і чому я наперід знав, що це тебе зачепить?
ти придумав смішну, відірвану від реальності схему, з якої вивів неочевидні висновки (з якими я по суті погоджуюся - биття вітрин не є хорошим методом для вираження будь-яких ідей). усе нібито ок, але мені не подобається твій зверхній тон, який я часто читаю, коли натрапляю на твої дописи. вважай, що цей мінус - тільки прояв моєї суб'єктивної неприязні