Стій за дітей HARDCORE Fest - 4 грудня, "Лавра", 18.00

Time of Defeats, My Victory, Strike Each Other, Bluesbreaker, Date Rape, Time To Live, Buckwheat, Cold Season, Go Away!
  • Автор теми Автор теми Murph
  • Дата створення Дата створення

Murph

mp3 96 kbps
Повідомлення
36
Реєстрація
07.12.09

Репутація
20

Стій за дітей HARDCORE Fest - 4 грудня, "Лавра", 18.00

hcunityaf1s.jpg


Time of Defeats (Hardcore / Metal) – www.myspace.com/timeofdefeats
My Victory (Hardcore) – http://www.myspace.com/myvictorykiev
Strike Each Other (beatdown hardcore) – http://www.myspace.com/strikeeachother
Bluesbreaker (Hardcore / Blues) – http://www.myspace.com/bluesbreakerbums
Date Rape (Screamo) - http://www.myspace.com/theincredibledaterape
Time To Live (Hardcore/Punk) - http://www.myspace.com/timetoliveua
Buckwheat (Emo / Punk / Rock) - http://www.myspace.com/buckwheatpunk
Cold Season (emotional hardcore) – http://www.myspace.com/coldseasonhc
Go Away! (Melodic Hardcore)

Початок о 17.00!

Про ініціативу "Стій за дітей!":
- ініціатива «Стій за дітей!» є некомерційним об’єднанням;
- всі зібрані кошти з концертів витрачаються на купівлю необхідних речей, що допомагатимуть розвитку дітей без батьківської опіки, організацію поїздок, екскурсій, показів і тд. Кошти витрачаються організаторами напряму, без передачі їх третім особам. Організатори гарантують виключно цільове використання зібраних коштів
- жодної прив’язки до політики та релігії в рамках ініціативи «Стій за дітей Fest»;
- у нас немає спонсорів та фінансування, всі заходи організовуються за власний кошт і власними силами;
- бажаючі допомогти в організації поїздок, різноманітних культурно-розважальних, оздоровчих, освітніх заходів для дітей можуть зробити це разом з нами, або ж організувати їх самостійно;
- ми будемо раді підтримати всіх, хто виявить бажання організувати концерт у своєму місті в рамках ініціативи «Стій за дітей Fest»(просимо організаторів зв’язуватись з нами).

Ми закликаємо всіх брати ініціативу у свої руки, витрачаючи не так багато часу, але допомагаючи дітям знайти опору та розкрити себе у доволі нелегких умовах. Віримо, що кожна людина здатна самостійно робити добрі справи.

Один-два рази на місяць ти можеш їздити до одного дитячого будинку та ділитися з дітьми власними вміннями, знаннями, спілкуватися та просто весело проводити час. Ти можеш займатися з ними спортивними іграми, організовувати уроки, поїздки, розваги, майстер-класи, повір – для них це дуже важливо. Не обов’язково щось привозити, достатньо буде для початку приїхати з пакетом цукерок)), звичайно, якщо є можливість надати дит.будинку певну допомогу – їй будуть раді.

Якщо ти займаєшся музикою, бойовим мистецтвом, творчістю, вивчаєш певну науку, маєш інші знання – поділися ними з дітьми та навчи їх. Саме ти можеш допомогти розкритися талантам дитини.

Ти можеш стати прикладом для дітей та здобути друзів, які з нетерпінням чекатимуть твого приїзду!

Більше тут: Приєднатися та допомогти

Завдяки минулим концертам нам вдалося поставити в дитячий будинок спортивну стінку та повісити боксерську грушу. Результат - діти почали займатися спортом, періодично проводимо для них тренування. Було проведено 4 різні виїзди, покази фільмів, організовували приїзд музикантів, психологів, закуповувалися книжки, спортивний інвентар. Діти стали для нас друзями і ми бачимо зміни у правильному напрямі.


