Death Hawks

Cosmic Melodic Psych Folk meets Shamanic Kraut Rock Rituals

tenebræferis

Dead but Dreaming
Стать
чол
Адреса
From Beyond
Повідомлення
6 600
Реєстрація
04.10.14

Репутація
5 883

logo4.png
Death Hawks - це:
Teemu Markkula - Vocals & Guitars
Tenho Mattila - Keyboards & Sax
Riku Pirttiniemi - Bass & Vocals
Miikka Heikkinen - Drums

Словом, публікую більше заради того, аби допомогли знайти перші два альбоми. Випадково натрапив в мережі на новий їхній альбом і, можна сказати, закохався з перших нот. Кислотна музика в кращому її вигляді. Словом, шик. Біда от, що не бачу їх на Бендкемпі, і де б дістати перші два альбоми, фіг його зна. Короче, слухате і насолоджуйтесь поки їхнім найсвіжішим шедевром. Kosmos amigos! (c)
The Death Hawks' new album is a blend of 70's krautrock and psychedelia. A stream of consciousness where intoxicating shamanistic rhythm meets cool, minimal saxophone, raw guitar shredding and intriguing, elegant keyboard patterns. At the same time Death Hawks masters the very core of rock itself and the polar opposite of it.




0adcb6bb3fdd743f67309ef202318322.png

aa1d3c6ab639e55137c7ac4ffefdb3a8.jpg

Трек-лист:
1. Blue Void
2. How Dark Was the Land
3. Roamin' Baby Blues
4. The Beast
5. Shining
6. Holy Water
7. Death Hawk on My Trail
8. Death Has No Reprieve
9. Priest's March
10. Dead Man
11. The Peace Maker

961ea1c9508f499a11d3880beab85cf3.jpg

Трек-лист:
1. Night Children
2. Cain Go Home (2. Session)
3. Blind Daughter Of Death
4. Grim-Eyed Goat
5. Quiet Sun
6. Cain Go Home (1. Session)
7. Black Acid


2015 Sun Future Moon
coverb0595.jpg

Трек-лист:
1. Hey Ya Sun Ra 2
2. Ripe Fruits
3. Dream Machine
4. Behind Thyme
5. Seaweed
6. Dream Life, Waking Life
7. Heed the Calling
8. Wing Wah
9. Future Moon 3
10. Friend of Joy

To view the content, you need to Sign In or Register.
 
Опис
Cosmic Melodic Psych Folk meets Shamanic Kraut Rock Rituals
Країна
Фінляндія
Останнє редагування:
приятное музло :up: но спейса чото не выкупил
 
Блин, где откопал, если не секрет?:pray::pray::pray:

Добавлено в 19:29 / Предыдущее сообщение было написано в 18:29

Хулі, блядь, я на російську перейшов?
 
Блин, где откопал, если не секрет?:pray::pray::pray:

Добавлено в 19:29 / Предыдущее сообщение было написано в 18:29

Хулі, блядь, я на російську перейшов?

Нравится банда . Давно их заприметил . Заказал на Це-Де в своё время . Да, и не редкость дикая - на всех известных муз-ресурсах есть :oh-yeah::clever:

приятное музло :up: но спейса чото не выкупил

Да, и нету здесь спейса . Зато добротнейшего винтажного психоделика - в избытке . Замечательная команда :up::applause::pray: !!!
 
Да-да, поправив тег. Вночі їх слухав, заливав на форум. Добре, що не пост-блек показалось.:beer:
 
Black Acid з альбому 2013 року взагалі виносить. Чорна Кислота в кращому її вигляді. :hare::up:
 
шото такое,много вокала и синтов,совсем другого от них ждал,впрочем альбом покажет:dontknow:
 
Назад
Зверху