птічкі і конструктівізм 12 лютого в хаті [лінія втечі] Львів

Polaron, Nice Wings, Icarus!
  • Автор теми Автор теми X ninja
  • Дата створення Дата створення

X ninja

in post we rock
Стать
чол
Вік
39
Адреса
там где растет поцрок
Повідомлення
2 481
Реєстрація
07.07.07

Репутація
1 093

Мої гурти
на диване

12.02.2011 Nice wings, Icarus!, Polaron (ex Dracula Drops D) Львов@сквот на кубанской

вообщем приходите, приезжайте, будем рады всем, должно быть весело! далее следует копипаста из втентакя.

attachment.php

музика про нашу круту цивілізацію
від львівських шугейзерів-конструктивістів Polaron та київських построкерів Nice Wings, Icarus! - саме в день концерту групі виповнюється три роки, тому приходьте з падарками )), а Polaron презентуватиме альбом. нарешті)

шоу відбудеться на кубані (кубанська, 25а)
http://vkontakte.ru/club18731686

12 лютого (субота)
о 19:00

ціна входу - 25 грн

Polaron (ex Dracula drops D| shoegaze, constructivism | Львів)
презентація матеріалу нового альбому!
сингл: http://divshare.com/download/13357417-7ea
промо: http://www.mediafire.com/?6ws5op32w06wjs7
http://vkontakte.ru/club1625865
http://www.myspace.com/draculadropsd
http://www.facebook.com/pages/Polaron

Виробниче об`єднання "Полярон" - найбільший виробник електронних виробів в Західній Україні. Підприємство було створено в 1957 році і зараз це великий виробничий комплекс, що включає в себе 4 заводи:
завод "ЛЕВП" по виробництву потужних генераторних ламп, вакуумних вимикачів, вакуумних конденсаторів перемінних і постійних ємностей;
завод "Левконт" по виробництву низьковольтних вакуумних дугогасильних камер і контакторів, імпульсних водневих тиратронів, манометричних датчиків тиску;
завод "Інстмаш" по розробці і виготовленню нестандартного обладнання;
завод "Злет" по виробництву гелій - неонових та іонних лазерів потужністю від 1,5 мВт до 4 ВТ з довжиною хвилі від 0,325 до 0,63 мкм.
.
.
.
Nice Wings, Icarus! (post-metal, post-rock | Київ)
ексклюзивна програма до третього дня народження групи.
http://www.nicewingsicarus.com.ua
http://vkontakte.ru/club5674802
www.myspace.com/nicewingsicarus

Дедал попереджав сина Ікара, щоб той був обережний під час польоту - не піднімався близько до сонця, так як спека може розтопити віск. Але Ікара забавляв швидкий політ, і, сильно змахнувши крилами, він злетів занадто високо. Пекучі промені розтопили віск. Пір'я випали і розлетілися по повітрю, а Ікар стрімголов упав зі страшної висоти в море і загинув у його хвилях.
Ікар прагнув до "сонця" науки, злетів до нього, але спалив крила й упав на землю.
Ікар загинув через свою необачність і непоміркованість. "Боюся, щоб так ж доля не спіткала народи, які сучасна наука навчила літати” (с) Сама природа людини, в якій переважають пристрасті та інстинкт над інтелектом, призводить до "ікарового падіння'' цивілізації. Войовничість людини не має меж. Особливо інстинкт панування й суперництва. Праця людини підкоряється такому суперництву. І все це визначає поведінку людини.

от про то і послухаєм шикарну музику.
візуалізація під час концерту від карпарациі "проектор і лазер".
приходьте.



liniyavtechi.com
0688440563
 
Опис
Polaron, Nice Wings, Icarus!

Вкладення

  • scan11eq.jpg
    scan11eq.jpg
    127.4 КБ · Перегляди: 1 259
Re: птічкі і конструктівізм 12 лютого в хаті [лінія втечі] Львів

А еще там один из гитаристов чето мутит с Тартаком...
 
Re: птічкі і конструктівізм 12 лютого в хаті [лінія втечі] Львів

не гоните так шутить, нам перестанут подачки с Израиля слать.
 
