www.neformat.com.ua


Новости Статьи Рецензии Ивенты Форум Facebook Telegram Twitter YouTube Instagram Mixcloud SoundCloud
Переключить в мобильный режим
Вернуться   Форум www.neformat.com.ua > Main > Video-Art

Video-Art Раздел о кинематографе и анимации

Ответ
Опции темы Поиск в этой теме
Непрочитано 11.03.2010, 01:28   #1
White Russian Protestant Antiracist
+/- Информация
Репутация: 2176
Арс электроника: Наша ночь прекраснее ваших днейЯ уже неоднократно обращал внимание на мероприятия, проходящие в Киеве под эгидой Медиа Арт Лаб- организатора едва ли не наиболее необычных, эксклюзивных фестивальных смотров. Наиболее масштабным и значимым среди них является, пожалуй, именно показ подборки победителей ARS ELECTRONICA, австрийского фестиваля компьютерной анимации. Это мероприятие в формате ночного кинонон-стопа, и, проведя на нём две бессонные ночи в прошлом году, могу сказать, не покривив душой, что ни на одном из подобных фестивалей мне не было настолько интересно. Это настоящие сливки короткометражной компьютерной анимации, как экспериментальной и выполненной в жанре видео-арта, так и сюжетной, рассчитанной на самую широкую аудиторию.

В этом году ночи Арс Электроники пройдут одна за другой, 19-го и 20-го марта- в кинотеатре "Жовтень", как обычно. Я очень надеюсь, что проведу их не только на встрече с прекрасным, но и в компании с кем-нибудь из вас

Размещаю информацию организаторов.МЕДІА АРТ ЛАБ та HEWLETT PACKARD в Україні
представляють

PRIX ARS ELECTRONICA ANIMATION FESTIVAL (Австрія)
найкраща нова світова комп’ютерна анімація та візуальні спецефекти

Кінотеатр «Жовтень»
вул. Костянтинівська, 26

19 березня: початок о 23:30 – перша частина програми у нічному показі
20 березня: початок о 23:30 – друга частина програми у нічному показі

ПРЕМ’ЄРНИЙ ФЕСТИВАЛЬНИЙ ПОКАЗ!
подорож хітами світової анімації впродовж двох ночей
ЛИШЕ ДВІ НОЧІ! ЛИШЕ ОДИН РАЗ!

Медіа Арт Лаб та Hewlett Packard представляють у Києві найкращі фільми – призери та номінати конкурсу Prix Ars Electronica Animation Festival 2009. Ars Electronica (Австрія) – фестиваль мистецтва, технологій та суспільства - це всесвітній форум електронного мистецтва. Ars Electronica відбувається з 1979-го року у Лінці зі щорічним призовим фондом Prix Ars Electronica, що складає приблизно $10 000. Щороку результати Prix Ars Electronica слугують міжнародно визнаним барометром сучасних тенденцій у медіа-мистецтві та вражаюче ілюструють входження цифрових медій у мистецтво, культуру та суспільство.

Дедалі частіше зірки кіно ХХІ століття не є істотами з плоті і крові; джерелом їхнього життя є біти і байти. Фестиваль Ars Elecrtonica, який відсвяткував свій 30-й ювілей – одна із наважливіших світових подій для творчості та новаторських віянь у галузі цифрових медіа, що віддає належне як відмінним незалежним роботам у мистецтві та науці, так і високоякісному комерційному виробництву кіно, рекламі та розважальній індустрії. Тут мистецька оригінальність цінується так само, як і майстерні технічні досягнення.Тематичний спектр комп'ютерної анімації, як видно з 500 робіт з усього світу, представлених на розгляд Prix Ars Elecrtonica у 2009 році, – практично безмежний: від експериментально-абстрактних продукцій, візуалізацій звуку, короткометражок та спецефектів до класичних наративних фільмів.

Святкова ювілейна підбірка фестивалю Prix Ars Electronica Animation Festival – 2009 складається із 15 програм, які пропонують яскраві роботи від мистецьких студій, університетів і кіноакадемій, а також кіностудій та рекламних агенцій.
Програма показу фільмів буде представлена в таких тематичних категоріях: тваринний світ; кров і битва; похмурі історії; анімована душа; пізня ніч; рухомі візерунки; внутрішні і зовнішні світи; наратив; позиція і послання; «стисло»; звук і образ; візуальні спецефекти; японська анімація; мексиканська анімація.

