Стій за дітей HARDCORE Fest - 4 грудня, "Лавра", 18.00

Time of Defeats, My Victory, Strike Each Other, Bluesbreaker, Date Rape, Time To Live, Buckwheat, Cold Season, Go Away!
  • Автор теми Автор теми Murph
  • Дата створення Дата створення

Murph

mp3 96 kbps
Повідомлення
36
Реєстрація
07.12.09

Репутація
20

Стій за дітей HARDCORE Fest - 4 грудня, "Лавра", 18.00

hcunityaf1s.jpg


Time of Defeats (Hardcore / Metal) – www.myspace.com/timeofdefeats
My Victory (Hardcore) – http://www.myspace.com/myvictorykiev
Strike Each Other (beatdown hardcore) – http://www.myspace.com/strikeeachother
Bluesbreaker (Hardcore / Blues) – http://www.myspace.com/bluesbreakerbums
Date Rape (Screamo) - http://www.myspace.com/theincredibledaterape
Time To Live (Hardcore/Punk) - http://www.myspace.com/timetoliveua
Buckwheat (Emo / Punk / Rock) - http://www.myspace.com/buckwheatpunk
Cold Season (emotional hardcore) – http://www.myspace.com/coldseasonhc
Go Away! (Melodic Hardcore)

Початок о 17.00!

Про ініціативу "Стій за дітей!":
- ініціатива «Стій за дітей!» є некомерційним об’єднанням;
- всі зібрані кошти з концертів витрачаються на купівлю необхідних речей, що допомагатимуть розвитку дітей без батьківської опіки, організацію поїздок, екскурсій, показів і тд. Кошти витрачаються організаторами напряму, без передачі їх третім особам. Організатори гарантують виключно цільове використання зібраних коштів
- жодної прив’язки до політики та релігії в рамках ініціативи «Стій за дітей Fest»;
- у нас немає спонсорів та фінансування, всі заходи організовуються за власний кошт і власними силами;
- бажаючі допомогти в організації поїздок, різноманітних культурно-розважальних, оздоровчих, освітніх заходів для дітей можуть зробити це разом з нами, або ж організувати їх самостійно;
- ми будемо раді підтримати всіх, хто виявить бажання організувати концерт у своєму місті в рамках ініціативи «Стій за дітей Fest»(просимо організаторів зв’язуватись з нами).

Ми закликаємо всіх брати ініціативу у свої руки, витрачаючи не так багато часу, але допомагаючи дітям знайти опору та розкрити себе у доволі нелегких умовах. Віримо, що кожна людина здатна самостійно робити добрі справи.

Один-два рази на місяць ти можеш їздити до одного дитячого будинку та ділитися з дітьми власними вміннями, знаннями, спілкуватися та просто весело проводити час. Ти можеш займатися з ними спортивними іграми, організовувати уроки, поїздки, розваги, майстер-класи, повір – для них це дуже важливо. Не обов’язково щось привозити, достатньо буде для початку приїхати з пакетом цукерок)), звичайно, якщо є можливість надати дит.будинку певну допомогу – їй будуть раді.

Якщо ти займаєшся музикою, бойовим мистецтвом, творчістю, вивчаєш певну науку, маєш інші знання – поділися ними з дітьми та навчи їх. Саме ти можеш допомогти розкритися талантам дитини.

Ти можеш стати прикладом для дітей та здобути друзів, які з нетерпінням чекатимуть твого приїзду!

Більше тут: Приєднатися та допомогти

Завдяки минулим концертам нам вдалося поставити в дитячий будинок спортивну стінку та повісити боксерську грушу. Результат - діти почали займатися спортом, періодично проводимо для них тренування. Було проведено 4 різні виїзди, покази фільмів, організовували приїзд музикантів, психологів, закуповувалися книжки, спортивний інвентар. Діти стали для нас друзями і ми бачимо зміни у правильному напрямі.


Сайт: www.zaditey.com.ua
Ласт FM
Група ВК
Зустріч ВК

 
Опис
Time of Defeats, My Victory, Strike Each Other, Bluesbreaker, Date Rape, Time To Live, Buckwheat, Cold Season, Go Away!
Останнє редагування:
re: Стій за дітей HARDCORE Fest - 4 грудня, "Лавра", 18.00

концерт ахуенный
 
re: Стій за дітей HARDCORE Fest - 4 грудня, "Лавра", 18.00

молодцы:up:
 
re: Стій за дітей HARDCORE Fest - 4 грудня, "Лавра", 18.00

ахуеть всем быть

Добавлено через 2 минуты
хотя я все же надеялся увидеть здесь эспаер и стилл(
 
re: Стій за дітей HARDCORE Fest - 4 грудня, "Лавра", 18.00

Якщо буду в Києві-постараюсь явитись.
Ну от дочекалися справжньої толклвої акції-бо вже задовбали своєю "війною" з примарами, дітям потрібно допомагати.
 
re: Стій за дітей HARDCORE Fest - 4 грудня, "Лавра", 18.00

офигеть
это все группы уже подтвердили своё участие?
 
re: Стій за дітей HARDCORE Fest - 4 грудня, "Лавра", 18.00

должно быть хорошо
 
re: Стій за дітей HARDCORE Fest - 4 грудня, "Лавра", 18.00

Это все просто замечательно!
 
re: Стій за дітей HARDCORE Fest - 4 грудня, "Лавра", 18.00

:wow:
 
re: Стій за дітей HARDCORE Fest - 4 грудня, "Лавра", 18.00

есть подстава или нет?!
 
хотя я все же надеялся увидеть здесь эспаер и стилл(
У ребят не выходит ко всеобщей печали:hz:
Надеемся всех видеть;))

Добавлено через 1 минуту
есть подстава или нет?!
Я один из организаторов, все вопросы о подставе сюда пожалуйста))
 
Всем ньюйорк, пацаны и девчата;))
7109734dd260556761a53e723c3b334a.jpg

Это Ростик из детского дома "Надия", мечтает играть на ударных:up:
 
re: Стій за дітей HARDCORE Fest - 4 грудня, "Лавра", 18.00

Vegun, немного оффтопа, а потом можн будет принять участие в организации этих самых культурно-развлекательных мероприятий для ребят? ну там помочь, принеси/подай, ещё что-то
 
Vegun, немного оффтопа, а потом можн будет принять участие в организации этих самых культурно-развлекательных мероприятий для ребят? ну там помочь, принеси/подай, ещё что-то
Конечно же, можно и нужно;)) Концерт и делается для привлечения всеобщего внимания к этой позитивной деятельности.
 
re: Стій за дітей HARDCORE Fest - 4 грудня, "Лавра", 18.00

Афиша на украинском :up:Редко такое встретиш.
 
re: Стій за дітей HARDCORE Fest - 4 грудня, "Лавра", 18.00

О кстати, там же никто не откажется от энциклопедий, детских детективов, коллекции гарри потера, и прочих книг которые остались с детства ?
С удовольствием передал бы
 
re: Стій за дітей HARDCORE Fest - 4 грудня, "Лавра", 18.00

нормал нормал. напомните в конце ноября только
 
re: Стій за дітей HARDCORE Fest - 4 грудня, "Лавра", 18.00

молодцы.буду обязательно.:applause:
 
re: Стій за дітей HARDCORE Fest - 4 грудня, "Лавра", 18.00

:applause:
 
re: Стій за дітей HARDCORE Fest - 4 грудня, "Лавра", 18.00

очень круто.
 
re: Стій за дітей HARDCORE Fest - 4 грудня, "Лавра", 18.00

:up: надо быть
 
re: Стій за дітей HARDCORE Fest - 4 грудня, "Лавра", 18.00

похуй на хардкор не похуй на детей, 99% буду :up:
 
re: Стій за дітей HARDCORE Fest - 4 грудня, "Лавра", 18.00

отлично просто :pray:
и цель замечательная!

Добавлено через 6 минут
и ласт http://www.lastfm.ru/festival/1733669+Стій+за+дітей+HARDCORE+Fest

Дякую!:up: додав в тему

Oggi Так, книжки дуже актуальні. кажи як, де і коли?
Всі, хто хочуть щось передати (книжки, ігри, різні норм речі) - пишіть. Будемо забирати, або ж приносьте на концерт!

3im Звичайно, можна буде! Може будуть ідеї зприводу організувати/поїхати для дітей - будемо раді допомозі:agree:

Взагалі приємно, що таке відношення позитивне до ідеї концерту та роботи з дітьми!:applause:
Приєднуйтесь!
 
re: Стій за дітей HARDCORE Fest - 4 грудня, "Лавра", 18.00

отличное мероприятие:up:
 
Назад
Зверху