The Fall
mp3 56 kbps
- Повідомлення
- 6
- Реєстрація
- 25.01.10
- Репутація
- 0
Дебютний сингл київських «Регуляторів» - «Бісиш».
Студія «Радіво»
«Регулятори» були створені в кінці 2015 року. До квітня-травня група планує випустити альбом, який буде складатися з пісень, які до цього будуть випущені в різний час окремими синглами. «Бісиш» - перший з них.
ПС. Відкриті до співпраці з організаторами концертів, іншими групами та митцями)
https://www.facebook.com/groups/1661493784094639/
Студія «Радіво»
«Регулятори» були створені в кінці 2015 року. До квітня-травня група планує випустити альбом, який буде складатися з пісень, які до цього будуть випущені в різний час окремими синглами. «Бісиш» - перший з них.
ПС. Відкриті до співпраці з організаторами концертів, іншими групами та митцями)
- Опис
- garage, noise
The Regulators