Стій за дітей HARDCORE Fest - 4 грудня, "Лавра", 18.00

Time of Defeats, My Victory, Strike Each Other, Bluesbreaker, Date Rape, Time To Live, Buckwheat, Cold Season, Go Away!
  • Автор теми Автор теми Murph
  • Дата створення Дата створення

Murph

mp3 96 kbps
Повідомлення
36
Реєстрація
07.12.09

Репутація
20

Стій за дітей HARDCORE Fest - 4 грудня, "Лавра", 18.00

hcunityaf1s.jpg


Time of Defeats (Hardcore / Metal) – www.myspace.com/timeofdefeats
My Victory (Hardcore) – http://www.myspace.com/myvictorykiev
Strike Each Other (beatdown hardcore) – http://www.myspace.com/strikeeachother
Bluesbreaker (Hardcore / Blues) – http://www.myspace.com/bluesbreakerbums
Date Rape (Screamo) - http://www.myspace.com/theincredibledaterape
Time To Live (Hardcore/Punk) - http://www.myspace.com/timetoliveua
Buckwheat (Emo / Punk / Rock) - http://www.myspace.com/buckwheatpunk
Cold Season (emotional hardcore) – http://www.myspace.com/coldseasonhc
Go Away! (Melodic Hardcore)

Початок о 17.00!

Про ініціативу "Стій за дітей!":
- ініціатива «Стій за дітей!» є некомерційним об’єднанням;
- всі зібрані кошти з концертів витрачаються на купівлю необхідних речей, що допомагатимуть розвитку дітей без батьківської опіки, організацію поїздок, екскурсій, показів і тд. Кошти витрачаються організаторами напряму, без передачі їх третім особам. Організатори гарантують виключно цільове використання зібраних коштів
- жодної прив’язки до політики та релігії в рамках ініціативи «Стій за дітей Fest»;
- у нас немає спонсорів та фінансування, всі заходи організовуються за власний кошт і власними силами;
- бажаючі допомогти в організації поїздок, різноманітних культурно-розважальних, оздоровчих, освітніх заходів для дітей можуть зробити це разом з нами, або ж організувати їх самостійно;
- ми будемо раді підтримати всіх, хто виявить бажання організувати концерт у своєму місті в рамках ініціативи «Стій за дітей Fest»(просимо організаторів зв’язуватись з нами).

Ми закликаємо всіх брати ініціативу у свої руки, витрачаючи не так багато часу, але допомагаючи дітям знайти опору та розкрити себе у доволі нелегких умовах. Віримо, що кожна людина здатна самостійно робити добрі справи.

Один-два рази на місяць ти можеш їздити до одного дитячого будинку та ділитися з дітьми власними вміннями, знаннями, спілкуватися та просто весело проводити час. Ти можеш займатися з ними спортивними іграми, організовувати уроки, поїздки, розваги, майстер-класи, повір – для них це дуже важливо. Не обов’язково щось привозити, достатньо буде для початку приїхати з пакетом цукерок)), звичайно, якщо є можливість надати дит.будинку певну допомогу – їй будуть раді.

Якщо ти займаєшся музикою, бойовим мистецтвом, творчістю, вивчаєш певну науку, маєш інші знання – поділися ними з дітьми та навчи їх. Саме ти можеш допомогти розкритися талантам дитини.

Ти можеш стати прикладом для дітей та здобути друзів, які з нетерпінням чекатимуть твого приїзду!

Більше тут: Приєднатися та допомогти

Завдяки минулим концертам нам вдалося поставити в дитячий будинок спортивну стінку та повісити боксерську грушу. Результат - діти почали займатися спортом, періодично проводимо для них тренування. Було проведено 4 різні виїзди, покази фільмів, організовували приїзд музикантів, психологів, закуповувалися книжки, спортивний інвентар. Діти стали для нас друзями і ми бачимо зміни у правильному напрямі.


Сайт: www.zaditey.com.ua
Ласт FM
Група ВК
Зустріч ВК

 
Опис
Time of Defeats, My Victory, Strike Each Other, Bluesbreaker, Date Rape, Time To Live, Buckwheat, Cold Season, Go Away!
Останнє редагування:
Re: Стій за дітей HARDCORE Fest - 4 грудня, "Лавра", 18.00

из того, что послушал:
гречка - очень хорошо сыграли, всегда бы так ;)
колд сизон - очень хорошая музыка, немного б четче играть, и вообще отлично будет
дэйт рэйп - музыкально совсем не мое, и поэтому был вдвойне приятно удивлен, когда услышал живьем
бб - ну тут без комментариев) сабзик :in_love:

Добавлено через 33 секунды
очень сложно прослушать столько групп за раз, как оказалось :(
 
Re: Стій за дітей HARDCORE Fest - 4 грудня, "Лавра", 18.00

My Victory - заметно уверенней в сравнении с предыдущими выступлениями, фит с Темкой (кавер какой-то?). но, как ни крути, бидон хардкор это бидон хардкор)

На Террор, еба.. Рома, Террор для тебя хоть не бидон?))
 
