Marlo Stanfield
vinyl 7"
Доріжка експериментального хіп-хопу привела мене до одного зі своїх витоків. Початок дев'яностих. У Сан-Дієго збирається колектив різних обдарованих особистостей з тим, щоб розширити уявлення слухачів про стиль. Серед них репер та продюсер Michael Quiñones (Infinity Gauntlet aka Scatter Brain the Acid Atheist), його старший брат Frankie Quiñones (aka Odessa Kane), Sumach (сьогодні куди більш відомий під псевдонімом Gonjasufi), Orko Eloheim (aka Orko the Sycotik Alien), Atom 12, Bassment, West Kraven, Zombie 619er.
Група записала три роботи, після чого учасники зосередилися на власних проектах. Хотів би відмітити абстрактну лірику і натурально підземний продакшн альбомів, на перший погляд тихий і мінімалістичний. Здається, що навіть сам звук тут припав пилом і вкрився клубами диму. Відчуття, ніби перед тобою дуже стара і раритетна річ, яка десятиліттями була прихована від людського ока і сонячних променів в глибині закинутого і забутого горища. Кілька необережних рухів і все розсиплеться, зникнувши безслідно. На мій смак, дуже приємна у всіх відношеннях музика.
Дискографія:
1994 - Microcrusifiction (320 kbps)
1995 - Back 2 The Future (2000 reissue, 192 kbps)
1998 - Neuro-Symphony In C Minor (VBR V2)
- Опис
- underground hip-hop, abstract ~ USA
- Країна
- Сполучені Штати Америки
Останнє редагування:
Masters of the Universe

but still great appreciation to you, for so many great albums you've uploaded...I really found tons of albums here which I couldn't find elsewhere