Регулятори

garage-noise
  • Автор теми Автор теми The Fall
  • Дата створення Дата створення

The Fall

mp3 56 kbps
Повідомлення
6
Реєстрація
25.01.10

Репутація
0

Регулятори

Новий сингл київських "Регуляторів" - "Бісиш!".
 
Опис
garage-noise
Re: Регулятори

а могли и рагуляторами назваться
 
Re: Регулятори

le svinage, Ти охуїв блять? Не біси, лярво!
А пацанам раджу ще додати ембіенту голосом, гавкіт там, щоб агрессія відчувалась, пришвидшити темп разів в 4-5 і взяти Сяву з Кавакамі Найтмер сонграйтером.
 
Re: Регулятори

 
Re: Регулятори

very nice:cranky:
 
Назад
Зверху