80-х pp. для Воннеґута була ознаменована виходом таких його романів, як «Мама Ніч» (1986), «Синя борода» («Bluebeard», 1987), «Фокус-покус» («Hocus Pocus», 1990). Однією із найпомітніших подій в американській літературі кінця XX ст. став вихід друком його роману «Часотрус» («Timequake», 1998). «Часотрус» — твір, який Воннеґут назвав своїм «романом-мемуаром», став, за словами письменника, його останньою роботою в жанрі прози, своєрідним підсумком творчої діяльності. У «Часотрусі «поєдналися всі ознаки неповторного стилю Воннеґута — вишуканість і химерність викладу, точний і жорсткий сарказм і рідкісний, ідеальний сплав змісту та форми. Після виходу цього роману Воннеґут заявив, що пориває з літературою, оскільки хоче стати художником.

Менш значними є оповідання Воннеґута та його п'єси.

Творчість письменника викликає прискіпливу зацікавленість як широкого читацького загалу, так і серйозної, академічної критики. Не вщухають суперечки щодо того, до якого жанру чи виду літератури слід її зарахувати: до наукової фантастики, «чорного гумору», неоавангардизму чи сатири. Сам письменник стверджує, що його книги виросли з традиції Арістофана, Ф. Рабле, Дж. Свіфта й інших майстрів сатири. Зі співвітчизників йому особливо близький Марк Твен періоду «Таємничого незнайомця» і «Щоденника сатани», творів з похмурим, песимістичним поглядом на сучасну цивілізацію. Пафосом своєї творчості Воннеґут близький тим письменникам США, котрі прийшли в літературу після Другої світової війни і котрі гостро відчувають самотність, внутрішній трагізм існування зовнішньо благополучної людини в технократичному суспільстві.

Українською мовою окремі твори Воннеґута переклали В. Горячев, О. Рудяченко, П. Соколовський, Л. Боженко й ін.

