Результати пошуку

  1. Morning

    August Burns Red

    Щедрик хороший трек, хоча мені в них більше O Come, O Come Emmanuel подобається, з такого плану) Взагалі, буде дуже цікаво почути цей реліз!
  2. Morning

    Before Today Collapses

    Зачепили. По-моєму, місцями трохи перебрали з такими одноманітними брейками, але загалом непогано. Clouds Before the Storm :in_love:
  3. Morning

    Home Destinations

    Крутяк! Eugene, по-моєму, у такому вокалі є своя фішка)
  4. Morning

    Fall Of Efrafa

    beerdemonj, тільки переслухав цей кавер, блін, та він просто жахливий :dontknow:
  5. Morning

    Waytaker

    Дуже круто! Найбільше сподобалась Broke And Empty :in_love:
  6. Morning

    Man Overboard + Stop The Car + Rooftops + Maloi, Киев

    Re: Man Overboard + Stop The Car + Rooftops + Maloi, Киев We made love tonight as the result of a fight
  7. Morning

    Ранние анонсы

    Re: Ранние анонсы Є якійсь новини про Cruel Hand 09.04.12?
  8. Morning

    Captain Beefheart and His Magic Band

    Залийте, кому неважко, Safe As Milk на медіафайр/сервер/чи будь-який нормальний файлообмінник :deal:
  9. Morning

    Dead To Me (USA, San Francisco) в Киеве 16-го января

    Re: Dead To Me (USA, San Francisco) в Киеве 16-го января Я переслухав ЕР і зрозумів, що цей "каверок" був вашим треком :yeah: Мені аж незручно, вибач)
  10. Morning

    Dead To Me (USA, San Francisco) в Киеве 16-го января

    Re: Dead To Me (USA, San Francisco) в Киеве 16-го января Під Dead To Me атмосфера була найприємнішою!) Buckwheat сподобались моментами. А каверок, взагалі був класним :smile: Maloi - цікаво буде послухати записи. IGB зіграли круто, по-моєму почали недуже впевнено і гітариста зліва було погано...
  11. Morning

    Поиск Музыки

    Re: Поиск Музыки Допоможіть знайти будь-який матеріал Sam Black Church :smile:
  12. Morning

    Lviv DIY Fest - 13.11.2011

    Кожен гідний хлопак цього форуму, хоч раз - та відчував дух раті Перунової! А ти тут мелеш про "зігунів" та "праві хріні"... ти бува не з тих запроданців, які нечестять наш білосніжний форум?
  13. Morning

    Lviv DIY Fest - 13.11.2011

    :yeah: Ти помилився форумом.
  14. Morning

    I Gave Back

    Новий трек :in_love: Сподобались нові фішки у вокалі! Здається Орест став більш емоційним))
  15. Morning

    10 октября | TRIAL (USA) в Киеве

    Re: 10 октября | TRIAL (USA) в Киеве :agree:
  16. Morning

    10 октября | TRIAL (USA) в Киеве

    Re: 10 октября | TRIAL (USA) в Киеве Хороший концерт. Trial просто шик :applause: Почув, як під час виступу Still, гітарист Trial сказав барабанщику, щось в плані: "Іt's 1992. This is just awesome!" Це не може не викликати приємних вражень:smile:
  17. Morning

    Trapped Under Ice

    Альбом взагалі шик!:applause: Вчора по дорозі в універ наново відкрив для себе TUI. Порадували нові ходи, трохи не очікувано, але це робить матеріал ще цікавішим. Буде дуже круто якщо вони заїдуть до нас!!
  18. Morning

    вокал+гитара

    Re: вокал+гитара :up:
  19. Morning

    Harvest

    Скоро новий матеріал! :deal: http://www.roadrunnerrecords.com/blabbermouth.net/news.aspx?mode=Article&newsitemID=159493
  20. Morning

    12.03.11 - Nikson (HU) & I Gave Back (UA) + HELLFIRE SOX, STRINGY

    I gave back! :super:
  21. Morning

    I Gave Back

    Re: I gave back :applause: Єєєє, давайте вже іпіху!! :in_love:
  22. Morning

    Топ-50 альбомов 2010 года

    Re: Топ-50 альбомов 2010 года Виправив, думаю так буде зрозуміліше) :agree:
  23. Morning

    Топ-50 альбомов 2010 года

    Re: Топ-50 альбомов 2010 года 1. Deal With It - Eyjafjallajökull 2. Bitter End - Guilty As Charged 3. Piece By Piece - Piece By Piece 4. Cruel Hand - Lock And Key 5. True Colors - Consider It Done EP 6. Bluesbreaker – demo 1910 7. The Carrier - Blind To What Is Right 8. Leviathan - in a search...
  24. Morning

    Для тех, кто пишет музыку на компьютере

    Re: Для тех, кто пишет музыку на компьютере drop2305748, цікавий трек, із задоволенням до кінця дослухав:applause:
  25. Morning

