www.neformat.com.ua


Новости Статьи Рецензии Ивенты Форум Facebook Telegram Twitter YouTube Instagram Mixcloud SoundCloud
Переключить в мобильный режим
Вернуться   Форум www.neformat.com.ua > Music > Other > Popular Music

Popular Music Список групп раздела | pop, synthpop, electropop, rnb, neo soul, eurodance, disco, retro, etc.

Метки: hip-hop, pop, reggae, rock, ua
Ответ
Опции темы Поиск в этой теме
Непрочитано 07.10.2011, 13:03   #1
сдохни или умри
+/- Информация
Репутация: 2583
Украина Бумбокс


Цитата:
«Бумбо́кс» — український фанкі-ґрув гурт. Створений 2004 року в Києві вокалістом Андрієм Хливнюком і гітаристом Андрієм «Мухою» Самойло. Гурт входить до асоціації незалежних музикантів «Вдох».

Історія

Андрій Хливнюк народився 1979 року в Черкасах. З дитинства цікавився музикою, з років 4-5 почав співати. Поступивши в музичну школу по класу акордеона, серйозно зайнявся вокалом ("у школі Андрія мучили в шкільній самодіяльності"). Андрій Хливнюк вчився в Гуманітарному університеті ім. Богдана Хмельницького і паралельно грав в групі "Мандариновий рай". У 2001 році група перемогла на фестивалі "Перлини сезону", і музиканти твердо вирішили підкорити Київ. У столиці Андрій серйозно захопився традиційним джазом і свінгом, почав співати джаз з клубним складом Acoustic Swing Band. Трохи пізніше з учасників трьох гуртів – Аcoustic Swing Band, Dust Mix і "Тартак" – народилася команда "Графіт", в якій Хливнюк виконував соло.

А загалом Андрій до депресій взагалі не схильний, а глибокі емоції залишають після себе пам'ять — позитивні, негативні, чи, скажімо, емоції світлого суму, всі вони однаково цікаві; дуже хоче написати багато саундтреків до українських фільмів та знятися в кіно; терпіти не може комп'ютерних ігор; задоволений життям десь на 99.5%; для нього віртуальне кохання - повна нісенітниця; і досі не навчився грати на гітарі; запросто роздівся би перед камерою; найчастіше їсть вівсяні пластівці; з української музики полюбляє Гуцул Каліпсо, ОЕ, ВВ, Димну Суміш; дивиться фільми з Брюсом Лі; чатувався під ніком Рюха...

Валік Матіюк приїхав в столицю з Нововолинська, Андрій Самойло – з Луцька, де грав в групі "Мухи в чаї". Звідси, до речі, і пішло його прізвисько "Муха". Шляхи Валіка і Андрія перетнулися в групі "Тартак", в якій хлопці грали більше семи років. Самойло і Хливнюк зустрілися в квартирі, яку знімали. "Він жив в одній кімнаті, я – в іншій", – розповідає Самойло – "Причому ми прожили так рік і про музику розмов не заводили. А потім я купив акустичну гітару і якось увечері грав свою мелодію. Прийшов Андрій, послухав, щось наспівав. Нам сподобалося. Ми відразу вирішили, що потрібний хороший ді-джей та запросили Валіка". Так вже через місяць з'явився гурт "Бумбокс".

Проте Муха і Валік розглядали "Бумбокс" як платформу для реалізації власних творчих ідей, а своєю основною групою продовжували вважати "Тартак". Сашко Положинський не був в захопленні від спроби хлопців усидіти на двох стільцях, ситуація загострилася настільки, що в 2004 році він виключив обох музикантів з колективу, мотивувавши своє рішення "перетином бізнесових інтересів". Так сталось, що у Хливнюка в "Графіті" теж не все складалося гладко – всі учасники вирішили тимчасово заморозити проект. Тепер, коли нічого не заважало, хлопці серйозно узялися за "Бумбокс".

