Re: ТойХтоПройшовКрізьВогонь (2011)
боюсь, що як мінімум декілька людей на цьому форумі після цього вашого посту іронічно усміхнулись над вашим постом, знаючи і мене, і мої інтелектуальні здібності, і ступінь мого занурення в світ кіно
щасти вам)
Добавлено через 2 минуты
к-тр "жовтень", 29...