Форум www.neformat.com.ua

Форум www.neformat.com.ua (https://forum.neformat.com.ua/)
-   Post-punk/Gothic (https://forum.neformat.com.ua/post-punk-gothic/)
-   -   Кому Вниз (https://forum.neformat.com.ua/post-punk-gothic/16789-komu-vniz.html)

audionarkotiki 09.08.2008 01:57

Кому Вниз
 
КОМУ ВНИЗ з 1988 року грали музику, яка повністю не вписувалась у загальні канони тогочасної української рок-сцени. Лірика була складна, вражаюча, а також повна темної романтики, що є загальним для готик-року, хоча вже навіть тоді КОМУ ВНИЗ використовували деякі елементи індустріальної енергетики, яка стала їх характерною ознакою на сьогодні. Через неспроможність підібрати стандартний термін музичні критики ще в 1991 назвали їхню музику "урбанізованою , індустріальною готикою". Так, КОМУ ВНИЗ створили свій власний тип готичного року і їх темно-романтичний імідж став справжнім оригінальним іміджем української готики. В 1990-тих ці п'ять чоловіків одягнутих у чорні фраки, високі шкіряні чоботи і срібні хрести, несучи українському суспільству свій тип андеграундної похмурої філософії, зробили свою власну музичну революцію. Для тих, хто їх чув, то було переродження і очищення. Андрій Середа був і є неофіційним пророком для всіх, хто живе в справжній, споконвічній Україні. Для тих, чия душа ще не є запродана, а розум не затьмарений грошима і нечистою силою. В Україні і в Канаді їх називали "чорними козаками". Вони були і є готами. І вони створювали і створюють готику в стилі KОМУ ВНИZ.
(С) сайт КОМУ ВНИЗ
http://www.komuvnyz.gothic.com.ua/about/0001.jpg

Дискографія

1989 - Падая вверх
Нажмите на кнопку "Спасибо", чтобы увидеть ссылку (нужна регистрация)
Возможно, потребуется перезагрузка страницы.
1990 - Кому Вниз
Нажмите на кнопку "Спасибо", чтобы увидеть ссылку (нужна регистрация)
Возможно, потребуется перезагрузка страницы.
1996 - In Kastus
Нажмите на кнопку "Спасибо", чтобы увидеть ссылку (нужна регистрация)
Возможно, потребуется перезагрузка страницы.
2007 - Ab Ovo Usque Ad Mala [Single]
Нажмите на кнопку "Спасибо", чтобы увидеть ссылку (нужна регистрация)
Возможно, потребуется перезагрузка страницы.
2014 - 4 (до ювілею Т. Г. Шевченка)
folder

Сайт http://www.komuvnyz.com/
____________________________________
це справді особливий гурт.:up: раджу зацінити любителям спокійної похмурої музики.

п.с. спочатку хотів розмітити тему у розділі "метал", можливо варто туди перенести тему

Sun of a Beach 09.08.2008 09:38

re: Кому Вниз
 
Надто агресивні тексти, як для готики. І багато націоналізму заради нього самого. В музичному плані доволі цікаво, хороша була ідея прочитати тексти товариша Шевченка під готроковий фон - органічно вийшло.

Авторе, простав теги до теми, вони внизу сторінки, під посиланнями на гугл і вікіпедію

Bongzilla 09.08.2008 20:53

Re: Кому Вниз
 
мне они нравились, видел их вживую и слышал записи.красиво играют:up:
именно красивая музыка.суровая и красивая.У них отличный сайт

Sergio 09.08.2008 21:51

Re: Кому Вниз
 
я с сыном басиста в садик ходил, а потом и школу вместе закончили..

по музыке ничего не скажу, не слушал/слушаю такое. знаю только, что дядь Серега крутой чувак)

MoriTuri 09.08.2008 22:22

Re: Кому Вниз
 
слухав, люблю))
знайомий особисто, правда дуже опосередковано)))
нагороджені першою народною шевченківською премією, якщо це для когось має значення:idea:

varibobu 09.08.2008 22:24

Re: Кому Вниз
 
Группа хорошая, но там исчо и готег-дум присутствует, ИМХО

Bongzilla 09.08.2008 22:26

Re: Кому Вниз
 
нет там никакого готик дума.
это скорее мартиал индастриал,первое что приходит на ум после Кому Вниз - это Лайбах.

varibobu 09.08.2008 22:31

Re: Кому Вниз
 
Хм... Мартиал...
Хотя мне, скорее, после Лайбаха вспомнилось Кому Вниз

audionarkotiki 09.08.2008 22:47

Re: Кому Вниз
 
Цитата:

Сообщение от Kobold (Сообщение 481928)
Авторе, простав теги до теми, вони внизу сторінки, під посиланнями на гугл і вікіпедію

їх треба було поставити при створені теми, але я про них геть забув:hz: теперь незнаю як виправити. наперно модератор розділу може це виправити

Добавлено через 4 минуты
я цю группу дааавно слухав, коли ще носив довгі хаєра і берці))) часи змінюються, а КОМУ ВНИЗ - лишаеться вічним))) :pray::stupid:

mandriva 10.08.2008 00:42

Re: Кому Вниз
 
никогда особо не котировал, но уважать есть за что. в то время, имхо, играть было сложнее. небыло интернета, мазэфаки и пафоса...:clever:

Botanik 10.08.2008 00:49

Re: Кому Вниз
 
Люид подскажите ньюбику, с какого города группа? А т ов моём тоже есть "Кому ВНИЗ":dontknow: Ржач. Сам думаю что другая:disgust:

audionarkotiki 10.08.2008 22:55

Re: Кому Вниз
 
Цитата:

Сообщение от Botanik (Сообщение 482322)
Люид подскажите ньюбику, с какого города группа? А т ов моём тоже есть "Кому ВНИЗ":dontknow: Ржач. Сам думаю что другая:disgust:

Киев "мать городов русьских" (хотя єто не точно) а ты откудава? и что за группа там?))

Добавлено через 1 минуту
Цитата:

Сообщение от ok.mandrivko>? (Сообщение 482316)
небыло интернета, мазэфаки и пафоса...:clever:

да... мазафака помогла творческому становлению нового поколения)))

nobody 10.08.2008 23:24

Re: Кому Вниз
 
Я вот увидел тему и вспомнил былое. Это не моя музыка, но их творчество уважал всегда.
Не претендуя на истину в последней инстанции, выскажу смелое предположение: Кому Вниз – едва ли не единственная Великая Группа, которую взрастила украинская рок сцена. Самобытная, мощная, несгибаемая.
Тем, кто махал тремя пальцами на их концертах – этого не понять.

Добавлено через 2 минуты
И не надо ИМХО ее переносить в метал. Это именно рок.

Botanik 11.08.2008 01:09

Re: Кому Вниз
 
Цитата:

Сообщение от ultra_magnus (Сообщение 482641)
Киев "мать городов русьских" (хотя єто не точно) а ты откудава? и что за группа там?))

Кировоград. Да гавно какоето =)

audionarkotiki 11.08.2008 02:44

Re: Кому Вниз
 
гавно - тоже музыка:stupid: coprogrind например:lol:

Botanik 11.08.2008 04:00

Re: Кому Вниз
 
Цитата:

Сообщение от ultra_magnus (Сообщение 482720)
гавно - тоже музыка:stupid: coprogrind например:lol:

мне больше Зорн по душе. Гавно не слушаю двухсмысленная фраза, да ?=)

MoriTuri 11.08.2008 09:37

Re: Кому Вниз
 
Цитата:

Сообщение от nobody (Сообщение 482671)
Кому Вниз – едва ли не единственная Великая Группа

Воплі Відпоплясова:stupid:

а взагалі згоден:agree:

audionarkotiki 12.08.2008 00:57

Re: Кому Вниз
 
Цитата:

Сообщение от MoriTuri (Сообщение 482751)
Воплі Відпоплясова:stupid:

а взагалі згоден:agree:

ТАРТАК)))))))))))))

5302m 12.08.2008 01:10

Re: Кому Вниз
 
Крутєйша група! :up:
Живі виступи - БОМБА:scream:. Аж мурахи по шкірі :stupid:

П.С. Кому Вниз - патріархи українського року :smile:

fog! 12.08.2008 12:44

Re: Кому Вниз
 
уважал но не понимал. может я не много слушал, но почему-то казалось всё немоного нудноватым.
да еще и месседж, когда вокалист - клавишник.
но ваще прикольно наверное. видел их на днях в Джеме.

nobody 13.08.2008 00:31

Re: Кому Вниз
 
Цитата:

Сообщение от MoriTuri (Сообщение 482751)
Воплі Відпоплясова:stupid:

а взагалі згоден:agree:

Кстати, я ждал, что кто-то это скажет (а также Гадюкиных), и даже почти с этим согласен. Почему «почти» - не в этой теме.
Про Тартак, я надеюсь, это шутка была?
А еще прозвучало хорошее слово «патриархи». Одобрямс. Отцы, короче.

audionarkotiki 13.08.2008 23:55

Re: Кому Вниз
 
про тартак - это я остроумно пошутил))

audionarkotiki 19.08.2008 13:12

Re: Кому Вниз
 
Цитата:

Сообщение от мивина родео! (Сообщение 491172)
Положинский за 3-й гетьманат выступает. Крайне насильственная идея, доложу вам.

ага. красиві слова, під якими ховаеться ідея тоталітарної держави, в якій патріотизм буде обов"язковим :hz:

Добавлено через 7 минут

Цитата:

Сообщение от Quicksand (Сообщение 491168)
ну, на сайте УНТП писалось когда-то, что "Сашко хлопець нормальний, ну музика в нього дивна трошки, але вiн справжнiй украйинський патрiот i ненавидить жидо-коммунiстiв"

аа!:oh-yeah: сайт УНТП подчитуеш:no: )))
а ще там хтось колись написав на форумі типу: "Арійці, ви задрали ходити на концерти різних там Джен Ейр! Ми ж всі пам"ятаемо про нігерське походження хардкору!" :stupid:

Добавлено через 1 минуту
Цитата:

Сообщение от Quicksand (Сообщение 491168)

ну судя по этому, не зигометатели, но явно что-то около УНА-УНСО-вское.

ну скоріш за все це більш-менш адекватний патріотизм

олег в. 19.08.2008 16:15

ultra_magnus, бон - не обов"язково "скінхед". хватає просто дотримуватись примітивних, насильницьких ідеологій від комунізму до нацизму. а ці якраз найсправжнісінькі наци. хоча, в 88-му вони і співали на російській і готами були і ваше хз шо, але з тим періодом творчості я не знайомий. суджу по тому, що є зараз
щоправда, голос у вокаліста чудовий, та і музика не найгірша, але "не моя":hz:

Kobold, лайбах - це лайбах. якось так) вони поза тим, але, як на мене, мартіалу там не дуже багато.

Vladislav 20.08.2008 18:48

Re: Кому Вниз
 
А их альбумы, хоть один, тута мона скачать, а? Не нахожу ни одной ссылки на скачку... :dontknow: А то у меня две песни ток их... шось про наву та кленові листя... Я , кнешна, извиняюсь, не мог бы хто выложить... то шо по этим песням они мне оч. понравились... :up:

audionarkotiki 20.08.2008 18:58

Re: Кому Вниз
 
ну так... варто гуртові виступити на патріотичних фестивалях і вони автоматично перетворюються на нацистів) :hz: а щодо екстриміських текстів, то можливо і є. небагато. для прикладу в блек металі тогож екстримізму значно більше - починаючи від антихристянського, закінчуючи крайньо правим. і що ж? багато хто цінує таку музику, і не обов"язково бон/нацист/екстриміст.