У квітні 2005 року виходить перший альбом "Меломанiя". Пластинку записували в студії "Fuck!SubmarinStudio" (саунд-продюсер Олег Артім) у рекордно короткі терміни – всього за 22 години, або три студійні зміни. З численних заготовок відібрали 11 треків, зокрема перезаписали дві пісні з епохи "Графіту" – "Одна" і "Почут". Група об'їхала всі українські стадіони і площі, а через місяць вперше потрапила до Москви, де зазвучала на одному із столичних радіо і, судячи по відгуках на форумах, справила враження на московську публіку. У телеефірі творчість "Бумбокса" була представлена двома кліпами на пісні "Супер-пупер" і "E-mail" (режисер – Віктор Придувалов).

У червні 2006 виходить другий альбом "Бумбокса" під назвою "Family бізнес", записаний в студії Moon Records. До нього увійшли 11 композицій, дві з яких – "Вахтерам" і "Хоттабич" – російською мовою. "Це подарунок нашим російським друзям", – пояснювали музиканти. У деяких треках цієї пластинки грають спеціально запрошені музиканти та звучать такі інструменти, як банджо, фортепіано, слайд-гітара, бас, які органічно доповнили звичне звучання групи.

Музиканти працювали над саундтреком для нового фільму Петра Точиліна "Хоттабич" (у картині прозвучали музичні фрагменти авторства "Бумбокс" з "Меломанії" та "Family бізнес"). Композиція "Вахтерам" заполонила радіоефіри найбільших радіостанцій Росії, а композиція "Та4то" потрапила в ротації московських радіостанцій.
[свернуть]


Склад:
  • Андрій Хливнюк — вокал, тексти; народився в Черкасах в 1979 році. Попередня група "Мандариновий рай"
  • Андрій «Муха» Самойло — гітара; родом з Луцька, де грав в групі "Мухи в чаї", пізніше був у"Тартак"у
  • Валентин «Валік» Матіюк — DJ. разом з Андрієм Самойло грав більше 7-ми років у Тартаку
  • Олександр Люлякін — ударні;
  • Денис Левченко — бас-гітара.

Оф. Сторінка
Вікі
Ласт


Дискографія:

2005 — Меломанія

скрытый контент Нажмите на кнопку "Спасибо", чтобы увидеть ссылку (нужна регистрация)
Возможно, потребуется перезагрузка страницы.

2006 — Family Бізнес

скрытый контент Нажмите на кнопку "Спасибо", чтобы увидеть ссылку (нужна регистрация)
Возможно, потребуется перезагрузка страницы.

2008 — III

letitbit

2010 — Всё включено

letitbit

2010 — Краще

letitbit



Хороша українська група, яка грає у власному стилі цікаву поп-музику. Перший альбом рік тому особливо заслухував. Останній теж нічого, є місцями гітарка майже по тулу
Sun of a Beach вне форума   Ответить с цитированием
23 пользователя(ей) сказали спасибо:
3ndorphine (15.12.2013), againstthecure (09.02.2015), atata (28.09.2013), bc_ranger (07.10.2011), Blaise Finnegan (08.10.2011), Gerik (02.10.2012), grim (07.10.2011), karapuzz (02.06.2015), Kiev Strangler (18.06.2015), Mutuh (07.10.2011), nobody (01.09.2018), NSDWhoa! (07.10.2011), valmakar (07.10.2011), xbroodax (07.10.2011), yalivec (18.08.2015), zorn (11.01.2013), Біджо (07.10.2011), Джонни Браво (07.10.2011), Доброжелатель (07.10.2011), Прожектор (07.10.2011), пустота (05.05.2013), Хіміч (02.08.2013), Эрис (07.10.2011)
Непрочитано 07.10.2011, 13:23   #2
vinyl 12"
+/- Информация
Репутация: 780
Re: Бумбокс

Любители Фреша по 450 гривен за стакан.
Януш Дзенский вне форума   Ответить с цитированием
Непрочитано 07.10.2011, 13:42   #3
zoom back camera
+/- Информация
Репутация: 800
Re: Бумбокс

люблю іноді послухати перший альбом
grim вне форума   Ответить с цитированием
Непрочитано 07.10.2011, 13:45   #4
2023
+/- Информация
Репутация: 3007
Re: Бумбокс

влюбился в Сердюкову в профике под "Вахтерам"
Прожектор вне форума   Ответить с цитированием
Пользователь сказал спасибо:
Sun of a Beach (07.10.2011)
Непрочитано 07.10.2011, 13:59   #5
lossless
+/- Информация
Репутация: 90
Re: Бумбокс

