Decadance
dance with tense
Хочу представити вам круту банду із Британії, яка намішала такого, що у середині все горить і пече. Ні, не стилів, а емоцій, тому тут і скрім, і швидкість, і хаотичність. Драйв, агресія, зрідка - меланхолія. І бруд...

Якщо вам потрібен підрив - він тут, у цій групі.
Ніякої інформації, окрім тої, що гурт заснований 2001 і вже розпався, не знайшов. Та навіщо? Вам просто треба їх почути... (Тоді будемо шукати разом
)Shelf > Vocals.
Pheg > Guitar.
Damo > Guitar.
Steve > Bass.
Tony > Skins.
With Chaos In Her Wake (2002) - брутал, бруд і агресія тут

Black Heart Blues (2005) вся крутість тут



- Опис
- post-metal/post-hardcore/metalcore, UK
- Країна
- Велика Британія
Останнє редагування модератором:
3 Stages Of Pain
