Форум www.neformat.com.ua

Форум www.neformat.com.ua (https://forum.neformat.com.ua/)
-   Popular Music (https://forum.neformat.com.ua/popular-music/)
-   -   Justin Timberlake (https://forum.neformat.com.ua/popular-music/56569-justin-timberlake.html)

Igen Beatz 12.03.2013 02:50

Justin Timberlake
 
Цитата:

Джастин Тимберлейк (англ. Justin Randall Timberlake; род. 31 января 1981 г. в гор. Мемфис, штат Теннеси, США) - американский певец, автор песен, продюсер, танцор, актер и бизнесмен. Джастин — обладатель премии Эмми и шести премий Грэмми.

Пришел к славе в качестве одного из солистов бойз-бэнда ‘N Sync. В 2002 году он выпустил свой первый сольный альбом «Justified», продав более 7 миллионов копий по всему миру. Вторым соло-релизом Джастина стал альбом «FutureSex/LoveSounds», который был выпущен в 2006 году и включил в себя такие успешные синглы как «SexyBack», «My Love» и «What Goes Around. … Comes Around», ставшие хитами № 1 в США. Также в альбом дополнительно вошли еще 3 трека, занявшие первое место чарта — «Summer Love», «LoveStoned» и «Until the End of Time». Таким образом, Джастин стал первым исполнителем, с одного альбома которого 6 синглов достигли вершины американской двадцатки хитов, со времен успеха Майкла Джексона в 1991 — 1992 годах с его альбомом «Dangerous». К январю 2008 года «FutureSex/LoveSounds» разошелся более чем 8 миллионами копий.

Тимберлейк продал более 18 миллионов копий своих двух соло-альбомов и более 50 миллионов копий в качестве одного из двух главных солистов ‘N Sync. Также он основал собственный рекорд-лейбл «Tennman Records» и запустил линию одежды «William Rast». Болеет за «Манчестер Юнайтед»

Первые шаги в музыкальной карьере Джастин сделал на телевизионном шоу «Star Search», исполняя песни в стиле кантри под именем «Justin Randall».
Альбомы
2003: Justified
2006: FutureSex/LoveSounds
2013: The 20/20 Experience (послушать онлайн http://t.co/03oFKqnvXe, рип будет ближе к утру)

скачать все с торентов: http://rutracker.org/forum/viewtopic.php?t=2448355






===============================================================
После того как я послушал стрим нового альбома, сразу оформил предзаказ. Чудесный релиз вышел с под рук Тимбо и Джастина. Не напрасно, ждал больше половины десятилетия нового материала.

Прожектор 12.03.2013 06:42

Re: Justin Timberlake
 
потрясающий вообще тип, восхищаюсь Джастином. Стиль, юмор, музыкальный материал собственного сочинения, актерские и вокальные таланты, всё на высоте. От "Cry Me A River" до сих пор в восторге, сколько лет песне

Юрец 12.03.2013 09:19

Re: Justin Timberlake
 
новый альбом уже есть.

Marlo Stanfield 12.03.2013 10:49

Re: Justin Timberlake
 
Один з улюблених поп-виконавців, альбом "FutureSex/LoveSounds" - на віки, суцільні хіти, при цьому семи- та восьмихвилинні композиції не є чимось незвичайним, такий собі "прогресів поп", тільки без занудства. Новий реліз чекаю, як мало що.
Цитата:

Сообщение от Юра (Сообщение 1809657)
новый альбом уже есть.

Прекрасна новина :in_love:
Цитата:

Сообщение от Эрис (Сообщение 1809662)
Как жизнь людей меняет...

Якби всіх життя змінювало на краще, було б просто чудесно.

grim 12.03.2013 11:20

Re: Justin Timberlake
 
стильний чувак:up: слухаю дуже рідко, але з задоволенням
Цитата:

Сообщение от Прожектор (Сообщение 1809648)
От "Cry Me A River" до сих пор в восторге, сколько лет песне

+1

Cactoos 12.03.2013 12:12

Re: Justin Timberlake
 
Цитата:

Сообщение от Эрис (Сообщение 1809662)
Как жизнь людей меняет...

А шо, Цикло щось гнав на Джастіна?

Marlo Stanfield 12.03.2013 12:33

Re: Justin Timberlake
 
Я поки що не навчився бачити світ через призму не свого світосприйняття. З моєї, звісно ж. Але любов або принамні толерантність до музики в стилі "поп", думаю, ще нікого не зробили гіршою людиною)

Добавлено через 7 минут
Очевидно, що по альбому ще рано робити якісь виважені висновки. По першому разу помітно, що динаміки і хітовості стало менше, хронометраж треків збільшився (7 хвилин в середньому), альбом більш дорослий і серйозний, ніж попередні, слухати треба уважніше. Серед композицій поки що виділив для себе "Mirrors", "Tunnel Vision" та "Let The Groove Get In".

Marlo Stanfield 12.03.2013 13:05

Re: Justin Timberlake
 
На плюсик в графі "Информация" можеш натиснути і глянути. А до чого взагалі це питання? Ти натякаєш, що доросліша від мене на n років або в n разів, а тому твоя точка зору претендує на більшу цінність?)

Каспар Хаузер 12.03.2013 13:08

Re: Justin Timberlake
 
Цитата:

Сообщение от радио Алла (Сообщение 1808756)
Даёшь Иван Дорн 2 !


Мій Хижак 12.03.2013 13:19

Re: Justin Timberlake
 
Цитата:

- Do You like Justin Timberlake, sir ?
- No thank you, Justin Timberlake is too much pidor for me, he looks like saharok
:clever:

valmakar 12.03.2013 13:38

Re: Justin Timberlake
 
Цитата:

Сообщение от Эрис (Сообщение 1809749)
Ааааа, надо было раньше посмотреть)))) Все, вопросов больше не имею. Только выдумывать ничего не надо) Я себя даже в 22 года вспоминаю - краснею)))

Я-от теж коли згадую себе у віці, коли ненавидів попсу - теж червонію.

Cactoos 12.03.2013 13:55

Re: Justin Timberlake
 
Цитата:

Сообщение от Эрис (Сообщение 1809749)
Я себя даже в 22 года вспоминаю - краснею

якось тупо

Добавлено через 9 минут
Цитата:

Сообщение от Эрис (Сообщение 1809749)
Я себя даже в 22 года вспоминаю - краснею

якось тупо

Raven 12.03.2013 14:13

Re: Justin Timberlake
 
шото тебя, Соня, клинит, по-моему.

bc_ranger 12.03.2013 14:13

Re: Justin Timberlake
 
Цитата:

Сообщение от Эрис (Сообщение 1809790)
Вы уж тогда будьте до конца последовательны и толерантны к любой музыке абсолютно)

аминь.

Raven 12.03.2013 14:15

Re: Justin Timberlake
 
адепты церкви чёрного и белого

valmakar 12.03.2013 14:22

Re: Justin Timberlake
 
Цитата:

Сообщение от Эрис (Сообщение 1809790)
Вы уж тогда будьте до конца последовательны и толерантны к любой музыке абсолютно)

Так я ж нікому не кажу: як ви можете таке слухати. Наприклад, Тімберлейка я не люблю, але хай собі слухає хто хоче.
Цитата:

Сообщение от Эрис (Сообщение 1809790)
Например, у тебя были претензии к некоторым исполнителям блюза/джаза.

У мене були претензії тільки щодо невідповідності ярликів змісту. Скажімо, я люблю рнб і соул, і тому коли зустрічаю виконавця, якого відносять до цих жанрів на мою думку зовсім невиправдано - це мене розчаровує. Так само коли я в емо зустрічаю теми з групами, які ніяким чином не причетні до емо, але мають відповідні ярлики - від цього стає прикро. Чи, скажімо, коли третьосортне скрімо називають бм/пост-панком.
Так, це снобство, я визнаю. Але при цьому я вважаю, що навіть таких виконавців люди можуть слухати - і залишатися хорошими людьми.

scary_nickname 12.03.2013 14:30

Re: Justin Timberlake
 
Цитата:

Сообщение от Raven (Сообщение 1809796)
шото тебя, Соня, клинит, по-моему.

Чото да.
Цитата:

Сообщение от Эрис (Сообщение 1809790)
Игорь, скажи, мне друг мой милый, откуда у тебя, да и других любителей "попсы" такая нелюбовь к "попсе" в других стилях/жанрах музыки?

В рамках смутных ярлыков одна софистика да ловля ветра.
Не понимаю, почему, например, из приязни к одному стандарту звучания автоматически должна следовать приязнь к разбавлению этим стандартом стандарта иного. Это если очень грубо выразиться.
Цитата:

Сообщение от Эрис (Сообщение 1809790)
Вы уж тогда будьте до конца последовательны

Про это пьеса есть крутая. "Калигула" называется.

wownearr 12.03.2013 14:34

Re: Justin Timberlake
 

Justin Timberlake - The 20/20 Experience [2013]
http://hiphop-n-more.com/wp-content/...ence-cover.jpg
01. Pusher Love Girl
02. Suit and Tie (feat. Jay-Z)
03. Don t Hold The Wall
04. Strawberry Bubblegum
05. Tunnel Vision
06. Spaceship Coupe
07. That Girl
08. Let The Groove Get In
09. Mirrors
10. Blue Ocean Floor
Download: uploaded turbobit


слушаю сейчас, приятный альбом. и удивило, конечно, 10 песен=70 минут

Marlo Stanfield 12.03.2013 14:53

Re: Justin Timberlake
 
Цитата:

Сообщение от Эрис (Сообщение 1809790)
Я же сказала - не выдумывай) Это к тому, что люди меняются. И ты изменишься, как все.

