igrkstk
mp3 56 kbps
- Повідомлення
- 5
- Реєстрація
- 08.01.20
- Репутація
- 0
Dark wave (мейбі трохи post punk) гурт шукає клавішника
Київ. Шукаємо клавішника, який шарить у синтах та саунд дизайні (аналог, віртуал аналог, vst - байдуже). Треба буде крутити саунд та писати партії з урахуванням норм жанру та кайфувати від лабні)
Нас наразі двоє: бас/вокал та гітара, граємо під драм машинку. Є дві готові пісні та купа наробок. Також є значний досвід у концертній діяльності та роботі над матеріалом. Стріляні горобці, коротше
Налаштовані серйозно, чого й очікуємо від тих, хто відгукнеться.
З референсів хочемо виділити The Soft Moon, TR/ST, She Passed Away, Mareux, Black Marble. Але це просто референси, хз що вийде по ітогу.
Чого чекаємо:
- серйозного підходу до справи
- вміти грати рівно (метроном - must) та душевно
- бути своїм чуваком
- бажано 25+ років (ми не ейджисти, тож цей пункт доволі опціональний))
Зараз граємо раз на тиждень на Позняках
Пишіть сюди або в телегу ihr_kstk (краще в телегу)
Київ. Шукаємо клавішника, який шарить у синтах та саунд дизайні (аналог, віртуал аналог, vst - байдуже). Треба буде крутити саунд та писати партії з урахуванням норм жанру та кайфувати від лабні)
Нас наразі двоє: бас/вокал та гітара, граємо під драм машинку. Є дві готові пісні та купа наробок. Також є значний досвід у концертній діяльності та роботі над матеріалом. Стріляні горобці, коротше
Налаштовані серйозно, чого й очікуємо від тих, хто відгукнеться.
З референсів хочемо виділити The Soft Moon, TR/ST, She Passed Away, Mareux, Black Marble. Але це просто референси, хз що вийде по ітогу.
Чого чекаємо:
- серйозного підходу до справи
- вміти грати рівно (метроном - must) та душевно
- бути своїм чуваком
- бажано 25+ років (ми не ейджисти, тож цей пункт доволі опціональний))
Зараз граємо раз на тиждень на Позняках
Пишіть сюди або в телегу ihr_kstk (краще в телегу)
Останнє редагування: