Игрометание и бандлмания

подарки, обмены, бандлы, скидки, ссылки на бесплатное скачивание, etc
  • Автор теми Автор теми Atompunk
  • Дата створення Дата створення

Atompunk

double gatefold vinyl
Повідомлення
10 605
Реєстрація
04.12.07

Репутація
19 879

Игрометание и бандлмания

d79sAf7.jpg

Практически все, кто отошел от пиратских игр в сторону Steam (Origin, Uplay, GOG.com, you name it), так или иначе сталкивается с ситуациями, когда у него появляются лишние ключи, которые некуда деть. Или просто хочется поделиться ссылкой на крутой бандл, распродажу и/или раздачу хорошей игры (это сейчас входит в привычку у многих изданий и различных игровых сервисов). В общем, эта тема для такого рода ситуаций.

 
Опис
подарки, обмены, бандлы, скидки, ссылки на бесплатное скачивание, etc
Останнє редагування:
Re: Игрометание и бандлмания

Объясните: что делать с карточками в стиме? Как ими торговать? Зачем нужны самоцветы? Зачем нужны наборы карточек?
 
Re: Игрометание и бандлмания

Я їх продаю. Дивлюсь, як коливається ціна на неї, і продаю, коли вигідно.
Пробував ще колекціонувати і відкривати картки наступного рівня, за рахунок чого прокачувався мій загальний рейтинг, отримував якісь додаткові ачівки в профіль і всякий тематичний лут (смайлики і проч. і проч.), який теж потім почав продавати.
Таким чином я не надто граючись напродавав всяких карток, кейсів та зброї з КС:ГО десь на 10 доларів, які з успіхом потратив на інші ігри.
Самоцвіти якось раз зібрав в кластер (чи як там правильно), але що воно мені дало - не пам'ятаю. :stupid:
 
Re: Игрометание и бандлмания

продал все карточки, что накопились - купил первый The Evil Within. PROFIT, епта)
 
Re: Игрометание и бандлмания

Stronghold HD бесплатно - см. кнопку "Get For Free" вверху главной страницы GOG.
 
Re: Игрометание и бандлмания

На ГОГі віддають першу Сибірію (у зв. з виходом третьої)
 
Re: Игрометание и бандлмания

Знов знижка! We Are The Dwarves за 27 грн (коли минулий раз була знижка, то я віддав 100 грн. Гру ще навіть не запускав :stupid:)
http://wearethedwarves.com/uk
 
Re: Игрометание и бандлмания

На GOG стартовала чернопятничная лабуда, ну и первый MDK раздают бесплатно.
 
Re: Игрометание и бандлмания

Тут Ubisoft подарунки приготувала:
- з 4 по 11 грудня у #Uplay можна безкоштовно отримати стратегію #WorldinConflict (разом із доповненням)
- з 12 по 18 грудня — #AssassinsCreedIV #BlackFlag
----------
Ну і як після цього не любити #Ubisoft? ;)
:in_love::pray:
 
Re: Игрометание и бандлмания

На GOG стартовала зимняя распродажа + Grim Fandango Remastered нахаляву :scream:.
 
Re: Игрометание и бандлмания

Ubisoft дарит сразу три игры (Игры для Uplay, не для Steam). Assassin’s Creed IV: Black Flag, World in Conflict и Watch Dogs.

https://freetrial.ubisoft.com/ + еще триалы
 
Re: Игрометание и бандлмания

На gog сейчас бесплатная Oxenfree.
 
Re: Игрометание и бандлмания

Через 2 часа Новогодняя распродажа в Стиме :clever:
 
Назад
Зверху