Форум www.neformat.com.ua

Форум www.neformat.com.ua (https://forum.neformat.com.ua/)
-   Video-Art (https://forum.neformat.com.ua/video-art/)
-   -   Поляки, короткометражки, и... ЗУБРОВКА!!! (https://forum.neformat.com.ua/video-art/31387-polyaki-korotkometrazhki-i-zubrovka.html)

Doerty 10.02.2010 13:35

Поляки, короткометражки, и... ЗУБРОВКА!!!
 
http://s003.radikal.ru/i204/1002/fd/4b96c6137180.jpg

16-го и 17-го февраля в кинотеатр "Жовтень" пройдут программы, призванные познакомить отечественную аудиторию с наиболее интересными короткометражками независимых польских кинематографистов.

Лично я намереваюсь быть :zubroffka:


Програма переможцiв Міжнародного фестивалю короткометражних фільмів ZubrOFFka - 2009
16 лютого 2010 о 19.10
кiнотеатр Жовтень

Міжнародний фестиваль короткометражних фільмів ZubrOFFka - це відкритий фестиваль, це місце зустрічі художників, людей з почуттям гумору, цінителів природи та її творінь. Це спроба стати платформою для обміну ідеями та думками для творчих зустрічей людей iз Заходу і Сходу. Фестиваль супроводжується виставками та концертами. Це молодий, динамічний і перспективний фестиваль, і, що важливо - зі свіжим поглядом на короткометражне кіно.
В 2009 роцi ZubrOFFka пройшла 3-6 грудня у Бiлостоку, де в конкурснiй програмi брав участь украiнскй вiдеоарт "Моль", режисера Дениса Болотнiкова.

Програма:
MANUAL PRACTICO DEL AMIGO IMAGINAO / КЕРІВНИЦТВО ДЛЯ УЯВЛЕНИХ ДРУЗІВ реж. Сіро Алтабас, Іспанія, 19 '(Гран-прі 2009)
ODDYCHANIE / ДИХАННЯ реж. Петра Комста 1 '
BABCIA WYJEZDZA / БАБЦЯ ВИЇЖДЖА реж. Томаш Юркевич 18 '
КОРОЛІ Карамелi "Шрам" реж. Мацей Шупіца, Мацей Саламон 3 '
БЕЗОДНЯ реж. Ілля Северов, Росія 22 '
O'MORO реж. Крістоф Каліссоні, Єва Офредо, Франція 12 '
PORQUE HAY QUE AS COS NUNCA SE OLUIDAN реж. Лукаса Фігероа 13 '
Czego Nikt NIE WIE / ЩО НІХТО НЕ ЗНАЄ реж. Мацей Пріковскі 23 '(Гран-прі 2008)

"Кіно Підлясся атакує!" (Польща)
17 лютого 2010 о 19.30
кiнотеатр Жовтень

"Кіно Підлясся атакує!" (FPA! )
Це акція, метою якоi є популяризація всіх видів незалежного кіно з північно-східноi частині Польщі. Ідея народилася в 2003 році у керівникiв аматорських студiй і працівників Культурного центру в Білостоці. Вона народилася в Підляссi, в місцi, де зустричається багато культур та релігій , на землі художників, зубрів, диких тварин, тут є такий потенціал, який має вихід в оригінальній творчої діяльності. Наша акція є свого роду "кіно-і художні ворота", що об'єднує найкраще зi Східноi Європи iз найкращими елементами Західної Європи. FPA! є унікальною місцевоїю актiвнiстю та її поширення і успішнi результати залежать вiд людськоi енергіi і ... природного почуття гумору. З програмою фільмiв FPA! відвідала більше 50 міст у Польщі, Білорусії, України, Латвії, Чехії, Грузії, США та Німеччини. Акцiя FPA! відвідує невеличкi міста і великi агломераціi, кінотеатри, бари, кіно і музичнi фестивалi, студентськi семінари і ... просто вулиці. Фільми дуже рiзноманiтнi, і серед авторiв є нагороджені на польських фестивалях та люди, які представили свої фільми тільки своїм друзям. Серед них є поети, журналісти, студенти, художники, і люди iз некомерційних органiзацiй, незалежнi режисери. Творці фільмiв, якi демонструються в акцii FPA!, також є частиною міжнародних обмінів та майстер-класiв, як вихователі і викладачі.

Програма:
HEN ENCHANTER реж. Германом де Чамуко 12’
Відео PINK FREUD „ЦЯ КРАIНА ДИВНА” реж. Мацєк Шупіца 3’20”
WHISPERERS реж. Марек Влодзіміров 12’21”
МIСIЯ: КОДОКС реж. Павел Назарук & Томек Адамскі 11’
МОЯ МРIЯ реж. Кацпер Павлюк 2’25”
FLEISCH реж. Кася Кієк 2’46
Відео BIFF „СОБАКА-1” реж. Ґжесєк Новіньскі 3’50”
Відео OI VA VOI “ЩО РАЗУ” реж. Кася Кієк & Пшемек Адамскі 3’
ЛИСТИ реж. Павел Веремюк 10’
ДИВАК реж. Ірек Прокопюк 10’
Промислове підприємство № 36 реж. Павел Назарук 2’30”
ВЛАСНИК I СОБАКА реж. Пшемек Сьвіда 1’20”
ТОПОСI - IНЖЕНЕР реж. Кшисєк Кізєвіч 5’45”
ПРОЩАННЯ З М'ЯСОМ реж. Аґнєшка Ващенюк & Павел Брайщевскі 1'10"
Про необхідність встановлення миру та спокою реж. Пшемек Тиміньскі 5'45"

Януш Дзенский 10.02.2010 13:54

Re: Поляки, короткометражки, и... ЗУБРОВКА!!!
 
если забухаем, то я буду

Whisky 10.02.2010 14:18

Re: Поляки, короткометражки, и... ЗУБРОВКА!!!
 
Цитата:

Сообщение от Doerty (Сообщение 1071277)
и... ЗУБРОВКА!!!

а?)

Doerty 11.02.2010 01:05

Re: Поляки, короткометражки, и... ЗУБРОВКА!!!
 
Цитата:

Сообщение от Януш Дзенский (Сообщение 1071298)
если забухаем, то я буду

Цитата:

Сообщение от Whisky (Сообщение 1071318)
а?)

Сказать по правде, не уверен, что этот дивный напиток там действительно будет, но, насколько я знаком с подобными полуандеграудными фестивалями, составляющие их картины столь отчаянно безумны и фантасмагоричны, что сами по себе могут здорово зазубрить. В любом случае, это уже будет пост :dontknow: Однако я с удовольствием составлю компанию тем, кто его не придерживается и кто не предубеждён против компании трезвенников.

Что же касается забухивания, то могу быть третьим на следующем мероприятии- http://www.neformat.com.ua/forum/vid...ml#post1071866

Doerty 15.02.2010 14:19

Re: Поляки, короткометражки, и... ЗУБРОВКА!!!
 
Кстати, а ещё кто-то из наших идёт-то?


Текущее время: 03:07. Часовой пояс GMT +3.

Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc.
Перевод: zCarot