Б. Гіленсон

Бібліографія

Романи
1952 — Механічне піаніно / Player Piano
1959 — Сирени Титана / The Sirens of Titan
1962 — Мати Ніч / Mother Night
1963 — Колиска для кішки / Cat’s Cradle
1965 — Дай вам Боже здоров’я, містер Розуотер / God Bless You, Mr. Rosewater
1969 — Бойня номер п’ять, або Хрестовий похід дітей / Slaughterhouse Five or, The Children’s Crusade
1973 — Сніданок чемпіонів / Breakfast of Champions
1976 — Балаган, або Кінець самотності / Slapstick or Lonesome No More!
1979 — Тюремна пташка / Jailbird
1982 — Меткий Дік / Dead-Eye Dick
1985 — Галапагоси / Galapagos
1987 — Синя борода / Bluebeard
1990 — Фокус-покус / Hocus Pocus (Hocus Pocus or, What’s the Hurry, Son?)
1997 — Часотрясіння / Timequake
2001 — Дай вам Боже здоров’я, докторе Кеворкян / God Bless You, Dr. Kevorkian
Повісті й оповідання
1950 — Звіт про ефект Барнгауза / The Report on the Barnhouse Effect
1950 — ЕПІКАК / EPICAC
1951 — Споруди пишні чертоги / More Stately Mansions
1951 — Спадщина Фостера / The Foster Portfolio
1951 — Питання Ейфіо / The Euphio Question
1951 — Всі королівські кінноти / All the King’s Horses
1953 — Не готові одягнути / Unready to Wear
1953 — Кошлатий пес Тома Едісона / Tom Edison’s Shaggy Dog
1953 — Без батьківщини / D. P.
1954 — Завтра, й завтра, й завтра / Tomorrow and Tomorrow and Tomorrow (The Big Trip Up Yonder)
1954 — Зеленувато-блакитний Дракон / The Powder-Blue Dragon
1954 — Наречена на замовлення / Custom-Made Bride
1954 — Табакерка Багомбо / Bagombo Snuff Box
1954 — Амбітний другокурсник / Ambitious Sophomore
1954 — Адам / Adam
1955 — Неоплачений консультант / Unpaid Consultant
1955 — По сусідству / Next Door
1955 — Незговірлива дитина / The Kid Nobody Could Handle
1955 — Олень на комбінаті / Deer in the Works
1956 — Це мій син / This Son of Mine
1956 — Міс Спокуса / Miss Temptation
1956 — Хлопчик, що ненавидів дівчаток / The Boy Who Hated Girls
1957 — Ніч для кохання / A Night for Love
1957 — Чарівна лампа Хала Ірвіна / Hal Irwin’s Magic Lamp
1958 — Укомплектовані ракети / The Manned Missiles
1960 — Довга прогулянка в вічність / Long Walk to Forever
1961 — А хто я тепер? / Who Am I This Time?
1961 — Втікачі / Runaways
1961 — Гаррісон Бержерон / Harrison Bergeron
1961 — Знайди мені мрію / Find Me a Dream
1962 — Брехня / The Lie
1962 — Повертайся до своїх дорогоцінних дружини й сина / Go Back to Your Precious Wife and Son
1962 — 2BRO2B / 2BRO2B
1968 — Ласкаво просимо до мавп’ятника / Welcome to the Monkey House
1968 — Історія порту Хіанніс / The Hyannis Port Story
1968 — Сила духу / Fortitude
1972 — Великий всесвітній трах / The Big Space Fuck
1999 — Танасфера / Thanasphere
1999 — Сувенір / Souvenir
1999 — Подарунок для Великого Святого Ніка / A Present for Big Saint Nick
1999 — Бідне маленьке багате місто / Poor Little Rich Town
1999 — Пакет / The Package
1999 — Неталановита дитина / The No-Talent Kid
1999 — Мнемоніки / Mnemonics
1999 — Анонімні коханці / Lovers Anonymous
1999 — Військовий перекладач / Der Arme Dolmetscher
1999 — Подорож Джоллі Роджера / The Cruise of THE JOLLY ROGER
1999 — Будь-яка розумна пропозиція / Any Reasonable Offer
Драматургія
Happy Birthday, Wanda June[Джерело?]
Between Time and Timbuktu[Джерело?]
Есе
1964 — Де я живу / Where I Live
1966 — Новий словник / New Dictionary
1984 — Їх найгірша схильність / The Worst Addiction of Them All
1984 — Ворота гірші за смерті / Gates Worse Than Death
1999 — Кода моїй кар'єрі як автора періодичних видань / Coda to My Career as a Writer for Periodicals
Інші твори
1974 — Вампітери, фома та Гранфаллуни / Wampeters, Foma & Granfalloons
1981 — Вербна неділя / Palm Sunday
1984 — Ніщо не втрачено, крім честі / Nothing Is Lost Save Honour
1991 — Долі гірші за смерть / Fates Worse Than Death
[свернуть]


оформление by drop2305748

Один из наиболее заметных прозаиков второй половины 20 века, блистательный сатирик, гнусный разоблачитель всего и вся, "святой циник", автор одновременно и веселой чепухи, и монументальных, основательных мыслей.

Слова Воннегута, говоря уже о себе, оседают свинцом в голове и постоянно просятся в цитаты и декламацию.

Кто читал его? Ваши мысли/впечатления/чувства об авторе и его работах.

Последний раз редактировалось Sun of a Beach; 10.01.2011 в 21:06.
ghettor0cker вне форума   Ответить с цитированием
Непрочитано 21.07.2006, 09:44   #2
can't kill what's inside
+/- Информация
Репутация: 5
Re: К.Воннегут

"Бойня номер пять, или крестовый поход детей", впечатлило. как будет возможность, хотелось бы прочесть и другие произведения. люблю когда автор пишет "для себя"..тогда выходит нечто интимное, непонятное и в то же время родственное тебе..и только тебе)
Talya вне форума   Ответить с цитированием
Непрочитано 21.07.2006, 10:11   #3
альтернативно одаренный
+/- Информация
Репутация: 622
Re: К.Воннегут

http://vonnegut.by.ru/knigi/knigi.htm - все произведения Воннегута. Сам недавно скачал, только начал читать.
Avis вне форума   Ответить с цитированием
Непрочитано 21.07.2006, 10:14   #4
can't kill what's inside
+/- Информация
Репутация: 5
Re: К.Воннегут

Sizentai , спасииибаа
Talya вне форума   Ответить с цитированием
Непрочитано 21.07.2006, 10:16   #5
я каждый день
+/- Информация
Репутация: 47
Re: К.Воннегут

как-от он прошекл мимо меня. ну чтож. всеравно мне сейчас читать нечего. заеду в букву куплю сегодня
gooch вне форума   Ответить с цитированием
Непрочитано 21.07.2006, 10:16   #6
я каждый день
+/- Информация
Репутация: 47
Re: К.Воннегут

Цитата:
Сообщение от Sizentai
http://vonnegut.by.ru/knigi/knigi.htm - все произведения Воннегута. Сам недавно скачал, только начал читать.
фи. не доганяю как можно читать книги в электронном виде)
gooch вне форума   Ответить с цитированием
Непрочитано 21.07.2006, 10:17   #7
above everything
+/- Информация
Репутация: 1
Re: К.Воннегут

настоятельно (!) рекомендую читать всего, и от начала до конца - по хронологии.
он неповторим.
dereg вне форума   Ответить с цитированием
Непрочитано 21.07.2006, 10:18   #8
альтернативно одаренный
+/- Информация
Репутация: 622
Re: К.Воннегут

Цитата:
Сообщение от gooch
фи. не доганяю как можно читать книги в электронном виде)
Их можно печатать на работе, пока начальник курит)
Avis вне форума   Ответить с цитированием
Непрочитано 25.07.2006, 17:19   #9
я каждый день
+/- Информация
Репутация: 47
Re: К.Воннегут

дочитал бойню. это пиздец. я не понимаю как такая охуенная тема могла мимо меня пройти, читаю дальше. он блять гениален
gooch вне форума   Ответить с цитированием
Непрочитано 29.07.2006, 16:23   #10
can't kill what's inside
+/- Информация
Репутация: 5
Re: К.Воннегут

Цитата:
Сообщение от gooch
дочитал бойню. это пиздец. я не понимаю как такая охуенная тема могла мимо меня пройти, читаю дальше. он блять гениален
я о том же%)) всё, читаю его всего!!
Talya вне форума   Ответить с цитированием
Непрочитано 04.11.2008, 17:04   #11
сдохни или умри
+/- Информация
Репутация: 2583
re: Курт Воннегут/Kurt Vonnegut

Не здогадувався, що про нього є тема. Читав п"ять його романів, більше всього вразила "Колиска для кішки". Дуже особливий був письменник.
Sun of a Beach вне форума   Ответить с цитированием
Непрочитано 16.01.2009, 01:17   #12
mp3 56 kbps
+/- Информация
Репутация: 1
re: Курт Воннегут/Kurt Vonnegut

Сказати що він Батя -нічого не сказати.Визначити перше місце серед письменників неможливо,усім нам відомо чому!Але він у мене займає його і обгрунтовано для себе.
До речі,знаю що помер від нещасного випадку,але немає інформації від якого саме,Меже хтось щось чув,стосовно цього нічого не знайшов
Spotless Mind вне форума   Ответить с цитированием
Непрочитано 16.01.2009, 17:04   #13
White Russian Protestant Antiracist
+/- Информация
Репутация: 2254
re: Курт Воннегут/Kurt Vonnegut

Цитата:
Сообщение от Spotless Mind Посмотреть сообщение
До речі,знаю що помер від нещасного випадку,але немає інформації від якого саме,Меже хтось щось чув,стосовно цього нічого не знайшов
Он упал у себя дома и ударился головой. Ему ведь уже 84 было.
Doerty на форуме   Ответить с цитированием
Непрочитано 17.01.2009, 01:32   #14
mr. november
+/- Информация
Репутация: 637
re: Курт Воннегут/Kurt Vonnegut

это он написал "колыбель для кошки", я ничё не путаю?) если он, то я читал и мне понравилось))))))
bre вне форума   Ответить с цитированием
Непрочитано 17.01.2009, 14:20   #15
mp3 56 kbps
+/- Информация
Репутация: 1
re: Курт Воннегут/Kurt Vonnegut

Так це був Він.Мені ще дуже сподобалося "Сирены Титана"
Spotless Mind вне форума   Ответить с цитированием
Непрочитано 02.11.2009, 15:35   #16
mp3 56 kbps
+/- Информация
Репутация: 2
re: Курт Воннегут/Kurt Vonnegut

Лежит книжечка! Как дочитаю Булгакова, возьмусь)
Pyshock вне форума   Ответить с цитированием
Непрочитано 03.11.2009, 00:15   #17
lossless
+/- Информация
Репутация: 16
re: Курт Воннегут/Kurt Vonnegut

Да, "колыбель для кошки" хороша, ещё "завтрак для чемпионов" очень даже
John Doe вне форума   Ответить с цитированием
Непрочитано 03.11.2009, 00:25   #18
mr. november
+/- Информация
Репутация: 637
re: Курт Воннегут/Kurt Vonnegut

очень ищу рассказ "завтра и завтра и завтра". нигде не могу найти, пусть даже на английском языке
bre вне форума   Ответить с цитированием
Непрочитано 10.11.2009, 21:35   #19
начальство
+/- Информация
Репутация: 126
re: Курт Воннегут/Kurt Vonnegut

Читав його років 10-11 назад, тоді якось не вставило, а зараз перечитую-дуже жирні твори, особливо Утопія 14 і Синя Борода (Дай вам Бог здоров'я, доктор Кеворкян)

Добавлено через 1 час 13 минут
Доречі, тут романів трохи більшеhttp://lib.misto.kiev.ua/INOFANT/WONNEGUT/, ніж там куди Avis дав ссилку. Але тар розповідей менше і нема: Завтрак для чемпионов; Дай вам Бог здоровья, доктор Кеворкян; Малый не промах; Человек без страны.
дядя Володя вне форума   Ответить с цитированием
Непрочитано 10.11.2009, 22:11   #20
stress builds character
+/- Информация
Репутация: 846
re: Курт Воннегут/Kurt Vonnegut

Цитата:
Сообщение от Doerty Посмотреть сообщение
Он упал у себя дома и ударился головой. Ему ведь уже 84 было.
такие дела?
rage вне форума   Ответить с цитированием
Непрочитано 10.11.2009, 23:32   #21
-
+/- Информация
Репутация: 1519
re: Курт Воннегут/Kurt Vonnegut

OMG, неужели никто еще здесь не написал эпитафию на его могиле?
«Для него необходимым и достаточным доказательством существования Бога была музыка».
Божественный старичок.
nobody вне форума   Ответить с цитированием
Непрочитано 13.11.2009, 16:49   #22
double gatefold vinyl
+/- Информация
Репутация: 1480
re: Курт Воннегут/Kurt Vonnegut

bre, вот тут вроде есть английская версия. The Big Trip Up Yonder - альтернативное название рассказа.
Atompunk вне форума   Ответить с цитированием
Непрочитано 13.11.2009, 17:19   #23
mr. november
+/- Информация
Репутация: 637
re: Курт Воннегут/Kurt Vonnegut

спасибо! плюсую
bre вне форума   Ответить с цитированием
Непрочитано 13.11.2009, 17:20   #24
something must break
+/- Информация
Репутация: 210
re: Курт Воннегут/Kurt Vonnegut