    Стій за дітей HARDCORE Fest - 4 грудня, "Лавра", 18.00

    Re: Стій за дітей HARDCORE Fest - 4 грудня, "Лавра", 18.00 Хороший вечір! МВ сподобався кавер на Терор:smile:, і взагалі помітно піднялись порівняно з попередніми виступами. Cold Season насправді круті!! ТОД і ББ - все на рівні!:up: Тільки перші, по-моєму, попри шикарну подачу, в деяких...
  26. Morning

    William Elliott Whitmore

    Може хтось залийти на сервер альбоми крім Song of the Blackbird, кому не важко?:smile:
  27. Morning

    Blacklisted

    We're Unstoppable :deal:
  28. Morning

    18.10.2010 - No Turning Back (hardcore/NYHC, Netherlands) & Last Hope (hardcore, Bulgaria) + Bluesbreaker, Power Play, My Victory

    На МВ встиг тільки на останній трек тому судити нормально ніяк не можу. ПП чітко роздали, я б не сказав, що не без "мінусів", але розкачка була нереально крутою і матеріал сподобався, із задоволенням послухаю демку!:yeah: ББ як завжди шикарні!! Ласт Хоуп нормальна подача, але взагалі не...
  29. Morning

    Ray - Final Show - Kiev - 3/07/10

    Уважніше коменти читай :yeah:
  30. Morning

    Ray - Final Show - Kiev - 3/07/10

    Тому я і написав, що по Лівей :dontknow: :stupid:
  31. Morning

    Ray - Final Show - Kiev - 3/07/10

    Ахуєнчик, вступ так по Лівей! :super:
  32. Morning

    Fluff Festival 2010

    Викупив, що їх зняли із плеліста з офіційного сайту флафа. і ще пацани на ластфм-і розписали)
  33. Morning

    Fluff Festival 2010

    Жаль, що Lewd acts і The Carrier відмінили виступ на фесті.
  34. Morning

    Parkway Drive

    Анрест і Сліпволкер шикарні :yeah:, ну і весь альбом хороший, по-моєму на рівень вище ніж Хорайзонс.
  35. Morning

    11.07.10, кафе "Сокол" - No Guts No Glory (France), From This Day On (Germany) + Aspire, Poisoned, Bluesbreaker

    Re: 11.07.10, кафе "Сокол" - No Guts No Glory (France), From This Day On (Germany) + Aspire, Poisoned, Bluesbreaker Якби я був 11.07 в Києві, був би привід задуматись чи в Сокіл, чи фінал Чемпіонату Світу)
  36. Morning

    Parkway Drive

    Кліп шикарний, трек теж взагалі ок!
  37. Morning

    Swamp Thing

    Відмінна група!:up: Поки-що суджу по альбому 2009, зараз заціню попередні.
  38. Morning

    Uprising Fomalhaut

    Прослухав, найбільше зачіпив останній трек, особливо його закінчення :up: В загальному реліз непоганий, хоч і не без мінусів (мені вже смислу немає на них увагу звертати, тимбільше самі все знаєте). Зате присутня своя атмосфера і вокал просто по фірмі! Надіюсь ближчим часом получиться зацінити...
  39. Morning

    Time of Defeats / Время Поражений

    Re: Time of Defeats / Время Поражений Дякую пацани, альбом просто шикарний! :deal:
  40. Morning

    Time of Defeats / Время Поражений

    Re: Time of Defeats / Время Поражений Підтримую все вищесказане, на рахунок ахуєнності нових тречних! :up: Цікаво буде почути альбом.
  41. Morning

    William Elliott Whitmore

    А Дядя ж то насправді шикарний! Аж дивно, що тут стільки коментів:dontknow:
  42. Morning

    Parkway Drive

    Погоджуюсь, хоч думаю понадіятись можна)
  43. Morning

    Purified in Blood

    Почув трек приблизно тиждень тому на мс, взагалі таке щось :dontknow: Надіюсь альбом буде кращим!
  44. Morning

    Топ-50 альбомов 2009-го года

    Re: Топ-50 альбомов 2009-го года 1. Swamp Thing - In Shame 2. Trapped Under Ice - Secrets Of The World 3. Reign Supreme - Testing the Limits of Infinite 4. Mother Of Mercy - III 5. Lewd Acts – Black Eye Blues 6. Kids Like Us - The Game 7. Woundead – Woundemo 8. Bracewar - United Blood (Demo) 9...
  45. Morning

    The Mongoloids

    Інтро на останньому ЛП відмінно в тему вписується, і ще так грамотно попрощались:smile: А взагалі, по-моєму, група виділяється на фоні інших в стилі, зі своїм лицем так-сказати.
  46. Morning

    TRC

    Пацани ви не шарите, вони тирять рифи по ранньому Сліпноту :stupid:
  47. Morning

    Dirty Money

    Жаль, 29 травня ластшоу. Цікаво чи встигнуть випустити ЛП.
  48. Morning

    Texas in July

    F**kdan, :no:Не суди по тегах з ласту, це неважливо, але тут дезкором і не пахне):stupid:
  49. Morning

    Texas in July

    Недавно шукав. Непогані пацани, просто непогані. Вокал трохи невиразний. І так, вся музика, особливо брейки по АБР, тільки в загальному до них не дотягують:yeah:
  50. Morning

    Deal With It

    Шикарна група :up: End Time Prophecies - 2008-го)
Назад
Зверху