www.neformat.com.ua


Новости Статьи Рецензии Ивенты Форум Facebook Telegram Twitter YouTube Instagram Mixcloud SoundCloud
Переключить в мобильный режим
Вернуться   Форум www.neformat.com.ua > Music > Metal

Metal Список групп раздела | death metal, thrash metal, black metal, progressive metal, doom metal, funeral doom, etc.

Метки: black metal, metal
Ответ
Опции темы Поиск в этой теме
Непрочитано 19.05.2016, 22:22   #1
ø
+/- Информация
Репутация: 74
США UADA

UADA
black metal, USA

2312b18d747d2951d65b6091ca178dae.jpg

Інформація:
Інформації про групу зовсім небагато, грають доволі олдскульно і мелодично. Назва гурту перекладається, як "переслідуваний" з латинської.
Дебютна пластинка "Devoid Of Light", в якій представлено 5 треків була випущена 8 квітня 2016 року. Артворк альбому виконаний Крісом Вервімпом (Kris Verwimp: metal archives)

Посилання:
Facebook Metal Archives last.fm

Дискографія:
a2842946896_10.jpg
2016 - Devoid Of Light
MP3 CBR 320kbps

скрытый контент Нажмите на кнопку "Спасибо", чтобы увидеть ссылку (нужна регистрация)
Возможно, потребуется перезагрузка страницы.
Степа вне форума   Ответить с цитированием
10 пользователя(ей) сказали спасибо:
Armadilloinmists (24.07.2018), Bongzilla (21.06.2018), dawnload (21.07.2018), gism666 (02.11.2017), Kaaos (26.11.2018), Neverminddddd (06.01.2020), snorrk (24.05.2016), Strzyga (25.11.2020), tenebræferis (01.11.2017), Umnitsa (19.10.2018)
Непрочитано 01.11.2017, 12:34   #2
Dead but Dreaming
+/- Информация
Репутация: 374
Re: UADA

До речі, дуже непоганий блек. Не проходьте мимо, тимм більше, що це Портленд і тут грає ударник Pillorian

Добавлено в 11:08 / Предыдущее сообщение было написано в 11:05

Та й про гурт-таки інформації вистачає:
Цитата:
From the darkness, UADA (meaning haunted in latin) emerges breathing the spirit of the original 90’s Black Metal wave. Since 2014, this Portland, Oregon four-piece has used a unique approach to combine raw black metal and spectral melodies.

January 24th, 2015 saw the live debut appearance for a packed house at ‘Famine Fest II in Portland, alongside bands like Terrorizer, Engorged, Nekrofilth, Drawn & Quartered, Cemetery Lust & many more. Uada was well received & quickly dubbed one of the main highlights of the Festival. Following their first and only photo shoot with Peter Beste, Uada returned fire in Portland at the 6th Northwestern Black Circle Festival with Inquisition, Demoncy, Weregoat, Slutvomit & many more. This first year included 10 additional showings in the Pacific Northwest with Antaeus, Negura Bunget, Bell Witch, Christian Mistress, Sabbath Assembly, and more.

In spring 2016, their debut album “Devoid of Light” will be released via Eisenwald, self-recorded by the band & then mastered by Joel Grind (Toxic Holocaust). It features the artwork of Kris Verwimp and band photography by Peter Beste. In support of this new album, Uada is confirmed to play the Northwestern Black Circle Festival again, this time with Absu and will mark the kick off date for a west coast tour.

“Uada is one of the most interesting & exciting bands coming out of Portland these days” – John Haughm (Agalloch)
Добавлено в 11:34 / Предыдущее сообщение было написано в 11:08

В якості прев'ю останній трек альбому
tenebræferis вне форума   Ответить с цитированием
Непрочитано 16.03.2018, 21:35   #3
Dead but Dreaming
+/- Информация
Репутация: 374
Re: UADA

tenebræferis вне форума   Ответить с цитированием
Пользователь сказал спасибо:
ledragon63 (18.03.2018)
Непрочитано 17.05.2018, 00:00   #4
Dead but Dreaming
+/- Информация
Репутация: 374
Re: UADA

tenebræferis вне форума   Ответить с цитированием
Непрочитано 25.05.2018, 12:51   #5
Dead but Dreaming
+/- Информация
Репутация: 374
Re: UADA

UADA - Cult of a Dying Sun (2018)

Трек-лист:
1. The Purging Fire
2. Snakes & Vultures
3. Cult Of A Dying Sun
4. The Wanderer
5. Blood Sand Ash
6. Sphere (Imprisonment)
7. Mirrors

