Гітара/вокал. Шукаю чуваків пограти Краутрок або щось накшталт Squid, The Smile, Idles

  • Автор теми Автор теми igrkstk
  • Дата створення Дата створення

igrkstk

mp3 56 kbps
Повідомлення
5
Реєстрація
08.01.20

Репутація
0

Гітара/вокал. Шукаю чуваків пограти Краутрок або щось накшталт Squid, The Smile, Idles

Привіт.

Я вокаліст, трохи гітарист, трохи шарю синти та ще більш трохи саксофон.

Шукаю в Києві когось пограти краутрок або щось схоже на Squid та The Smile. Може, Idles або щось з цієї хвилі (Fontaines DC, Shame).
Може, щось по краутроку.
Це все для розуміння - що вийде, то вийде.
Тобто музло ескпресивне, трохи експеріментал, трохи атональне. Потрібні бас і драмер перш за все. Можливо, друга гітара. Можливо, інші інструменти (синти, духові тощо), якщо ви в темі. Відкритий для співробітництва, як то кажуть) Що маст хев: бути адекватним та вміти грати.

Було б круто, якщо ви на Лівому березі (Позняки, Осокорки та все таке). Мені 33, якщо це має значення. Є гурт, з яким успішно грали до лютого, зараз не маємо такої можливості. Тобто трохи шарю, як воно все робиться на запису, зведенні та концертах.

Пишіть сюди або в телегу @ihr_kstk. Краще в телегу)

І бережіть себе
 
Останнє редагування:
Назад
Зверху