Ви використовуєте застарілий браузер. Цей та інші сайти можуть відображатися в ньому некоректно. Необхідно оновити браузер або спробувати використовувати інший.
Re: Декілька педалей
Ще декілька педалей.
Овер/фуз OGМ-2 - на польових транзисторах, 4 ручки. Ціна 900 грн.
Відео -
Звук із динамічного мікрофона згідно відео - Звук
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Ламповий...
Декілька педалей
Гітарна педаль овердрайв OB-1 на польових транзисторах власної розробки.
Педаль має 3 крутилки (Level, Tone, Drive) та перемикач Mode (змінює кількість нижніх частот і тим самим міняє гостроту звуку). Живлення 9-18В (18В, звісно, краще, тому за додаткових 100грн додам блок...
FUZZRIDER was formed in 2021 in Aegina by Jim Lord (Lord 13, Madleaf), Niko Giannouli (One Man Drop, Nochnoy Dozor), Brian Velentzas (Captain Brian). Aegina became the base of the band because all three members have a connection to the island. With the support of all the friends from there led...
Дуже-дуже шкода, що сьогодні не до святкування.
Але дуже хочеться, щоб сьогодні на весь голос звучали два геть різні та протилежні за характером треки:
Re: Хто хоче потестувати педалі перегрузу?
Апну тему.
Хочу запропонувати потестувати мої педальки і підсилювачі домашнього формату.
Серед педалей є фузи, перегрузи, преампи.
Кому цікаво - пишіть в особисті повідомлення.
Гітарний підсилювач "Зелений", Рівненська обл., 2200 грн
Продам мрію Ваших сусідів, яка позбавить їх непереборних мотивів негайно перервати Вашу насолоду гри на гітарі.
Якщо Ви полюбляєте грати по ночах і не хочете вислуховувати матюки та лайку від оточуючих (родичів, сусідів і т.п.), то цей...
бочку "Солярки" - преамп 3 і 4 канали Diesel VH4, Рівненська обл., 2500 грн
Примочки, звичайно, класно, але преамп зі звуком Diezel VH4 розміром трохи більшим, ніж педаль, напевно трохи краще.
На борту:
окремі регулятори гейну на кожний канал (канали відповідають 3 і 4 каналам VH4);
темброблок...
"Ігуана", "Matnya", Рівненська обл., 1100, 1000 грн
Педаль перегрузу "Ігуана" - це спроба емуляції звуку Electric mv120 на операційних підсилювачах.
На борту педалі 6 крутилок:
Gain
Deep
Bass, Middle, Treble
Volume
Живлення від внутрішньої батарейки або від зовнішнього адаптера (іде в...
Re: Хто хоче потестувати педалі перегрузу?
Хто бажає потестувати педалі перегрузу (короче_тут_нова_технологія_перегрузу)?
Є на вибір 3 педалі:
1. Невеликий перегруз (десь як матамп)
2. Більший перегруз (десь як жсм800)
3. Хайгейн (2 канали)
Усе інше обговоримо, якщо пропозиція зацікавить.
Re: Хто допоже записати DI гітари?
Дякую. Але по посиланню в першому пості посилання dropbox мертве, а в іншому пості мікс з барабанами та іншою обробкою.
Треба щось на зразок цього:
Попробував сам - сьогоднs на ютубі глянув навчалку Sleep Dragonaut і попробував зіграти:rofl:
Ось звук...
Хто хоче потестувати педалі перегрузу?
Власне, розробив примочку - симулятор підсилювача Electric (є ще ідея симулювати Orange OR120 - треба тільки у платі), а семплів у стилі stoner/sludge і т.п. для реампінгу знайти не можу (я більше по панку і по паяльнику, ніж пограти). Хто б допоміг із...