птічкі і конструктівізм 12 лютого в хаті [лінія втечі] Львів

Polaron, Nice Wings, Icarus!
  • Автор теми Автор теми X ninja
  • Дата створення Дата створення

X ninja

in post we rock
Стать
чол
Вік
39
Адреса
там где растет поцрок
Повідомлення
2 481
Реєстрація
07.07.07

Репутація
1 093

Мої гурти
на диване

12.02.2011 Nice wings, Icarus!, Polaron (ex Dracula Drops D) Львов@сквот на кубанской

вообщем приходите, приезжайте, будем рады всем, должно быть весело! далее следует копипаста из втентакя.

attachment.php

музика про нашу круту цивілізацію
від львівських шугейзерів-конструктивістів Polaron та київських построкерів Nice Wings, Icarus! - саме в день концерту групі виповнюється три роки, тому приходьте з падарками )), а Polaron презентуватиме альбом. нарешті)

шоу відбудеться на кубані (кубанська, 25а)
http://vkontakte.ru/club18731686

12 лютого (субота)
о 19:00

ціна входу - 25 грн

Polaron (ex Dracula drops D| shoegaze, constructivism | Львів)
презентація матеріалу нового альбому!
сингл: http://divshare.com/download/13357417-7ea
промо: http://www.mediafire.com/?6ws5op32w06wjs7
http://vkontakte.ru/club1625865
http://www.myspace.com/draculadropsd
http://www.facebook.com/pages/Polaron

Виробниче об`єднання "Полярон" - найбільший виробник електронних виробів в Західній Україні. Підприємство було створено в 1957 році і зараз це великий виробничий комплекс, що включає в себе 4 заводи:
завод "ЛЕВП" по виробництву потужних генераторних ламп, вакуумних вимикачів, вакуумних конденсаторів перемінних і постійних ємностей;
завод "Левконт" по виробництву низьковольтних вакуумних дугогасильних камер і контакторів, імпульсних водневих тиратронів, манометричних датчиків тиску;
завод "Інстмаш" по розробці і виготовленню нестандартного обладнання;
завод "Злет" по виробництву гелій - неонових та іонних лазерів потужністю від 1,5 мВт до 4 ВТ з довжиною хвилі від 0,325 до 0,63 мкм.
.
.
.
Nice Wings, Icarus! (post-metal, post-rock | Київ)
ексклюзивна програма до третього дня народження групи.
http://www.nicewingsicarus.com.ua
http://vkontakte.ru/club5674802
www.myspace.com/nicewingsicarus

Дедал попереджав сина Ікара, щоб той був обережний під час польоту - не піднімався близько до сонця, так як спека може розтопити віск. Але Ікара забавляв швидкий політ, і, сильно змахнувши крилами, він злетів занадто високо. Пекучі промені розтопили віск. Пір'я випали і розлетілися по повітрю, а Ікар стрімголов упав зі страшної висоти в море і загинув у його хвилях.
Ікар прагнув до "сонця" науки, злетів до нього, але спалив крила й упав на землю.
Ікар загинув через свою необачність і непоміркованість. "Боюся, щоб так ж доля не спіткала народи, які сучасна наука навчила літати” (с) Сама природа людини, в якій переважають пристрасті та інстинкт над інтелектом, призводить до "ікарового падіння'' цивілізації. Войовничість людини не має меж. Особливо інстинкт панування й суперництва. Праця людини підкоряється такому суперництву. І все це визначає поведінку людини.

от про то і послухаєм шикарну музику.
візуалізація під час концерту від карпарациі "проектор і лазер".
приходьте.



liniyavtechi.com
0688440563
 
Опис
Polaron, Nice Wings, Icarus!

Вкладення

  • scan11eq.jpg
    scan11eq.jpg
    127.4 КБ · Перегляди: 1 255
Re: птічкі і конструктівізм 12 лютого в хаті [лінія втечі] Львів

для того, щоб відійти від сухої нелітературної мови, не обов'язково використовувати суржик ;) є купа інших, на мою думку, достойніших засобів :)

свого часу Альдо Палацескі писав вірші без суржика:

А а а а а
Е е е е е
И и и и и
О о о о о
У у у у у
А Е И О У

Добавлено через 2 минуты
Kobold, це не самовираження. ібо я не тим самовиражаюся)))
 
Re: птічкі і конструктівізм 12 лютого в хаті [лінія втечі] Львів

ібо я не тим самовиражаюся)))
тоді в чому прикол?
по реакції в цій темі видно, що такий стиль письма не зовсім схвально сприймається і створює певний, не дуже позитивний, стереотип. так в чому цимес?
 