Цитата:
rutracker

Последний раз редактировалось tenebræferis; 26.05.2018 в 13:31.
tenebræferis вне форума   Ответить с цитированием
4 пользователя(ей) сказали спасибо:
Armadilloinmists (24.07.2018), Murdock (03.09.2018), Umnitsa (19.10.2018), walls (26.05.2018)
Непрочитано 26.05.2018, 13:03   #6
Die Monster Die
+/- Информация
Репутация: 152
Re: UADA

Американские Mgla

Добавлено в 13:03 / Предыдущее сообщение было написано в 13:00

В целом слабее прошлогодних волков в тронном зале
Vitek вне форума   Ответить с цитированием
Непрочитано 21.06.2018, 22:08   #7
free jazz improvisation
+/- Информация
Репутация: 1578
Re: UADA

добавьте тег D_SUN мелодэз
напомнили наш Flying
а в целом, четко и мелодично сыграно, и с душой, чем америкосы не могут похвалиться, по моему субъективному мнению, в рамках жанра. Европа северная и около того делает подобные группы на раз, в пол-ножки обычно. Но.
в общем, рука не поднялась удалить. и цепляют. может ещё позже отпишу детальнее.
Bongzilla вне форума   Ответить с цитированием
Непрочитано 22.06.2018, 02:28   #8
double CD
+/- Информация
Репутация: 220
Re: UADA

Цитата:
Сообщение от Bongzilla Посмотреть сообщение
напомнили наш Flying
вот да.

Добавлено в 02:28 / Предыдущее сообщение было написано в 02:27

и не как что-то хорошее.
dragsa вне форума   Ответить с цитированием
Непрочитано 31.08.2018, 22:17   #9
Dead but Dreaming
+/- Информация
Репутация: 374
Re: UADA

Цитата:
Сообщение от Vitek Посмотреть сообщение
Американские Mgla
сьогодні на таке натрапив))

Альбом ще не слухав

Добавлено в 22:17 / Предыдущее сообщение было написано в 22:16

Цитата:
Сообщение от Bongzilla Посмотреть сообщение
сыграно, и с душой, чем америкосы не могут похвалиться
уоу, а Інквізиція?
tenebræferis вне форума   Ответить с цитированием
Пользователь сказал спасибо:
Vitek (01.09.2018)
Непрочитано 30.09.2018, 16:49   #10
Dead but Dreaming
+/- Информация
Репутация: 374
Re: UADA

Послухав новий альбом. Мглою, на відміну від першого, взагалі не пахне, як і його хітовістю. Доволі розмазаний бляцк. Аж трохи розчарувавсь
tenebræferis вне форума   Ответить с цитированием
Пользователь сказал спасибо:
walls (30.09.2018)
Непрочитано 30.09.2018, 21:11   #11
digipack
+/- Информация
Репутация: 252
Re: UADA

Цитата:
Сообщение от Бvзvвір Посмотреть сообщение
Доволі розмазаний бляцк
Добавить более нечего, тоже не впёр Культ оф даинг сан, слушал пару месяцев назад, на раз, и вспомнить нечего до сих пор.
walls вне форума   Ответить с цитированием
Пользователь сказал спасибо:
tenebræferis (30.09.2018)
Непрочитано 19.10.2018, 20:47   #12
Dead but Dreaming
+/- Информация
Репутация: 374
Re: UADA

tenebræferis вне форума   Ответить с цитированием
Непрочитано 09.11.2018, 11:10   #13
Dead but Dreaming
+/- Информация
Репутация: 374
Re: UADA

Антіфа уже повністю єбобо черешнею, кажись
tenebræferis вне форума   Ответить с цитированием
Непрочитано 24.03.2019, 20:46   #14
Dead but Dreaming
+/- Информация
Репутация: 374
Re: UADA

Парадокс і сміхуйочки сміхуйочками, але Сабж реально цікавіше слухати, аніж ту ж саму Мглу. Так, звучання дуже близьке, але самі композиції більш цікаві та насичені як в інструментальному плані (де їх витягує тільки барабанщик), так і вокалі. Останній взагалі радує палітрою видів екстремальщини: тут і собачий вий, і старий-добрий шрайк і навіть є недогроул. Словом, дуже смачно. Альбом-2018 так і не зайшов, до речі.
tenebræferis вне форума   Ответить с цитированием
Непрочитано 05.06.2020, 21:01   #15
Dead but Dreaming
+/- Информация
Репутация: 374
Re: UADA

