Я ж не проти. Але повністю згоден з тобою щодо лазарету (особливо Порзінгіс), та ще цікаво як наступного року Горфорд буде грати, все ж таки 39 вже буде.
Добавлено в 21:07 / Предыдущее сообщение было написано в 20:46
Доречи, вони під цей плейофф ран зробили гарну серію відео