Організатори проекту: Медіа Арт Лаб (Київ), Ars Electronica (Лінц)
Генеральний партнер: Hewlett Packard в Україні
Головний інформаційний партнер: bigmir.net

Партнери проекту: Австрійський Культурний Форум, Фундація «Центр Сучасного Мистецтва» , Кінотеатр «Жовтень»

Інформаційні партнери: мережа закладів «Любов і голод», веб-сайт «Кінотеатр», книжкова лавка «Бабуїн», Kaфе «Antresol», Клуб «ХЛІБ»,

Додаткову інформацію щодо програми та прес-матеріалів можна отримати:
Медіа Арт Лаб
тел: 332 0111, 38 097 562 3261
Інформацію щодо квитків можна отримати в кінотеатрі «Жовтень»
тел.: 417 30 04, 205 59 51, www.zhovten-kino.kiev.ua. http://www.facebook.com/mediaartlab

Подробней о программе:

BB

Категорія «Комп'ютерна анімація/Фільм/Візуальні ефекти» є частиною Prix Ars Elecrtonica – конкурсу, що його організовують Ars Electronica Linz GmbH і регіональна австрійська телестудія ORF у співпраці з Центром Сучасного мистецтва ОК та культурним центром Brucknerhaus Linz. Нагороди вручають під час щорічного фестивалю Ars Electronica з 1987 року.

Фестиваль Prix Ars Elecrtonica – одна із наважливіших подій для творчості та новаторських віянь у галузі цифрових медіа, що віддає належне як відмінним незалежним роботам у мистецтві та науці, так і високоякісному комерційному виробництву кіно, рекламі та розважальній індустрії. Тут мистецька оригінальність цінується так само, як і майстерні технічні досягнення.

Дедалі частіше зірки кіно ХХІ століття не є істотами з плоті і крові; джерелом їхнього життя є біти і байти. Тематичний спектр комп'ютерної анімації, як видно з 500 робіт з усього світу, представлених на розгляд Prix Ars Elecrtonica у 2009 році, – практично безмежний: від експериментально-абстрактних продукцій, візуалізацій звуку, короткометражок та спецефектів до класичних наративних фільмів.

15 програм, із яких складається підбірка фестивалю Ars Electronica Animation Festival-2009, пропонують яскраві роботи від мистецьких студій, університетів і кіноакадемій, а також кіностудій та рекламних агенцій.
Програми будуть представлені в таких категоріях.

19 березня(п’ятниця ), 23 : 30, тривалість: 6 годин

ТВАРИННИЙ СВІТ
Коли колонія пінгвінів прощається з арктичною кригою і переміщується в південні тропіки, коли гризня двох щурів перетворюється на масове побоїще, коли пси гарчать, а коти нявчать, – значить, дія відбувається у тваринному царстві. Це ще раз доводить: усі божі створіння мають почуття!

КРОВ І БИТВА
Вони змагаються: проти суспільства, проти самих себе, за виживання. Вони продираються через існування у смертельній спіралі, поранені, полишені на волю долі; їх мучать, на них полюють, їх переслідують. Вони виходять за межі, стоять до крові – власної та інших. Якщо ви шукаєте казок на добраніч – пошукайте їх в іншому місці!

ВІЗУАЛЬНІ ЕФЕКТИ
Що реально, що віртуально? Роздільну лінію провести дедалі важче. Беручи до уваги те, що ми бачимо нині у фільмах, телешоу та рекламах, – здається, немає нічого неможливого.

АНІМОВАНА ДУША
Коли внутрішня рівновага зазнає струсу і небеса падають на землю, коли ви відчуваєте, що покинуті і друзями, і богами, коли шукаєте прихистку від бурі… Ментальний стан критичної ситуації проявляється у цих фільмах через терапевтичні діалоги і трансформацію тіл.

МЕКСИКАНСЬКА АНІМАЦІЯ
ANIMASIVO – форум сучасної анімації – займається пропагандою створення, виробництва і масового поширення анімованих робіт як форми мистецтва та сучасного засобу вираження. Цей проект, ініційований Мексиканським фестивалем, має потрійний профіль: це конкурс молодіжної анімації, виставкова платформа для об'єднаних митців і анімований мистецько-академічний простір.

РУХОМІ ВІЗЕРУНКИ
Ці фільми граються з перспективою та сприйняттям. Відтворюваний дизайн зображень – це живопис ХХІ-го століття.

ПІЗНЯ НІЧ
Нетривіальні перспективи, вибухові точки зору, присмачені непристойною картинкою і солідною порцією сексу і злочинів – ось інгредієнти цієї пізньої закуски. Не обов'язково до споживання в будь-якому віці; втім, для пізнього чилл-ауту, безумовно, смакуватиме.

20 березня, (субота ) 23: 30 , тривалість 6 годин

НАРАТИВ
Це – історії реального життя. Або могли б ними бути. Або могли трапитися лише в мріях. Вони оповідають про любов, прагнення втечі, захист і допомогу, шахрайства і обмани.

ПОЗИЦІЯ І ПОСЛАННЯ
Якщо ви досі не натрапили на все це в мережі, ось вони в одному пакеті: думки, комюніке, заяви і критика. Коротше кажучи, все, що можуть сказати найрізноманітніші люди на найрізноманітніші теми.

СТИСЛО
Звісно, про це можна було нарозказувати набагато більше, але й так – теж непогано: коротко, кольорово і розважально. Саме так, як написано – стисло!

ЯПОНСЬКА АНІМАЦІЯ
Схильність до візуальної уяви та неконвенційних наративних форм характеризують анімацію, зроблену в Японії. Ця програма, створена під патронатом Японського фестивалю медіа-арту, покаже презентативну вибірку мистецьких продукцій останніх років.

ПОХМУРІ ІСТОРІЇ

Нічні жахи ховаються за ожилими масками. Заплутані шляхи ведуть у невідомість. Позіх безодні... На поверхню виринають погані передчуття, тривога і темні фантазії. Істинно кажу вам: не буде благої вісті. Тільки для міцних нервів!

ВНУТРІШНІ ТА ЗОВНІШНІ СВІТИ
Утопічні ландшафти – солончакові пустелі та чужоземні землі, рухомі архітектура і простір – постають і перетворюються у постійно змінюваних перспективах. Простір і час дещо викривлюються.

ЗВУК І ОБРАЗ
Взаємна гра образу і звуку має вже довгу традицію у комп'ютерній анімації. Ця програма висвітлює найновіші приклади візуальної музики – нерозривної, чуттєвої, ліричної…
[свернуть]
Doerty вне форума   Ответить с цитированием
Непрочитано 14.03.2010, 17:52   #2
estonia 79
+/- Информация
Репутация: 206
Re: Арс электроника: Наша ночь прекраснее ваших дней

очень постараюсь быть
haithabu вне форума   Ответить с цитированием
Непрочитано 14.03.2010, 21:04   #3
MCD
+/- Информация
Репутация: 84
Re: Арс электроника: Наша ночь прекраснее ваших дней

Если заморозки не спадут, то я не поеду заниматься огородничеством и тогда обязательно буду присутствовать
Maddox вне форума   Ответить с цитированием
Непрочитано 15.03.2010, 23:30   #4
mp3 128 kbps
+/- Информация
Репутация: 19
Re: Арс электроника: Наша ночь прекраснее ваших дней

будет :)
Juliette вне форума   Ответить с цитированием
Непрочитано 16.03.2010, 16:16   #5
lossless
+/- Информация
Репутация: 22
Re: Арс электроника: Наша ночь прекраснее ваших дней

Ну коль ниче не помешает, то буду
EarlLestat вне форума   Ответить с цитированием
Непрочитано 16.03.2010, 18:01   #6
estonia 79
+/- Информация
Репутация: 206
Re: Арс электроника: Наша ночь прекраснее ваших дней

Maddox, огородничество
haithabu вне форума   Ответить с цитированием
Непрочитано 18.03.2010, 09:54   #7
White Russian Protestant Antiracist
+/- Информация
Репутация: 2176
Re: Арс электроника: Наша ночь прекраснее ваших дней

Сегодня нужно будет хорошенько выспаться
Doerty вне форума   Ответить с цитированием
Ответ
Форум www.neformat.com.ua > Main > Video-Art

Опции темы Поиск в этой теме
Поиск в этой теме:

Расширенный поиск

Похожие темы
Тема Автор Раздел Ответов Последнее сообщение
500 дней лета (500 дней Саммер) / 500 days of summer (2009) Прожектор Movies 152 31.10.2014 17:18
27.12 Ночь ваших любимых комедий !!! fric Events Archive 1 27.12.2013 13:25
Есть жизнь после Евро! Ночь знакомств, Искусства и массовых беспорядков: Відкрита Ніч- Дубль 16, Открытая ночь-2012 Doerty Video-Art 18 08.07.2012 11:26
Последний номер обязательной кинопрограммы 2010-го: "Арс Электроника" Doerty Video-Art 44 11.12.2010 21:04

Ваши права в разделе
Вы не можете создавать новые темы
Вы не можете отвечать в темах
Вы не можете прикреплять вложения
Вы не можете редактировать свои сообщения

BB коды Вкл.
Смайлы Вкл.
[IMG] код Вкл.
HTML код Выкл.


   
 
Текущее время: 17:59. Часовой пояс GMT +3.
Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2020, vBulletin Solutions, Inc.
Перевод: zCarot
НовостиСтатьиРецензии
ИвентыКонтактыФорум


Facebook Telegram Twitter YouTube Instagram Mixcloud SoundCloud

Designed by LaBIZz
Все материалы, размещенные на этом сайте, распространяются на условиях
Creative Commons Attribution-Share Alike 3.0 License.

© 2004-2019 Neformat Ukraine