Сайт: www.zaditey.com.ua
Ласт FM
Група ВК
Зустріч ВК

 
Опис
Time of Defeats, My Victory, Strike Each Other, Bluesbreaker, Date Rape, Time To Live, Buckwheat, Cold Season, Go Away!
Останнє редагування:
Re: Стій за дітей HARDCORE Fest - 4 грудня, "Лавра", 18.00

можно минимально забить на музыку и группы и зарезаться в настольные игры :rock:
 
Re: Стій за дітей HARDCORE Fest - 4 грудня, "Лавра", 18.00

Raven, а я очень хочу поигратся в морской бой, но с другими морячками.
SMMegaforceBox_873x627_enl.jpg

:in_love::in_love::in_love::in_love::in_love:
 
Re: Стій за дітей HARDCORE Fest - 4 грудня, "Лавра", 18.00

Я опять же снимать на видяшечку буду..все не сниму,но у каждой группы по 2-3 песни дето....так что если кому надо чтото конкретно или когото вообще не снимать то перед концертом подойдите скажите)
 
Re: Стій за дітей HARDCORE Fest - 4 грудня, "Лавра", 18.00

кто ты?
 
Re: Стій за дітей HARDCORE Fest - 4 грудня, "Лавра", 18.00

young man blues, он очень бородатый такой и в очках. ты поймёшь
 
Re: Стій за дітей HARDCORE Fest - 4 грудня, "Лавра", 18.00

ебать скока народу будет судя по всему. будут всех обсыкать без разбору тафгаи!
 
Re: Стій за дітей HARDCORE Fest - 4 грудня, "Лавра", 18.00

и резать модников будут:clever:
 
Re: Стій за дітей HARDCORE Fest - 4 грудня, "Лавра", 18.00

на зализонах!
 
Re: Стій за дітей HARDCORE Fest - 4 грудня, "Лавра", 18.00

я буду на зализоне и без бороды и без рубашки. ножи можно купить на дистро.
 
Re: Стій за дітей HARDCORE Fest - 4 грудня, "Лавра", 18.00

у меня кстати такая борода уже отросла, лень бриться) но надо, в целях безопасности)
а ещё я нестриженный, без зализона. как-то не очень подготовился к судному дню)
 
Re: Стій за дітей HARDCORE Fest - 4 грудня, "Лавра", 18.00

Всіх чекаємо!:hi: Присутність кожного важлива!
До зустрічі!:oh-yeah:
 
Re: Стій за дітей HARDCORE Fest - 4 грудня, "Лавра", 18.00

а я, наверное, без очков буду. но с бородой и зализоном :idea:
 
Re: Стій за дітей HARDCORE Fest - 4 грудня, "Лавра", 18.00

а у меня вообще борода не растет(
 
Re: Стій за дітей HARDCORE Fest - 4 грудня, "Лавра", 18.00

:eyebrow:
 
Re: Стій за дітей HARDCORE Fest - 4 грудня, "Лавра", 18.00

парус давай по четыре сыра
 
Re: Стій за дітей HARDCORE Fest - 4 грудня, "Лавра", 18.00

У меня в профиле моя мордалица запилена... Ищите ибо ищащий да обрящет!:stupid:
 
Re: Стій за дітей HARDCORE Fest - 4 грудня, "Лавра", 18.00

шикарная борода:pray:
 
Re: Стій за дітей HARDCORE Fest - 4 грудня, "Лавра", 18.00

купите, пожалуйста, все ж на детдом идет.
 
Re: Стій за дітей HARDCORE Fest - 4 грудня, "Лавра", 18.00

ахаха
 
Re: Стій за дітей HARDCORE Fest - 4 грудня, "Лавра", 18.00

left, у тебя самый ахуенный собак на аватаре:pray:
 
Re: Стій за дітей HARDCORE Fest - 4 грудня, "Лавра", 18.00

X ninja,:agree:
 
Re: Стій за дітей HARDCORE Fest - 4 грудня, "Лавра", 18.00

как туда дойти???я по карте даже улицу такую не нахожу.
 
Re: Стій за дітей HARDCORE Fest - 4 грудня, "Лавра", 18.00

Vlobushka, я на прошлой странице спрашивал, поищи
 
Re: Стій за дітей HARDCORE Fest - 4 грудня, "Лавра", 18.00

из метро арсенальная выходишь, идешь по левой стороне от дороги в сторону парка славы, потом мимо парка прямо и за ним слева будет въезд и угол дома с табличкой "улица" №1
___1.jpg
 
Назад
Зверху