А чё, прикольная такая группа - я горд патриотически Токо однообразие заёбует иногда совсем чуть-чуть
Ubeyka вне форума   Ответить с цитированием
Непрочитано 07.10.2011, 14:38   #6
слишком крутой для персонального статуса
+/- Информация
Репутация: 889
Re: Бумбокс

блін колись їх заслухував дуже. ще тільки вийшла "меломанія", В НАС В ГАЙСИНІ ніхто толком не шарив. дізнався про проект зі сторінок культового х3м. був на кількох їхніх концертах, коли ще вони виступали в підвалах-арт-кафе всяки, і вхід був максимум 50 р. а зараз "арени", "мандаріни" білети від 400 р..
після другого альбому щось перестав їх слухати, так як розвели комерцію.
але новий трек їхній "за буйки" крутий дійсно

Добавлено через 5 минут
і я думав, що тред вже був, але його потерли
Eugene вне форума   Ответить с цитированием
Непрочитано 07.10.2011, 14:51   #7
спокойствие и превосходство
+/- Информация
Репутация: 1517
Re: Бумбокс

"Меломанию" затирал на ЦД и даже на аудиокассете, крутой альбом! до сих пор нравятся почти все темы с него - от дико душевной "День", до одолженного у старины Боба "Бобика") От фемили бизнес ждал чего то большего, по сути как то нецелостно все это звучит - и песни на разных языках. Но есть парочка неплохих. III со свистом пролетел мимо, кроме Eva, хорошая песня.
по-моему в шапке в дискографии есть упущения.

Все включено


[свернуть]


Добавлено через 7 минут
это я провтыкал в шапке альбом, что ли
или он магическим образом только что появился)
bc_ranger вне форума   Ответить с цитированием
Непрочитано 07.10.2011, 14:55   #8
CD
+/- Информация
Репутация: 267
Re: Бумбокс

Цитата:
Сообщение от bc_ranger Посмотреть сообщение
по-моему в шапке в дискографии есть упущения.
Ну это сборник

Люблю очень еще со школы. Меломания приятная, но ей чего-то не хватает все-таки, вот Фэмили Бизнес, по-моему - вершина, самые приятные и интересные песни там. Да все альбомы, в принципе, теплые, ламповые, душевные и какие-то по-пацански простые, что-ли Да, и в меру самобытные, за счет совсем разных музыкальных предпочтений участников. Диджей, кстати, в каком-то интервью говорил, что в конце 90ых нарезал грайндкор где-то. Сейчас тяжело выцепить какие-то интересные группы из ТВ-Формата, вот они - наверное, единственная жемчужинка, которую я для себя вынес.
voidealist вне форума   Ответить с цитированием
Пользователь сказал спасибо:
bc_ranger (07.10.2011)
Непрочитано 07.10.2011, 14:56   #9
сдохни или умри
+/- Информация
Репутация: 2583
Re: Бумбокс

bc_ranger, да есть там всё)
Sun of a Beach вне форума   Ответить с цитированием
Непрочитано 07.10.2011, 14:58   #10
время прошло, так особо и не наступив
+/- Информация
Репутация: 2921
Re: Бумбокс

Цитата:
Сообщение от Eugene Посмотреть сообщение
і я думав, що тред вже був, але його потерли

Цитата:
Сообщение от bc_ranger Посмотреть сообщение
это я провтыкал в шапке альбом, что ли
или он магическим образом только что появился)
Сразу был.
Эрис вне форума   Ответить с цитированием
Непрочитано 07.10.2011, 14:59   #11
спокойствие и превосходство
+/- Информация
Репутация: 1517
Re: Бумбокс

Цитата:
Сообщение от lifezombie Посмотреть сообщение
Ну это сборник
по моему диск, на котором есть пара новых песен, а все остальные в новой аранжировке считать сборником не ок. это по-моему)
bc_ranger вне форума   Ответить с цитированием
Пользователь сказал спасибо:
voidealist (07.10.2011)
Непрочитано 07.10.2011, 15:01   #12
CD
+/- Информация
Репутация: 267
Re: Бумбокс

bc_ranger, я увидел знакомые названия и даже слушать не стал "Хип-хап" крутая вещь, очень интересно в новом виде послушать
voidealist вне форума   Ответить с цитированием
Непрочитано 07.10.2011, 15:04   #13
спокойствие и превосходство
+/- Информация
Репутация: 1517
Re: Бумбокс

Цитата:
Сообщение от Эрис Посмотреть сообщение
Сразу был.
да, у меня тут в соседнем окне развратные картинки грузятся, поэтому я отвлекся немного)

Добавлено через 1 минуту
lifezombie, чисто ради интереса послушай, там действительно все по-новому. недаром это рроцк-альбом
bc_ranger вне форума   Ответить с цитированием
Непрочитано 07.10.2011, 15:15   #14
vinyl 10"
+/- Информация
Репутация: 1193
Re: Бумбокс

Хливнюк по молодості ще співав у класній групі http://www.neformat.com.ua/forum/jaz...wing-band.html. шкода, що у них усе закінчилося на одному демо-записі
valmakar вне форума   Ответить с цитированием
Непрочитано 07.10.2011, 15:17   #15
Star - reign down
       On you
+/- Информация
Репутация: 2622
Re: Бумбокс

первый альбом мне нравился после того, как он вышел)
а потом когда на русском пошло, я как-то перестал группой интересоваться совсем.
Nook вне форума   Ответить с цитированием
Непрочитано 07.10.2011, 15:29   #16
сдохни или умри
+/- Информация
Репутация: 2583
Re: Бумбокс

Цитата:
Сообщение от lifezombie Посмотреть сообщение
я увидел знакомые названия и даже слушать не стал
"Я твой" хорошая, мы с Джестером как услышали ее в кафе в прошлом году, так прифигели позитивно.

Добавлено через 4 минуты
И "Холода.нет" хорошая тоже.
Sun of a Beach вне форума   Ответить с цитированием
Пользователь сказал спасибо:
voidealist (07.10.2011)
Непрочитано 07.10.2011, 15:39   #17
...он полон звезд!
+/- Информация
Репутация: 1179
Re: Бумбокс

когда-то слушал первый альбом, сейчас как-то не тянет. но с поздним творчеством непременно ознакомлюсь
walk вне форума   Ответить с цитированием
Непрочитано 07.10.2011, 16:17   #18
MCD
+/- Информация
Репутация: 193
Re: Бумбокс

что ли послушать
NSDWhoa! вне форума   Ответить с цитированием
Непрочитано 07.10.2011, 16:41   #19
слишком крутой для персонального статуса
+/- Информация
Репутация: 889
Re: Бумбокс


Eugene вне форума   Ответить с цитированием
Непрочитано 07.10.2011, 16:49   #20
CD
+/- Информация
Репутация: 267
Re: Бумбокс

Цитата:
Сообщение от Kobold Посмотреть сообщение
"Я твой" хорошая, мы с Джестером как услышали ее в кафе в прошлом году, так прифигели позитивно.
:смайл с отвисшей челюстью:
Правда, гитарка по Тулу. Блин, шикарно. Я не ожидал такого рооока от них
voidealist вне форума   Ответить с цитированием
Пользователь сказал спасибо:
Sun of a Beach (07.10.2011)
Непрочитано 07.10.2011, 17:34   #21
vinyl 7"
+/- Информация
Репутация: 1186
Re: Бумбокс

Непогана група. Більше люблю україські пісні.

Добавлено через 6 минут
Була ж тема, якщо пам’ять не підводить.
Cactoos вне форума   Ответить с цитированием
Непрочитано 07.10.2011, 17:55   #22
lossless
+/- Информация
Репутация: 21
Re: Бумбокс

Цитата:
Сообщение от lifezombie Посмотреть сообщение
Правда, гитарка по Тулу.
а у меня возникла ассоциация с псевдо-эмо волной а-ля Оригами

Добавлено через 2 минуты
да, забыл сказать -

группа хороша, начал слушать приблизительно после хита "Полина"
dufresne вне форума   Ответить с цитированием
Непрочитано 07.10.2011, 18:10   #23
слишком крутой для персонального статуса
+/- Информация
Репутация: 889
Re: Бумбокс