Презентували нову пісню
https://uada.bandcamp.com/track/djinn
tenebræferis вне форума   Ответить с цитированием
Пользователь сказал спасибо:
dragsa (06.06.2020)
Непрочитано 06.06.2020, 00:59   #16
double CD
+/- Информация
Репутация: 220
Re: UADA

внезапно, очень приятный трек.
до этого пару раз чуть не засыпал от скуки под альбомы.
dragsa вне форума   Ответить с цитированием
Пользователь сказал спасибо:
tenebræferis (06.06.2020)
Непрочитано 27.09.2020, 10:21   #17
Dead but Dreaming
+/- Информация
Репутация: 374
Re: UADA

Ну таке щось
tenebræferis вне форума   Ответить с цитированием
Пользователь сказал спасибо:
walls (27.09.2020)
Непрочитано 27.09.2020, 14:20   #18
digipack
+/- Информация
Репутация: 252
Re: UADA

https://rutracker.org/forum/viewtopic.php?t=5946407
На рутрекере скачал вчера, ёще правда не успел послушать, а во флаке чего то выёбуется , раздачи покишо нет...
walls вне форума   Ответить с цитированием
Непрочитано 18.10.2020, 17:08   #19
digipack
+/- Информация
Репутация: 252
Re: UADA

Цитата:
Сообщение от abstrakterer Посмотреть сообщение
Ну таке щось
Не то слово, разве что мелодично - протяжно аж весь альбом, но это такой себе плюс в данном случае. Джинн этот кстати целый час аж длится, тот случай - что количество - это не всегда качество, просто не понятно нахрена такие длиннющие треки делать - ведь очень скучно и прогнозируемо со старта.
walls вне форума   Ответить с цитированием
Пользователь сказал спасибо:
tenebræferis (18.10.2020)
Непрочитано 18.10.2020, 17:14   #20
Dead but Dreaming
+/- Информация
Репутация: 374
Re: UADA

Поки дебютник мені подобається найбільше
tenebræferis вне форума   Ответить с цитированием
Пользователь сказал спасибо:
walls (18.10.2020)
Непрочитано 18.10.2020, 17:17   #21
digipack
+/- Информация
Репутация: 252
Re: UADA

abstrakterer,
walls вне форума   Ответить с цитированием
Непрочитано 09.11.2021, 18:04   #22
now turn the other cheek and pretend
+/- Информация
Репутация: 529
Re: UADA

Шо тут сказать, достаточно красивый мелоблек. Каждый альбом по-своему хорош, но я бы выделил Devoid of Light
denver вне форума   Ответить с цитированием
Непрочитано 08.09.2023, 09:12   #23
now turn the other cheek and pretend
+/- Информация
Репутация: 529
Re: UADA

Новий альбом на рівні попереднього - душевний мелоблек
denver вне форума   Ответить с цитированием
Непрочитано 08.09.2023, 14:52   #24
Dead but Dreaming
+/- Информация
Репутация: 374
Re: UADA

Мгла-подібний дебютник все одно у них найкращий (імхо)
tenebræferis вне форума   Ответить с цитированием
Пользователь сказал спасибо:
walls (08.09.2023)
Непрочитано 08.09.2023, 17:07   #25
digipack
+/- Информация
Репутация: 252
Re: UADA

Цитата:
Сообщение от tenebræferis Посмотреть сообщение
Мгла-подібний дебютник все одно у них найкращий (імхо)
абсолютно згоден, мабуть так і залишиться у них, скільки б вони не писали нових альбомів, але це США - тому нічого дивного, бм не їхній жанр взагалі
walls вне форума   Ответить с цитированием
Непрочитано 08.09.2023, 18:40   #26
lossless
+/- Информация
Репутация: 5
Re: UADA

Цитата:
Сообщение от walls Посмотреть сообщение
абсолютно згоден, мабуть так і залишиться у них, скільки б вони не писали нових альбомів, але це США - тому нічого дивного, бм не їхній жанр взагалі
Та ну, не згоден за США.

П.С.: Сабж не слухав, бо свого часу зрозумів шо не моє трохи.