Добавлено через 7 минут
Цитата:

Сообщение от Vladislav (Сообщение 494014)
А их альбумы, хоть один, тута мона скачать, а? Не нахожу ни одной ссылки на скачку... :dontknow: А то у меня две песни ток их... шось про наву та кленові листя... Я , кнешна, извиняюсь, не мог бы хто выложить... то шо по этим песням они мне оч. понравились... :up:

я завтикав)) я кинув посилання на їх дискографію на сайті і думав, що там можна скачати їх треки. у мене всі альбоми є, так що я сам не качав.

ось нарив на інфосторі http:///info/3891189 там типу найвідоміші треки в одному архіві.

Тима 20.08.2008 19:12

Re: Кому Вниз
 
Отличная группа! Песня "Лира" не удаляется с плеера уже оооочень давно.

ПС: Патриотизм - это плохо..... дожились. И это в стране, которая пережила столько бед и страданий, и только благодаря патриотизму пройдя через века неволи, обрела независимость. Если уж на то пошло, то только благодаря патриотизму, мы победили фашизм:deal:
кароче, странное счас время.....патриот - значит зиги, фашизм, бон, нацист, расист, преступник.:dontknow: не понимаю я чего-то.

олег в. 20.08.2008 19:29

Re: Кому Вниз
 
учасники групи - перестарілі бони.
музика не ціпляє, слова теж.
мартіалом там не пахне, хіба неофольком.
не люблю цю групу.

а все найкрутіше, що видала укр сцена - це іванов даун

Kobold, ти мене спасібами прям закидав))

Vladislav 20.08.2008 19:46

Re: Кому Вниз
 
"я завтикав)) я кинув посилання на їх дискографію на сайті і думав, що там можна скачати їх треки. у мене всі альбоми є, так що я сам не качав.

ось нарив на інфосторі http:///info/3891189 там типу найвідоміші треки в одному архіві."

Если не трудно, залей пару - тройку самых лучших альбомов, на твой взгляд, на рапиду, айфолдер, депозит файлс или мегааплоад... куда те удобней... то шо с инфостора того не доганяю я как скачать...

audionarkotiki 20.08.2008 22:13

Re: Кому Вниз
 
Цитата:

Сообщение от just another monkey (Сообщение 494026)
ultra_magnus, справа не в концертах, на яких виступає гурт. справа в висловлюваннях :deal:

ну так. ти правий. висловлювання мене неприємно вразили. :thinking: він явно дещо плутає.

Добавлено через 3 минуты
Цитата:

Сообщение от vta93dsx (Сообщение 494037)
Отличная группа! Песня "Лира" не удаляется с плеера уже оооочень давно.

ПС: Патриотизм - это плохо..... дожились. И это в стране, которая пережила столько бед и страданий, и только благодаря патриотизму пройдя через века неволи, обрела независимость. Если уж на то пошло, то только благодаря патриотизму, мы победили фашизм:deal:
кароче, странное счас время.....патриот - значит зиги, фашизм, бон, нацист, расист, преступник.:dontknow: не понимаю я чего-то.

да. я это и имею ввиду :agree:

Добавлено через 4 минуты
Цитата:

Сообщение от Vladislav (Сообщение 494077)

Если не трудно, залей пару - тройку самых лучших альбомов, на твой взгляд, на рапиду, айфолдер, депозит файлс или мегааплоад... куда те удобней... то шо с инфостора того не доганяю я как скачать...

я залью обязательно. но не сегодня. а на выходных. ок?:ye:

коротше кажучи, я вважаю, попри все КОМУ ВНИЗ - мегокрутий гурт. це одне з найбільших досягененнь української рок сцени!


Текущее время: 23:35. Часовой пояс GMT +3.

Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc.
Перевод: zCarot