Троіца / Троица

folk fusion/acoustic, Belarus

valmakar

vinyl 10"
Ім'я
Ігор
Стать
чол
Адреса
Вінниця
Повідомлення
4 588
Реєстрація
14.07.10

Репутація
2 993

Мої гурти
Mashala Doza, Biñgöz

Троіца / Троица

Троіца
Мінськ, Білорусь

i.jpg



https://www.youtube.com/user/yyypppa#g/f


Склад:
Іван Кірчук: вокал, окарини, дуда, флейти, гітара, ліра, смик, гусла, домра та ін. інструменти;
Юрій Павловський: барабани, інструменти перкусії;
Юрій Дмитрієв: гітара, вокал, ліра, домра, цитра, смик.


Біографія:
Перший склад гурту ТРОІЦА зібрався в 1995 році. Засновник гурту - Іван Іванович Кірчук. Також до складу входили: Віталій Шкіленок (гітара) та Дмитро Лукьянчиков (перкусія, вокал). За перші три роки гурт дала більше 100 концертів у Польщі, Німеччині, Нідерландах, Австрії, Угорщини, Росії, Білорусі, Бельгії, Португалії, Словенії, Хорватії, Боснії і Герцеговині.
Відомість гурту принесло виступ на одній сцені з Юрієм Шевчуком. Згодом – участь у великій концертній програмі на Червоній площі в Москві, присвяченій ювілею столиці Росії. Серія концертів на міжнародних майданчиках. Таким чином, популярність білоруського гурту прийшла до Білорусі з-за кордону.
У 1998 році вийшов перший компакт-диск на PAN-Records у Нідерландах. З початку 1999 року перший склад гурту припинив своє існування.
Але вже в лютому 1999 року був зібраний новий склад з лідером гурту Іваном Кірчуком, барабанником гурту «Князь Мышкин», Юрієм Павловським і гітаристом Юрієм Дмитрієвим.
PAN-Records у 2000 р. випустила сольну програму Івана Кірчука - «Спадчына загінуўшых весак» ( Спадщина загиблих сіл). Ця програма була записана окремим проектом на студії в Нідерландах у 1999 році.
Другий склад гурту за наступні 8 років виступав з концертами у Польщі, Німеччині, Нідерландах, Малайзії, Угорщині, Росії, Білорусі, Естонії, Литві, Латвії, Молдові, Словенії, Хорватії, Боснії і Герцеговині, Сербії. У 2001 році був записаний другий компакт-диск «Журава» у студії «SING-SING» (Нідерланди) і випущений на все тій же PAN-Records. Тріо отримало визнання та успіх на багатьох міжнародних фестивалях.
У 2004 році вийшов третій компакт-диск «СЕМ», який записаний в студіях Белтелерадіокомпанії і «СЕЛАХ» в м. Мінську.
У 2005-2006 рр.. групою ТРОІЦА були створені саунд-треки до повнометражним дитячим художнім фільмам «МАЛЕНЬКІ Втікачі» («Білорусьфільм») і «ТРИ Талер» («Белтелерадіокомпанія-Білорусьфільм»).
2005 і 2006 були присвячені концертам в Естонії, Угорщині, Польщі, Росії, Нідерландах та Білорусі, роботою над саундтреком до телевізійної художньої стрічки "Три талери". У 2007 р. група відвідав world music фестивалі в Україні: "Країну мрій" та "Шешори". Також в тому ж році був записаний перший анімаційний кліп гурту на пісню "Тры янгалы". Робота отримала хороші відгуки музичних критиків і глядачів. У травні 2008 р. виходить новий альбом "Сон-трава". А в грудні того ж року виходить довгоочікуваний альбом "Жар-Жар".​

Дискографія:
Усі посилання взяті з блоґу товариша Паразітакусок, дай йому Божечко здоров'ячка!

1998 - Троіца
1.JPG

http://www.megaupload.com/?d=QYNI3767

2001 - Журавы
2.JPG

http://www.megaupload.com/?d=AZZWB41A

2004 - Сем
3.jpg

http://www.mediafire.com/file/wmlm3dkb5dsbfta/Troica - Sem - 2004.zip

2008 - Сон-трава
folder3.jpg

http://www.megaupload.com/?d=1X1E8M6J

2008 - Жар-жар
zhar_zhar.jpg

http://www.megaupload.com/?d=8FCC85RV

Відео:

Власне враження:
Білорусь однозначно багата талантами. Плюс це, чи мінус, але я знайомий з ними переважно з боку етно-музики.
Чи не найбільшим відкриттям 2007 року для мене став гурт Троіца - вони виступали в перший день фестивалю "Шешори-2007. Подільські". І цей виступ, який тривав близько години став одним з найсильніших вражень мого життя. Так, до цього ще й, звісно, додалися такі фактори, як алкоголь, перший фестивальний досвід і поєднання гарної компанії з гарною природою навколо. Але музика Троіци - це те, що мене буквально призвело до екстазу. Всього троє людей - ударні, акустична гітара і вокал+етнічні інструменти. А змісту в їх грі було достатньо, аби змагатися з камерним оркестром.
У своїй творчості Кірчук (який професійно займається історією, фольклористикою та історичною реконструкцією), Павловський і Дмитрієв поєднують музичні ідеї з усього світу (що виражається зокрема у використанні етнічних інструментів з усіх континентів), додають їх до автентичних білоруських пісень, і видають у результаті дещо настільки органічно пов'язане, що можна тільки подивуватися.

Наостанок хочу поділитися однією з улюблених їх пісень: http://prostopleer.com/#/search?q=artist:Троіца+track:Ня+дай

П. С. я вказав у описі теми acoustic, хоч насправді в останньому альбомі, "Жар-жар" часто використовується перевантажене звучання електрогітари (напевно данина моді на фольк-метал). наживо ж усе виконується суто акустично
 
Опис
folk fusion/acoustic, Belarus
Країна
Білорусь
Останнє редагування:
Re: Троіца

Тим часом, думаючи: "От би вже щось новеньке почути від Троіци" - я по-дурному провтикав новий альбом, який вийшов у квітні. поки що знайшов у мережі тільки: http://www.experty.by/node/1169

Добавлено через 1 час 48 минут
Власне, сам альбом:

Троіца - Зімачка (2011)

dc8f5b5d19c7.jpg


Style: folk / folk fusion / acoustic
Format: MP3 320Kbps CBR
Size: 143 MB
Tracklist:

01. Зімачка [00:06:20]
02. Мар'я [00:06:38]
03. Козка [00:06:16]
04. Котка [00:06:12]
05. Козачэ [00:07:00]
06. Родзе [00:04:49]
07. Як з двара... [00:06:34]
08. Дабранач [00:07:39]
09. Сонца коціцца [00:09:58]

getalbums | flameupload | narod
 
Re: Троіца

ніхто не відписується.
а колектив-то цікавий:)

маю альбом "сон-трава", під настрій слухаю.
 
Re: Троіца

слышал их вживую. очень мощная энергетика. и песни неподдельно крутые. не кустарный фолк, а то что надо!
Могу на сервер 3алить их творчество
 
Re: Троіца

Лишь однажды посчастливилось побывать на концерте сябров, но это незабываемо...
Спасибо огромное за раздачу, забираю всё. :smile:

На днях посмотрел с удовольствием концерт http://rutracker.org/forum/viewtopic.php?t=2562458.
Если надо, могу залить куда-нибудь и добавить в тему.
 
Re: Троіца

В 1999 году И.Кирчук получил грант от Фонда Сороса и дал более 20 концертов в Боснии и Герцеговине. В школах, больницах, кафе и на фестивальных площадках И. Кирчук один показывал кукольные представления и играл на белорусских музыкальных инструментах. В этом же году записал в Голландии свою сольную программу "Наследие погибших деревень" (PAN RECORDS N 185). Эта уникальная программа была представлена в Венгрии на фолк-фестивале "Kalaka".

http://troitsa.net/kirchuk/index.htm
Наследие погибших деревень (голландский first-press)| rutracker |ape
Спадчына загінуўшых вёсак (беларусское переиздание)| rutracker | mp3-320

Добавлено через 23 минуты
valmakar, кстати, ты бы добавил русскоязычный вариант названия.

Я не знаю, как толком проверить шрифты, но у меня при ручном наборе "Троiца" поиск ничего не выдал, но после копирования названия из заголовка треда в строку поиска - нашёл.
 
Re: Троіца

valmakar, кстати, ты бы добавил русскоязычный вариант названия.
Я не знаю, как толком проверить шрифты, но у меня при ручном наборе "Троiца" поиск ничего не выдал, но после копирования названия из заголовка треда в строку поиска - нашёл.
все для тебе!
ти просто вручну набирав через латинську "i", а в заголовку теми - кирилична. це різні символи для машини

Спадчына загінуўшых вёсак
є цей альбом. дуже ціную, і часом переслуховую. Кірчук зробив дуже хорошу річ, що записав ці всі пісні, й можливо по-справжньому це буде оцінено тільки пізніше.
 
Назад
Зверху