Стій за дітей HARDCORE Fest - 4 грудня, "Лавра", 18.00

Time of Defeats, My Victory, Strike Each Other, Bluesbreaker, Date Rape, Time To Live, Buckwheat, Cold Season, Go Away!
  • Автор теми Автор теми Murph
  • Дата створення Дата створення

Murph

mp3 96 kbps
Повідомлення
36
Реєстрація
07.12.09

Репутація
20

Стій за дітей HARDCORE Fest - 4 грудня, "Лавра", 18.00

hcunityaf1s.jpg


Time of Defeats (Hardcore / Metal) – www.myspace.com/timeofdefeats
My Victory (Hardcore) – http://www.myspace.com/myvictorykiev
Strike Each Other (beatdown hardcore) – http://www.myspace.com/strikeeachother
Bluesbreaker (Hardcore / Blues) – http://www.myspace.com/bluesbreakerbums
Date Rape (Screamo) - http://www.myspace.com/theincredibledaterape
Time To Live (Hardcore/Punk) - http://www.myspace.com/timetoliveua
Buckwheat (Emo / Punk / Rock) - http://www.myspace.com/buckwheatpunk
Cold Season (emotional hardcore) – http://www.myspace.com/coldseasonhc
Go Away! (Melodic Hardcore)

Початок о 17.00!

Про ініціативу "Стій за дітей!":
- ініціатива «Стій за дітей!» є некомерційним об’єднанням;
- всі зібрані кошти з концертів витрачаються на купівлю необхідних речей, що допомагатимуть розвитку дітей без батьківської опіки, організацію поїздок, екскурсій, показів і тд. Кошти витрачаються організаторами напряму, без передачі їх третім особам. Організатори гарантують виключно цільове використання зібраних коштів
- жодної прив’язки до політики та релігії в рамках ініціативи «Стій за дітей Fest»;
- у нас немає спонсорів та фінансування, всі заходи організовуються за власний кошт і власними силами;
- бажаючі допомогти в організації поїздок, різноманітних культурно-розважальних, оздоровчих, освітніх заходів для дітей можуть зробити це разом з нами, або ж організувати їх самостійно;
- ми будемо раді підтримати всіх, хто виявить бажання організувати концерт у своєму місті в рамках ініціативи «Стій за дітей Fest»(просимо організаторів зв’язуватись з нами).

Ми закликаємо всіх брати ініціативу у свої руки, витрачаючи не так багато часу, але допомагаючи дітям знайти опору та розкрити себе у доволі нелегких умовах. Віримо, що кожна людина здатна самостійно робити добрі справи.

Один-два рази на місяць ти можеш їздити до одного дитячого будинку та ділитися з дітьми власними вміннями, знаннями, спілкуватися та просто весело проводити час. Ти можеш займатися з ними спортивними іграми, організовувати уроки, поїздки, розваги, майстер-класи, повір – для них це дуже важливо. Не обов’язково щось привозити, достатньо буде для початку приїхати з пакетом цукерок)), звичайно, якщо є можливість надати дит.будинку певну допомогу – їй будуть раді.

Якщо ти займаєшся музикою, бойовим мистецтвом, творчістю, вивчаєш певну науку, маєш інші знання – поділися ними з дітьми та навчи їх. Саме ти можеш допомогти розкритися талантам дитини.

Ти можеш стати прикладом для дітей та здобути друзів, які з нетерпінням чекатимуть твого приїзду!

Більше тут: Приєднатися та допомогти

Завдяки минулим концертам нам вдалося поставити в дитячий будинок спортивну стінку та повісити боксерську грушу. Результат - діти почали займатися спортом, періодично проводимо для них тренування. Було проведено 4 різні виїзди, покази фільмів, організовували приїзд музикантів, психологів, закуповувалися книжки, спортивний інвентар. Діти стали для нас друзями і ми бачимо зміни у правильному напрямі.


Сайт: www.zaditey.com.ua
Ласт FM
Група ВК
Зустріч ВК

 
Опис
Time of Defeats, My Victory, Strike Each Other, Bluesbreaker, Date Rape, Time To Live, Buckwheat, Cold Season, Go Away!
Останнє редагування:
Re: Стій за дітей HARDCORE Fest - 4 грудня, "Лавра", 18.00

