Стій за дітей HARDCORE Fest - 4 грудня, "Лавра", 18.00

Time of Defeats, My Victory, Strike Each Other, Bluesbreaker, Date Rape, Time To Live, Buckwheat, Cold Season, Go Away!
  • Автор теми Автор теми Murph
  • Дата створення Дата створення

Murph

mp3 96 kbps
Повідомлення
36
Реєстрація
07.12.09

Репутація
20

Стій за дітей HARDCORE Fest - 4 грудня, "Лавра", 18.00

hcunityaf1s.jpg


Time of Defeats (Hardcore / Metal) – www.myspace.com/timeofdefeats
My Victory (Hardcore) – http://www.myspace.com/myvictorykiev
Strike Each Other (beatdown hardcore) – http://www.myspace.com/strikeeachother
Bluesbreaker (Hardcore / Blues) – http://www.myspace.com/bluesbreakerbums
Date Rape (Screamo) - http://www.myspace.com/theincredibledaterape
Time To Live (Hardcore/Punk) - http://www.myspace.com/timetoliveua
Buckwheat (Emo / Punk / Rock) - http://www.myspace.com/buckwheatpunk
Cold Season (emotional hardcore) – http://www.myspace.com/coldseasonhc
Go Away! (Melodic Hardcore)

Початок о 17.00!

Про ініціативу "Стій за дітей!":
- ініціатива «Стій за дітей!» є некомерційним об’єднанням;
- всі зібрані кошти з концертів витрачаються на купівлю необхідних речей, що допомагатимуть розвитку дітей без батьківської опіки, організацію поїздок, екскурсій, показів і тд. Кошти витрачаються організаторами напряму, без передачі їх третім особам. Організатори гарантують виключно цільове використання зібраних коштів
- жодної прив’язки до політики та релігії в рамках ініціативи «Стій за дітей Fest»;
- у нас немає спонсорів та фінансування, всі заходи організовуються за власний кошт і власними силами;
- бажаючі допомогти в організації поїздок, різноманітних культурно-розважальних, оздоровчих, освітніх заходів для дітей можуть зробити це разом з нами, або ж організувати їх самостійно;
- ми будемо раді підтримати всіх, хто виявить бажання організувати концерт у своєму місті в рамках ініціативи «Стій за дітей Fest»(просимо організаторів зв’язуватись з нами).

Ми закликаємо всіх брати ініціативу у свої руки, витрачаючи не так багато часу, але допомагаючи дітям знайти опору та розкрити себе у доволі нелегких умовах. Віримо, що кожна людина здатна самостійно робити добрі справи.

Один-два рази на місяць ти можеш їздити до одного дитячого будинку та ділитися з дітьми власними вміннями, знаннями, спілкуватися та просто весело проводити час. Ти можеш займатися з ними спортивними іграми, організовувати уроки, поїздки, розваги, майстер-класи, повір – для них це дуже важливо. Не обов’язково щось привозити, достатньо буде для початку приїхати з пакетом цукерок)), звичайно, якщо є можливість надати дит.будинку певну допомогу – їй будуть раді.

Якщо ти займаєшся музикою, бойовим мистецтвом, творчістю, вивчаєш певну науку, маєш інші знання – поділися ними з дітьми та навчи їх. Саме ти можеш допомогти розкритися талантам дитини.

Ти можеш стати прикладом для дітей та здобути друзів, які з нетерпінням чекатимуть твого приїзду!

Більше тут: Приєднатися та допомогти

Завдяки минулим концертам нам вдалося поставити в дитячий будинок спортивну стінку та повісити боксерську грушу. Результат - діти почали займатися спортом, періодично проводимо для них тренування. Було проведено 4 різні виїзди, покази фільмів, організовували приїзд музикантів, психологів, закуповувалися книжки, спортивний інвентар. Діти стали для нас друзями і ми бачимо зміни у правильному напрямі.


Сайт: www.zaditey.com.ua
Ласт FM
Група ВК
Зустріч ВК

 
Опис
Time of Defeats, My Victory, Strike Each Other, Bluesbreaker, Date Rape, Time To Live, Buckwheat, Cold Season, Go Away!
Останнє редагування:
Re: Стій за дітей HARDCORE Fest - 4 грудня, "Лавра", 18.00

panopticon, спасибо!если мы с джестером потеряемся это будет на вашей совести :stupid::yeah:
 
Re: Стій за дітей HARDCORE Fest - 4 грудня, "Лавра", 18.00

да похуй вообще
 
Re: Стій за дітей HARDCORE Fest - 4 грудня, "Лавра", 18.00

пиздец, люди не знают где находится главная православная святыня. сразу приезжие откупаются :up:
 
Re: Стій за дітей HARDCORE Fest - 4 грудня, "Лавра", 18.00

sal, я там была лет 10ть назад последний раз))конечно я не помню.
 
Re: Стій за дітей HARDCORE Fest - 4 грудня, "Лавра", 18.00

я бы сжег, имхо
 
Re: Стій за дітей HARDCORE Fest - 4 грудня, "Лавра", 18.00

мои бедные уши подверглись культурному шоку и аудиальному насилованию(
ну конечно кроме той группы, где джестер соляки валил, ыч!
 
Re: Стій за дітей HARDCORE Fest - 4 грудня, "Лавра", 18.00

Зато детям помогли))
 
Re: Стій за дітей HARDCORE Fest - 4 грудня, "Лавра", 18.00

надо делать такие канцы стабильно каждый месяц с разными бандами.
 
