www.neformat.com.ua


Новости Статьи Рецензии Ивенты Форум Facebook Telegram Twitter YouTube Instagram Mixcloud SoundCloud
Переключить в мобильный режим
Вернуться   Форум www.neformat.com.ua > Music > Metal

Metal Список групп раздела | death metal, thrash metal, black metal, progressive metal, doom metal, funeral doom, etc.

Метки: death metal, melodic death metal, metal
Ответ
Опции темы Поиск в этой теме
Непрочитано 09.05.2017, 21:01   #1
Dead but Dreaming
+/- Информация
Репутация: 374
Швеция Godgory

Склад:
Matte Andersson - вокал
Erik Andersson - ударна установка

А також:
Mikael Dahlqvist - гітара, бас (1992-1997)
Thomas Heder - ударна установка, клавішні (1992-1997)
Stefan Grundel - ритм-гітара (до 1996)
Fredric Danielsson - бас (до 1996)
Henrik Lindström - гітара, бас
Jens Hanssen - бас


Думаю, Godgory ні для кого не будуть в новинку, окрім мене, звісно, тому що вперше з ними я познайомився буквально... вчора? Але для проформи:
гурт Godgory був заснований двома Андерсонами: Еріком та Матте (прост однофамільці) в 1992 році в м. Карлстад. Починали грати з каверів на класику: Napalm Death, Entombed, Cemetary, Unleashed, Grave, але через два роки все ж записали демо з власними піснями, яке досить і досить тепло прийняли критики та лейбли зокрема. Заключивши з якимсь Метал Скрап Рекордс договір, почали писати альбом ("Sea Of Dream"), який протягом одного вікенду вже був готовий. Замість випуску дебютника сабж і перший лейбл припинили співпрацю, після чого музикантів підписали німці Invasion Records, які і зарелізили повноформат, а після нього ще один - "Shadow’s Dance". Другий писався вже довше, адже після схвальних відгуків дебютника пацани вирішили ще трошки підняти планку. В тому ж таки 1996-му вони, словом, випустили аж два альбоми, які сьогодні є класикою жанру.
Протягом 1996-97 гурт покинув цілий ряд музикантів, які якогось хуя приділяли своїм нікчемним музпроектам більше уваги, і залишилось в Godgory ті ж двоє: (я і фіра з німцями) Матте і Ерік. В 1998-му на них звернув увагу ще не скурвий Нуклеар Бласт, для якого дует записав один всього лиш трек з деякими уже колишніми учасниками, а також іншими сесійниками. Трек же лейблу припав до душі він дозволив музикантам орендувати й надалі приміщення для запису свого наступного повноформату - "Resurection", який відзначився більш еклектичним звучанням і приємними мелодійними змінами ритму, акустичними вставками, а гроул Матте став чергуватись з таємничим шепотом Фредріка Ольсона, який періодично пописав лірику для гурту, а також виконував вокальні партії (лиш в одній пісні) в попередньому альбомі. Альбом, як на мене, шедевральний. Щось схоже пізніше почали грати фіни EToS.
Наступний альбом Godgory писали вже після деякого перепочинку протягом цілих 6 місяців вдома, після чого в студії вже було відточено і вилизано новий і останній альбом гурту - "Way Beyond". Хоча в 2002 чуваки ще встигли записати кавер-трек на Thin Lizzy, після чого гурт припинив своє існування.


Коврик на Accept

[свернуть]


ДИСКОГРАФІЯ

1994 Demo-94

1996 Sea of Dreams


скрытый контент Нажмите на кнопку "Спасибо", чтобы увидеть ссылку (нужна регистрация)
Возможно, потребуется перезагрузка страницы.
[свернуть]

1996 Shadow's Dance


скрытый контент Нажмите на кнопку "Спасибо", чтобы увидеть ссылку (нужна регистрация)
Возможно, потребуется перезагрузка страницы.
[свернуть]

1999 Resurrection


скрытый контент Нажмите на кнопку "Спасибо", чтобы увидеть ссылку (нужна регистрация)
Возможно, потребуется перезагрузка страницы.
[свернуть]

2001 Sea of Dreams / Shadow's Dance (збірка)

2001 Way Beyond


скрытый контент Нажмите на кнопку "Спасибо", чтобы увидеть ссылку (нужна регистрация)
Возможно, потребуется перезагрузка страницы.
[свернуть]

Последний раз редактировалось tenebræferis; 11.05.2017 в 00:20.
tenebræferis вне форума   Ответить с цитированием
3 пользователя(ей) сказали спасибо:
alex kroll (21.05.2017), Foma (10.05.2017), phooey (10.05.2017)
Непрочитано 11.05.2017, 20:06   #2
cabbage eating prick
+/- Информация
Репутация: 666
Re: Godgory

мені оця пейсня подобалась колись:
таке щось ностальгічне, хоча я не ностальгую ні за чим
Foma вне форума   Ответить с цитированием
2 пользователя(ей) сказали спасибо:
tenebræferis (11.05.2017), walls (11.05.2017)
Ответ
Форум www.neformat.com.ua > Music > Metal

Опции темы Поиск в этой теме
Поиск в этой теме:

Расширенный поиск

Ваши права в разделе
Вы не можете создавать новые темы
Вы не можете отвечать в темах
Вы не можете прикреплять вложения
Вы не можете редактировать свои сообщения

BB коды Вкл.
Смайлы Вкл.
[IMG] код Вкл.
HTML код Выкл.


   
 
Текущее время: 08:19. Часовой пояс GMT +3.
Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc.
Перевод: zCarot
НовостиСтатьиРецензии
ИвентыКонтактыФорум


Facebook Telegram Twitter YouTube Instagram Mixcloud SoundCloud

Designed by LaBIZz
Все материалы, размещенные на этом сайте, распространяются на условиях
Creative Commons Attribution-Share Alike 3.0 License.


© 2004-2024 Neformat Ukraine