Re: птічкі і конструктівізм 12 лютого в хаті [лінія втечі] Львів

а икарусы часом не правые? а то я знаю они с тостером играли....
а тостер часом не построк? :beer::oh-yeah:

и да! вчера был на квартирнике тартака, хуле :happy: там половина присутствующих не шарят шо такое "правые" :hi:
 
Re: птічкі і конструктівізм 12 лютого в хаті [лінія втечі] Львів

CepJ, а ты ходил и спрашивал кто там правый?:stupid:
вообще икарусы все боны и питаются исключительно силой перуна и тора:stupid:
 
Re: птічкі і конструктівізм 12 лютого в хаті [лінія втечі] Львів

Вокалист Поларон часом не родственник вокалиста Блек Энжелс?
 
Re: птічкі і конструктівізм 12 лютого в хаті [лінія втечі] Львів

пацаны, перезапилите на форум, а-то интернет частично выпилен.
 
Re: птічкі і конструктівізм 12 лютого в хаті [лінія втечі] Львів

1276673598_perun копия.jpg
 
Re: птічкі і конструктівізм 12 лютого в хаті [лінія втечі] Львів

Lanz, спасибо)

а как вообще, хоть человек 30 на канц придет??) или можно будет сразу с поезда включать режим "казино"?
 
Re: птічкі і конструктівізм 12 лютого в хаті [лінія втечі] Львів

а как вообще, хоть человек 30 на канц придет??)
да придет, чего бы нет. канц крутой + погода отличная сейчас у нас, время тусить :super:
 
Re: птічкі і конструктівізм 12 лютого в хаті [лінія втечі] Львів

а как вообще, хоть человек 30 на канц придет??) или можно будет сразу с поезда включать режим "казино"?
так а чем одно может отменить другое? :beer: главное Дане сказать, что это минералка или лимонад.
 
Re: птічкі і конструктівізм 12 лютого в хаті [лінія втечі] Львів

CepJ, ну я умаю "казино" в себя включает "я палюсь но мне похуй на даню":stupid:
 
Re: птічкі і конструктівізм 12 лютого в хаті [лінія втечі] Львів

угарели на ура. позиговали на отлично,выступили по бон теме и вообще все отлично.
икарусам спасибо за крутой музон
сто зиг вам от благодарных слушателей.
 
Re: птічкі і конструктівізм 12 лютого в хаті [лінія втечі] Львів

rac мозга :stupid:

Добавлено через 25 секунд
икарусы как всегда охуенны :in_love:
 
Re: птічкі і конструктівізм 12 лютого в хаті [лінія втечі] Львів

я собі зробив висновок, що з великим задоволенням слухатиму Polaron довгими осінніми вечорами.. музика шо нада під такий настрій!! :in_love: It's not your style boy i Good bye New York - the best!

з Nice Wings Ikarus цікава дилема - якщо вони почнуть валити скрімо, яке вони пробують і яке в них дуже класно виходить, то тоді не буде скрипки.. палка а двух канцах.. :thinking:
тим не менше, отримав насолоду від сету Ікарусів! :up:
 
Re: птічкі і конструктівізм 12 лютого в хаті [лінія втечі] Львів

з Nice Wings Ikarus цікава дилема - якщо вони почнуть валити скрімо, яке вони пробують і яке в них дуже класно виходить, то тоді не буде скрипки.. палка а двух канцах.. :thinking:
нє баісь! це був тільки експеримент який не переросте у тенденцію.

зараз має бути купа подяк: Ляні та Кумару, Мишку та Ко з хати, всім хто святкував з нами наше свято! :super:
Було неймовірно круто. Львів завжди лишає лише позитивні емоції :applause:
 
Re: птічкі і конструктівізм 12 лютого в хаті [лінія втечі] Львів

Ікааааруси! :)

Добавлено через 1 минуту
http://vkontakte.ru/album-4054081_127877590

фоткі
 
Re: птічкі і конструктівізм 12 лютого в хаті [лінія втечі] Львів

Львов бесподобен, место безумно душевное и какая приятная публика! Спасибо большое Ляне, Диме и Мише за организацию и за отношение.
Полярон вообще очень интересные штуки делают, всем ласковый май;))
 
Re: птічкі і конструктівізм 12 лютого в хаті [лінія втечі] Львів

просто лучший концерт, море впечетлений, всех люблю:in_love::pray:
 
Назад
Зверху