Re: птічкі і конструктівізм 12 лютого в хаті [лінія втечі] Львів

тоді в чому прикол?
по реакції в цій темі видно, що такий стиль письма не зовсім схвально сприймається і створює певний, не дуже позитивний, стереотип. так в чому цимес?

та вот - шоб ви насрали мені ше пару зайвих сторінок в темі))
 
Re: птічкі і конструктівізм 12 лютого в хаті [лінія втечі] Львів

та вот - шоб ви насрали мені ше пару зайвих сторінок в темі))

ну значіт мона сказать што цель атлічна достігнута)
 
Re: птічкі і конструктівізм 12 лютого в хаті [лінія втечі] Львів

тоді в чому прикол?
по реакції в цій темі видно, що такий стиль письма не зовсім схвально сприймається і створює певний, не дуже позитивний, стереотип. так в чому цимес?
3-4 человека - безусловный и безапеляционный показатель:idea: Судя по всему такой говор - "это фишка Нью-Джеоси(с)SP". тоесть среди ее знакомых/друзей/прочия прочия это в порядке вещей. А плохо это, или хорошо - это уже субьективная точка зрения. нельзя угодить всем. цьом

Добавлено через 1 минуту
это Синий с Сереженого акаунтка:hi:
 
Re: птічкі і конструктівізм 12 лютого в хаті [лінія втечі] Львів

Синий с Сереженого акаунтка, не безумовний показник, але він показує, що така фішка поза тусою не всіма викупається вірно.

у мене особисто жодних претензій:stupid:
 
Re: птічкі і конструктівізм 12 лютого в хаті [лінія втечі] Львів

по мотивам теми мені чомусь навіть захотілось перейти на українську мову на форумі) але просто, спілкуючись на різних мовах з кимось відчуваю явний дискомфорт. :down:
 
Re: птічкі і конструктівізм 12 лютого в хаті [лінія втечі] Львів

Синий с Сереженого акаунтка, не безумовний показник, але він показує, що така фішка поза тусою не всіма викупається вірно.
все, топикстартер дико неправ(а). прийдется отменять ивент. а еще лучше накрыть лихой бригадой граммар-наци. и перед этим лечить на форуме. ну никак же по другому о/
 
Re: птічкі і конструктівізм 12 лютого в хаті [лінія втечі] Львів

Я коли читаю отаку мову - вспомінаються книжки сучасних атєчєствєнних пісатєлєй. Іногда у них це создає атмосфєру карнавального дурдомчика, шо само па сєбє - гут.
 
Re: птічкі і конструктівізм 12 лютого в хаті [лінія втечі] Львів

checkpoint, саме смішне, шо в житті я сама проявляю кімнатний нацизм сприводу мови і грампомилок, але мене так забавляє, коли через якісь "не ті" 2 (!!!) слова в шапці мені присувають звинувачення фактично в безграмотності і нетолерантності до читачів )))
і, до речі, в мене серед знайох ніхто шота так не пише, не говоре. хіба от якийсь тіп веде жж дуже такою... авторською мовою) він мене надихає та вставляння смішних слів. іногда.
 
Re: птічкі і конструктівізм 12 лютого в хаті [лінія втечі] Львів

еще лучше накрыть лихой бригадой граммар-наци. и перед этим лечить на форуме. ну никак же по другому о/
:rofl::rofl: именно так!!!
 
Re: птічкі і конструктівізм 12 лютого в хаті [лінія втечі] Львів

все, топикстартер дико неправ(а). прийдется отменять ивент. а еще лучше накрыть лихой бригадой граммар-наци. и перед этим лечить на форуме. ну никак же по другому о/

давайте я ше організую накривання цього концерту шкільними вчителькам укрмови. такими в тілі, з великими грудьми до пупка, в вишиванках і в чорних синтетичних спідницях. прийдуть і дадуть всім моїм прибічникам в цій темі указками по пальцях.
 
Re: птічкі і конструктівізм 12 лютого в хаті [лінія втечі] Львів

Я коли читаю отаку мову - вспомінаються книжки сучасних атєчєствєнних пісатєлєй. Іногда у них це создає атмосфєру карнавального дурдомчика, шо само па сєбє - гут.

