Dima x mp3 56 kbps Повідомлення 9 Реєстрація 29.03.19 Репутація 0 Мої гурти недавно создали втроём группу Mixtes 12.04.19 #1 Сделал я, значит, кавер на лед зеппелин))) ВСе инструменты прописаны вручную Вкладення stair.jpg 35.8 КБ · Перегляди: 93