igrkstk
mp3 56 kbps
- Повідомлення
- 5
- Реєстрація
- 08.01.20
- Репутація
- 0
Гітара/вокал. Шукаю чуваків пограти Краутрок або щось накшталт Squid, The Smile, Idles
Привіт.
Я вокаліст, трохи гітарист, трохи шарю синти та ще більш трохи саксофон.
Шукаю в Києві когось пограти краутрок або щось схоже на Squid та The Smile. Може, Idles або щось з цієї хвилі (Fontaines DC, Shame).
Може, щось по краутроку.
Це все для розуміння - що вийде, то вийде.
Тобто музло ескпресивне, трохи експеріментал, трохи атональне. Потрібні бас і драмер перш за все. Можливо, друга гітара. Можливо, інші інструменти (синти, духові тощо), якщо ви в темі. Відкритий для співробітництва, як то кажуть) Що маст хев: бути адекватним та вміти грати.
Було б круто, якщо ви на Лівому березі (Позняки, Осокорки та все таке). Мені 33, якщо це має значення. Є гурт, з яким успішно грали до лютого, зараз не маємо такої можливості. Тобто трохи шарю, як воно все робиться на запису, зведенні та концертах.
Пишіть сюди або в телегу @ihr_kstk. Краще в телегу)
І бережіть себе
Привіт.
Я вокаліст, трохи гітарист, трохи шарю синти та ще більш трохи саксофон.
Шукаю в Києві когось пограти краутрок або щось схоже на Squid та The Smile. Може, Idles або щось з цієї хвилі (Fontaines DC, Shame).
Може, щось по краутроку.
Це все для розуміння - що вийде, то вийде.
Тобто музло ескпресивне, трохи експеріментал, трохи атональне. Потрібні бас і драмер перш за все. Можливо, друга гітара. Можливо, інші інструменти (синти, духові тощо), якщо ви в темі. Відкритий для співробітництва, як то кажуть) Що маст хев: бути адекватним та вміти грати.
Було б круто, якщо ви на Лівому березі (Позняки, Осокорки та все таке). Мені 33, якщо це має значення. Є гурт, з яким успішно грали до лютого, зараз не маємо такої можливості. Тобто трохи шарю, як воно все робиться на запису, зведенні та концертах.
Пишіть сюди або в телегу @ihr_kstk. Краще в телегу)
І бережіть себе
Останнє редагування: