GrimUnit1
tape
- Повідомлення
- 547
- Реєстрація
- 10.10.05
- Репутація
- 3
DVTK Opening GIG
11 листопада відбудеться відкриття нового концертного майданчика на 2000 людей в 9-му павільйоні ВДНГ.
Не кожного дня в Києві відкриваються концертні майданчики подібного формату, тож рекомендую прийти і зацінити.
На сцені:
Onaway — #рокнрол
Season of Melancholy — романтик #метал
Spokusy — україномовний #постпанк з ретро синтетичним звучанням
Chemistry Lab — поп мотиви із брудним #хард саундом
Sleepy Sorrow — похмурий романтичний #дез / #думметал
Shkerebertь — містичний #фолькметал
Novisens — #рок
Povyta — суміш рок-н-ролу та альтернативи
Початок: 15:00.
Адреса: ВДНГ, 9 павільйон, пр. Академіка Глушкова, 1
Добавлено в 12:07 / Предыдущее сообщение было написано в 12:06
11 листопада відбудеться відкриття нового концертного майданчика на 2000 людей в 9-му павільйоні ВДНГ.
Не кожного дня в Києві відкриваються концертні майданчики подібного формату, тож рекомендую прийти і зацінити.
На сцені:
Початок: 15:00.
Адреса: ВДНГ, 9 павільйон, пр. Академіка Глушкова, 1
Добавлено в 12:07 / Предыдущее сообщение было написано в 12:06