Цитата:
Сообщение от Эрис Посмотреть сообщение
Цитата:
Сообщение от Cactoos Посмотреть сообщение
Була ж тема, якщо пам’ять не підводить.
якщо чесно, то я не бачив на форумі раніше цієї теми, просто я припустився такої думки
Eugene вне форума   Ответить с цитированием
Непрочитано 07.10.2011, 18:19   #24
vinyl 7"
+/- Информация
Репутация: 1186
Re: Бумбокс

Цитата:
Сообщение от Eugene Посмотреть сообщение
якщо чесно, то я не бачив на форумі раніше цієї теми, просто я припустився такої думки
а ти тут до чого?
Cactoos вне форума   Ответить с цитированием
Непрочитано 07.10.2011, 19:08   #25
слишком крутой для персонального статуса
+/- Информация
Репутация: 889
Re: Бумбокс

Бо я перший запитав
Eugene вне форума   Ответить с цитированием
Непрочитано 07.10.2011, 19:30   #26
vinyl 10"
+/- Информация
Репутация: 1052
Re: Бумбокс


Фильм не глядел, но песня и клип понравились)
Доброжелатель вне форума   Ответить с цитированием
Непрочитано 07.10.2011, 19:38   #27
Moder hardcore
+/- Информация
Репутация: 622
Re: Бумбокс

Классная группа, аналогично узнал о ней из культового X3M, купил на кассете альбом, кажется) Ну первый и правда классный и очень мелодичный альбом, очень лёгкий. Второй уже такое, но ради "Квiт у волоссi" я готов простить этому альбому всё *сентиментальщина и сопли*
xbroodax вне форума   Ответить с цитированием
Непрочитано 07.10.2011, 20:09   #28
MCD
+/- Информация
Репутация: 193
Re: Бумбокс

кадры не из "отторжения" часом?
NSDWhoa! вне форума   Ответить с цитированием
Непрочитано 07.10.2011, 20:19   #29
vinyl 10"
+/- Информация
Репутация: 1052
Re: Бумбокс

Цитата:
Сообщение от NSDWhoa! Посмотреть сообщение
кадры не из "отторжения" часом?
Оттуда)
Доброжелатель вне форума   Ответить с цитированием
Непрочитано 07.10.2011, 20:22   #30
Banned
+/- Информация
Репутация: 109
Re: Бумбокс

Как же меня заебала эта группа. Блять, просто пиздец как. Прямо физическое отвращение вызывает.
r0gi вне форума   Ответить с цитированием
Ответ
Форум www.neformat.com.ua > Music > Other > Popular Music


Похожие темы
Тема Автор Раздел Ответов Последнее сообщение
Diezel Jam Session в Докер пабе. Звездный гость: Андрей Муха (Бумбокс) AliceWonder Events Archive 0 28.02.2014 17:21
Бумбокс в Киеве 08.11.2013 Nook Events Archive 0 21.09.2013 20:12
1,2,3 апреля - БУМБОКС в Кр.Роге, Херсоне и Виннице Magic Box Events Archive 5 16.03.2011 18:15
Бумбокс / Большой Сольный Концерт / клуб Бинго / 28 сентября Sid_[HCF] Events Archive 0 08.09.2008 15:35
КОНЦЕРТ гурту БУМБОКС у Львові bormotun Events Archive 11 30.05.2007 18:26

Ваши права в разделе
Вы не можете создавать новые темы
Вы не можете отвечать в темах
Вы не можете прикреплять вложения
Вы не можете редактировать свои сообщения

BB коды Вкл.
Смайлы Вкл.
[IMG] код Вкл.
HTML код Выкл.


   
 
Текущее время: 10:34. Часовой пояс GMT +3.
Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc.
Перевод: zCarot
НовостиСтатьиРецензии
ИвентыКонтактыФорум


Facebook Telegram Twitter YouTube Instagram Mixcloud SoundCloud

Designed by LaBIZz
Все материалы, размещенные на этом сайте, распространяются на условиях
Creative Commons Attribution-Share Alike 3.0 License.


© 2004-2024 Neformat Ukraine