Прослухав, найбільше зачіпив останній трек, особливо його закінчення :up:
В загальному реліз непоганий, хоч і не без мінусів (мені вже смислу немає на них увагу звертати, тимбільше самі все знаєте). Зате присутня своя атмосфера і вокал просто по фірмі! Надіюсь ближчим часом получиться зацінити...