DVTK Opening GIG

  • Автор теми Автор теми GrimUnit1
  • Дата створення Дата створення
Дата івенту
11.11.23

GrimUnit1

tape
Повідомлення
547
Реєстрація
10.10.05

Репутація
3

DVTK Opening GIG
11 листопада відбудеться відкриття нового концертного майданчика на 2000 людей в 9-му павільйоні ВДНГ.

Не кожного дня в Києві відкриваються концертні майданчики подібного формату, тож рекомендую прийти і зацінити.

На сцені:
▪️ Onaway — #рокнрол
▪️ Season of Melancholy — романтик #метал
▪️ Spokusy — україномовний #постпанк з ретро синтетичним звучанням
▪️ Chemistry Lab — поп мотиви із брудним #хард саундом
▪️ Sleepy Sorrow — похмурий романтичний #дез / #думметал
▪️ Shkerebertь — містичний #фолькметал
▪️ Novisens — #рок
▪️ Povyta — суміш рок-н-ролу та альтернативи

Початок: 15:00.
Адреса: ВДНГ, 9 павільйон, пр. Академіка Глушкова, 1

Добавлено в 12:07 / Предыдущее сообщение было написано в 12:06

post-329-1699524317.jpg
 
Назад
Зверху