Добавлено в 18:40 / Предыдущее сообщение было написано в 17:56

Сабж послухав, все ще не моє. В принципі, звідки думка про те що США - не бм-країна, я почав розуміти краще
Brutallo вне форума   Ответить с цитированием
Непрочитано 08.09.2023, 19:17   #27
digipack
+/- Информация
Репутация: 252
Re: UADA

Цитата:
Сообщение от Brutallo Посмотреть сообщение
Сабж послухав, все ще не моє. В принципі, звідки думка про те що США - не бм-країна, я почав розуміти краще
 

Якщо трохи на цю тему поспілкуватися , то звісно це питання особистих вподобань , і якщо мені щось не подобається , то це не значить що так і є але все ж трохи спробую :
Judas Iscariot - Absu -вже слабіші значно, Wolves in the Throne Room та Panopticon - звісно красиво, але не зовсім вже й бм та і не моє. Ну це все, що в голову лізе одразу коли чую bm usa .Ще якогось сюди буває Inquisition намагаються примазати хоча ми знаємо що вони не місцеві. Ну звісно що є наразі андеграундні банди, але вони настількі андеграундні, що ніяк не впливають на якість сцени.
А, ще є Lamp of Murmuur та Ebony Pendant - нещодавно створені - можливо вони зможуть поправити справи, але перші вже почали Immortal тупо клонувати.
walls вне форума   Ответить с цитированием
Непрочитано 08.09.2023, 20:01   #28
lossless
+/- Информация
Репутация: 5
Re: UADA

Ну так це вже не кислий списочек. Звісно не Скандинавія, але десь на рівні Австрії чи Німеччини. До Judas Iscariot варто хоча б додати Black Funeral, Twilight, Leviathan, Nachtmystium, Krieg i Grand's Belial Key. Це такі шо на слуху, не андеграунд. А ще ж Ash Pool, Ash Borer, Krallice (останні мені сложно). І це ж не те шо якісь ноунейми, це такі, шо варто послухати.

А якраз LoM це андеграунд, просто на хайпі, як і Trhä (теж до речі США). А так десь на рівні всієї цієї теми з indigenous black metal (Mäleficentt, Arizmenda, Pan-American Native Front, Volahn etc.), тобто може і не дуже відома широкому загалу сцена, але якшо починаєш цікавитись usbm, то полюбому на шось з цього потрапиш.

От шо в моєму розумінні не бм країни так це мабуть шо UK та рашка (в мене з рашкою асоціюється хіба шо пістна хуйня Grima ну кілька нсбм колективів).

Добавлено в 20:01 / Предыдущее сообщение было написано в 19:56

це я такий розумний, бо дістав з полички:

Brutallo вне форума   Ответить с цитированием
Пользователь сказал спасибо:
walls (08.09.2023)
Непрочитано 08.09.2023, 20:41   #29
digipack
+/- Информация
Репутация: 252
Re: UADA

Цитата:
Сообщение от Brutallo Посмотреть сообщение
Ну так це вже не кислий списочек
Так, я теж коли писав, то розумів , що вже трохи) неправий, немало команд сходу вписав. Але ж якість - то її немає, або просто не подобаються тамтешні гурти, крім деяких виключень і пару тройку альбомів.
Цитата:
Сообщение от Brutallo Посмотреть сообщение
До Judas Iscariot варто хоча б додати Black Funeral,
Цитата:
Сообщение от Brutallo Посмотреть сообщение
Nachtmystium


Цитата:
Сообщение от Brutallo Посмотреть сообщение
Krallice (останні мені сложно)
Це всім сложно, не потрібно

Цитата:
Сообщение от Brutallo Посмотреть сообщение
А якраз LoM це андеграунд, просто на хайпі
Були андеграундом, поки не переграли At the Heart of Winter , на мою думку, але їх по всьому світові полум'яно полюбили

Цитата:
Сообщение от Brutallo Посмотреть сообщение
От шо в моєму розумінні не бм країни так це мабуть шо UK та рашка (в мене з рашкою асоціюється хіба шо пістна хуйня Grima ну кілька нсбм колективів).
Ага, UK згоден, а замість кацапів я поставив би італійців, то якісь потуги незрозумілі намагаються видавати. А у кацапів нсбм двіжуха сильно розвинута, вони там на своїх болотах доволі упороті, чудь юдь , всі діла, і не то, щоби були гурти були відомі , але їх доволі багато, хоча я їбав їх в рот , підари

Цитата:
Сообщение от Brutallo Посмотреть сообщение
це я такий розумний, бо дістав з полички:
Крутезна весчь, ти я дивлюся, ще тей чорнокнижник
Я пару років тому бачив у Багніка в російському перекладі в продажу була.
walls вне форума   Ответить с цитированием
Пользователь сказал спасибо:
Brutallo (08.09.2023)
Непрочитано 08.09.2023, 21:58   #30
lossless
+/- Информация
Репутация: 5
Re: UADA

Цитата:
Сообщение от walls Посмотреть сообщение
Але ж якість - то її немає, або просто не подобаються тамтешні гурти, крім деяких виключень і пару тройку альбомів.
Ну якість це дискусійне питання, про Францію так само можна сказати, шо якість закінчується там, де починаються, наприклад, Чорні Легіони. Та і блек, мені здається, не про якість, технічність або музичність (хоча цього добра вистачає). Короче, воно може не подобатися, я розумію, але сцена досить крепенька, сильних, або хоча б таких середнячків вистачає, рівень яких буде не гірше будь-якої країни материкової Європи. Ну тіпа, шо блек в Штатах гірше, ніж блек в Греції?

Цитата:
Сообщение от walls Посмотреть сообщение
Були андеграундом, поки не переграли At the Heart of Winter , на мою думку, але їх по всьому світові полум'яно полюбили
Мені здається, це його шось біс поплутав, можливо це була разова акція, мені чогось здається що наступний альбом буде все таки ближче до його звичного стилю. Але так, тіпчик намагається вибитись з андеграунду, набрав сесіонщиків, і активно турить. До речі, чекни його сайд-проєкт Silent Thunder, може зайде

Цитата:
Сообщение от walls Посмотреть сообщение
Ага, UK згоден, а замість кацапів я поставив би італійців, то якісь потуги незрозумілі намагаються видавати. А у кацапів нсбм двіжуха сильно розвинута, вони там на своїх болотах доволі упороті, чудь юдь , всі діла, і не то, щоби були гурти були відомі , але їх доволі багато, хоча я їбав їх в рот , підари
Та в русаків або якийсь ну дуже глибокий андеграунд (тіпа якийсь Пєрьмь Inner Circle, де два тіпа наплодили з десяток груп, таку плотну двіжуху можна і в Боснії знайти - це до речі про кількість); або гурти які після одного двух альбомів благополучно забивають хуй; або ігра на гуслях, тіпа паган блек.
Нсбм це окрема тема (не варто її вскривати тим паче на неформаті), воно плюс мінус всюди одне і те саме і по якості і по процентному співвідношенні - шо в Греції, шо в Індонезії, шо де-небудь в рашці. І то, зайдеш на якесь дістро з shady каталогом, з русаків хіба шо Branikald. Але я не претендую на експертизу в нсбм.

Короче я все таки притримуюсь думки, шо в рашці блек метал сцена квола, місцями просто тухляк, якраз десь на рівні Італії (шо іронічно, колись давно читав інтерв'ю якогось хера з Rossomahaar, він там гнав шо італійці не вміють в блек) або білорашки. Це реально якийсь D-tier, і то за рахунок Pseudogod.

Фу бля, піду руки помию.

Цитата:
Сообщение от walls Посмотреть сообщение
Крутезна весчь, ти я дивлюся, ще тей чорнокнижник
Я пару років тому бачив у Багніка в російському перекладі в продажу була.
Так, потроху домашню бібліотеку збираю. До речі там перевидання Даяла Паттерсона "Black Metal Evolution of the Cult" виходить, я ще думаю чи варто замовляти, в першому виданні непогані хохми були.

Добавлено в 21:58 / Предыдущее сообщение было написано в 21:33

Цитата:
Сообщение от Brutallo Посмотреть сообщение
Та в русаків або якийсь ну дуже глибокий андеграунд (тіпа якийсь Пєрьмь Inner Circle, де два тіпа наплодили з десяток груп, таку плотну двіжуху можна і в Боснії знайти - це до речі про кількість);
Це я про оцю всю хуйню тіпа Крюкокрест, Леший (весь рустер Horrible Room разом взятий іде нахуй).
Brutallo вне форума   Ответить с цитированием
Пользователь сказал спасибо:
walls (09.09.2023)
Ответ
Форум www.neformat.com.ua > Music > Metal

Опции темы Поиск в этой теме
Поиск в этой теме:

Расширенный поиск

Ваши права в разделе
Вы не можете создавать новые темы
Вы не можете отвечать в темах
Вы не можете прикреплять вложения
Вы не можете редактировать свои сообщения

BB коды Вкл.
Смайлы Вкл.
[IMG] код Вкл.
HTML код Выкл.


   
 
Текущее время: 19:12. Часовой пояс GMT +3.
Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc.
Перевод: zCarot
НовостиСтатьиРецензии
ИвентыКонтактыФорум


Facebook Telegram Twitter YouTube Instagram Mixcloud SoundCloud

Designed by LaBIZz
Все материалы, размещенные на этом сайте, распространяются на условиях
Creative Commons Attribution-Share Alike 3.0 License.


© 2004-2024 Neformat Ukraine