Re: Стій за дітей HARDCORE Fest - 4 грудня, "Лавра", 18.00

отличный канц получился
зюзя мужык вечера :super:
 
Re: Стій за дітей HARDCORE Fest - 4 грудня, "Лавра", 18.00

замечательный концерт, после видео вообще так как-то хорошо стало)) Buckwheat очень понравились :happy: ну и конечно, спасибо всем за то что пришли и поддержали, Прог Джестеру за соляки и парню который дал свою гитару для этих же соляков)
жаль в уборной такой пиздец устроили, надеюсь орги не сильно попадут из-за этого.
 
Re: Стій за дітей HARDCORE Fest - 4 грудня, "Лавра", 18.00

успел на последние три группы. и я могу сказать, что СЛЭМ В КИЕВЕ ЕСТЬ!!!1111
вп играли круто, но в зале кромешный пиздец и тол в 2006 году. ттл - говно, простите. если бы не травма вокалиста, то вообще ничем не запомнились бы. хотя не, лапд ещё. бб - я вот щас выхожу из этой темы и бегу качать. слышал первый раз и пацаны, я ваш фанат. качали просто замечательно
в целом, я рад, что такие мероприятия проводятся и это были лучшие потраченные 50 (даже 60) грн за последнее время
 
Re: Стій за дітей HARDCORE Fest - 4 грудня, "Лавра", 18.00

cold season - вообще замечательнейшие!
жаль только, что бб так мало песен сыграли(
 
Re: Стій за дітей HARDCORE Fest - 4 грудня, "Лавра", 18.00

хороший концерт :up: побольше бы таких

Добавлено через 41 секунду
только помещение убогое, и как я поняла, без отопления? :cranky:
 
Re: Стій за дітей HARDCORE Fest - 4 грудня, "Лавра", 18.00

хорошо, но слишком дохуя групп. не буду называть кого, но я бы штуки 4 отписал с канца без сожаления )

Добавлено через 1 минуту
а лучшая группа Time to Live :up:
 
Re: Стій за дітей HARDCORE Fest - 4 грудня, "Лавра", 18.00

в самом начале затерялся в обилиидждж, но потом просто расцвел под колд сизан и конечно дейт рейп:pray:
жалею что не остался на ВП
вообще огромное спасибо оргам, отличное мероприятие
 
Re: Стій за дітей HARDCORE Fest - 4 грудня, "Лавра", 18.00

шок фото\видео?:alive::stupid:
 
Re: Стій за дітей HARDCORE Fest - 4 грудня, "Лавра", 18.00

все было заебись, колд сизон открытие вечера. вокалисту ттл уважение и спасибо.

лучи ненависти пацану что прыгал на публику в мартинах, дядя, подумай и о нас иногда а не только о стиле)
 
Re: Стій за дітей HARDCORE Fest - 4 грудня, "Лавра", 18.00

Time To Live - :pray::pray::pray:
Зузя - :pray::pray::pray:
ще сподобались Strike Each Other і Bluesbreaker:up:
 
Re: Стій за дітей HARDCORE Fest - 4 грудня, "Лавра", 18.00

хуевых фоток будет до пизды, ждите.
 
Re: Стій за дітей HARDCORE Fest - 4 грудня, "Лавра", 18.00

Хороший вечір! МВ сподобався кавер на Терор:smile:, і взагалі помітно піднялись порівняно з попередніми виступами.
Cold Season насправді круті!!
ТОД і ББ - все на рівні!:up: Тільки перші, по-моєму, попри шикарну подачу, в деяких моментах трохи налажали:stupid:
Дякую організаторам! Надіюсь все вийшло як і було задумано.
 
Re: Стій за дітей HARDCORE Fest - 4 грудня, "Лавра", 18.00

кровь и много стейдждайва
очень много
 
Re: Стій за дітей HARDCORE Fest - 4 грудня, "Лавра", 18.00

IMG_0635.jpg

хуясє, шо сталось?
 
Re: Стій за дітей HARDCORE Fest - 4 грудня, "Лавра", 18.00

Вокалиста Time To Live ударили мартинсом по голове за то что он пил пиво на хардкор концерте.
 
Re: Стій за дітей HARDCORE Fest - 4 грудня, "Лавра", 18.00

канц - такое, группы очень мимо прошли, кроме колд сизон, бб, и тайм ту лив, что странно. ну и публика просто запредельная - люди говорят со сцены, а типы просто стоят в зале и говорят что "вокалист сосет хуи".

радует одно - собрано дохуища денег. ну конечно, не столько сколько рыжак и егор дают обычно на десткий дом, чай мы не миллионеры, но впечатляет.
 
Re: Стій за дітей HARDCORE Fest - 4 грудня, "Лавра", 18.00

я нормально проорал с людей. благотворительный концерт и дать по ебучке это высший кайф.
большинство групп ок. только Май Виктори мимо, а Страйк ич азэр вообще дичь. простите
 
Re: Стій за дітей HARDCORE Fest - 4 грудня, "Лавра", 18.00

канц - такое, группы очень мимо прошли, кроме колд сизон, бб, и тайм ту лив, что странно. ну и публика просто запредельная - люди говорят со сцены, а типы просто стоят в зале и говорят что "вокалист сосет хуи".

радует одно - собрано дохуища денег. ну конечно, не столько сколько рыжак и егор дают обычно на десткий дом, чай мы не миллионеры, но впечатляет.
+++

Про сосет хуй круто, жаль не слышал.

Сабзик :in_love:
 
Re: Стій за дітей HARDCORE Fest - 4 грудня, "Лавра", 18.00

Ахахахахаххаха, вот вам и благотворительный канц :stupid:
Хорошо, что я после половины уже был не в состоянии там находиться :)
 
Назад
Зверху