Можливо так, можливо ні. Приводів соромитися цього не бачу.
Цитата:

Сообщение от Эрис (Сообщение 1809790)
Игорь, скажи, мне друг мой милый, откуда у тебя, да и других любителей "попсы" такая нелюбовь к "попсе" в других стилях/жанрах музыки? Например, у тебя были претензии к некоторым исполнителям блюза/джаза. У других товарищей буквально истерики вокруг "попсы" в разделе классика и т.д. и т.п. В любом разделе есть хранители чистоты. Вы уж тогда будьте до конца последовательны и толерантны к любой музыке абсолютно)

Думаю, ця репліка мене також стосується, а тому прокоментую. Є розділ із максимально красномовною назвою "Other", в якому, очевидно, можна створювати теми про виконавців, що не підходять для будь-яких інших розділів. Здоровий глузд підказує, що теми мають бути належно оформлені + автору має подобатися виконавець і він прагне поділитися чимось, на його думку, цікавим. Теми, створені в порядку відвертого угару або провокації переїжджають в Офф, де їм і місце. Як визначити, де провокація? Запитати в автора, що йому подобається із творчості, чим цікавий виконавець, який сенс створення теми? Лише тоді доречно робити висновки.

На практиці бачимо, що ставлення певної частини модераторського складу майже завжди упереджене щодо виконавців, у яких в графі теги значиться тільки "поп" і вони є чоловіками :stupid: Як мінімум, не професійно.

Тепер щодо "попси" в інших розділах і нібито непослідовного ставлення до таких виконавців. Візьмемо підрозділ "класики". В ньому є ряд тем, яким куди логічніше з енциклопедичної точки зору проставити тег "поп" і відправити в загальний розділ "Other". Мова про так звану "неокласику", яка по своїй суті створюється за законами поп-музики і використовує антураж академічності. Все. На цьому її зв'язок із "класикою" вичерпується. Мова не йде про те, що це погана музика, просто їй об'єктивно не місце там, де вона знаходиться. Чомусь же всякі "готік-думові" команди не тримають в Дістортеді. Може, тому що в них і думу в музиці-то немає? Чому ж тоді цей принцип не працює для всіх без винятку розділів.

Те ж саме і з джазом. Навіщо тримати там теми, наприклад, про Адель або Джессі Веа, якщо це музика в стилі "поп" і їй краще бути поруч з іншими виконавцями в цьому стилі. Зі сторони це виглядає так, ніби "Other", - помийна яма, а тому деякі виконавці суто за бажанням окремих модераторів або отримують там прописку, або переїжджають звідти. Чому, наприклад, тема про "Оргазм Нострадамуса" не в панк-році?

Якби тему про Тімберлейка створили в "джазі", мені б це теж дуже не сподобалося. Де ж тут непослідовність?

Добавлено через 13 минут
Цитата:

Сообщение от Эрис (Сообщение 1809811)
Мне даже кажется, что искусство в принципе не может сделать человека плохим или хорошим.

Це так. Але я мав на увазі не мистецтво, а толерантність.

Igen Beatz 12.03.2013 14:54

Re: Justin Timberlake
 
Цитата:

Сообщение от tokuyev (Сообщение 1809809)
слушаю сейчас, приятный альбом. и удивило, конечно, 10 песен=70 минут

на делюксовой версии 12 песен и альбом еще длинее. а вообще у него и на прошлом альбоме так было.

как только будет делюксовая версия, то заллю ее на сервер.

Zimbabva 12.03.2013 14:56

Re: Justin Timberlake
 
очень и очень приятный альбом.

VictimDark 12.03.2013 14:56

Re: Justin Timberlake
 
Я только пока сделал один вывод - Igen Beatz провокатор шарит какие нужно делать темы :stupid:

Marlo Stanfield 12.03.2013 15:21

Re: Justin Timberlake
 
Я з одного боку і хотів би помодерити "хіп-хоп" або "азер", а з іншого розумію - що й те, й інше лише незначна частина моїх музичних інтересів, і я не зможу належним чином переконцентруватися :dontknow:

wanchope 12.03.2013 18:44

Re: Justin Timberlake
 
К поп-музыке отношусь нормально, а сабж - хуйло сахарное.

ictus 12.03.2013 18:49

Re: Justin Timberlake
 
для чего вы это делаете?

Юрец 12.03.2013 20:17

Re: Justin Timberlake
 
альбом кайфовый:up:

Whisky 12.03.2013 20:29

Re: Justin Timberlake
 
Альбом хорош, его слишком долго ждали. 7 лет-большая разница для "хитовости"

Igen Beatz 12.03.2013 23:49

Re: Justin Timberlake
 
Whisky, Джастина перестали брать в кино, вот и альбом записал.

Whisky 12.03.2013 23:56

Re: Justin Timberlake
 
Igen Beatz, насколько говорит правдиво инет, то как раз и не перестали его снимать) В 13-ом году выходит 3 фильма с ним. Они же не снимаются в последний момент

Прожектор 13.03.2013 03:35

Re: Justin Timberlake
 
Цитата:

If Pink Floyd and Led Zeppelin can do 10-minute songs and Queen can do 10-minute songs then why can't we? We'll figure out the radio edits later
:applouse::applouse::applouse:


Текущее время: 15:14. Часовой пояс GMT +3.

Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc.
Перевод: zCarot