Форум www.neformat.com.ua

Форум www.neformat.com.ua (https://forum.neformat.com.ua/)
-   Video-Art (https://forum.neformat.com.ua/video-art/)
-   -   "Війна за свій рахунок"- премьера документального фильма и сбор среств (https://forum.neformat.com.ua/video-art/63432-vijna-za-svij-rahunok-premera-dokumentalnogo-filma-i-sbor-srestv.html)

Doerty 27.08.2014 09:34

"Війна за свій рахунок"- премьера документального фильма и сбор среств
 
Ничто так не наполняет меня верой в украинское искусство, как тот пыл, с которым отечественные кинематографисты участвуют в драматических событиях наших дней. Леонид Кантер, автор проекта «Із табуретом через Гімалаї», вступил добровольцем в Национальную гвардию и снял об этом фильм, премьера которого состоится 31-го августа в кинотеатре "Жовтень" в 15:00.

Друзья, кто будет в этот день в Киеве и у кого будет возможность, пожалуйста, посетите это мероприятие- деньги, собранные по входным взносам, будут переданы нашим воинам в АТО.


Цитата:

Я та дванадцять моїх побратимів записались добровольцями до Нацгвардії. За кілька днів до від"їзду на схід, мій друг режисер Іван Ясній зателефонував і запропонувати взяти з собою камеру. Я відмовлявся: як можна знімати з автоматом і камерою одночасно? Але він наполягав, що це така маленька камера, яку можна і на голову почепити, і на автомат. Так я почав знімати фільм. Від самого початку хотів зняти фільм про хлопців, разом з якими прийшов до лав Нацгвардії. Ніяких генералів-командирів, ніякої політики. Лише проста солдатська правда і ті істини, за які ми прийшли воювати.

Знімати було складно. Автомат справді заважав. Але хлопці дуже підтримували мене, розуміючи наскільки важливим може стати ця хроніка. В якийсь момент до нас перебрався комбат зі штабом. Час від часу він потрапляв до мене в кадр, де поставав в далеко не кращому світлі. Тож він і всі ті покидьки, які ганьблять українську армію почали виживати мене з батальйону. Тричі, нібито на підозрою у шпигунстві у мене відбирали зброю і відправляли "на профілактичні бесіди" в Ізюм, сподіваючись, що мене затримає СБУ. Але до їх великого розчарування я знаходив все більше прихильників, в тому числі серед керівництва АТО і врешті повертався на блок-пост. Тоді підступні командири вирішили обшукати мої речі знайти і знищити матеріал. Але хлопці сховали диск і передали його до Києва.

Цей документальний фільм не блок-бастер про крутих рембо. Це розповідь про те, як звичайні хлопці пішли боронити рідний край.

Камера та монтаж:
Леонід Кантер, Іван Ясній
Композитор: Едуард (Діля) Приступа
Звукорежисер: Артем Мостовий

Вхід за добровільними внесками. Зібрані кошти будуть спрямовані бійцям в зоні АТО.Текущее время: 08:30. Часовой пояс GMT +3.

Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2022, vBulletin Solutions, Inc.
Перевод: zCarot