Дякую всім, хто прийшов, активно допомагав, все пройшло на славу.:applause:
Зібрали велику суму, багато речей. Окрема подяка всім, хто підносив речі, реально відчувається теплота підходу - дуже багато практично нових речей, все випране, круті іграшки, дуууже багато енциклопедій та книжок, хтось підігнав dvd програвач, підбір мультиків, плеєр, фотоапарат... просто:pray:

re4i.jpg


Заряди if the kids are united в один голос під відео, атмосфера в залі, все на вищому рівні!
Дякую SEO (впоряді прокачали:super: ) та GoAway за приїзд, всім групам за круті виступи :applause:, що відбувалося під ВП і Bluesbreaker - окрема тема:oh-yeah:, зал розривався по швам.(монітор особливо відчув драйв вечору і залишився з бойовимим травмами:lol:)
Зюзя - мужик, на таких все заживає миттєво!:smile::applause: (ціною власного здоров"я організував серію оригінальних фоток:smile:)

Хто з виступаючих не отримав пам"ятний значок і хоче його отримати - відпишіть, організуємо.

Ще раз дякую всім за все! Концерт потужний, відношення до теми на рівні:agree:, результат вражає:up: Думаю не востаннє!:yeah:
Про поїздки з дітьми і до дітей, розвезення речей і всі моменти що, куди пішло - все буде на сайті, сюди теж будемо кидати.
 
Re: Стій за дітей HARDCORE Fest - 4 грудня, "Лавра", 18.00

Ух, худи оффспринг мощный.
Сам бы такой носил.
 
Re: Стій за дітей HARDCORE Fest - 4 грудня, "Лавра", 18.00

то футболка по-моему. тоже обратил внимание) кайф!)
 
Re: Стій за дітей HARDCORE Fest - 4 грудня, "Лавра", 18.00

Извините, но тут или худи, или мама с папой.
 
Re: Стій за дітей HARDCORE Fest - 4 грудня, "Лавра", 18.00

Вот то что я наснимал...Немного,сорри....





Добавлено через 32 минуты
 
Re: Стій за дітей HARDCORE Fest - 4 грудня, "Лавра", 18.00

чуть дальше от сцены звучание лучше было, но там трудно было бы снимать, правда
соляк Джестера охуенный)
 
Re: Стій за дітей HARDCORE Fest - 4 грудня, "Лавра", 18.00

ты его реально слышал или судишь по моей мимике?
слышал, на концерте отчетливее, правда) ну и я его ждал, потому и сконцентрировался на том моменте. ну вот друг мой впервые слушал Дейт Рейп и он тоже все услышал
 
Re: Стій за дітей HARDCORE Fest - 4 грудня, "Лавра", 18.00

Prog-Jester, откуда монашка с авы? :stupid:
 
Re: Стій за дітей HARDCORE Fest - 4 грудня, "Лавра", 18.00

Mutuh, +1:wow::oh-yeah:
 
Re: Стій за дітей HARDCORE Fest - 4 грудня, "Лавра", 18.00

Deathislife, больше нет видосов?..
 
Re: Стій за дітей HARDCORE Fest - 4 грудня, "Лавра", 18.00

xSailor manx, сорри...после дейтрейп я свалил((
 
Re: Стій за дітей HARDCORE Fest - 4 грудня, "Лавра", 18.00

X ninja, Mutuh, обращайтесь к Волобуевой:stupid:
 
Re: Стій за дітей HARDCORE Fest - 4 грудня, "Лавра", 18.00

Cold_Season.jpg


 
Re: Стій за дітей HARDCORE Fest - 4 грудня, "Лавра", 18.00

Cold Season ахуеть :pray:
 
Re: Стій за дітей HARDCORE Fest - 4 грудня, "Лавра", 18.00

где можно скачать/посмотреть видео, которое показывали на канце? :thinking:
 
Re: Стій за дітей HARDCORE Fest - 4 грудня, "Лавра", 18.00

где можно скачать/посмотреть видео, которое показывали на канце? :thinking:
завтра завантажу і закину
також буде весь сет Time Of Defeats

то футболка по-моему. тоже обратил внимание) кайф!)
нє, не футболка)))
 
Re: Стій за дітей HARDCORE Fest - 4 грудня, "Лавра", 18.00

май виктори именно такое дж дж заиграли:up:
 
Re: Стій за дітей HARDCORE Fest - 4 грудня, "Лавра", 18.00

Відео з дітьми

Time of Defeats


+буде "Разбиваясь о скалы", все інше по якості зйомки ніяке.

Як позгортати відео, як в минулих постах?:thinking:
 
Re: Стій за дітей HARDCORE Fest - 4 грудня, "Лавра", 18.00

проебал посетить мероприятие и теперь вот начинаю покусывать локти от досады:down:
 
Re: Стій за дітей HARDCORE Fest - 4 грудня, "Лавра", 18.00

школьники угарно слемятся
 
Назад
Зверху