The Regulators

garage, noise
  • Автор теми Автор теми The Fall
  • Дата створення Дата створення

The Fall

mp3 56 kbps
Повідомлення
6
Реєстрація
25.01.10

Репутація
0

Дебютний сингл київських «Регуляторів» - «Бісиш».
Студія «Радіво»
«Регулятори» були створені в кінці 2015 року. До квітня-травня група планує випустити альбом, який буде складатися з пісень, які до цього будуть випущені в різний час окремими синглами. «Бісиш» - перший з них.
ПС. Відкриті до співпраці з організаторами концертів, іншими групами та митцями)
https://www.facebook.com/groups/1661493784094639/
 
Опис
garage, noise
Назад
Зверху