Re: Стій за дітей HARDCORE Fest - 4 грудня, "Лавра", 18.00

xTyomkax, он же юфкрюшник, прости его!
 
Re: Стій за дітей HARDCORE Fest - 4 грудня, "Лавра", 18.00

У Go Away! струна после этой фразы порвалась))
Канц норм ващэ, но шел туда чисто из за детей.Третья банда охуенно валила, и по звуку более-менее были. Хотел остаться до конца, но не получилось. После My Victory ушел.
Спасибо организаторам. И за канц и за дело.
 
Нижайший уклон и огромная благодарность всем, кто пришел, помогал, выступал (в особенности тернопольско-севастопольскому десанту:up:), поддержал материально или просто своим присутствием;))
 
Re: Стій за дітей HARDCORE Fest - 4 грудня, "Лавра", 18.00

Вова, так каков результат?..
 
Re: Стій за дітей HARDCORE Fest - 4 грудня, "Лавра", 18.00

Хуясе. Я требую продолжение банкета!
 
Re: Стій за дітей HARDCORE Fest - 4 грудня, "Лавра", 18.00

:up::up::up:
 
Re: Стій за дітей HARDCORE Fest - 4 грудня, "Лавра", 18.00

:pray:
 
Re: Стій за дітей HARDCORE Fest - 4 грудня, "Лавра", 18.00

очень рад, вот чесслово:up:
 
Re: Стій за дітей HARDCORE Fest - 4 грудня, "Лавра", 18.00

отлично:pray:
 
Re: Стій за дітей HARDCORE Fest - 4 грудня, "Лавра", 18.00

очень рад, что всё так отлично вышло :happy: на концерте не был, но чем смог помог :dontknow:
есть у кого-нибудь видео бб?
 
Re: Стій за дітей HARDCORE Fest - 4 грудня, "Лавра", 18.00

Мне аж чучуть более гордо и за людей и за себя стало))
 
Re: Стій за дітей HARDCORE Fest - 4 грудня, "Лавра", 18.00

Mutuh, с того концерта нет
 
Re: Стій за дітей HARDCORE Fest - 4 грудня, "Лавра", 18.00

Cold Season is :in_love: :in_love: :in_love:
И спасибо всем, кто рубился под BB, that was epic shit))))
 
Re: Стій за дітей HARDCORE Fest - 4 грудня, "Лавра", 18.00

:applause:
 
Re: Стій за дітей HARDCORE Fest - 4 грудня, "Лавра", 18.00

Зашел на последней песне Баквит, приятный панк-рок, еще бы послушал. Только не ебашьте опять один релиз и дисбэндед, шо за эмомода:stupid:
Потом был лютый неразличимый пиздец, перемежавшийся кэп-лозунгами длиннее самих песен. Слова хорошие звучали, но все собравшиеся в зале и так всё шарят, шо отэто по сто раз перемалывать, али хардкор-традиция такая, я хз, я ж не шарю ;)

Колд Сизон блеснули первым лучиком адеквата - играть умеют, петь тоже, солячные и риффы по металу ворвались лавиной разнообразия в мои почти мертвые уши. Ну а потом просто лучшие штрихи - ДЕЙТ РЭЙВ БЛЕАТЬ - самая крутая новая группа Киева. Мелодично, яростно, эмоционально, ну боги! Внезапный фит был аще внезапным, мы не то шо не репали, мы даже о таком не говорили, я утром в пятницу еще не был уверен, что вообще иду на этот канц)) хочу еще много дейт рейпа везде на всех концертах много раз. После них ушел, ибо сил не осталось вообще

всем причастным спасибо за хорошее дело:up:
 
Re: Стій за дітей HARDCORE Fest - 4 грудня, "Лавра", 18.00

Prog-Jester, дядя, когда ты подключился к усилку я почувствовал присутствие рока :in_love:
 
Re: Стій за дітей HARDCORE Fest - 4 грудня, "Лавра", 18.00

:facepalm:
 
Re: Стій за дітей HARDCORE Fest - 4 грудня, "Лавра", 18.00

так а шо видосов совсем не будет уже?
 
Re: Стій за дітей HARDCORE Fest - 4 грудня, "Лавра", 18.00

11к профит - очень хороший результат, как для сцены. Я дико доволен, что вы такие охуенные, хорошие и добрые, и организовали такое замечательное шоу.
 
Re: Стій за дітей HARDCORE Fest - 4 грудня, "Лавра", 18.00

11к профит - очень хороший результат, как для сцены
вообще-то на концерты столько людей не приходит и просто так лаве тоже не скидывают. так что сцена сценой, а этот канц поднял из-за самой идеи.
 
Re: Стій за дітей HARDCORE Fest - 4 грудня, "Лавра", 18.00

ого, 11штук для дітей це реально уважуха :up:
 
Re: Стій за дітей HARDCORE Fest - 4 грудня, "Лавра", 18.00

одинадцать с лишним тысяч
Данное сообщение юзер Vegun писал с Карибских островов :stupid:
А если серьезна то хорошо что такая хорошая идею с концертом воплотилось:pray:
 
Назад
Зверху