Из прочитанного мной у Воннегута наиболее понравилось произведение "Механическое пианино", хотя написано оно менее увлекательно чем, например, "Сирены Титана". Однако идея, замысел и мысли полностью компенсируют недостаток "увлекательности"(хотя ближе к концу читаешь уже не отрываясь)
Z-buffer вне форума   Ответить с цитированием
Непрочитано 02.12.2009, 18:11   #25
mp3 56 kbps
+/- Информация
Репутация: 2
re: Курт Воннегут/Kurt Vonnegut

случайно наткнулся http://www.kinopoisk.ru/level/1/film/25246/
Pyshock вне форума   Ответить с цитированием
Непрочитано 02.12.2009, 20:02   #26
vomiting tractor driver
+/- Информация
Репутация: 821
re: Курт Воннегут/Kurt Vonnegut

"колыбель для кошки", наконец, нашёл в печатном варианте
ычич вне форума   Ответить с цитированием
Непрочитано 03.12.2009, 20:38   #27
pirates against rum
+/- Информация
Репутация: 30
re: Курт Воннегут/Kurt Vonnegut

не могу найти "Синюю Бороду". А ещё некоторые книги только в мягком переплёте(
goodnight goodknights вне форума   Ответить с цитированием
Непрочитано 26.12.2009, 00:11   #28
lossless
+/- Информация
Репутация: 49
re: Курт Воннегут/Kurt Vonnegut

Один из моих любимых писателей.Прочел"Сирены Титана","Колыбель для кошки","Завтрак для чемпионов","Времятрясение","Рецидивист","Доброго здоровья,мистер Розуотер","Утопия 14"и несколько рассказов.Удивительно,что в свое время у себя на родине в Американщине,критики его любили.Уж слишком странную писал он фантастику,едкую как кислота.
Eldritch вне форума   Ответить с цитированием
Непрочитано 26.12.2009, 00:19   #29
cheerz & beerz
+/- Информация
Репутация: 1580
re: Курт Воннегут/Kurt Vonnegut

пользуясь случаем и я отпишу, что мне очень симпатичен и близок этот писатель, он один из тех "кровожадных гуманистов", которые, как мне кажется, когда-то повлияли на мое мировоззрение.
до сих пор считаю что мне когда-то очень повезло, когда я, брав в библиотеке книги, зачитываясь на тот момент Манном и Гессе, увидев его "Бойню..." почему-то решил, что он тоже наверное немец и взял прочесть
Zloj вне форума   Ответить с цитированием
Непрочитано 18.01.2010, 17:37   #30
cheerz & beerz
+/- Информация
Репутация: 1580
re: Курт Воннегут/Kurt Vonnegut

один из любимейших писателей, а вот тема оформлена именно
Zloj вне форума   Ответить с цитированием
Ответ
Форум www.neformat.com.ua > Main > Literature

Опции темы Поиск в этой теме
Поиск в этой теме:

Расширенный поиск

Похожие темы
Тема Автор Раздел Ответов Последнее сообщение
Kurt Vile Les Rock 61 26.04.2019 15:05
Kurt Elling bre Jazz/Blues 8 30.09.2012 05:18
Kurt reaching_forward Emo 10 28.06.2010 23:22
Курт Рассел / Kurt Russell Птаха Movies 7 08.02.2009 15:54
Курт и Кортни: Конец "Нирваны" / Kurt and Courtney (1998) Doerty Music Movies 12 24.12.2008 03:01

Ваши права в разделе
Вы не можете создавать новые темы
Вы не можете отвечать в темах
Вы не можете прикреплять вложения
Вы не можете редактировать свои сообщения

BB коды Вкл.
Смайлы Вкл.
[IMG] код Вкл.
HTML код Выкл.


   
 
Текущее время: 19:25. Часовой пояс GMT +3.
Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc.
Перевод: zCarot
НовостиСтатьиРецензии
ИвентыКонтактыФорум


Facebook Telegram Twitter YouTube Instagram Mixcloud SoundCloud

Designed by LaBIZz
Все материалы, размещенные на этом сайте, распространяются на условиях
Creative Commons Attribution-Share Alike 3.0 License.


© 2004-2024 Neformat Ukraine