www.neformat.com.ua


Новости Статьи Рецензии Ивенты Форум Facebook Telegram Twitter YouTube Instagram Mixcloud SoundCloud
Переключить в мобильный режим
Вернуться   Форум www.neformat.com.ua > Main > Video-Art

Video-Art Раздел о кинематографе и анимации

Ответ
Опции темы Поиск в этой теме
Непрочитано 23.08.2013, 22:46   #1
White Russian Protestant Antiracist
+/- Информация
Репутация: 2252
А ты придумал, как отпраздновать День независимости? Если ты патриот, забудь о своём варианте и заходи в тему.

Господа, кинотеатр "Кинопанорама", поддерживающий отечественных кинематографистов, как никакой другой, предлагает отметить 22-летие нашей государственности просмотром новой картины Александра Шапиро, по праву считающегося наиболее независимым и артхаусным из современных украинских режиссёров. Признаюсь, последние две его работы не пришлись мне по вкусу, но, в любом случае, его картины- знаковое, показательное явление нашего кинопроцесса, а их просмотр в хорошей компании может стать исключительно занятным действом. Описание организаторов прилагается.


ПРЕМ"ЄРА НЕЗАЛЕЖНОГО ФІЛЬМУ В ДЕНЬ НЕЗАЛЕЖНОСТІ. ЧОРНА КОМЕДІЯ ОЛЕКСАНДРА ШАПІРО "НЕ ЗНАЮ"
чорна комедія, Україна, 2013

24 серпня, о 17:00 в кінотеатрі «Кінопанорама» відбудеться прем’єра нового фільму Олександра Шапіро "Не Знаю". Жанр фільму — "чорна комедія в дусі соціального неореалізму", а тізер красномовно починається епіграфом «Незалежно від Державного Фонду Підтримки Кінематографу». В програмі також виступ гурту KARIZZA, які є авторами саудтреку фільма.

Олександр Шапіро – лідер артхаузного й авторського кіно України. Настільки артхаузного, що режисер уточнює: «Я вже давно не приймаю наркотики під час зйомок. Навпаки, зараз мені цікаво максимально очистити свою свідомість від будь-якої додаткової «поверхні».

Фільми Шапіро були неодноразово представлені поза конкурсом і в спецпрограмах таких престижних міжнародніх кінофестивалів, як Берлінале та Канни. «Мої фільми – нормальна каннська програма», – вважає режисер. Найвідоміші роботи: «Цикута», «Путівник», «Хепі піпл», «Бес Пор No».

Шапіро принципово не просить державного фінансування для своїх фільмів: «Це вище моїх сил. Мені не потрібні великі бюджети для свого кіно - прагну до праведності і простоти. Мене більше нічого не цікавить».

Шапіро єдиний український режисер, котрий стверджує, що живе тільки за рахунок своїх фільмів: «Я так живу. Мене більше нічого не годує ».

«Моя аудиторія – це насамперед культурні люди, які ніколи не наважаться на категоричне висловлювання і не роблять ніяких однозначних висновків. Яких, втім, і не існує в природі».

На разі Шапіро працює над новим проектом, що має робочу назву «Дифузний реалізм» . Це новий фільм режисера, стати співтворцем котрого зможе кожен. Для цього потрібно на одну ніч орендувати камеру ґоу-про і прийти на вечірку режисера.

«Принцип фільму – дифузний реалізм: 200 камер знімають один і той самий просторовий факт – вечірку. Кожен із запрошених фрік-агентів має на голові ґоу-про і кожен грає трохи не зовсім самого себе – можливі продумані зміщення особистісного поля. Таким чином, вечірка знімається двомастами камерами або суб’єктивними поглядами в рамках проживання однієї часово-просторової реальності. Кожен потім зможе змонтувати по-своєму – матеріал перформансу буде абсолютно відкритим для кожного учасника», – розповідає Шапіро.

«Ми отримаємо такий результат, про який говоритиме весь світ», – переконаний режисер.
Doerty на форуме   Ответить с цитированием
Ответ
Форум www.neformat.com.ua > Main > Video-Art

Опции темы Поиск в этой теме
Поиск в этой теме:

Расширенный поиск

Похожие темы
Тема Автор Раздел Ответов Последнее сообщение
Одобріть тему! Cactoos In General 68 18.01.2015 13:23
Закон України "Про гастрольні заходи в Україні" Януш Дзенский Different 59 23.03.2012 16:06
На Майдане Независимости 14 июня состоится концерт П.Маккартни palyvoda Events Archive 147 24.06.2008 23:31

Ваши права в разделе
Вы не можете создавать новые темы
Вы не можете отвечать в темах
Вы не можете прикреплять вложения
Вы не можете редактировать свои сообщения

BB коды Вкл.
Смайлы Вкл.
[IMG] код Вкл.
HTML код Выкл.


   
 
Текущее время: 23:34. Часовой пояс GMT +3.
Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc.
Перевод: zCarot
НовостиСтатьиРецензии
ИвентыКонтактыФорум


Facebook Telegram Twitter YouTube Instagram Mixcloud SoundCloud

Designed by LaBIZz
Все материалы, размещенные на этом сайте, распространяются на условиях
Creative Commons Attribution-Share Alike 3.0 License.


© 2004-2024 Neformat Ukraine