кстатє да
 
Re: птічкі і конструктівізм 12 лютого в хаті [лінія втечі] Львів

ето оні просто Ірени Карпи начиталися. отлічна письменниця, кстаті, хароші книжки пише, про сєкс. а так писать - очєнь анконформно (как я словєчком-то виєбнувся, га?)
бай зе вей, ТС, ти слухаєш гарткор?

Добавлено через 2 минуты
зато какой ажиотаж вокруг ивента, ишь ты. :deal:

Добавлено через 4 минуты
есть фотки? я может тоже бы присунул.

простите, не удержался :stupid: ТС, не обижайся

Добавлено через 2 минуты
тоді в чому прикол?
по реакції в цій темі видно, що такий стиль письма не зовсім схвально сприймається і створює певний, не дуже позитивний, стереотип. так в чому цимес
мовчи, абізяна, шо ти панімаєш... :stupid:
 
Re: птічкі і конструктівізм 12 лютого в хаті [лінія втечі] Львів

Zhæst;1377620 сказав(ла):
есть фотки? я может тоже бы присунул.
Льоша(((

Добавлено через 1 минуту
Які ви агресивні всі, пиздець. А топікстартер же не порушила ніяких правил.
 
Re: птічкі і конструктівізм 12 лютого в хаті [лінія втечі] Львів

А топікстартер же не порушила ніяких правил.
Запрещается использование нестандартных и сложночитаемых манер написания текста - в столбик, "ЗаБоРоМ" и т.д.
:deal:

Добавлено через 17 секунд
:stupid:
 
Re: птічкі і конструктівізм 12 лютого в хаті [лінія втечі] Львів

Sallkem, іди назад в анцензор.
 
Re: птічкі і конструктівізм 12 лютого в хаті [лінія втечі] Львів

стаааалбы, заборы, колючие дроты. суровый серый мир, пагибли все мечты рарарара
Ам Дм дждждж
 
Re: птічкі і конструктівізм 12 лютого в хаті [лінія втечі] Львів

прошу отметить что ТС - я)) ноя топикстартер\копипастер
 
Re: птічкі і конструктівізм 12 лютого в хаті [лінія втечі] Львів

коли через якісь "не ті" 2 (!!!) слова в шапці

загалом 4 слова - 2 в топіку і 2 в шапці + це не перший ваш анонс, написаний з вживанням таких слів.

Добавлено через 1 минуту
мені присувають звинувачення фактично в безграмотності і нетолерантності до читачів )))

серйозно? ну-ну. :yeah:

пс: я накрию канц під вигук "всім цвітні карандаші!" О/
 
Re: птічкі і конструктівізм 12 лютого в хаті [лінія втечі] Львів

Zhæst;1377620 сказав(ла):
есть фотки? я может тоже бы присунул.

простите, не удержался :stupid: ТС, не обижайся

Добавлено через 2 минуты

мовчи, абізяна, шо ти панімаєш... :stupid:


фотки есть.
можешь попробовать присунуть обоим.

IMG_5981.jpg
 
  • Like
Реакції: Nook
Re: птічкі і конструктівізм 12 лютого в хаті [лінія втечі] Львів

фотки есть.
можешь попробовать присунуть обоим.
не правда - это не топикстартер!!! Хниндзя выглядит по другому:stupid:
 
Re: птічкі і конструктівізм 12 лютого в хаті [лінія втечі] Львів

мені ця подо. тут ми якісь більш присуватєльні))

x_531bd235.jpg
 
Re: птічкі і конструктівізм 12 лютого в хаті [лінія втечі] Львів

Дико поржал(кстати,чего только это словосочетание в свете развернкувшихся дискуссий стоит). Тема прошлого нашего канца разрослась на неформате после него, а эта уже успела до него.
 
Re: птічкі і конструктівізм 12 лютого в хаті [лінія втечі] Львів

кумар, я когда-то украду у тебя этот реглан, отвечаю :in_love:
 
Re: птічкі і конструктівізм 12 лютого в хаті [лінія втечі] Львів

TelOne, у Бени ж вроде такой же. Тока Беня живет поближе)
 
Re: птічкі і конструктівізм 12 лютого в хаті [лінія втечі] Львів

plöw;1377705 сказав(ла):
TelOne, у Бени ж вроде такой же. Тока Беня живет поближе)
:evil:
 
Re: птічкі і конструктівізм 12 лютого в хаті [лінія втечі] Львів

блін, дімка виставив нашу фотку і срача вже нема ((
 
Назад
Зверху