www.neformat.com.ua


Новости Статьи Рецензии Ивенты Форум Facebook Telegram Twitter YouTube Instagram Mixcloud SoundCloud
Переключить в мобильный режим
Вернуться   Форум www.neformat.com.ua > Main > Video-Art > TV Shows

TV Shows Разнообразные сериалы и передачи, достойные внимания

Ответ
Опции темы Поиск в этой теме
Непрочитано 20.06.2015, 18:56   #1
ars longa, vita brevis
+/- Информация
Репутация: 558
Настоящие люди / Real Humans / Äkta människor (2012–2013)


Інші постери



[свернуть]


Дивитися онлайн: FS Seasonvar

Було би не зовсім вірно назвати цей серіал фантастичним, оскільки роботи з людською подобою не так давно вже були представлені широкому загалу. Я думаю, мине зовсім небагато років програмного вдосконалення та налагодження масового виробництва, і теми, які піднімаються у серіалі, стануть актуальними і нароблять багато галасу. Ми не просто вступаємо в еру нових технологій, ми вступаємо в нову еру людського самопізнання зі складними етичними, моральними, навіть екзистенціальними проблемами на повістці дня. Думаю, Айзек Азімов, який сформулював три закони робототехніки, неодмінно високо оцінив би сабж, що підносить жанр на новий рівень. Різнобічно та глибоко препаруються проблеми стосунків людини та робота, як машини, прислуги, домашнього улюбленця, друга та навіть сексуального партнера. Багато сюжетних ліній висвітлюють широкий спектр людських реакцій на ці процеси. Сама назва серіалу "Справжні люди" походить від назви організації людей, які виступають проти роботизації суспільства. Паралельно, інші герої борються за свободу і рівність роботів та людей.

Коротше, "не розумію, чому раніше не було теми", бо особисто для мене цей серіал - відкриття! Паралельно з неспішним сюжетним розвитком, він викликає дійсно багато думок та питань. З кожною серією стає все цікавіше (зараз на середині 1-го сезону). Візуальний ряд, атмосфера, акторська гра, сюжет - все на високому рівні! Найкращі рекомендації (особливо для шанувальників "Чорного дзеркала")!
Drop вне форума   Ответить с цитированием
Непрочитано 20.06.2015, 19:08   #2
free jazz improvisation
+/- Информация
Репутация: 1736
Re: Справжні люди / Äkta människor (2012-2013)

хотів робити тему. шедевральний серіал який розвиває тему однієї з серій "Чорного дзеркала".

на днях вийшла американо-британська адаптація, але судячи з пілоту вона безкінечно хуйова.

Добавлено в 19:08 / Предыдущее сообщение было написано в 19:05

поки що невідомо чи буде 3-й сезон, у них там проблеми з фінансуванням.
Les вне форума   Ответить с цитированием
Непрочитано 20.06.2015, 19:13   #3
double gatefold vinyl
+/- Информация
Репутация: 1480
Re: Справжні люди / Äkta människor (2012-2013)

Вспомнилось.



Uncanny valley
Atompunk вне форума   Ответить с цитированием
Непрочитано 20.06.2015, 20:56   #4
ars longa, vita brevis
+/- Информация
Репутация: 558
Re: Справжні люди / Äkta människor (2012-2013)

Les, так, думаю не буде 3-го сезону, особливо після старту нової адаптації - тому не ставив три крапки у назві теми.

Добавлено в 20:56 / Предыдущее сообщение было написано в 19:14

оффтоп


Між іншим, ці позбавлені реальної людської подоби наші дівчата-ляльки могли би ідеально вписатися у сабж без допомоги будь-яких сторонніх гримерів. "Хуботи" вже серед нас!
[свернуть]
Drop вне форума   Ответить с цитированием
Непрочитано 24.06.2015, 19:40   #5
Oh God He's taking Hipsterol !
+/- Информация
Репутация: 302
Re: Справжні люди / Äkta människor (2012-2013)

Не могу не отметить - какие красивые подобраны люди, ну и вообще красивая картинка невероятно.

На духу посмотрел первый сезон, но уже к концу 1-ого / началу 2-ого начало напрягать. Это какой то иррациональный сплав полной банальщины и чего то серьёзного
но я досмотрю
Мій Хижак вне форума   Ответить с цитированием
Непрочитано 24.06.2015, 21:27   #6
ars longa, vita brevis
+/- Информация
Репутация: 558
Re: Справжні люди / Äkta människor (2012-2013)

Мій Хижак, схожі думки зараз, до речі. Апогей серіалу приблизно на 8-ій серії 1-го сезону, коли особливо яскраво вимальовується складна дилема майбутнього співіснування та неминучої еволюційної боротьби роботів та людей, що викликає у глядача амбівалентну реакцію - з одного боку, співчуття до роботів та засудження жорстокого ставлення людей до них, а з іншого - розуміння, що, дійсно, вільні роботи, не обтяжені нашими хворобами, старінням, швидко навчаючись і вдосконалюючись, можуть стати загрозою для людської цивілізації. На початку ж другого сезону терези вже схилені в бік людей, роботи - підозрілі, відчужені, зловісні.

Взагалі, найкраще було би (і я чомусь сподівався на це, можливо розбещений останніми серіальними тендеціями)), що 2-ий сезон стане повною "перезагрузкою" з новими героями і ситуаціями. Але творці вирішили інакше і вже з першої серії 2-го відчувається брак свіжих ідей, розвитку.
Drop вне форума   Ответить с цитированием
Ответ
Форум www.neformat.com.ua > Main > Video-Art > TV Shows

Опции темы Поиск в этой теме
Поиск в этой теме:

Расширенный поиск

Похожие темы
Тема Автор Раздел Ответов Последнее сообщение
Älgarnas Trädgård / Algarnas Tradgard Каспар Хаузер Classic Rock 4 09.03.2018 14:38
Laaz Rockit / Lääz Rockit Остап Metal 19 26.01.2014 12:09
Jaaportit / Jääportit LyMph Rock 24 13.10.2013 12:57
Kävelevä Räkä r0gi Punk Rock 1 17.04.2013 09:33
Jumalhämärä / Jumalhamara antimatter Metal 13 10.10.2012 18:00

Ваши права в разделе
Вы не можете создавать новые темы
Вы не можете отвечать в темах
Вы не можете прикреплять вложения
Вы не можете редактировать свои сообщения

BB коды Вкл.
Смайлы Вкл.
[IMG] код Вкл.
HTML код Выкл.


   
 
Текущее время: 04:54. Часовой пояс GMT +3.
Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc.
Перевод: zCarot
НовостиСтатьиРецензии
ИвентыКонтактыФорум


Facebook Telegram Twitter YouTube Instagram Mixcloud SoundCloud

Designed by LaBIZz
Все материалы, размещенные на этом сайте, распространяются на условиях
Creative Commons Attribution-Share Alike 3.0 License.


© 2004-2024 Neformat Ukraine